Autor Wątek: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)  (Przeczytany 50253 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« dnia: Grudzień 29, 2011, 00:11:56 am »
Chrupek jest samczykiem w wieku 7-8lat.
Oddany z powodu alergii najmłodszego członka rodziny.
Ma śliczną sierść, wcale się nie boi i tylko czyha aż ktoś się nim zainteresuje.
Jest miniaturką krótkowłosą o brązowym podpalanym kolorze.
Na tą chwilę nie wiele więcej mogę powiedzieć.. wiem tylko że ostatnie szczepienia miał ze 3 lata temu, nieodrobaczany. 2 lata temu powstała mu narośl pod bródką, leczona jakimiś zastrzykami, ale nieskutecznie, leczenia zaprzestano. Wyciek z oczka podobno co jakiś czas, ale nie dostawał na to żadnych kropelek. Niekastrowany. Karmiony mieszanką. Czasem coś zielonego.
Oddany został z małą klateczką zdecydowanie za małą. Miał kontakt z innym królikiem (i potomstwo), jak również z chomikiem, nie przejawia agresji w stosunku do innych zwierząt (sprawdzimy).
Resztę ogarnę jak się trochę zadomowi. Musimy przyuczyć do załatwiania się w kuwetce. Do weterynarza pójdziemy na przegląd po wypłacie, zobaczymy co z tą jego bródką.
Ogólnie króliczek spokojny, i milusiński :)
Zachęcam do adopcji :)


Przeprowadzka






Całe życie na sianku, więc i teraz dupkę w sianko włożę :)


Dostałem wykładzinkę, to się chociaż tak nie ślizgam...


Taaakie mam cieknące oczko


I taaaki mam guzio na bródce


Może się jednak da wleźć w to sianko...






NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2011, 13:28:58 pm »
fajnie ten tyłasek w sianku położył:D to oczko identyczne jak u mojego Stellka przy zębach wrastających w zatoki ;/ pysia ma cudnego, pasowałby umaszczeniem do Małej :D

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2011, 02:15:45 am »
No muszę pójść do weta, bo byli właściciele olali ten temat i w ogóle nie wiem co to może być. Na razie martwi mnie też fakt, że wczoraj mi go popołudniu przywieźli, dzisiaj koło południa widziałam 2 bobki, ale takie suche jakieś wyciągnięte i do teraz nic, zjeść widziałam że zjadł i sianka ciut, ale i tą nieszczęsną mieszankę i tylko leje. Ale wymacałam brzuszek i mięciutki, więc nie wiem. Mam nadzieję że sytuacja się unormuje, bo jutro o 16 jadę na sylwestra i będzie miał opiekę tylko w postaci papu raz dziennie, więc oby się unormowało  :blaga:
Może to zmiana sytuacji, jeszcze do wieczora siedział przy drzwiczkach klatki jakby czatował kiedy go właściciel do domu zabierze... i co nie przyszłam to w tej samej wyczekującej pozycji, aż mi się żal zrobiło  :glupek:

He he no niewykastrowany jest wiec uważaj Aisejam bo się królasków dorobisz :) ale rzeczywiście identyko umaszczenie i też taką ma delikatniutką sierść :)
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2011, 09:06:54 am »
He he no niewykastrowany jest wiec uważaj Aisejam bo się królasków dorobisz usmiech2
Właśnie wiem, jak pisałaś na sb myślałam że jakby był jakiś problem mogłabym wsparcie zaproponować, w bazie dt jestem. Ale jak zobaczyłam, że niekastrowany to za duże ryzyko, bo nawet jak w oddzielnych pomieszczeniach to się zawsze jakiś wypadek przy pracy zdarzyć może :D
Z tym jedzeniem to myślę, że stres duży. Mój król po przeprowadzce dwa dni bardzo mało jadł. Jeżeli wyjeżdżasz na kilka dni, a sytuacja będzie źle wyglądała to najwyżej daj jutro rano znać, mogę go na kilka dni przygarnąć. Ale jedyny ratunek 1. to chyba LCMZ, nie wiem czy UP funkcjonuje.

