Połączone Zdarzenia

  • Światowy Dzień Królika: Wrzesień 26, 2010

Autor Wątek: Światowy Dzień Królika  (Przeczytany 28600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Światowy Dzień Królika
« dnia: Wrzesień 01, 2010, 04:18:29 am »
co roku widzimy, ze organizacja House Rabbit Society promuje Światowy Dzien Królika.

Mam wrazenie, ze czas zaczac to promowac w Polsce. Jesli na razie nie z rozmachem, to przynajmniej powoli juz przecieraz szlaki.

Na poczatek dodaję to wydarzenie w kalendarzu na forum i zrobilam stronę o tym dniu na www.kroliki.net:

http://www.kroliki.net/pl/akcje/akcje/swiatowy-dzien-krolika

Na razie nic na niej nie ma poza nazwą, data i odnosnikiem do amerykanskiej strony.

Przedyskutuję z zarządem, jakie mielibysmy ewentualne plany co do promocji takiego święta.

Prywatnie mysle, ze fajnie by bylo w takim dniu mieć jakies duze rabaty na produkty krolicze w sklepach zoologicznych - dla kazdego. w przyszlosci  mozna by organizowac jakies duze wydarzenia, pokazy filmow z krolikiem w tle, cokolwiek.
Mozna w okolicach tej daty zrobic w szkołach jakies pogawędki o krolikach, swieto byloby znakomitym pretekstem.

Temat do przedyskutowania.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2010, 14:32:08 pm wysłana przez ais »

Inga

  • Gość
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2010, 07:58:49 am »
Podbijam :)
To ciekawa okazja do kolejnego uświadamiania, że królików nie podnosi się za uszy i że króliki nie wcinają bez przerwy marchewki. No i w szkołach dzieciom, że to nie są maskotki, które tylko siedzą w klatce, tylko temperamentne zwierzęta :)

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2010, 14:58:31 pm »
Ja tez podbijam. Najpierw musialby ktos napisac jakis fajny artykul na strone glowna no i skontaktowal sie ze sklepami, czy by chcieli sie przylaczyc do akcji.
Pomysle nad artykulem, chyba ze ktos chcialby sie wlaczyc ?!

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 01, 2010, 15:50:27 pm »
Ja w swoim czasie napisalam fajny i dlugi artykul do czasopisma e!stilo, to bylo opublikowane z rok temu albo dawniej, porozmawiam z wydawca, czy zgodziłby sie na publikację tego na naszej stronie i na animalia.pl :)

Amy, wyslę Ci ten artykul w mailu, zebys oceniła, czy nadaje sie na taką okazję.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 01, 2010, 21:13:20 pm »
Pytanie do wszystkich:

Co byście chcieli, żeby się działo w Światowym Dniu Królika?

Na pewno zniżki w wybranych sklepach zoologicznych na wybrane królicze produkty - jesteśmy w trakcie załatwiania :)
Jak załatwimy - ogłosi się to na różnych forach zwierzęcych - pojawią się może dzięki temu u nas na forum nowi królikarze.
Miejmy nadzieję, że uda się wynegocjować satysfakcjonujące wszystkich zniżki.

Poza tym - może zniżki w lecznicach, które z nami współpracują? aby w konkretnych dniach można było np zrobić przegląd królika za darmo, przyciąć za darmo pazurki, zęby, kołtuny w futrze, obejrzeć, czy nie ma ropni, omacać brzuszek.

Jeśli ktoś z Was chodzi do szkoły - może wykorzystać to święto jako pretekst do spytania się w szkole, czy może powiesić jakiś plakat o królikach z naszego działu "do pobrania". Bedzie trzeba tam więcej wzorów wrzucic.

Będzie cykl artykułów o królikach na animalia.pl

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 01, 2010, 21:24:17 pm »
Koncert i wypromowanie imprezy :D takie aby jak najwięcej ludzi przyszło :) zachęcenie jest najwazniejsze :) nawet osoby, nie posiadające uszaka :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 01, 2010, 22:06:24 pm »
Koncert i impreza to sprawa do zalatwienia na za rok, myslalam tez o zrobieniu w koncu Wielkiego Balu Króliczego - dla królikarzy, wolontariuszy, darczyncow, krewnych i znajomych królika, obroncow zwierząt itd - tez za rok powiedzmy, bo przygotowanie takiej imprezy, znalezienie sponsorow to zadanie niemałe.

Doprowadzę do tego, zeby to Swieto na razie zapisalo sie w roznych kalendarzach, na poczatek w Wybierz Miśka, ktory wydaje Viva - na rok 2011, na wikipedie tez trzeba to bedzie wrzucic, generalnie wypromowac ten dzien.


Moze jakies festiwale filmow o krolikach w wybranych kinach? :) mozna na zapas zrobic juz liste filmow z krolikami, ktore by sie z odpowiednim wyprzedzeniem juz na za rok dalo wybranym kinom.

Mozemy i my sami teraz we wrzesniu zorganizowac pokaz filmow kroliczych z projektora w Warszawie - projektor mamy, glosniki mamy, sale sie znajdzie za darmo, filmy tez sa rozne, chociazby Wzgórze Królików albo Miss Potter czy Królik Piotruś, Wilk i Zając, Kto wrobil królika Rogera, Klątwa Królika. Musialaby byc to impreza zamknieta i dla ograniczonego kręgu znajomych widzów, inaczej nie poradzimy sobie z prawami autorskimi.

Czy oglibyscie dac jakas liste filmow kroliczych?

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 01, 2010, 22:12:36 pm »
A no i przeciez mamy "Królika po berlińsku". Reżysera znamy osobiście, z autografami nie byłoby problemu, można by wymyslic jakies konkursy, w ktorych wygrana by bylo kilka plytek dvd z tym filmem.

Problem w ym, ze wyjezdzam w drugiej polowie wrzesnia do Wiednia, wiec nie pomoge jakos specjalnie osobiscie w dniu królika, ale taki pokaz filmow kroliczych jest do przeprowadzenia.

Tak samo inne miasta - jesli ktos z Was w danym miescie ma projektor, zna inne osoby z tego forum i ma chec jeszcze jakichs znajomych zaprosic, to moze tez taki wieczorek filmowy kroliczy urzadzic chociazby u siebie w domu :) wtedy nie trzeba pytac sie o zgodę wlascicieli praw autorskich do filmow.
Pokazy oczywiscie wszystkie musza byc bezplatne.

Inga

  • Gość
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 01, 2010, 22:18:40 pm »
a może u niektórych sprzedawców na allegro dałoby się załatwić zniżki lub na sklepach internetowych? Bo ja mieszkam w pipidówie, więc pozostają mi tylko sklepy internetowe. :oh:

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 01, 2010, 22:20:29 pm »
no wiec wlasnie tylko sklepy internetowe! :) czy mozecie mi wymienic wszystkie sklepy, w ktorych kupujecie? z animaolią juz rozmawiamy, z innymi jeszcze nie.
Jedyny warunek jest taki, ze sklep nie moze prowadzic sprzedazy zwierząt. Dobrze by bylo wciagnac w to sklepy, w ktorych macie juz wypracowane jakies znizki, to by sie Wam dodatkowo oplacalo, moze sie da wynegocjowac sumowanie sie znizek Waszych i z okazji dnia krolika.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 01, 2010, 22:50:17 pm »
Zaczęłam tez zalatwiac lokal na pokaz filmow w Warszawie.

A moze by tak festiwal filmow o krolikach? Ludzie z forum by nadeslali swoje filmiki lub podali linki do swoich filmow wrzuconych juz na youtube i z najciekawszych filmow zrobilo by sie czesc pokazu. jedyne zastrzezenie to jakosc filmow, wiec trzeba by ustalic jakas graniczną jakosc materialow pierwotnych - bo wiem, ze youtube i tak zmniejsza.

Oj duzo mozna w przyszlosci wymyslic w takim dniu - cos na zasadzie konwentu fanów Star Treka :) Tacy fani wynajmuja na kilka dni jakąś szkołę podstawową i dzieje się sto pięcdziesiat rzeczy na raz, ale to rzecz nie na ten rok :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 01, 2010, 22:57:45 pm »
A jesli uznamy, ze na razie nie mozna przewidziec frekwencji na pokazie filmowym w jakims lokalu, to zeby sie nie stresowac mozna zawsze urzadzic tai pokaz i impreze w naszym warszawskim biurze :) warunki na jakies 40-50 osob chyba są.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 01, 2010, 23:07:56 pm »
Mogę zagadać do Piaseckiego w czasie Zoo Botanicy oraz wrzucić info na http://www.kroliki.net/pl/weterynarze/dla-lekarzy-weterynarii/jak-mozna-nam-pomoc-

