Autor Wątek: Pomocy! Królik uwielbia sikać na łóżko.  (Przeczytany 60909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Pomocy! Królik uwielbia sikać na łóżko.
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 11, 2011, 10:06:34 am »
Ja na Jozke nie mialam sposobu. Jak tylko byla okazja to lala i bobczyla na lozko. Teraz jak siedzi na dole, to w pokoju na dywan nie sika, ale za to sika wszedzie dookola kuwet (tak, sa dwie ;) ). Ignac pieknie do kuwety, a ona ogon wystawia obok. Jak nie na lozko, to se inne miejsce znalazla. Byle by lac :diabelek

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pomocy! Królik uwielbia sikać na łóżko.
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 12, 2011, 16:40:40 pm »
Monk grzecznie sikał do kuwety, czasem bobka zgubił w pokoju.. od ok 3 tygodni, zmienił się całkowicie  :crazy:. Kuweta może być pusta cały dzień, bobki leżą w całym mieszkaniu.. potrafi wstrzymywać mocz, żeby wskoczyć na łóżko i tam nasikać :/ a robi to z taką prędkością, że nawet nie zdążę zareagować  :zonka:
Przed chwilą przestawiłam łóżko tak, by nie miał do niego dostępu.. to pobiegł do rodziców pokoju, wskoczył na fotel i tam zrobił co chciał :/  :zonka:
Nie mam już na niego pomysłu.. nie mam pojęcia, dlaczego nagle tak mu się odmieniło?

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Pomocy! Królik uwielbia sikać na łóżko.
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 12, 2011, 16:45:19 pm »
A w jakim on jest wieku? bo jak uszole dorastaja to im czasem sie cos przestawia :)

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pomocy! Królik uwielbia sikać na łóżko.
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 12, 2011, 16:55:33 pm »
już ponad rok ma, ale jest jeszcze pełno jajeczny. Wyjęłam mu z kuwety żwirek i wyłożyłam materiałem i papierem toaletowym, żeby miał bardziej miękko, chociaż nie wiem czy to dobre rozwiązanie. :hmmm Można powiedzieć, że jestem już zdesperowana  :oh: