Autor Wątek: jak to wytłumaczyć?  (Przeczytany 2837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

muchaaa

  • Gość
jak to wytłumaczyć?
« dnia: Wrzesień 10, 2010, 18:46:52 pm »
Mój mały Evilek coraz bardziej przywiązuje się do mnie i mojego chłopaka :) lubi nas lizać i kicać sobie w naszym towarzystwie. Dzisiaj po raz pierwszy wskoczył na kanapę (oczywiście pozostawił po sobie parę bobków) ;) a parę godzin później przykicał do mnie. I tak sobie siedział i mnie lizał a ja go głaskałam, a kiedy ze mnie zeskoczył, zauważyłam że zostawił na mnie z 20 bobków!  :urazony:   jak mam to sobie wytłumaczyć? Czy mnie też oznaczył jako swój teren? I jak powinnam w tej sytuacji zareagować?

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: jak to wytłumaczyć?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 10, 2010, 19:21:50 pm »
Chyba wlasnie Cie "zaznaczyl". Zbieraj boby i siuski do kuwety i pokazuj mu ze tam jest miejsce do toalety ale niektore maluchy uwielbiaja wrecz bobic na kanapy, lozka, materace. A moze bylo mu tak fajnie, ze nie chcialo sie ruszyc do kuwety ha ha

nuka

  • Gość
Odp: jak to wytłumaczyć?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 10, 2010, 20:27:14 pm »
Podzielił się ze swoja pańcią radosną nowiną, sa zdrowe bobki mały jest zdrowy, a to wszystko z miłości :)
Jesteś juz teraz oficjalnie członkiem króliczego stadka i to najważniejsze. Ciesz się niektórzy długo czekaja na tego typu uszate czułostki  :bunny: