Autor Wątek: przedstawiam warszawskie króliki  (Przeczytany 44368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
przedstawiam warszawskie króliki
« dnia: Sierpień 02, 2010, 15:26:37 pm »
poniżej przedstawiam wszystkie króliki przebywające w Warszawie w jednym domu tymczasowym u naszej koleżanki Gosi

prosimy o domy tymczasowe i domy stałe


Anzelmo

niewykastrowany samiec znaleziony na śmietniku
problem z uszkodzoną rogówką
aktualnie stan zdrowia prawidłowy
w sierpniu powinien zostać wykastrowany










Macho

niewykastrowany samiec odebrany podczas interwencji
stan zdrowia prawidłowy
w sierpniu powinien zostać wykastrowany










Lucky

wysterylizowana króliczka w starszym wieku odebrana podczas interwencji
miała problemy z gruczołami mlekowymi, jej aktualny stan zdrowia jest prawidłowy
po tym wszystkim co przeżyła bardzo zasłużyła na kochający dom...










Enigma

wysterylizowana króliczka odebrana podczas interwencji
jej aktualny stan zdrowia jest prawidłowy






Nirwana

młoda króliczka  w ciąży odebrana w ramach interwencji, cały czas w trakcie leczenia, ale jej stan jest już znacznie lepszy
poniżej Karmel, Lukier, Cynamon i Tiramisu- dzieci Nirwany








Karmel

samiec
małe królicze cudo












Lukier i Cynamon Cynamon -adopcja w toku,  azi

samiec/ samiec
małe królicze cuda
niestety nie jestem w stanie odróżnić tego duetu na zdjęciach :)








Tiramisu

samiec
małe królicze cudo








Happiness

dla Happiness szukamy wyłącznie domu stałego
króliczka musi mieć dostęp do doskonałej opieki weterynaryjnej

wątek Happy

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=8928.0





« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2010, 08:32:44 am wysłana przez azi »



Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2010, 18:33:53 pm »
ile maluszki mają na dzień dzisiejszy?
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 25, 2010, 00:02:12 am »
Jejku, co jeden to cudniejszy!
Lucky taka subtelna dziewczynka, sliczna.
Zreszta wszystkie sa piekne.

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 25, 2010, 07:23:49 am »
cuuuda :)

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 18, 2010, 13:48:37 pm »
Czy anzelmo lub nirvana mają już domy?

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 18, 2010, 16:25:20 pm »
Z tego co się orientuje to nie, ale mogę być w błędzie…
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 20, 2010, 17:27:43 pm »
Tiramisu taki słodki Gapciu :*
Ależ one są wszystkie śliczne :)

A Anzelmo wygląda jak Kung-Fu Panda ;)
:*
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Cy$$

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 20, 2010, 17:51:57 pm »
Kiedy one ukończą 8 tygodni?
Ja byłabym chętna na adopcje Tiramisu ;)
Ale dopiero w styczniu...
Mam nadzieję,że są jakieś szanse, że nie zostanie adoptowany:P

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 20, 2010, 17:54:38 pm »
Ktoś już się stara o jego adopcję, więc Tiramisu pewnie nie będzie czekał do stycznia. Może po prostu zajrzyj na stronę adopcyjną w styczniu.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

nuka

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 20, 2010, 17:55:58 pm »
Ja mam nadzieje, że do stycznia wszystkie uszaki znajdą swoje domy stałe :)

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 20, 2010, 18:01:16 pm »
Przypominam, że w Warszawie na adopcję czeka też moja tymczasowiczka Zuza - urocza czarna baraninka. :)



Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe, że ją tu "zareklamuję". ;)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 20, 2010, 18:02:41 pm »
o to te uszy chyba, przy których miałam pomagać. Bardzo się cieszyłam, że zrobię coś dla SPK ale chyba sprawa już nieaktualna...szkoda tylko, że ja wciąż czekam na umówiony na pierwsze dni września kontakt..czekałam

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 20, 2010, 18:04:20 pm »
Maro szuka DT dla bardzo podobnej baraninki z tego co wiem - może odezwij się do niej. W Warszawie jest aktualnie mnóstwo króliczków na tymczasach.

Edycja

Tu temat: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=9727.msg180275#new
I post Maro z dzisiaj, że bardzo potrzeba DT z Warszawy i okolic.
Jeśli oczywiście jeszcze chcesz.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 20, 2010, 18:20:34 pm »
nie moge zabrac królika na tymczas, bo mam niekastrowanego Clostera oraz inne zwierzaki , które wyczerpują mnie już finansowo. Rozmawiałam na temat pomocy dt, czyli prowadzenie wątku adopcyjnego uszu z Warszawy. Umówiłam się z osobą z SPK na telefon w pierwszych dniach września. Do dziś mnie nikt nie poinformował o odwołaniu akcji, a ja czekam. Chociaż właściwie zorganizowałam sobie już wolny czas. Naprawdę szkoda, że jest to tak nieładnie załatwiane

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 26, 2010, 08:04:08 am »
Warszawskie króliczki się przypominają :)

Może trzeba by ten temat przenieść do sekcji "Oddam"?


OT
Gosia, nie widzę sensu wylewania żali w tym temacie. Mogłaś się skontaktować drugi raz, jeśli naprawdę chciałaś pomóc i miałaś wszystko już zorganizowane. Ja tak właśnie zrobiłam.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 26, 2010, 09:01:10 am »
Jaka śliczna czarnulka! Szkoda, że to dziewczynka, bo trwają namawiania na 2 króla (dopiero po sterylce Karmen) ale tylko króle brane są pod uwagę do mojej - jak się wczoraj okazało - dziewczynki ;)

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 26, 2010, 09:02:50 am »
A tak a propos jak się dogadują dwie dziewczynki?

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 26, 2010, 09:23:43 am »
Inga, to zalezy od zwierzakow tak naprawde. Samiczki sa terytorialne i moga sie trafic dwie nieustepliwe bestyjki ;) Ja juz wolalam nie ryzykowac po moich doswiadczeniach z Tosia i Jozia i teraz wzielam chlopaka dla Jozki.
Wiem, ze na zagranicznych stronach tez pisza, ze parka lepiej sie dogada. Ale wszedzie klada nacisk na to w jaki sposob kroliki zostana sobie przedstawione, w jakich okolicznosciach i jak beda zaprzyjazniane.
Reguly jednak nie ma.

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 26, 2010, 11:49:58 am »
Ja Zuzi z moją parką nie zaprzyjaźniam, bo by potem cierpiały z rozłąki. Ale muszę Wam powiedzieć, że jak wypuszczam Zuzę to moja Tesia cały czas się jeży i chce bronić terytorium. Boniek nie ma z tym żadnego problemu, ale czuję, że między dziewczynami byłaby ostra rywalizacja.

Prosimy o DS dla Zuzy  :bukiet
To przemiła, chociaż jeszcze nieco nieufna baraninka.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 27, 2010, 13:28:27 pm »
OT
Gosia, nie widzę sensu wylewania żali w tym temacie. Mogłaś się skontaktować drugi raz, jeśli naprawdę chciałaś pomóc i miałaś wszystko już zorganizowane. Ja tak właśnie zrobiłam

żeby mi zarzucono, ze namolna jestem?> że nie rozumiem, że członkowie spk nie siedzą ciągle w necie i nie odpisują? I skoro ta sytuacja była taka kryzysowa i skoro zgłosiła się osoba chętna poświęcić swój wolny czas to spk powinno się cieszyć i pamiętać o mnie, a nie ja mam się przypominać...No wiesz co, to zwykłe chamstwo. Skoro się umawiam z dorosłą osobą, że zadzwoni do mnie po powrocie z wyjazdu to chyba normalne, że nie bombarduję jej wiadomościami czy już wróciła, tylko czekam. I sugerujesz mi może, że moja chęć pomocy była nieszczera? To jest wątek do "wylewania moich żali" bo uważam, że ga zachowała się co najmniej nieładnie wobec mnie i mam prawo wyrazić głośno niezadowolenie. Ale co to dla was znaczy, oczywiście nic. Tylko, że macie już jedną osobę do pomocy mniej.

a może ja się zgłoszę na bycie dt...a jak już przyjedziecie do mnie z królikiem to wam powiem, że nieaktualne i trzeba było dopytywać mnie e-meilowo czy nie zmieniłam zdania
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2010, 13:31:38 pm wysłana przez Gosia/Closter »

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 27, 2010, 14:58:16 pm »
Gosia, a teraz nie masz juz szczurów i jest miejsce na króliki? bo przechowalnie są caly czas potrzebne. Poniewaz jednak mielismy problem z jedną z przechowalni (nie Twoją), musimy wypracowac scisle reguly przechowywania krolikow i kontaktowania się z nami, bo potem pojawiają sie problemy - np ktos wyjezdza i informuje nas o tym smsem wieczorem tuz przed wyjazdem, a potem nie odbiera telefonow i nie wiadomo, komu przekazal królika na czas wyjazdu.

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 27, 2010, 15:59:50 pm »
Ais, ja pisałam już o tym, że to nie obecność szczurów jest powodem mojego nie bycia DT ale rezygnacja z kastracji. Dwa razy miałam umówiony zabieg Clostera i dwa razy spanikowałam, zdecydowaliśmy ostatecznie , że nie będziemy podejmować ryzyka. Stąd podstawowa niemożność bycia DT.

Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 27, 2010, 16:07:52 pm »
Dziewczyno, zdecyduj się wreszcie! Piszesz, że nie możesz być DT a wciąż masz pretensje, że nikt nie chce Twojej pomocy DT. A jak masz pomagać skoro NIE MOŻESZ zapewnić DT????? Pomoc DT polega na WZIĘCIU królika do siebie.
Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 27, 2010, 16:18:01 pm »
kasiu jesteś w ogóle w temacie , ze zabierasz głos?? Nie na taką formę pomocy się umawiałam więc zachowaj komentarze dla siebie i proszę bez wykrzykników

a jak się tak bardzo lubisz wtrącać to moze przeczytaj najpierw cały wątek???
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2010, 16:22:11 pm wysłana przez Gosia/Closter »

Offline Jakub

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1629
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 27, 2010, 17:38:05 pm »
przecież w SPK jest więcej opcji pomocy niż tylko DT np może gosia mieszka w pobliżu jednej z wolontariuszek i chce pomóc np w banalnych rzeczach jak czyszczenie kuwet co przy tylu królikach jest ciężkie

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 27, 2010, 17:51:01 pm »
Tak mieszkam niedaleko jednej z osób prowadzących dt...Ale w tej chwili dziękuję za przywilej bycia pomocą. Pomimo poruszenia tego tematu na forum, do tej pory nikt z SPK nie odezwał się do mnie z wyjaśnienie sytuacji czy przeprosinami za zapomnienie mojej osoby. Trudno, każdy postępuje jak woli, ja jestem zniechęcona do dalszej pomocy. Również po poznaniu historii innych osób oferujących pomoc i tak samo jak ja zignorowanych. Zdaję sobie sprawę, że moja skromna osoba nie czyni różnicy w działaniu SPK ale mimo wszystko uważam, że osoby chcące pomóc powinny zasługiwać na odrobinę więcej zainteresowania ze strony Stowarzyszenia

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 27, 2010, 20:21:41 pm »
Gosia/Closter proszę Cię, żebyś przestała pisać w każdym temacie o tym, że coś nie wyszło z Twoją ofertą pomocy. Co mają na celu Twoje posty - co chcesz przez to pokazać i do czego dążysz?

W jednym z tematów napisałaś, że odpadasz jako DT bo wzięłaś szczurki i to był powód dla którego nie mogłaś wziąć żadnego króla. Sama to napisałaś - to wyszło z Twojej strony nie z SPK. Proszę nie zmieniaj co chwilę wersji.

Oczywiście, że to nie jest jedyna forma pomocy - można robić też masę innych rzeczy, ale wtedy po prostu powiedz konkretnie, że DT u Ciebie odpada bo albo masz szczurki albo jest inny powód i że możesz pomagać tylko w zakresie np opieki nad adopcyjnymi królikami. Ale akurat ta kwestię powinnaś załatwiać tylko i wyłącznie z osobą z którą umawiałaś się na kontakt po jej powrocie - nie możesz pisać, że SPK odrzuca Twoją pomoc bo nie jesteśmy jednym organizmem i nie możemy odpowiadać za każdą osobę, za to co robi czy z kim się umawia.

Ja jak wstępowałam do SPK pisałam do dziewczyn chyba 6 razy zanim wysłały mi deklarację członkowską, zanim powiedziały mi co mogę zrobić, czym się zająć, jak pomóc. Strasznie zależało mi na pomocy królikom, byłam podobnie zdeterminowana jak Ty. Ale nie wypisywałam na forum jak to mnie źle potraktowali czy nie domagałam się przeprosin - chciałam pomagać i do tego dążyłam. Zależało mi na pomaganiu królikom a nie na tym jak mnie ktoś potraktował - a nie przesadzajmy, utrudniony kontakt to nie jest żadna tragedia. A uwierz mi jeszcze 3 lata temu w ogóle ciężko było skontaktować się z kimkolwiek z SPK bo nie było jeszcze takiego zasięgu działania i tylu akcji jak teraz.

Tak więc wysłanie 2 maili a nie jednego czy wykonanie dwóch telefonów nie jest nachalnością - tylko przypomnieniem o swojej osobie i o chęci pomocy.

Z pewnością ta osoba celowo nie unikała z Tobą kontaktu - nikt celowo nie chciał Cię zniechęcać czy spowodować, żebyś czuła się urażona.

Już któryś raz widzę, że chcesz coś zrobić, jakoś pomóc - bardzo mnie to cieszy, ale pamiętaj, że taka deklaracja wymaga też jakiejś konsekwencji - niestety w jednym z bazarków też wzięłaś udział co znaczyło, że chciałaś pomóc ale niestety tutaj też coś nie wyszło i to także nie z naszej winy.

Tak więc przemyśl to wszystko jeszcze raz na spokojnie - jestem pewna, że sama także dojdziesz to konstruktywnych wniosków :)

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 27, 2010, 22:37:28 pm »
ile razy mam pisać jedno i to samo. Nie moge być domem tymczasowym nie z powodu szczurków ale z powodu tego, że nie kastruję Clostera.
Umawiałam się na pomoc przy adopcjach, prowadzenie wątków adopcyjnych królików. Co tu jest nie zrozumiałego??
Często cytowana wypowiedź o szczurach nie dotyczyła bycia domem tymczasowym , ale wzięcia dwóch królików na czas urlopu właścicielki. Wstępnie zaoferowałam się, ze jeśli nikt inny z Warszawy się nie zgodzi to ja je mogę wziąć na tydzień, chociaż mam Closterka. Ale w tym czasie przygarnęłam szczury zakichane, więc od razu napisałam, że niestety nie mogę wziąć królików bo wzięłam chore szczury. Czy ktoś się pofatygował przeczytać cały wątek czy tylko ten cytat :/
Mogę się w ogóle nie odzywać w tym temacie, oczywiście najlepiej atakować. Liczyłam, że ktoś mi napisze- sory, głupio wyszło, nie wiem zapomnieliśmy dać ci znać, ze jest zmiana planów ....ale nie, było minęło. Moje posty dążą do tego, żeby wprowadzić trochę kultury, nie ja jedna jak widzę po różnych postach mam takie wrażenia co do działania spk... Wszyscy mamy wysyłać kolejne e-meila, prosić się o odpowiedź..ale w imię czego?

dzięki Madzia za jakąkolwiek próbę wyjaśnienia sytuacji bo od osoby zainteresowanej do tej pory nie otrzymałam żadnej informacji, jak i też zastanawiam się co się stało z tą krytyczną sytuacją w dt Warszawa...
Magda ja nie jestem nastolatką co po szkole nie ma co robić, dla mnie pomoc dt byłaby poświęceniem wolnego czasu, którego i tak ciągle mi brak. Myślałam, ze to spk zależy na pomocy od ludzi, a okazuje się, że to w moim interesie :/

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 27, 2010, 23:00:59 pm »
Gosia, jutro jest msza i pogrzeb naszego członka stowarzyszenia - Staszka Surmaka i idziemy w kilkoro osob z SPK na godzinę 11 na ul. Św Wincentego 81 (kościół murowany przy cmentarzu bródnowskim).
To teoretycznie 5 km od Ciebie. Jeśli mialabys czas i mozliwosc zasilenia naszej reprezentacji, to zapraszam. Jednoczesnie potem mozemy porozmawiac o Twoim wolontariacie w SPK i wymyslic w koncu cos konstruktywnego :) Inne osoby, ktore mają wtedy czas - rowniez zapraszam. Zróbmy to dla Staszka.

Przepraszam, ze ja teraz nie zajmuję sie koordynacją wolontariatu w SPK, ale mam bardzo duzo spraw urzędowych (dotyczacych SPK) na głowie, muszę dotrzymac terminów i nie zajmuję sie koordynacją na linii przechowalnia - wolontariat. Zorganizowalam biuro w Warszawie, zajelo mi to bardzo duzo czasu od maja do praktycznie wczoraj. Inauguracja nowego biura byl Światowy Dzień Królika.
Zamierzam teraz zorganizowac tutaj aktywny wolontariat, bo wszystko inne juz czeka gotowe. Chcialabym, zeby w naszym biurze odbywaly sie regularne spotkania integracyjne wszystkich ludzi z Warszawy i okolic, ktore w jakis sposob zwiazane sa w SPK.

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:57:45 am »
I sugerujesz mi może, że moja chęć pomocy była nieszczera?

Dokładnie tak uważam, chociaż nie chciałam tego pisać wprost. :)
To tak jak z adopcjami - jeśli ktoś chce odoptować królika teraz zaraz i nie może poczekać, to znaczy, że wcale nie chciał pomóc jakiemuś porzuconemu zwierzakowi. Po prostu chciał królika. Strzelanie fochów i pretensje do ludzi, którzy rzeczywiście coś robią, żeby poprawić sytuację zwierząt są bardzo niedojrzałe. Do tego pokazują właśnie, że chęć pomocy raczej nie była szczera.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:11:04 am »
powiem tak- bezczelność. I po takich reakcja to choćby nie wiem co się działo w życiu się nie zgłoszę do pomocy na tym forum

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:17:41 am »
Ja myślę, że to bardzo dobra decyzja - mniej zamieszania i niepotrzebnych nerwów. :)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

nuka

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:27:34 am »
Co słychać u warszwskich uszaków??

Do admina, czy można podzielic watek na związany z  tematem i dyskusje z nim nie związane? Juz mamy zarzuty w innym watku, że zawartośc postów odbiega od wątku gównego i trudno sie doszukac konkretnych informacji w danym temacie.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:35:31 am »
Gosia jeśli nie chcesz pomagać czy robić czegokolwiek to nikt Cię do tego nie zmusi. Czujesz się urażona ok - masz prawo tak się czuć, ale przyznaj, że wyrozumiałości też tutaj trochę zabrakło. Gdybyś usłyszała słowo sory - wszystko wróciłoby do normy? Nie sądzę, myślę, że obraziłaś się na amen. Iwona dała Ci teraz pewną propozycję, nie napisałaś że przyjdziesz. Ja cały czas czekam na Twoją pomoc przy jednym z bazarków nadal jej nie widzę.
Mówisz że masz mało wolnego czasu - nie będę się skarżyć, że my nie mamy go w ogóle bo znowu zobaczę tutaj tekst - że jak sobie nie radzimy to nie mamy tego robić. Jak tak dalej pójdzie za chwilę nie będzie w ogóle ludzi którzy będą robić cokolwiek bo my też mamy dosyć tych Waszych ciągłych pretensji, ciągłego pisania, że to jest źle, tamto jest źle, że jesteśmy takie a nie inne, że to było zrobione nie tak, że powiedziane było nie tak - ile można tego znosić. Krytyka krytyką - dzięki niej i tak dużo zostało zmienione i to na lepsze - ale ludzie, ile można po kimś jeździć.  

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:49:42 am »
przy jakim bazarku bo pierwszy raz słyszę?
Co do zaproszenia Iwona to raz , że pracuję (choć dziś akurat wzięłam urlop z powodu gorączki) a dwa, że nie uważam za stosowne pojawiać się na pogrzebie nieznanej mi osoby i tam rozmawiać na tematy wolontariatu.
Dziewczyny ok, było minęło , ja już mam dość tego temu. Skoro nie ja jedna wygłaszam słowa krytyki (a nie jeżdżę po kimś personalnie) to widać coś jest nie tak.
Ja jak powiedziałam wycofuję się z jakiejkolwiek pomocy, ta szarpanina zdecydowanie nie jest na moje nerwy. Ani praca z osobami, które nie są w stanie przyznać się do błędu (nie mam na myśli swojej sytuacji, ale np koleżanki która już 3 raz próbuje zaadoptować królika i nadal czeeeka na odpowiedź jakąkolwiek) a słowa krytyki traktują jako ataki...

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 28, 2010, 12:22:14 pm »
Gosia nic nie rozumiesz. Szarpanina z Tobą czy z kimkolwiek też nie jest na moje nerwy. Wszyscy jesteście mądrzy bo wiecie, że ktoś zrobi wszystko za Was, nie zostawi sobie tego ot tak jak Wy - którym najlepiej co wychodzi to obrażanie się. Boże ile razy ja mogłam się obrazić i mieć wszystko gdzieś - ale moje intencje, moje chęci co do pomocy królikom czy komukolwiek są SZCZERE i odpuszczanie nie przychodzi mi tak łatwo jak Wam. Ktoś i tak i tak zajmie się wszystkim a Wy możecie się poobrażac i mieć wszystko gdzieś. Super postawa - szkoda, że ja i inne osoby nie potrafimy takiej mieć.

Krytyka w moim mniemaniu wygląda nieco inaczej - i tak jak powiedziałam a czego widocznie nie przeczytałaś, nie raz korzystaliśmy z niej i zmieniliśmy to co było krytykowane bo nie raz ktoś miał rację. Ale oczywiście lepiej jest przyjać wersję - że nie umiemy jej przyjmowac, że nic sobie z tego nie robimy, że Ty czy inni są święci a my jesteśmy złe.

A Ty umiesz przymować krytykę? Czy inni "mądrzy"? Też jakoś tego nie zauważyłam. Bardzo łatwo jest gadać o innych, trudniej zacząć zmieniac coś w sobie.

Ale dobrze, niech tak będzie, przyjmijmy, że nic nam nie wychodzi, nie jesteśmy zorganizowane, zależy nam tylko na kasie, nie szanujemy ludzi, w ogóle to wszystko co robimy jest beznadziejne i niepotrzebne. Przepraszamy wszystkich za wszystko - wszyscy macie racje, przyznajemy się do wszelkiej winy i prosimy o wybaczenie oraz życzymy Wam powodzenia bo rozumiem, że Nasze miejsca zajmiecie Wy - którzy wiedzą jak powinno się działać, jak postępować, jak traktować ludzi i jak EFEKTYWNIE pomagać królikom. Jestem ciekawa jak Wam to wyjdzie i czy czasem role się nie odwróca i to my będziemy sobie tylko i wyłącznie swobodnie pisać na forum co nam się nie podoba a Wy będziecie się z nami użerać.

Co do bazarku to nie wiem w ilu brałaś udział mi chodzi tylko o jeden - ale oczywiście to pewnie też nasza wina, a nie Twoja, bo z tego co widzę nic nie jest winą nikogo tylko zawsze NASZĄ.

Pozdrawiam wszystkich wiecznie niezadowolonych i przepraszam tych, którzy zawsze potrafili być wyrozumiali i mimo wszystko szanują naszą pracę, POMAGAJĄ nam w niej i UMIEJĄ krytykować w taki sposób, ktory ma nas zachęcić do zmian na lepsze a nie powodowac, że tak jak mi ktos wczoraj mądry powiedział - wszystko zmierza do tego, że do końca roku SPK a przynajmiej GA już nie będzie istniało.




Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 28, 2010, 12:30:25 pm »
Gosia a czy Twoja koleżanka próbowała zadzwonić do pośrednika, skoro nie ma odpowiedzi przypuszczam mailem? Pomyśl w ten sposób, że różne są sytuacje, niektórzy wyjeżdżają na wakacje, nie mają dostępu do internetu. A może pośredniczka wyjechała a w dniu wyjazdu akurat Twoja koleżanka wysłała maila. I nie ma się co burzyć, że nie dostała odpowiedzi od razu. Najpierw lepiej się dowiedzieć co się stało, jaka jest przyczyna braku kontaktu. No i naprawdę nie sądzę, żeby koleżanka została "olana" 3 razy, tzn od trzech różnych osób nie dostała odpowiedzi - może jej maile nie doszły? Napisz o jakie króliki się starała.

Co do reszty - niestety zgadzam się z Madzią...



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

nuka

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 28, 2010, 12:34:35 pm »
jpuasz, watek "do trzech razy sztuka?" to o tym Gosia tutaj wspomina. Tam już wszystko dawno wyjasnione.

Nie wiem Gosiu do czego zmierzasz, ale prosze o jedno, jeśli musisz się na kimś wyżyć bo akurat masz taką potrzebe a nie inna, to proponuje zamienic zawsze GA i SPK na nuka, ja to przyjme spokojnie i naprawde sie nie obrażę  :&gt;

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 28, 2010, 12:35:11 pm »
Obrażenie się nic nie da, a już na pewno nie doprowadzi do osiągnięcia celu - czyli pomocy królikom :(
Myślę, że SPK wykonuje ogromną pracę na ich rzecz i podziwiam działające tam dziewczyny.

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 28, 2010, 12:47:50 pm »
Co do bazarku to nie wiem w ilu brałaś udział mi chodzi tylko o jeden - ale oczywiście to pewnie też nasza wina, a nie Twoja, bo z tego co widzę nic nie jest winą nikogo tylko zawsze NASZĄ

ja dalej nie wiem o czym do mnie piszesz... brałam udział w bazarku, w konkursie bazarkowym i płaciłam skaldki na pomoc potrzebującej koleżance..A może za mało bazarków jest na moim koncie aby mnie traktowano jako osobę przychylną SPK..Bo absolutnie nie wiem co ma temat bazarków do tego co napisałam.
Nie mam potrzeby się wyżywać. Ja tylko zapytałam czy to temat tych królików przy których miałam pomagać i że jest mi przykro, że nikt nie poinformował mnie, ze moja pomoc jest niepotrzebna. Spodziewałam się raczej odpowiedzi w stylu "sorki, wypadło nam z głowy ale wiesz jak masz czas to może w październiku..." Ale zamiast tego zostałam to oskarżona, że moja chęć pomocy była nieszczera, że to moja wina, ze się nie upominałam (tylko o co bo ja się umawiałam na telefon z ga, więc na niego czekałam) i inne "miłe słowa" . Tak chcecie traktować osoby chętne pomóc, ok. Róbcie jak chcecie

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 28, 2010, 13:00:50 pm »
Ale zamiast tego zostałam to oskarżona, że moja chęć pomocy była nieszczera, że to moja wina, ze się nie upominałam (tylko o co bo ja się umawiałam na telefon z ga, więc na niego czekałam) i inne "miłe słowa" . Tak chcecie traktować osoby chętne pomóc, ok. Róbcie jak chcecie

Telefon miała do Ciebie wykonać osoba, która prowadzi DT i nie jest członkiem GA. Proponuje personalizować swoje wypowiedzi, bo po głowie dostają nie te osoby co powinny.

Offline Żółty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 28, 2010, 13:14:58 pm »
Wydaje mi się, że SPK interesują tylko dwie formy pomocy - finansowa, albo DT.
Większość życiowych problemów rozwiązuje się jak równania algebraiczne: sprowadzając do najprostszej postaci (Tołstoj)

nuka

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 28, 2010, 13:24:25 pm »
I tu się mylisz Żółty, SPK jest zainteresowane każda formą pomocy, dla tego jest np. watek dla osób znających jezyki obce - dla tłumaczenia tekstów o królikach, sa potrzebne osoby, które pomoga w szpitalnej czy schroniskowej opiece nad uszatymi zanim znajdzie sie dla nich DT, sa poszukiwane osoby dajace transport, oczywiście DT i sponsorzy sa także poszukliwani.  Na organizowanych targach, wystawach, lokalnych imprezach plenerowych sa potrzebni wolontariusze do rozdawania ulotek, zorganizowania i poprowadzenia konkursów, a najpierw zarganizowania nagród na te konkursy. Jak widzisz dla chcącego jest wiele form wsparcia do wyburu,
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2010, 13:34:06 pm wysłana przez nuka »

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 28, 2010, 13:27:13 pm »
Z mojej strony członkowie SPK przyjmują pomoc w transporcie po Toruniu, w odwiezieniu zwierza do weta, w postaci piwnicy, w której mozna przechować transportery, siano i inne, w postaci, w postaci wolanariatu przy akcjach... Zdaje mi się, ze ta pomoc idealnie wstrzeliwuje się w te dwie formy  :bunny:

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 28, 2010, 14:39:06 pm »
"A może za mało bazarków jest na moim koncie aby mnie traktowano jako osobę przychylną SPK"

I po co Ci ten tekst? Co chcesz tym udowodnić?

Chodzi mi właśnie o ten bazarek w którym wziełaś udział żeby pomóc - i to bardzo miło z Twojej strony, ale póki co nie możemy go zakończyć i przedstawić forumowiczom jego efektów bo nadal czekam na Twoją wpłatę. I to nie był bazarek na dla nas - dla SPK więc nie podciągaj wszystkiego pod to samo - przytoczyłam ten przykład, żeby pokazać jak chcesz pomagać a jak to w praktyce nie wychodzi.

aha i nie umawiałaś się na telefon od GA tylko od osoby prowadzącej tymczas, więc nie wciągaj nas znowu w coś z czym niewiele mamy wspólnego. Uczepiłaś się SPK i GA i już nawet nie wiesz co z kim i po co załatwiałaś.

Ale ok bo zaraz wszyscy dostaniemy ostrzeżenia za off top - z resztą nie tylko tutaj, w dziale oddam też jest ten sam problem więc jesli dla admina nie bedzie to problem to niech poprzenosi wszystko do jednej kupy i zrobi z tego jeden temat pod tytułem jak skutecznie zdeptać ludzi, którzy chcą coś robić a nie tylko gadać.

Żółty Ty zawsze miałaś takie wrażenie i go nie zmienisz bo jesteś jednym z tych niereformowalnych ludzi do których nic nie dociera, tylko ślepo wierzą w to co piszą. Ciebie nawet nikt nie będzie próbował przekonywać bo szkoda Naszego cennego czasu. A pomoc w postaci DT i pieniędzy oczywiście, że jest potrzebna i nikt tego nie neguje - bez DT i pieniędzy nie byłoby nawet 1/4 SPK. Nie byłoby nawet tego forum - które także jest opłacane z pieniędzy SPK. Pokażcie mi jakąkolwiek organizację - czy to działającą na rzecz ludzi czy zwierząt która działa bez pieniędzy a przy zwierzętach dodatkowo bez DT.

Uwielbiam jak ludzie nie zorientowani w temacie zabierają głos.

megana88

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 28, 2010, 14:47:25 pm »
Moim zdaniem powinien być wątek gdzie można pogadać na temat tego jak wygląda organizacja SPK. Skoro w każdym temacie pojawia się off top to znaczy, że istnieje taka potrzeba. Ja się nie wypowiadam, ale rozumiem Gosię. Ja również proponowałam pomoc i to wiele razy, za każdym razem albo cisza, albo kontakt sie urywał, albo odpisywano mi "już nie trzeba". I wiem, że takich ludzi jest sporo także nie wiem z czego to wynika. Rozumiem złość osób z GA, ale nie każdy ma tyle cierpliwości i wolnego czasu by bawić się w podchody. A poza tym to zwykła niegrzeczność dawać komuś sygnał i po prostu bez wyjaśnienia milczeć.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 28, 2010, 15:07:58 pm »
A nie mozna takich spraw wyjasniac na PW lub maila z konkretna osoba, ktorej mamy cos do zarzucenia? Lubicie publiczne pranie brudow? Ja bym nie chciala o tym czytac, tak samo jak nie chcialabym zeby GA podawalo np. publicznie przyczyny odmowy adopcji. Ciekawe co by sie wtedy dzialo...
Widze, ze popularne stalo sie zarzucanie czegos w sposob ogolnikowy, nie precyzujac do kogo konkretnie mamy pretensje czy zal o cos. Odwagi brakuje, czy co? Najlatwiej jest napisac cale SPK, cala GA... Przeciez chodzi o kogos konkretnego i to chyba z ta osoba warto sobie wszystko wyjasnic.

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 28, 2010, 15:12:40 pm »
cyt: ale póki co nie możemy go zakończyć i przedstawić forumowiczom jego efektów bo nadal czekam na Twoją wpłatę.

na pewno mówisz o mojej osobie?
Brałam udział w bazarku konkursowym  na zagródkę
na jaką moja wpłatę??? przelałam pieniądze dawno temu...
 co do tego bazarku, gdzie licytowałam domek drewniany to ja do tej pory czekam na odzew od Simran ile wyniesie przesyłka, bo nie wiem ile pieniędzy jej przelać...
Ja nie wiem kto jest z kim w SPK ale pierwszego e-maila w tej sprawie dostałam od osoby z ga, którą kontaktowała się z dziewczyną prowadzącą dt

cyt. Uczepiłaś się SPK i GA i już nawet nie wiesz co z kim i po co załatwiałaś.

kulturalnie nie powiem, ja nie mam problemów ze zrozumieniem tej prostej sprawy, ale jak widzę niekórzy pomimo wielu wyjaśnień nadal.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2010, 15:19:53 pm wysłana przez Gosia/Closter »

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 28, 2010, 15:13:37 pm »
Megana czekałam na Ciebie.