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 01, 2010, 23:55:24 pm »
W ogole mam wrazenie, ze pazdziernik bedzie pasmem niekonczacych się spotkan w naszym biurze - pokazów, szkolen itd, bo to miesiąc dobroci dla zwierząt, ja natomiast mam niezły wykład na temat prawa o zwierzętach i musze go prowadzic 4 godziny tygodniowo, tak jak obiecalam w urzędzie miasta. Tak więc Swiatowy Dzien Królika, a wcześniej walne (ktore juz sie odbylo) - to początek ozywienia w nowym biurze.

w biurze mamy mase filmow o zwierzetach, materialy innych organizacji, rozne zagraniczne - chyba w najblizszym czasie zrobimy próby z projektorem, jest tez telewizor z magnetowidem i dvd - gdyby nie bylo duzej frekwencji :)

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 01, 2010, 23:57:53 pm »
A może ktoś zrobiłby plakat tego dnia z adresem do "więcej na *strona Dnia Królika na SPK*", można by nawet wydrukować normalną drukarką i każdy zakróliczony porozwieszałby u swoich lokalnych weterynarzy i w sklepach zoologicznych. :)


Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 01, 2010, 23:58:41 pm »
Ais, a kto będzie pisał artykuły na animalii?
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 02, 2010, 00:08:09 am »
na razie Amy bedzie pisac i nowe wolontariuszki 13 letnie tez sie zglosily :P nie mamy jeszcze grupy autorów, mozna tez wykorzystac te moje artykuly, poprzerabiac, pociac na czesci. animalia zasugerowala artykul w odcinkach, zeby sie cos dzialo. Bośniak, Ty tez mozesz pisac :)

Mysle sobie, ze mozna by pisac cos na podstawie tematow poruszanych na forum - jakies kazusy dotyczace opieki czy zdrowia krolikow, omawianie naszych akcji, omawianie konkretnych krolikow z adopcji, reklamowanie jakiegos ciekawego watku na forum kroliczym - wszystko z linkami odsylajacymi do strony albo konkretnych watkow.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 02, 2010, 00:15:50 am »
Faktycznie mozna jakieś ciekawe filmy na YT użytkowników wyłapać z naszego forum :)

z innymi sklepami to Cuniland, Światkrólika.eu ... Videozoo chyba też niektórzy lubią- to z tych internetowych. Więcej na "Polecane" jest :)

Broszurki do rozdawania czy coś to też nie głupia sprawa, ewentualnie plakat SPK czy coś zrobiony na tą okazję. Warto będzie wspomnieć o akcjach typu "Miś" i wyrzucanie zwierząt w czasie wakacji na smietniki, do parków itp. Kupowanie na Święta zwierząt, Adopcje, Apel Rumburaka. Myslę, że w sezonie "przedświątecznym" ( w pazdzierniku już zaczynają się "świeta" w sklepach przecież, promowanie, zachęcanie do kupna królika itp. ) taki temat byłby na czasie. Mozna też rozganizować spotkanie z jakimś autorem książek o uszakach, wetami, osobami doświadczonymi w żywieniu itd.

Dobrym pomyśłem byłyby np. bony rabatowe, konkursy, zbiórka pieniędzy- coś w stylu wywieszenia zdjęć uszaków, jury wybiera najlepsze zdjęcie, nic nie mówi, które jest wybrane, ludzie wykupują numerek ze zdjęciem, które wg. nich jest wybrane jako najlepsze czy coś np. za 5 zł :) na podobieństwo: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9497.0 I pod koniec spotkania ogłaszany jest zwycięski numer pod który przypisane jest zdjęcie :)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 02, 2010, 00:16:07 am »
Dzięki :) Pomyślę nad tym, z tym że na razie muszę popracować nad poprawą zarządzania własnym czasem, bo mi to jakoś uciążliwie szwankuje ;)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 02, 2010, 10:01:12 am »
Cuniland polaczyl sie z innym sklepem - lewzoo.pl a docelowo jest na sprzedaz (i nie bedzie cunilandu).. Mozna by sprobowac z lewzoo.pl ale nie wiem czy oni sprzedaja zwierzeta.

