Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5332483 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4640 dnia: Październik 07, 2012, 23:58:42 pm »
No a ja się chyba nie dowiem... :>

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4641 dnia: Październik 08, 2012, 00:03:08 am »
siemka, przepraszam :) miałam napisać, ale szukanie zdjęć Ruska mnie wybiło :P

Nobu waży 1,6 kg :) chociaż myślę, że to 20 dag na plus przyda mu się :)

oczy wyglądają już lepiej - dostaje oftensin na zmniejszenie ciśnienia, ale w przyszłości pewnie nie unikniemy może nawet usunięcia co niektórych trzonowców

- ma bardzo przerośnięte korzenie, ale ostatnio nie było możliwości usunięcia zębów - musieliśmy skupić się na korekcie trzonowców, które wbijały mu się w dziąsła i chyba cudem przeżył ten zabieg przy swoim sercu...ale zaczął w końcu jeść i bobkować, więc może kiedyś będzie silniejszy, jeśli zapadnie decyzja o ekstrakcji niektórych zębów



Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4642 dnia: Październik 08, 2012, 10:12:22 am »
Olu...Nobu i Rusłan są bardzo podobni!!! Przegladając zdjecia pobieżnie ma się wrażenie ze to jeden i ten sam uszolek.
I te miny... uwielbiam :)
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2012, 12:54:39 pm wysłana przez ing »

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4643 dnia: Październik 08, 2012, 12:55:57 pm »
Olu...Nobu i Rusłan są bardzo podobni!!! Przegladając zdjecia pobieżnie ma się wrażenie ze to jeden i ten sam uszolek.
I te miny... uwielbiam :)
Dlatego Ola sie w nim na zaboj zakochala  :P

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4644 dnia: Październik 08, 2012, 14:37:52 pm »
a ja mam pytanie innego rodzaju :)
Z Luką nie przyjechał do mnie farmularz adopcyjny (był to szalony dzień z tego co pamietam)
Skad mogę go wydrukować zeby odeslac do azylu? Nie wiem jak to zazwyczaj wygląda więc dopytuję :)

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4645 dnia: Październik 08, 2012, 15:18:50 pm »
Ja wyślę Ci umowę i poproszę o odesłanie ;)

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4646 dnia: Październik 08, 2012, 15:33:01 pm »
super :):) wiem ze macie w Toruniu mnóstwo pracy więc czasem cos moze umknać :)
Czekamy razem z Lusią - moze będzie chciala zostawic odcisk łapeczki :P

Offline gorania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4647 dnia: Październik 08, 2012, 15:46:31 pm »
Ing - raczej może skasować umowę ząbkami  :DD

Offline justys

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4648 dnia: Październik 08, 2012, 17:19:15 pm »
Buba pozdrawia z Lublina  :bunny:




Myślałam, że Rusłan to Nobu, dopiero potem doczytałam. :D
Nobu powinien się nazywać Yoda.  :zakochany:

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4649 dnia: Październik 08, 2012, 17:34:39 pm »
Gogamor, jak się czuje twój uszaczek?

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4650 dnia: Październik 08, 2012, 17:46:54 pm »
faktycznie, Rusłan wygląda jak Nobu - obaj kudłatomordcy i dostojni - widzę, że Ola ma słabość do takich panów :P
Buba - prześliczna, i już w nowym domku :* :*
Przyłączam się do pytania po_sąsiedzku, jak miewa się samczyk gogamor po kastracji?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline enka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Tulinka :)
  • Pozostałe zwierzaki: Basieńka -koteł
  • Za TM: Balbinka, Tosio, Zuziek, Pimpuś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4651 dnia: Październik 08, 2012, 19:09:53 pm »
matko jedyna, nie mam czasu pisac ani zrobic nawet zdjęć :/ ale donoszę. Tulinka jest mentalnie psem bo: łazi za nami krok w krok, placze sie wręcz pod nogami, przychodzi puka łebkiem i prosi w ten sposób o glaski i... aportuje kasztany... usiłowałam (dobre słowo) ostatnio cwiczyc sobie w domu pilatesa, ale ta mała menda co chwila przynosiła mi w zebach na matę kasztany jednego po drugim (czy jej kasztan moze zaszkodzic jak go sobie pogryzie?)  az w koncu na tej macie sie uwaliła i koniec było ćwiczenia.