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2011, 11:04:39 am »
No Chrupuś dzisiaj się rano wściekał, na szczęście w jego wykonaniu polegało to na szybszym przechodzeniu z miejsca w miejsce :) i teoretycznym atakowaniu rąk wkładanych do klatki - praktycznie dało się to odczuć jako ocieranie się o nie :D jest słodki :) Chyba już zaczął pojmować że nie wróci do domku...
Bobków nie widać, koło 14 będę mu sprzątała, to jeszcze dokładnie poszukam, pomacam go i w ogóle. Do królików będzie przyjeżdżał mój kolega, jakby się coś działo będę pod telefonem, także może nie będzie źle, jakby się coś działo to najwyżej będę się odzywała. Dzięki Aisejam za wsparcie :)
Nie brałam nic na dt, właśnie ze względu na mój wyjazd w sylwka, o a tu samo wyszło że trzeba było wziąć. Podobno syn tej Pani co się ze mną skontaktowała strasznie cisnął, aby natychmiast wywieźć królika, więc obawiałam się żeby sam się za to nie zabrał i go gdzieś nie zostawił.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2011, 11:27:34 am »
Mam nadzieję, że nie będę potrzebna. Oby Chrupuś bobkować zaczął :) Ja właśnie podziwiam ślady zębów Małej na mojej ręce :D Rano jak tylko widziała, że się zbliżam do jej klatki od razu jak torpeda biegiem bronić chałupy. W końcu włożyłam rękę, żeby wyjąc jej miskę i dać jeść, a ta zołza mnie udziabała ;] Tak samo wredowata jak jej pani jest :P
W razie czego kom. Szampańskiej zabawy ;)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2012, 23:40:27 pm »
Sytuacja unormowana, Chrupek już się zadomowił, co prawda spacery jeszcze nie są jego specjalnością, ale się chłopak jeszcze oswoi :)
Przyuczamy do kuwetki, uczymy jak się powinno należycie zjeść, zaczyna pozytywnie podchodzić do zmiany diety :)

Chrupek jest bardzo grzecznym króliczkiem, cichutkim, spokojniutkim, ale nie smutnym i osowiałym, tylko nieśmiałym :)
Jest bardzo ciekawski, niczego się nie boi i z chęcią interesuje się człowiekiem.
Jest idealnym królikiem, kto szuka towarzysza nie sprawiającego nadmiernych kłopotów, dla domownika, który lubi siąść sobie przy herbaci i krzyżówce i głaskać królika :)

W przyszłym tygodniu wybieramy się do weterynarza, więc powinno być wiadomo co to za gulka pod bródką.







NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 07, 2012, 11:52:11 am »
Jaki uroczy starszy pan :) słodziaczek.
Trzymam kciuki za ucholka- oby wszystko było dobrze, bo jednak wiek nie jest najlepszy dla inwazyjnych zabiegów...
Życie jest piękne... pomimo wszystko

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 10, 2012, 16:38:59 pm »
Co u Chrupka? Faktycznie ma gulę sporą pod pycholem.

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 11, 2012, 23:54:24 pm »
U Chrupeczka wszystko okej ;)
Z niecierpliwością czeka na nowy domek.
W piątek wybieramy się do weterynarza na przegląd podwozia. Damy znać co i jak. Mam teraz ostatnią prostą na uczelni, więc nie bardzo miałam czas wcześniej.

Chrupek zapoznał się już z moimi królisiami, jest towarzyski, nie przejawia agresji w stosunku do innych królików i jest bardzo ciekawy :)













Chrupek radzi sobie już z siusianiem do kuwetki, bardzo mu chyba odpowiada że nie siedzi w tym wszystkim :)
Bobkowanie też już prawie wszystko, ale wiadomo że jak pojawi się w okolicy mój królik to jest gorzej :P
Dzisiaj oszamał taką ilość warzyw że byłam w szoku. Z cuni pro idzie mu tak sobie, odstawiłam całkowicie ten syf co wcześniej jadł i zastosowałam radykalną dietę, więc myślę że to dlatego. Sianko też jakoś przestał konsumować, wcześniej szło w wielkich ilościach. Teraz może przez to że odkrył inne warzywa niż marchewka, marchewka i marchewka zostawił sianko daleko w tyle i korzysta z okazji :P

Bardzo chciałabym żeby dla Chrupeczka znalazł się jakiś DS, który go pokocha, króliczek jest z niego naprawdę super.

NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 22, 2012, 00:51:49 am »
No to w końcu zdam sprawozdanie.
Nasz lekarz dr Haduch zalecił konsultację z dr Ziętkiem z UP Lublin podejrzewając promienice lub zmianę nowotworową.
Mieliśmy jedno podejście w środę na UP ale nie zdążyliśmy i dr już nie było :( Wtedy zobaczyłam że z oka wypływa ropa. W piątek udało się złapać doktora.
Niestety okazało się że stan zdrowia Chrupka jest kiepski.
Lekarz przy pobieraniu powiedział że ma on strukturę grona i będzie ciężko go usunąć. Niestety okazało się także że jest przetoka do pyszczka i całą ropę usunęliśmy mu pyszczkiem. Ropa była gęsta co może być objawem promienicy. Materiał został pobrany do analizy i we wtorek mam dzwonić pytać jak z wynikami. Natychmiastowo potraktowaliśmy go enrofloksacyną. Dostaliśmy też optex do przemywania oka.
Wydaje mi się że z oka już nie ma wycieku ropy. Dzisiaj wykąpałam mu futerko dookoła, bo było zalepione zaschniętą ropą i zobaczymy czy lepiej będzie widać bieżącą sytuację.
Pojechaliśmy też na zdjęcie. Zrobiliśmy 3 żeby wszystko było widać. Na zdjęciach widać przerost korzeni trzonowców, zęby są też tak jakby zrośnięte - na zdjęciach nie ma przerw między nimi. Zęby dolne przeszły przez kość żuchwy, górne uciskają i wypychają oko, występuje osteoliza kości czołowej - może przez zęby może też przez tą promienice. Natomiast ropień jest jakby skostniały.

Sytuacja jest ciężka.
Chrupek jest słodziakiem, żal mi go strasznie. Na razie podajemy antybiotyk i przemywamy oko. W najlepszym razie jeżeli okaże się że to wszystko przez te zęby, podejmiemy kroki żeby go ich pozbawić i będziemy się modlić żeby przetrwał operację - to nie taki młokos przecież. Niestety jeżeli okaże się że to promienica, sprawa się skomplikuje. Może wtedy zarazić uszaki i nie tylko. Właściwie wszyscy lekarze zgodnie powiedzieli że jest wtedy spisany na straty..
Do wtorku będę czekała jak na szpilkach. Chrupek niestety przeżywa wszystko we względnej samotności, bo od kiedy padło podejrzenie promienicy ograniczam z nim kontakty. Jest mi go strzaaaasznie żal  placzek

Nie wiem co już mam myśleć. Mój wet mówił że próbował leczyć takie króliki. Że antybiotyki właściwie nie pomagały - nie istnieje skuteczny lek na promienice (istnieje - ale jest toksyczny dla królików), próbował wycinać ropnie, ale zawsze powracały..
Z jednej strony wydaje mi się że gdyby to była promienica, to chyba ten ropień cały czas by mu się rozwijał, powiększał. A z tego co mówiła kobieta która go oddawała, to po prostu urosło mu 2 lata temu. Mogła też kłamać... Mówiła też że dostał na to parę zastrzyków - nie pomogło i zaprzestali leczenia (wtedy te 2 lata temu) - więc jeśli to zęby chyba by im lekarz powiedział... Swoją drogą jak to promienica to czy trzymali by go 2 lata z wiedzą że może zarażać ?
Jak do mnie trafił wydawało nie zauważyłam też ropy z oka. Czyli tak jakby stan się pogorszył. Więc może dlatego go oddali... już nie wiem co mam myśleć. Ale jak tak piszę to uświadamiam sobie, że muszę koniecznie jutro do nich zadzwonić i się wypytać.

Wstawiam zdjęcia rtg - co by wiedzieć o czym mówię..

Widać tu przerośnięte korzenie, ta kulka na dole to ropień - widać jego powłoczkę.



Zdjęcie z drugiej mańki - ta gula u góry to gałka oczna.



