Połączone Zdarzenia

  • Światowy Dzień Królika: Wrzesień 26, 2010

Autor Wątek: Światowy Dzień Królika  (Przeczytany 29489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 02, 2010, 14:03:48 pm »
i zorganizowac to tak na przyklad, ze ich produkty beda sprzedawane z rabatem na haslo "swiatowy Dzien Krolika" ? :)  jakie byscie mieli pomysly na wlaczenie w taki dzien  tego typu firm? moga oczywiscie zostac sponsorem jakiegos balu czy festiwalu/koncertu, ktory bysmy w przyszlosci urządzili, ale w tym roku jak najprosciej by mozna bylo cos z nimi zorganizowac wg Was?

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 02, 2010, 14:24:25 pm »
Mi sie wydaje , jako ze bedzie to pierwszy dzien krolika organizowany w Polsce, na pewno trzeba to rozglosic w wielu miejscach, nawet jesli mialaby to byc tylko informacja na ich stronach domowych - jesli wypaliloby ze znizkami to byloby super - ale firmy moga byc sceptyczne (bo przeciez nie znaja tego dnia, nigdy prawdopodobnie o nim nie slyszeli) .. Grunt zeby sie dowiedzieli, ze cos takiego jest i byc moze w przyszlym roku (jak juz nie w tym ) przygotowaliby oferte specjalna na dzien krolika. Wydaje mi sie, ze takie firmy ustalaja jakies zalozenia czy plany caloroczne i mogloby byc dla nich problemem w ciagu niecalego miesiaca zrobic taka kampanie. chociaz moze okaza sie faktycznie elastyczne i nastawione entuzjastycznie na tego typu akcje. Grunt to dobrze sie zaprezentowac mailowo czy telefonicznie, przedstawic konkretne cele takiego dnia etc. Wiadomo, ze w ostatnich kilku lub nawet nastu latach jest moda na wszystko co ekologiczne, pro zwierzece, etc., wiec firmom, ktore tym bardziej nie testuja na zwierzetach powinno zalezec na przylaczeniu sie. Moznaby sprobowac sie umowic, ze np. jakas kwota ze sprzedazy ich produktow w tym dniu pojdzie na cele SPK etc.

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Bella

  • Gość
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 02, 2010, 20:08:49 pm »
Ja prowadzę blog. Napiszę notkę o tym dniu. Przydałby mi się tylko jakiś artykuł z którego dowiedziałabym się o nim więcej. Prawdę mówiąc pierwszy raz słyszę o dniu królika. Artykułu do którego link podała Ais sobie nie przetłumaczę, bo z językiem kiepsko, a do opublikowania notki przydałoby mi się więcej info.
Ais, może prześlesz mi ten artykuł który napisałaś dla czasopisma e!stilo? Ja nie będę go kopiowała tylko przeczytam i postaram się na jego podstawie opublikować notkę na blogu.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 03, 2010, 01:01:57 am »
Bella, ale ten moj artykul nie jest o dniu krolika, ale o krolikach w ogole, o ich historii, powiazaniach z kulturą itd

Bella

  • Gość
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 03, 2010, 20:31:49 pm »
Aha, myślałam że o dniu królika. To jak będzie juz o nim jakiś artykuł po Polsku, to podajcie mi do niego link. Ja na jego podstawie napiszę na moim blogu notkę.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 06, 2010, 18:44:03 pm »
Na razie rozszerzyłam podstronę o Dniu Królika: http://www.kroliki.net/pl/akcje/akcje/swiatowy-dzien-krolika

Teraz do kompletu jest potrzebny banner: podłużny, pionowy i "kwadratowy", czyli standardowe wymiary, jakie stosujemy.

Przyszedl mi do glowy wzor taki: cos w rodzaju kuli ziemskiej albo globusa i na tym siedzi królik adopcyjny, cos w tym stylu. i napis "Światowy Dzień Królika".

Czy ktos mialby chęc taki banner wykonac?


Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 07, 2010, 00:36:29 am »
w razie czego ja zrobię po swojemu - na miarę moich możliwości, a więc wyjdzie cos w stylu bannera "Stop futrom ze zwierząt" - to szczyty moich możliwosci graficznych :P

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 07, 2010, 19:34:08 pm »
Ja spróbuję :) . Pracę wyślę Ci na PW.

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 07, 2010, 20:22:34 pm »
Tylko jakie wymiary? ;> I króliczek.