Wiecie co, tak sobie teraz pomyslalam czytajac watek o kosmetykach nie testowanych na zwierzetach, ze moze nasze polskie firmy typu Bielenda, Ziaja przylaczylyby sie do takiego dnia? W koncu sa ekologiczne, nie testuja i zalezy im na dobru zwierzat.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2010, 10:32:46 am wysłana przez Amy »

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 02, 2010, 14:03:48 pm »
i zorganizowac to tak na przyklad, ze ich produkty beda sprzedawane z rabatem na haslo "swiatowy Dzien Krolika" ? :)  jakie byscie mieli pomysly na wlaczenie w taki dzien  tego typu firm? moga oczywiscie zostac sponsorem jakiegos balu czy festiwalu/koncertu, ktory bysmy w przyszlosci urządzili, ale w tym roku jak najprosciej by mozna bylo cos z nimi zorganizowac wg Was?

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzien Królika
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 02, 2010, 14:24:25 pm »
Mi sie wydaje , jako ze bedzie to pierwszy dzien krolika organizowany w Polsce, na pewno trzeba to rozglosic w wielu miejscach, nawet jesli mialaby to byc tylko informacja na ich stronach domowych - jesli wypaliloby ze znizkami to byloby super - ale firmy moga byc sceptyczne (bo przeciez nie znaja tego dnia, nigdy prawdopodobnie o nim nie slyszeli) .. Grunt zeby sie dowiedzieli, ze cos takiego jest i byc moze w przyszlym roku (jak juz nie w tym ) przygotowaliby oferte specjalna na dzien krolika. Wydaje mi sie, ze takie firmy ustalaja jakies zalozenia czy plany caloroczne i mogloby byc dla nich problemem w ciagu niecalego miesiaca zrobic taka kampanie. chociaz moze okaza sie faktycznie elastyczne i nastawione entuzjastycznie na tego typu akcje. Grunt to dobrze sie zaprezentowac mailowo czy telefonicznie, przedstawic konkretne cele takiego dnia etc. Wiadomo, ze w ostatnich kilku lub nawet nastu latach jest moda na wszystko co ekologiczne, pro zwierzece, etc., wiec firmom, ktore tym bardziej nie testuja na zwierzetach powinno zalezec na przylaczeniu sie. Moznaby sprobowac sie umowic, ze np. jakas kwota ze sprzedazy ich produktow w tym dniu pojdzie na cele SPK etc.

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Bella

  • Gość
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 02, 2010, 20:08:49 pm »
Ja prowadzę blog. Napiszę notkę o tym dniu. Przydałby mi się tylko jakiś artykuł z którego dowiedziałabym się o nim więcej. Prawdę mówiąc pierwszy raz słyszę o dniu królika. Artykułu do którego link podała Ais sobie nie przetłumaczę, bo z językiem kiepsko, a do opublikowania notki przydałoby mi się więcej info.
Ais, może prześlesz mi ten artykuł który napisałaś dla czasopisma e!stilo? Ja nie będę go kopiowała tylko przeczytam i postaram się na jego podstawie opublikować notkę na blogu.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 03, 2010, 01:01:57 am »
Bella, ale ten moj artykul nie jest o dniu krolika, ale o krolikach w ogole, o ich historii, powiazaniach z kulturą itd

Bella

  • Gość
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 03, 2010, 20:31:49 pm »
Aha, myślałam że o dniu królika. To jak będzie juz o nim jakiś artykuł po Polsku, to podajcie mi do niego link. Ja na jego podstawie napiszę na moim blogu notkę.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 06, 2010, 18:44:03 pm »
Na razie rozszerzyłam podstronę o Dniu Królika: http://www.kroliki.net/pl/akcje/akcje/swiatowy-dzien-krolika

Teraz do kompletu jest potrzebny banner: podłużny, pionowy i "kwadratowy", czyli standardowe wymiary, jakie stosujemy.

Przyszedl mi do glowy wzor taki: cos w rodzaju kuli ziemskiej albo globusa i na tym siedzi królik adopcyjny, cos w tym stylu. i napis "Światowy Dzień Królika".

Czy ktos mialby chęc taki banner wykonac?


Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 07, 2010, 00:36:29 am »
w razie czego ja zrobię po swojemu - na miarę moich możliwości, a więc wyjdzie cos w stylu bannera "Stop futrom ze zwierząt" - to szczyty moich możliwosci graficznych :P

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 07, 2010, 19:34:08 pm »
Ja spróbuję :) . Pracę wyślę Ci na PW.

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 07, 2010, 20:22:34 pm »
Tylko jakie wymiary? ;> I króliczek.

