Autor Wątek: Oddam króliczka  (Przeczytany 8315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

offeczka

  • Gość
Oddam króliczka
« dnia: Marzec 27, 2007, 21:54:42 pm »
Witam
Oddam w dobre ręce króliczka baranka  jest szcepiony na wszyskie choroby.
Królik ma niecałe 5 miesięcy,niestety jestem na niego uczulona i właśnie z tego powodu musze sie z nim rozstać.Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt offeczka@interia.pl lub  6816195.

patrycjapati

  • Gość
Oddam króliczka
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2007, 22:43:18 pm »
Najlepiej jakbyś zgłosiła króliczka na stronke adopcyjną  tam znajdują domy dla króliczków... robią to bardzo profesjonalnie i mozesz być pewna że królasek  nie trafi w niepowołane ręce ;) http://adopcje.kroliki.net/ POWODZONKA ŻYCZĘ :)

Olcia

  • Gość
Oddam króliczka
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2007, 11:41:02 am »
w jakim województwie są te tarnowskie góry

Magdi

  • Gość
Oddam króliczka
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2007, 15:18:57 pm »
Śląskie

Agatq

  • Gość
Oddam króliczka
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2007, 15:36:12 pm »
Ja bardzo chętnie przygarnę króliczka , tylko jak zwykle powno bedzie problem z transportem  ;( ...

slodkie_uszy

  • Gość
Oddam króliczka
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 28, 2007, 16:04:43 pm »
agatq a nie bylo jakiegos tematu z transportem dla ciebie krolisia z warszawy?bo mi sie tak twoj nick kojarzy, ze mialas juz jakiegos wypatrzonego.

Agatq

  • Gość
masz racje
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 29, 2007, 20:06:35 pm »
slodkie_uszy , masz racje miałam wypatrzonego króliczka ,ale niestety brak transportu  ;(   ;(  , to jest największą przyczyną....

patrycjapati

  • Gość
Oddam króliczka
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 29, 2007, 20:11:04 pm »
Agatq,  mnie się udało więc Tobie też się uda ;););) CZymam CIuki heheh ;) nie no powaznie trzymam trzymam wiem jak to jest... ja też troszkę musiałam czekać.. ale uwierz mi WARTO się męczyć :* jutro przyjeżdża do mnie moja maleńka.... :D jak będę coś wiedziała to na pewno dam Ci znać ;)

Agatq

  • Gość
Jak ja ci zazdroszcze !!!
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 29, 2007, 20:33:24 pm »
Cieszę się razem z toba , ale ja nadal musze cierpliwie czekać .... wiesz Słupsk a Częstochowa to jednak duża róznica ...

patrycjapati

  • Gość
ehh
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 29, 2007, 20:48:17 pm »
no ale ja mam królaska z Warszawy... kombinowałam kombinowałam az w końcu znalazłam transport ;)

Agatq

  • Gość
....
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 29, 2007, 21:01:48 pm »
Najgorzej że prawie nikogo nie ma ze Słuspka na tym forum , może wtedy było by lepiej ...
No cóz zostaje mi dalej próbowac ...

patrycjapati

  • Gość
..
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 29, 2007, 21:19:19 pm »
nie martw się z Częstochowy tez nie jest zbyt wiele osób.. poszukaj królaska z okolic Słupska, z miasta, które jest blisko i łatwiej jest zorganizować transport ;) może udałoby Ci się wtedy samej pojechać .. może gdzieś na Święta wyjeżdżasz?? To wtedy pokombinowałoby się z rodzicami.. pytałaś ich?? może chętnie pojechaliby z Tobą po jakieś maleństwo ;)

slodkie_uszy

  • Gość
Oddam króliczka
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 29, 2007, 21:24:33 pm »
agatq ja jestem ze slupska :) wielkopolska pyrą jestem z wyboru-takze czasami wpadam do slupska w rodzinne strony-ale ty sobie upartrzylas krolisie ze stolicy :) duzo ludzi jezdzi z warszawy do slupska, tylko trzeba trafic-nie zawsze adopcja udaje sie w 2 tygodnie, czasami troche trzeba poczekac

Agatq

  • Gość
...
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 29, 2007, 21:37:32 pm »
ja chyba poprostu nie wiem jak sie za to zarbać , pierwszy raz załatwiam coś takiego ..

slodkie_uszy

  • Gość
Oddam króliczka
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 29, 2007, 21:46:02 pm »
agatq odpowiedzialam ci na pw :)

offeczka

  • Gość
Oddam króliczka
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 30, 2007, 16:49:42 pm »
Króliczek ma juz dokładnie 5 miesięcy...

naomi19

  • Gość
Oddam króliczka
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 30, 2007, 19:16:31 pm »
Cytat: "slodkie_uszy"
tylko trzeba trafic-nie zawsze adopcja udaje sie w 2 tygodnie, czasami troche trzeba poczekac

Trzeba trafić, ale na takich ludzi jak Ty Agnieszko ;) Z Tobą adopcja trwa 2 tygodnie ;) :*

slodkie_uszy

  • Gość
Oddam króliczka
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 30, 2007, 20:31:31 pm »
naomi, tak sie zlozylo szczesliwie  :lol  ze sie dalo. a maglowalam cie (co wyczytalam na 2 forum :) ),bo tak jak masz na naszej stronie adopcyjnej w katowicach jest jakis niemily wredny czlowieczek, ktory sie podszywa pod rozne osoby i wymysla dane, zeby wziac krolisia dla wezy  :bejzbol wiec na slask jestem szczegolnie uwrazliwiona.ale przetrwalas i jaka teraz masz superancka pare ucholków  :jupi a Nietoperek jaka ma super pania  :przytul

naomi19

  • Gość
Oddam króliczka
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 30, 2007, 21:37:59 pm »
Haha, chyba nie musiałas czytać na 2 forum, bo chyba sama wiesz, jak maglowałaś :D :P
Na prawdę to było okropne... czułam się jak na przesłuchaniu policyjnym, jakbym została oskarżona o uprowadzanie królików lub jeszcze gorzej... jak na rozmowie kwalifikacyjnej :P
Ale przetrwałam tę 1 rozmowę i dzięki temu mam wspaniałego królika z szeroką, gołą pupcią, wąskimi barami i śmieszną grzywą :)
Tak, wiem, że grasuje tu KRET, on zbiera króliki z tych forum, ale nie pisałabym po 1000 postów na innym forum, tylko, żeby zdobyć 1 królika :) Ale fajnie mnie można było zweryfikować- czy mi dać Nietoperza czy nie, wystarczyło przeczytać te 16 milionów postów i zobaczyc w jakich warunkach żyje Bunia... Gorzej z osobami, o których nic nie wiadomo :(