A tutaj widzimy asymetrię tkanki miękkiej pyszczka, i te zęby tworzące jakby całość - widać różnicę między zębami po drugiej stronie pyszczka, gdzie ewidentnie widać sztuki zębów.




Proszę o kciuki dla dobrych wieści. Dobrych tyle, o ile... byle to tylko nie była promienica, resztę zniesiemy. Bo chrupek jest bardzo kochanym króliczkiem i dzielnym. Zniósł przekłuwanie ropnia, wyciskanie, ropę łykaną. Zastrzyki znosi super, mycie oczka, a na zdjęciu był taki grzeczny że prawie sam się kładł na boczek (chyba miał już dosyć po całym dniu szwendania się po wetach).

NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 22, 2012, 09:42:20 am »
Ma mocno przerośnięte korzenie :/ Po tej stronie, gdzie są pozrastane, będą raczej nikłe szanse na ich usunięcie...
Niemniej, trzymam mocno kciuki za Chrupsa - bardzo Ci dziękuję za to, że się nim zaopiekowałaś :*
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline chlup

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 657
  • Lokalizacja: wielkopolska
  • Moje króliki: Pimpol
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 22, 2012, 10:44:28 am »
Trzymam mocno kciuki za Chrupcia. Biedny tyle już wycierpiał :(

Offline Olinka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Kobieta
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 22, 2012, 11:38:47 am »
Bidulek... :( Trzymam kciuki, żeby się polepszyło.

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 22, 2012, 20:12:19 pm »
Małe skaczące nieszczęście :(

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 22, 2012, 20:43:20 pm »
Dzwoniłam do dziewczyny.
Sytuacja wyglądała tak, ona jak się zorientowała że mu coś urosło to było już tego rozmiaru. Poszła do weterynarza to dal zastrzyki ze 3 z antybiotyku i jak mu się nie polepszyło to powiedział że tam nie ma ropy, czyli to rakowe jest i że w niczym królikowi nie będzie przeszkadzało i może z tym normalnie funkcjonować. Ona od tego czasu patrzyła czy mu się nie powiększa i nie stwierdziła żeby się powiększał.
Ale powiedziała że wcześniej nie ciekło mu z oka. Zdziwiła się jak stwierdziłam że miał już mokro jak mi go przywiozła.
Więc z tego wynika że teoretycznie niby sytuacja nie pogarszała się przez te ostatnie 1,5 roku czy 2 lata. Ale po tym że nie widziała wycieku z oka nie wiem co sądzić - czy był dużo wcześniej ale nie zauważyła, czy rzeczywiście nie zauważyła że akurat w momencie oddawania zaczło mu ciec.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 23, 2012, 23:33:16 pm »
Jutro dzień X - dzwonię dowiedzieć się czegokolwiek do laboratorium.
Swoją drogą obejrzałam dziś jajka Chrupka i też muszę się skonsultować z lekarzem, są jakieś takie jakby zakołtunione, ale nie do końca wiem czy to kołtuny czy nie jakieś narośla.

Za to mamy faworyta wśród warzyw!!!!
Uwaga uwaga wygranym zostajeeeeeeeeee                                BURAK !!!!!  :brawo:
Chrupek nie dotyka już innych warzyw ... po prostu czeka na buraka :)
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline monik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 732
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Merlin
  • Za TM: Kubanek
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 23, 2012, 23:38:20 pm »
W takim razie trzymam mocno kciuki za Chrupka! I za pomyślne wiadomości. Od początku śledzę wątek i polubiłam małego :)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 24, 2012, 12:46:52 pm »
Dzwoniłam.
Muszę zadzwonić za kolejne 2 dni.
Na razie Pani powiedziała że nic im nie rośnie, więc musimy jeszcze odczekać.
Ale powiedziała że przyglądała się i jest prawdopodobieństwo że wynik będzie negatywny, nie widziała nic co przypominało by aktynomikoze.
Także usilnie trzymajmy kciuki !!!!!!!!!     :blaga:
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: Poszukiwany dom dla przystojnego CHRUPKA :)
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 24, 2012, 13:07:25 pm »
Dołączamy się do kciuków:)