Bella

  • Gość
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 10, 2010, 21:34:06 pm »
No więc tak jak obiecałam napisałam na moim blogu notkę o Światowym Dniu Królika: http://poradnik-kroliki.blog.onet.pl/
I jak ? Podoba Wam się ?

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 11, 2010, 02:37:11 am »
Bella wspaniała notka!! :)

Licze na to, ze to swieto jakos samo się rozprzestrzeni i nie bedziemy musieli specjalnie się o to troszczyc, wazne jednak, zeby ustalic jakies zasady, aby swieto w przyszlosci nie przerodzilo sie np w jakies wielkie promocje w handlu królikami - np "w swiatowy dzien krolika wszystkie kroliki sprzedajemy za polowe ceny" i tak samo aby nie oznaczalo to, ze w restauracjach tego dnia podają specjalne danie z krolika :P

bo bysmy chyba pluli sobie w brodę ze w ogole takie swieto sprowadzilismy do Polski.

Będe musiala wymyslic jakis tekst, ktory dobitnie ukazuje, o co chodzi w tym swiecie i ze absolutnie nie moze ono  oznaczac powyzszych dzialan, bo bylyby calkowicie sprzeczne z ideą, dla ktorej powstalo to swięto.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 14, 2010, 03:36:11 am »
Ponieważ jednak nie wyjadę we wrześniu nigdzie, postanowiłam zorganizować przyjęcie w  naszym króliczym biurze z okazji tego dnia :)

Tak więc 26 września od godziny 14stej do 22giej zrobimy spotkanie integracyjne w biurze i bibliotece Stowarzyszenia Pomocy Królikom.
Dojazd tutaj: www.kroliki.net/pl/kontakt

Jeśli ktoś z Was będzie tego dnia w Warszawie - to serdecznie zapraszam. Przyczepi się każdemu na piersi kartkę z nickiem albo nazwiskiem i będzie wiadomo, kto kim jest.

Na razie rozkręcam na Facebooku aplikację Orange People Projects dotyczącą naszej biblioteki i wprowadziłam tam tez juz wydarzenie 26 września na temat naszego dnia królika. Możemy tanim sposobem rozprzestrzenić to po Facebooku i dzień sam się wypromuje bez większego wysiłku :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 14, 2010, 03:38:23 am »
Myślę, ze jesli bedzie ladna pogoda, to możemy w biurze zostawić część osób, bo obok mamy fantastyczny wielki Park Moczydło z jeziorem i górką, tak więc gdyby pojawiły się tłumy - mamy dokąd iść na przechadzkę :) Jezioro znajduje się 200 metrów od naszych drzwi :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2010, 03:50:21 am wysłana przez ais »

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 14, 2010, 17:57:11 pm »
oho, trochę się zrobiło zamieszanie :P

zrobilam na Facebooku stronę imprezy z okazji Światowego dnia Królika w naszym biurze, myslalam, ze bedzie skromnie, a tu się to tymczasem rozprzestrzeniło po Facebooku i moga sie zjawic setki osob :) Ktoś nawet Palikota zaprosil ( nie ja :P)
Na pewno nie przyjdzie, ale dowie się o nas :))))

tutaj link do wydarzenia: http://www.facebook.com/event.php?eid=108413309220265&ref=mf

Bella

  • Gość
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 14, 2010, 19:24:49 pm »
To super! Niestety ja nie będę obecna, ale mam nadzieję, ze impreza sie uda!

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 14, 2010, 23:44:45 pm »
Będe z Wami duszą, bo ciałem niestety nie mogę :(

Offline aneczka2939

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 15, 2010, 20:20:09 pm »
chyba wkradł się błąd ''Już wkrótce, bo już 28 września można będzie świętować Międzynarodowy Dzień Królików !:)'' 
chyba powinno być 26 :)
Płotka, Kłębuszka. <33
Robinson
  • ,  Truś

Bella

  • Gość
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 15, 2010, 20:32:17 pm »
Dokładnie, też zauważyłam, że jest ten błąd.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 15, 2010, 21:45:42 pm »
gdzie Wy ten błąd widzicie?

Offline aneczka2939

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 16, 2010, 19:06:31 pm »
Teraz już ktoś poprawił , ale był na głównej :)
Płotka, Kłębuszka. <33
Robinson
  • ,  Truś

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 16, 2010, 20:29:54 pm »
tak, bo ja to w końcu dostrzegłam, że to u góry na forum jest i sama poprawiłam :P

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 18, 2010, 21:57:13 pm »
A co można lokalnie u siebie zrobić w związku z tym dniem? Może porozwieszać jakieś ogłoszenia z informacją?