Z Pimpkiem wlasnie siedzą w jednej klatce (otwartej ze dodam) przytuleni... ;) choć często Pimpek ją dosiada (próbuje bo ona ucieka) i zdarzaja się gonitwy po całym pokoju. do momentu az Tuliśka powie "mam cie w nosie ty grubiańskie prosię" i idzie sobie dostojnie do pokoju dzieci, wskakuje do nich na łózko dolne i spędza tam czas wylegując się do woli :)

Kot się królików nadal boi. Tuliśka tego pojąć nie może.  :DD

Ogolnie jest suuuper! Pozdrawiamy i dziekujemy za tak cudownego krolaska!!!!!!!!!!
Pozdrawiam :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4652 dnia: Październik 08, 2012, 19:13:00 pm »
Enka, Ty załóż Tuliśce i Pimpkowi wątek i daj zdjęcia! Chciałabym zobaczyć, jak moja wirtualna córeczka aportuje kasztany - jak ona musi ślicznie wyglądać z kasztanem w pyszczku :*  No i że się uwaliła na macie - słodki helikopterek  :heart
Masz szczęście, że trafiła do Ciebie taka niesamowita, piękna króliczka, naprawdę Ci zazdroszczę :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4653 dnia: Październik 08, 2012, 19:47:51 pm »
Enka, Twoje uszole koniecznie muszą mieć swój wątek. Tulisia nie bez powodu otrzymała swoje imię - taka przylepa zdarza się niezmiernie rzadko :)
Jeszcze raz gratuluję adopcji tego cudaka :)

Buba - jaka ona śliczna. Uszka ma jak gremlins, takie nietypowe.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2012, 19:51:21 pm wysłana przez ing »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4654 dnia: Październik 08, 2012, 21:21:03 pm »
zabiegi, które planowaliśmy na dzisiaj, musieliśmy przełożyć na jutro

Perri - poznański baranek je i robi bobki, chociaż jego oko budzi grozę...

dzisiaj byłam u doc z Wojtusiem i Kokoszką

Wojtuś miał pobieraną krew - jutro będą wyniki - nadal jest aktywny, kiedy znajduje się poza klatką, ale kiepsko z apetytem, więc musimy go "prześwietlić"

Kokoszka zaniepokoiła mnie dzisiaj brakiem apetytu i okazało się, że mamy zapalenie jelit - póki co na spokojnie, bez dramatu (odpukać...)

***

piękny aczkolwiek bardzo terytorialny i uparty Szafirek ;)









Avon - króliczka z Olsztyna













świr Varius :)





piękny Smoky :)



Sister Be :P







mały spryciarz dobrał się do torby z karmą, którą wcześniej otworzyła Jagoda :]













Siostrzyczka i moniuhna   :przytul tj. dłoń moniuhny :)









Kokoszka z Wojtusiem



maluszki













Play - nasz mały dzikusek ;)





Atilla :)







kochany Pandacz :) - w klatce zawsze ostoja spokoju, na wybiegu zdecydowanie bardziej odważna







Kajko:)













Tibia albo Femur :P



Femur albo Tibia :P



Klara
:)



Libby



moniuhna dziękujemy za wizytę w Azylu  :przytul oraz prezenty dla uszu - pyszne zioła i dla nas...coś słodkiego na podwyższenie poziomu cukru we krwi :)

bardzo się cieszę, że mogliśmy Cię gościć  :bukiet

***

Amigo opuścił Azyl :D Aniu :*




Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4655 dnia: Październik 08, 2012, 21:23:31 pm »
Olu zrobiłyśmy z Polityką zakupy w uszatkowie ( ja takie skromne bo przed wypłatą jestem  :/ ) <, Pani Beata da Wam znać kiedy będzie można je odebrać  :) całuski dla króliczków  :icon_smile2

Wirtualny opiekun

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4656 dnia: Październik 08, 2012, 21:25:35 pm »
Ola_19 a wiesz może co z tym ogłoszeniem Winstona? (PW)

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4657 dnia: Październik 08, 2012, 21:31:46 pm »
Kokoszka z Wojtusiem  :zakochany: ależ piękna z nich para  :slub:



a jagodniki widziałam zaledwie wczoraj, a na dzisiejszych fotach już wyglądają na większe  :P niech rosną zdrowo.

Za operację Perri kciuki nadal zaciśnięte. I za Wojtusia i Kokoszkę  :icon_3m_sie
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4658 dnia: Październik 08, 2012, 21:32:16 pm »
Suzy, tak jak wspominałam, adopcję Winstona prowadzi Kasia - informacja jest w ogłoszeniu - proszę skontaktuj się więc z Kasią ;) bądź z Magdą - z tego co wiem macie kontakt w sprawie Olivera :)

duszka01 dziękujemy! :)



Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4659 dnia: Październik 08, 2012, 21:35:50 pm »
Dzięki, Kasia jest na forum? Jeśli tak to prosiłabym o nicka,myślę że przez forum szybciej się dogadamy. Maluchy już jakieś takie większe się zrobiły tylko ten Oliver taki...mały  :icon_mrgreen