Autor Wątek: wet w Szczecinie  (Przeczytany 39891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline koziorozec89

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: wet w Szczecinie
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 09, 2012, 22:35:12 pm »
Dzięki za pomoc, byłam dzisiaj z moim Bobciem w tej weterynarii. Dr Chmielewski i Dr Reszka zajęli się nim jak trzeba i przede wszystkim obejrzeli dokładnie. Wszystko wytlumaczyli, omówili, rozwiali wszelkie wątpliwości. Mogę spać spokojnie, bo wiem, że mały wyzdrowieje i wszystko będzie w porządku. Takich lekarzy powinno być dużo dużo więcej.

Offline kolorrrowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Charlie i Tobi
  • Za TM: Julian (*)
Odp: wet w Szczecinie
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 12, 2014, 02:19:03 am »
odświeżam temat :)
chciałam się upewnić, czy wet na Krakowskiej (takie małe niepozorne dobudowanie do bloku) jest w dalszym ciągu godny polecenia?
chcę się wybrać na kontrolną wizytę z Julkiem, przy okazji znaleźć weta, do którego już będę chodzić z każdym problemem, między innymi z kastracją za jakiś czas.
Julian ~ 10.11.2013 - 1.03.2014 (*)


Zapraszam na nasz wątek!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,18040.0.html

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: wet w Szczecinie
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 12, 2014, 09:50:51 am »
Zdania są podzielone. Ja osobiście odradzam. Polecana pani doktor zlekceważyła objawy chorobowe mojej Milusi. Nie użyła nawet stetoskopu, jedynie pomacała brzuszek. Stwierdziła, że królik jest całkowicie zdrowy, a to, że ma czkawkę, trwającą non stop 24 godziny i problemy z bobkami, to tylko przejściowy kryzys samo przejdzie. Nie chciałam wyjść z gabinetu, bo pod skórą czułam, że coś jest nie w porządku, pani przepisała witaminki. Dwie godziny później w gabinecie na Roztworowskiego  Pani weterynarz podeszła do problemu poważnie, zrobiła niezbędne badania i zastosowała odpowiednie leczenie. Króliczek bez tych leków mógłby nie przeżyć. To są moje przykre doświadczenia z tego gabinetu. Za to z pełną odpowiedzialnością polecam Ci właśnie gabinet na Roztworowskiego 1 na Pogodnie. Doktor Wróblewska ma spore doświadczenie w leczeniu królików.Leczy większość SPK owskich uszu. Kastrowała i sterylizowała wszystkie moje króliczki (oprócz Pusi, która jest z Krakowa) Czasem lepiej dalej pojechać, niż żałować wyboru złego weterynarza. Pozdrawiam

Offline isfolket

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 234
  • Płeć: Kobieta
  • Ciężkie słowa ciężko mówić.
  • Lokalizacja: Szczecin/Lublin
  • Na DT: Leszczynka
  • Za TM: Lulek 20.03.2010 Bajka 15.02.2013 Mania 15.04.2015
Odp: wet w Szczecinie
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 12, 2014, 12:33:12 pm »
W Vetmedicu na Przyjaciół Żołnierza jest pani doktor Katarzyna Sulima, którą polecam. Zrobiła mojej Bajce wszystkie badania: rtg, usg, pełną morfologię, mocz. Niestety inna sprawa, że Rudej nie udało się już uratować, ale podejście do sprawy, do zwierzaka jak i do mnie godne polecenia.
Przeciąg trzaska złudzeniami.

facebook

INSTAGRAM LUBELSKIEGO SPK

Offline kolorrrowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Charlie i Tobi
  • Za TM: Julian (*)
Odp: wet w Szczecinie
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 17, 2014, 00:22:03 am »
byłam dzisiaj na Krakowskiej i jestem bardzo zadowolona. przyjęły mnie dwie panie, bardzo miłe, zbadały młodego od uszu do ogonka :D
były przy tym stanowcze, ale też delikatne. pytały się z troską o to np, jak go karmię, jakie sianko dostaje.
cieszę się, bo mam blisko dobrego weta! blok obok!  :pokoj:
Julian ~ 10.11.2013 - 1.03.2014 (*)


Zapraszam na nasz wątek!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,18040.0.html