Bella

  • Gość
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 10, 2010, 21:34:06 pm »
No więc tak jak obiecałam napisałam na moim blogu notkę o Światowym Dniu Królika: http://poradnik-kroliki.blog.onet.pl/
I jak ? Podoba Wam się ?

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 11, 2010, 02:37:11 am »
Bella wspaniała notka!! :)

Licze na to, ze to swieto jakos samo się rozprzestrzeni i nie bedziemy musieli specjalnie się o to troszczyc, wazne jednak, zeby ustalic jakies zasady, aby swieto w przyszlosci nie przerodzilo sie np w jakies wielkie promocje w handlu królikami - np "w swiatowy dzien krolika wszystkie kroliki sprzedajemy za polowe ceny" i tak samo aby nie oznaczalo to, ze w restauracjach tego dnia podają specjalne danie z krolika :P

bo bysmy chyba pluli sobie w brodę ze w ogole takie swieto sprowadzilismy do Polski.

Będe musiala wymyslic jakis tekst, ktory dobitnie ukazuje, o co chodzi w tym swiecie i ze absolutnie nie moze ono  oznaczac powyzszych dzialan, bo bylyby calkowicie sprzeczne z ideą, dla ktorej powstalo to swięto.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 14, 2010, 03:36:11 am »
Ponieważ jednak nie wyjadę we wrześniu nigdzie, postanowiłam zorganizować przyjęcie w  naszym króliczym biurze z okazji tego dnia :)

Tak więc 26 września od godziny 14stej do 22giej zrobimy spotkanie integracyjne w biurze i bibliotece Stowarzyszenia Pomocy Królikom.
Dojazd tutaj: www.kroliki.net/pl/kontakt

Jeśli ktoś z Was będzie tego dnia w Warszawie - to serdecznie zapraszam. Przyczepi się każdemu na piersi kartkę z nickiem albo nazwiskiem i będzie wiadomo, kto kim jest.

Na razie rozkręcam na Facebooku aplikację Orange People Projects dotyczącą naszej biblioteki i wprowadziłam tam tez juz wydarzenie 26 września na temat naszego dnia królika. Możemy tanim sposobem rozprzestrzenić to po Facebooku i dzień sam się wypromuje bez większego wysiłku :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 14, 2010, 03:38:23 am »
Myślę, ze jesli bedzie ladna pogoda, to możemy w biurze zostawić część osób, bo obok mamy fantastyczny wielki Park Moczydło z jeziorem i górką, tak więc gdyby pojawiły się tłumy - mamy dokąd iść na przechadzkę :) Jezioro znajduje się 200 metrów od naszych drzwi :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2010, 03:50:21 am wysłana przez ais »

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 14, 2010, 17:57:11 pm »
oho, trochę się zrobiło zamieszanie :P

zrobilam na Facebooku stronę imprezy z okazji Światowego dnia Królika w naszym biurze, myslalam, ze bedzie skromnie, a tu się to tymczasem rozprzestrzeniło po Facebooku i moga sie zjawic setki osob :) Ktoś nawet Palikota zaprosil ( nie ja :P)
Na pewno nie przyjdzie, ale dowie się o nas :))))

tutaj link do wydarzenia: http://www.facebook.com/event.php?eid=108413309220265&ref=mf

Bella

  • Gość
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 14, 2010, 19:24:49 pm »
To super! Niestety ja nie będę obecna, ale mam nadzieję, ze impreza sie uda!

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 14, 2010, 23:44:45 pm »
Będe z Wami duszą, bo ciałem niestety nie mogę :(

Offline aneczka2939

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 15, 2010, 20:20:09 pm »
chyba wkradł się błąd ''Już wkrótce, bo już 28 września można będzie świętować Międzynarodowy Dzień Królików !:)'' 
chyba powinno być 26 :)
Płotka, Kłębuszka. <33
Robinson
  • ,  Truś

Bella

  • Gość
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 15, 2010, 20:32:17 pm »
Dokładnie, też zauważyłam, że jest ten błąd.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 15, 2010, 21:45:42 pm »
gdzie Wy ten błąd widzicie?

Offline aneczka2939

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 16, 2010, 19:06:31 pm »
Teraz już ktoś poprawił , ale był na głównej :)
Płotka, Kłębuszka. <33
Robinson
  • ,  Truś