Albo pozakładać wątki/tematy o tym dniu na różnych forach?


Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 18, 2010, 22:11:30 pm »
ppx lokalnie mozna zrobic np pogadanke o krolikach w swojej szkole na lekcji biologii wykorzystujac pretekst jakim jest ten dzien :P i materialy takie:

http://www.kroliki.net/pl/do-pobrania/do-pobrania/broszury

http://www.kroliki.net/pl/akcje/akcje/swiatowy-dzien-krolika

http://www.kroliki.net/pl/strona/artykul-o-kroliku-czasopismo-estilo

mozna tez zrobic taka pogadanke w domu kultury, bibliotece, w poczekalni u lekarza weterynarii - wczesniej sie wszedzie pytajac o zgode wyznaczajac dokladny termin - nie musi to byc przeciez 26tego - i wieszajac przy wejsciu plakat (a takze wieszajac plakat o tym wydarzeniu przy sklepie spozywczym na tablicach i slupach ogloszeniowych itd.

mozna tez zrobic  spotkanie ludzi ktorzy lubia kroliki - zarezerwowac w jakiejs kawiarni/restauracji stolik na 10 osob ustalic terminj i wywiesic plakaty informujace ze takie spotkanie ma sie odbyc i niech przychodzi kazdy kto lubi kroliki.

jak ktos przyjdzie - bedziesz miala potem ludzi do pomocy w rozkrecaniu kroliczych akcji :)))

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 18, 2010, 22:16:15 pm »
na innych forach to juz w ogole trzeba watki zakladac niezaleznie od tego czy cos organizujemy czy nie wazne zeby o tym dniu informoowac ze powstal :)

najlepiej na fora wrzucac to co napisalam tutaj wraz z podlinkowaniem aertykulow ktore tam sa
:

http://www.kroliki.net/pl/akcje/akcje/swiatowy-dzien-krolika

jesli Bella sie zgodzi to mozna by tez Jej tekst tam dorzucac bo jest niezly.

ppx mozesz wrzucac info o dniu krolika gdzie chcesz, im wiecej for tym lepiej.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 22, 2010, 04:05:36 am »
Wrzuciłam w aktualności informację o Światowym Dniu Królika: http://www.kroliki.net/pl/aktualnosci/2010-09-22/swiatowy-dzien-krolika---26-wrzesnia

Poczekam, aż wyklarują się nam wszystkie atrakcje na ten dzień oraz aż dostanę banner i wtedy wyślę korespondencję masową na forum, pewnie jutro wieczorem (a w zasadzie już dzisiaj :)


Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 22, 2010, 18:24:31 pm »
Mamy juz gotowe bannery - na razie duże :) ale każdy moze sobie pomniejszyc, jesli duze sie nie zmieszcza :)

w pelnej okazalosci nasze bannery wykonane przez Fallen z naszego forum (Fallen jesteś kochana!!! :) wspaniałe bannery!!!) na razie wrzucam 3 kolory, a łącznie jest ich aż 8:






Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 22, 2010, 19:10:50 pm »
Śliczne

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 22, 2010, 19:20:57 pm »
piękne :krolik :bunny:
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

Offline Anuszko1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 203
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 22, 2010, 19:26:07 pm »
zdolniacha
Moje małe zoo :)

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 22, 2010, 19:49:03 pm »
poszlo na 4 fora co znam + moj facebook

Bella

  • Gość
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 23, 2010, 19:30:41 pm »
Tak, zgadzam się, żeby moja notka o tym dniu została umieszczona na innych forach lub stronach króliczych.
Te bannery są SUPER!

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 23, 2010, 20:03:10 pm »
Mamy juz kolejne bannery - wszystkie są autorstwa Fallen z naszego forum, dodatkowo dzisiaj nasza forumowa Anika przerobiła je na polską czcionkę i zamieniła z plików png na jpg tak, zeby tło nie zmienilo sie automatycznie z bialego na czarne. Rezultat mozecie zobaczyc tutaj: http://www.kroliki.net/pl/organizacja/biuletyn-informacji-publicznej/nasze-bannery (sa tu tez inne bannery).

A nizej wrzucam po prostu jeden banner po drugim:




























Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 23, 2010, 20:20:29 pm »
Niniejszym informuję, że:

w dniu 25 i 26 września (sobota, niedziela) dla każdego, kto kupi produkty dla królika przewidziane są zniżki w następujących sklepach:

Cuniland     http://cuniland.pl/

Lewzoo      http://lewzoo.pl/

Świat Królika  http://swiatkrolika.eu/

Nie wiem, czy nie trzeba bedzie w zamowieniu wpisac hasla, ze to Światowy Dzień Królika :) jeszcze będę precyzowac, tak wiec szykujcie sie na zakupy.

Jeszcze to będę ogłaszac w masowej korespondencji dzisiaj :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 23, 2010, 20:31:06 pm »
swiatkrolika.eu proponuje : 5% rabatu na wszystkie produkty dla królików w dniach 25 i 26 września

lewzoo.pl proponuje: 10% rabatu na wszystkie produkty dla królików (kupon rabatowy będzie dostępny na stronie) w dniach 25 i 26 września
(oraz darmową wysyłkę przy zamówieniu powyżej 250zł)

cuniland.pl proponuje: 5% rabatu na wszystkie produkty dla królików w dniach 25 i 26 września oraz darmową wysyłkę przy zamówieniu powyżej 149zł przy płatności przelewem.


Rabaty sumują się z wypracowanymi już przez klientów wczesniejszymi rabatami! :) w razie czego najbezpieczniej jest tez wpisac w komentarzu do zamowienia, że to z okazji Światowego Dnia Królika :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2010, 22:10:43 pm wysłana przez ais »

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 23, 2010, 22:23:34 pm »
Ais, jakie media będą informowały o Światowym Dniu Królika?
(w SB coś doczytałam o Gazecie Wyborczej :P )

Może napisać maile i jakieś radia też coś o tym wspomną?

A i do szkoły mamy, każdy z nas, napisać o czymś artykuł na technologię informacyjną, będziemy to wysyłać do gazety lokalnej, zastanawiałam się nad Światowym Dniem Królika, tylko co o nim napisać, jak u mnie nic z okazji niego nie robią?


Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 23, 2010, 23:32:25 pm »
ppx - u Ciebie mamy tylko Ciebie i Hordrę :) jak coś zorganizujecie to coś będzie można powiedzieć mediom :P

Dzień Krolika mozna wykorzystac jako pretekst do zrobienia pogadanki o opiece nad krolikami i o prawach zwierząt.

Co do mediow: Agata Białachowska z SPK właśnie opublikowała artykuł na poczytnym portalu:

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/swiatowy_dzien_krolika_juz_26_wrzesnia_160939.html

Często poszczegolne informacje stamtad wyswietlane są w warszawskim metrze w pociągach - oby nie zaowocowalo to pojawieniem sie u nas wielkiej ilosci ludzi w biurze, bo naprawde miesci sie tu gora 45-50 osob i to w wielkim ścisku. No, ale jesli bedzie duze zainteresowanie, to bedziemy mieli doping, zeby za rok zalatwic jakąś dużą salę.

Ja zaraz wysylam informacje do Gazety Wyborczej, dziennikarka ma sie tematem zająć jutro :) Mam juz skompletowane wszystkie informacje.

Bella - opublikowałam Twoj artykul (dziękuję za zgodę!) tutaj: http://www.kroliki.net/pl/akcje/akcje/swiatowy-dzien-krolika   na samym dole :)

Jednoczesnie przypominam, ze swietny tekst Belli pierwotnie znajdowal i znajduje sie oczywiscie tutaj:

http://poradnik-kroliki.blog.onet.pl/Swiatowy-Dzien-Krolika,2,ID414338952,DA2010-09-10,n

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 24, 2010, 19:25:55 pm »
Tuptuś już w Wyborczej, widzę, ze juz zaczynają wstawiac artykuł na stronę oraz zdjęcia, na razie widzę dwa:

http://wyborcza.pl/55,76842,8422448.html  tutaj Tuptuś

http://wyborcza.pl/55,76842,8422447.html i tutaj

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 25, 2010, 22:21:11 pm »
http://wyborcza.pl/1,76842,8423479,Juz_jutro_Swiatowy_Dzien_Krolika.html


Już jutro Światowy Dzień Królika
ola
2010-09-25, ostatnia aktualizacja 2010-09-24 18:17

Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się znany już za granicą (m.in. w USA czy we Włoszech) Światowy Dzień Królika.

ZOBACZ TAKŻE

    * Zdechł pies zamknięty w aucie. "Tylko na 20 minut" (11-07-10, 15:47)
    * Królik 3 dni spędził śmietniku. Przeżył dzięki ludziom (10-07-10, 13:00)

To czas refleksji nad trudną sytuacją tych zwierząt - obecnie króliki są wykorzystywane m.in. w testach leków i kosmetyków, hodowane na mięso i futro, a także zabijane w czasie licznych polowań. Są również bezlitośnie eksploatowane w hodowli - aby zwiększyć zysk ze sprzedaży młodych, hodowcy narażają samice na zbyt częste ciąże prowadzące do wyniszczenia organizmu. Młode króliki są wcześnie odbierane matkom, po czym umierają w sklepach i hurtowniach. Bywają zaniedbywane lub dręczone. Często żyją przez wiele lat samotnie, w ciasnej klatce bez możliwości ruchu. Żywe króliki służą też niekiedy jako karma dla gadów i "pomoc edukacyjna" w tresurze psów.

Więcej na stronie Stowarzyszenia Pomocy Królikom.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 26, 2010, 10:17:44 am »
Trochę smutny ten artykuł..

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 25, 2010, 20:43:55 pm »
i jak odbywało się świętowanie tego Dnia w biurze SPK?


Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 12, 2010, 03:07:42 am »
Macie jakieś zdjęcia :P ?

Widzę, że będą też jakieś tam kursy prawnicze teraz. ^^


Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 24, 2011, 00:59:46 am »
http://www.kroliki.net/pl/prawo/biblioteka-praw-zwierzat/galeria-zdjec

na razie tutaj zaczynam powoli wrzucać zdjęcia z nowego biura. na razie jest bardzo mało, ale obiecuję, że stopniowo ten dział będzie się zapełniał :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 25, 2012, 17:37:45 pm »
Odświeżam temat :) Wpisujcie proszę, czy planujecie w poszczególnych miastach robić jakieś spotkania uzytkowników forum na ten weekend.

Jako SPK mogę powiedziec, ze na razie na pewno w Warszawie w biurze w weekend zrobimy spotkanie, na które może przyjsc kazdy zainteresowany zz forum i spoza forum, nie planujemy specjalnych atrakcji poza herbatą, sokami, wodą i chrupkami :) Króliki biurowe czekają na głaskanie i wspólne sprzątanie :) Może urządzimy to zarowno w sobotę jak i w niedzielę? Godzina zapewne najwczesniej od 14 w górę.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 28, 2012, 13:30:52 pm »
Tak więc potwierdzam, że w sobotę i w niedzielę zapraszamy do naszego warszawskiego biura na spotkanie z królikami i radosne wspólne sprzątanie :) a w trakcie herbatka i wafle ryżowe :)

Adres: http://www.kroliki.net/pl/strona/biuro-i-mini-azyl-w-warszawie
(prosimy o dokładne przepisanie adresu, bo nie jest łatwo trafić)

Zapraszamy po godzinie 14. Biuro otwarte będzie do godziny 20. W sobotę i również w takich samych godzinach w niedzielę.

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 28, 2012, 19:09:25 pm »
Postaram się być :) Może nie od 14 nastej, bo mam egzamin, ale potem wpadnę. Ktoś jeszcze będzie? :) 
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 28, 2012, 21:27:05 pm »
Będzie pani z itvp i porobi zdjęcia królikom :) poza tym kilka osób, ale dużo mi się nie deklarowało :) ja się trochę zaziębiłam i zmagam się z katarem, ale będę dzielnie dyżurować :)

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 09, 2012, 01:50:13 am »
na przyszly rok warto sie duzo wczesniej przygotowac IMHO z taka okazja jaka jest ww swieto ..... chetnie pomoge
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 09, 2012, 11:09:07 am »
Dziękujemy :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Światowy Dzień Królika
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 09, 2012, 14:08:48 pm »
Mam od lat 2 pomysły do zrealizowania: robić wystawę figurek i obrazów z królikami w Warszawie w Pałacu Królikarnia (mamy ponad 100 figurek oraz sporo obrazów, zawsze te pozostałe eksponaty mozna powypozyczac od ludzi :), wydarzenie nagłośnić w mediach.
Okazje by były 2 w roku - Wielkanoc i Światowy Dzień Królika.

Druga rzecz to wielki bal króliczy, ale to nas na razie organizacyjnie i finansowo przerasta.

Odnosnie Królikarni - jest to rzecz wykonalna.