Dziwne, że ciągle te same pretensje mają te same osoby.

Właśnie jesteśmy w trakcie wprowadzania zmian w zakresie kontaktowania się z Nami gdy coś komuś nie pasuje, czyli zgłaszania swoich żali, pretensji czy jakichkolwiek zarzutów czy to do GA czy SPK.

Zmiana będzie polegała na tym, że wszelkie takie sygnały będą zgłaszane nie na forum ale na podany numer telefonu. Już wczoraj zaczęliśmy omawiać ten temat i już wkrótce wejdzie w życie.

Ma to zapobiec robieniu off topów w niemal każdym temacie i ma usprawnić wyjaśnianie takich sytuacji jak ta.

Mam nadzieję, że pomysł się sprawdzi i że będziecie zadowoleni z takiego rozwiązania.

Oczywiście takie wyjście skutkuje tym, że na forum nie będzie żadnych dyskusji tego typu tylko od razu osoba zaczynająca temat będzie proszona o telefon pod wskazany numer.

Tak więc zaczynając od teraz - kończymy temat a w razie jakichś dodatkowych pytań, wątpliwości czy niejasności proszę dzwonić pod numer ******** (na razie podaję mój prywatny który już nie długo zostanie zastąpiony innym - typowo do spraw tego typu).

Pozdrawiam i czekam na kontakt od wszystkich osób zainteresowanych sprawą.


edit by magda24: usunięto nr telefonu na prośbę użytkownika
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2015, 19:12:26 pm wysłana przez magda24 »

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 28, 2010, 15:15:07 pm »

Jak Zuza (ta czarna króliczka) reaguje na inne króle? czy jest w stosunku do nich agresywna? Chodzi mi bardziej o stosunek króliczki do płci żeńskiej ;) Trwają namowy na towarzyszkę dla Karmen, a Zuzia zawładnęła moim sercem :serce:

megana88

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 28, 2010, 15:32:23 pm »
Madzia czy ja mam pretensje? Stwierdziłam fakt i tyle. Żadnych oskarżeń, przykrych słów czy żalu. Stało się i ok. Chciałam pomóc, nie wyszło i temat zakończony. Skoro jest temat to nie wiem dlaczego miałabym nie pisać? Tym bardziej, że własnie na pw i gg dowiedziałam się ile takich osób jest. I może dobrze, że piszemy ogólnie, bo dalej żyłabym w przeświadczeniu, że coś ze mną nie tak, że ciągle moja pomoc jest odrzucana. Tak wiem, że nie tylko ja, Gosia, ale wiele osób, które tu nie napiszą, bo mają dosć i wolą jedynie czytać. Myślę, że lepiej pisać tu i wyjaśniać wszystko niż potem zrobi się sytuacja jak z Efyrą, że poza forum ktoś będzie pisał na użytkowników chore wiadomości. Nie zrozum mnie źle, nie oskarżam nikogo, ale też nie chcę udawania, że jest ok jak nie jest. Bo nie rozumiem jak można pisać o dramatycznej sytuacji z DT i jednocześnie odmawiać DT komuś kto oferuje dojazd na własny koszt i zabranie króli... To albo chce się pomoc, albo nie, a potem pisanie, że wszyscy głośno narzekają, a nikt nie chce pomóc...

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 28, 2010, 15:51:09 pm »

Jak Zuza (ta czarna króliczka) reaguje na inne króle? czy jest w stosunku do nich agresywna? Chodzi mi bardziej o stosunek króliczki do płci żeńskiej ;) Trwają namowy na towarzyszkę dla Karmen, a Zuzia zawładnęła moim sercem :serce:

Zuza jest ciekawska i cały czas podchodzi do zagrody moich uszaków. Ponieważ moja Tesia jest agresywna i podszczypuje ją przez kraty, to kładzie się koło zagrody, ale w takiej odległości, żeby Tesia jej nie dosięgnęła. :)
Wydaje mi się, że królicze towarzystwo dobrze jej zrobi. Nie mogę jej puszczać z moją Tesią, więc nie wiem jakby obie reagowały. Pamiętaj, że zaprzyjaźnianie samic jest trudne. Ale nie niemożliwe. :) Napisz meila do Kasi Nadrowskiej, jeśli zdecydujesz się starać o Zuzę.

Trzymam kciuki  :bukiet
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 28, 2010, 15:58:28 pm »
Megana, zapraszam te wszystkie osoby o których piszesz - o których wiesz z gg i privów a także Ciebie do bezpośredniego kontaktu ze mną. Temat się pojawił i wszyscy piszą - ja także, ale własnie z tym trzeba skończyć bo to jest zwykłe zaśmiecanie innego wątku.

Myślę, że telefonicznie wszystko sobie wyjaśnimy i nie będzie już więcej tego samego problemu - bo jak widać, męczy i Was i Nas.

Nasza prezes Iwona Kossowska właśnie wyraziła zgodę na takie rozwiązanie, nie długo pojawi się stosowny zapis w regulaminie i myślę, że wszyscy będziemy zadowoleni.

Tak więc jeśli ktoś nadal nie wie o co chodzi, dlaczego został źle przez nas potraktowany, albo ogólnie ma jakiś żal czy wątpliwości czekam na kontakt.

A tutaj prosiłabym wrócić do tematu warszawskich królików, mimo wszystko nadal potrzebujących pomocy.




Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 28, 2010, 16:17:34 pm »
Dziewuszki, a czy może mogłbyście sobie dać po strzale, przeprosić sie nawzajem i po prostu zacząć od nowa z czystą kartą? Ja wiem, ze to nie jest latwe, ale dla chcacego nic trudnego. O co te kłótnie, waśnie? O udowodnienie czego i w imię czego?
Nowi ludzie wchodzący na forum czytając takie posty wspólnej niecheci na pewno nie zagoszczą tutaj na dłużej. Macie potrzebe to idzcie na pw, gg, na jakis ring, moze w kisielu? Chlopakom by sie pewnie spodobalo :D Ja lubie każdą z Was, ale ta cała dyskusja wydaje mi się już po prostu niesmaczna (i chyba nie tylko mi)
Utworzcie nowy temat w dziale hmm no wlasnie, moze by po prostu stworzc nowy dzial "skargi i zazalenia" i bijcie się tam? Tutaj jest inny wątek , dotczyący krolikow warszawskich, w innym wątku było cos innego a wszedzie pojawia się offtop.

Prosba do Admina, czy mozna zalozyc nowy dział "Skargi i zażalenia" ? Moze to nam pozwoli wyzbyc sie offtopu, a osoby majace potrzebe wypowiadania sie na forum będą zadowolone.

Buziole.

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 28, 2010, 16:18:53 pm »
Znaczy Karmen nie jest ani troszkę terytorialna ani agresywna. KIedyś z kuzynką byłyśmy na wsi i wzięła ona swojego królika a ja Karmen. Kiedy je wypuściłyśmy razem to Karmen wcale na tego króla uwagi nie zwracała, a tamten ugryzł ją w tyłek :/  Bardziej Karmen uciekała, a skoro zuza nie jest agresywna... ale uwierz mi Blacky, prędzej mnie świętą ogłoszą, niz rodzice zgodzą się na 4 zwierza :( Ale próbować można ... ;)

megana88

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 28, 2010, 16:25:07 pm »
Madzia, ja już wszystko "wyjaśniłam". Tak jak napisały dziewczyny wróćmy do tematu.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 28, 2010, 16:41:55 pm »
gosia/Closter - napisalam wyraznie przeciez w zaproszeniu na pogrzeb, ze "POTEM mozemy porozmawiac o wolontariacie". Mozecie wszyscy to przeczytac, wiec nie przesadzaj, ze napisalam niestosownie. Uwazam, ze wrecz niestosowne bylo to, ze z SPK i forum byly obecne tylko 2 osoby.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 28, 2010, 16:53:24 pm »
Poza tym - w ramach wkurzenia sie powiem, ze kazdy, kto krytykuje SPK powinien zwolnic sie z pracy - tak jak ja - i pracowac za darmo dla SPK po kilkanascie godzin dziennie.

Stać na to naszych krytykantów? Jesli nie, to chyba rozumieja ze jesli mamy rozbudowac jakies dzialy i zwerbowac wolontariuszy, ogarnac tych, ktory sie zglaszaja, to potrzebni sa koordynatorzy nie ad hoc, ale pracujacy dla SPK minimum 8 godzin na dobe i bez wymówek w rodzaju "praca" "studia". Nikt z Nas nie jest w stanie ogarniac tak duzego wolontariatu, ktory jest potrzebny, bez rezygnacji z pracy zawodowej czy przerwania studiow.

A za darmo - jesli ktos nie ma bogatej rodziny - nie da się przeżyć.

BEz pieniedzy daleko sie nie zajdzie, wiec TAK. POTRZEBNE SĄ NAM PIENIĄDZE, jesli mamy dzialac wiecej i efektywniej. Nikt nie jest tu niewolnikiem i są jakies granice pracy za darmo, jsli sie nie chce wylądowac w szpitalu.


Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 28, 2010, 17:11:26 pm »
czemu przy Tiramisu nie ma już napisu "adopcja w toku" :(
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 28, 2010, 19:33:41 pm »
Amy nie będzie takiego działu bo on też nic nie wniesie. Wszelkie takie sprawy będą od teraz wyjaśniane telefonicznie - czyli ktoś chce pogadać o tym co jest źle, o tym że został źle potraktowany przez Stowarzyszenie, o tym, że coś mu się nie podoba w SPK czy GA to po prostu dzwoni na podany numer i sprawę ma wyjaśnianą od razu. Nie musi czaić się na forum i czekać na wyjaśnienia, a przy okazji zaśmiecać innych tematów. Mamy sprawniej działać - to to będzie właśnie jedna ze zmian która ma usprawnić wyjaśnianie spornych spraw. Takie pisanie na forum wlecze się czasami tygodniami i nic z tego nikt nie ma tym bardziej ze nie kazdy zainteresowany sprawą na bieżąco wszystko śledzi co tu się dzieje.

Megana cieszę, że wszystko już jest wyjaśnione i nie masz więcej pytań ani zastrzeżeń. Ale jak coś Ci się przypomni to zapisz sobie ten numer bo jednak przy okazji każdego "nowego" tematu masz coś do dodania.

Tak więc proszę wszystkich po raz ostatni - koniec off topa a jak już będzie zapis w regulaminie, że wszystkie zarzuty czy wątpliwości co do działania GA czy SPK mają być wyjaśniane TYLKO i WYŁĄCZNIE telefonicznie to bardzo proszę trzymać się tej zasady, żeby później nie było pretensji, że ktoś dostał ostrzeżenie.

Tak więc magda=), Inga, Blacky i inni zainteresowani warszawskimi królikami - kontynuujcie proszę temat :)

Goga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 29, 2010, 08:09:59 am »
Gosia Closter bardzo przepraszam, że się do Ciebie nie odezwałam i że potraktowałaś to tak osobiśie. Pracy w Warszawie jest strasznie dużo. Odezwij się do Ais jak chcesz pomagać. Mnie pomoc nie będzie potrzebna bo przestaje się zajmować adopcjami. Będę tylko przechowalnią Oli (max 1-2 króliki), a to powinnam ogarnąć sama. W Warszawie potrzeba: jeździć po lecznicach i różnych ludziach i odbierać od nich króliki, szukać im tymczasów, jeździć z nimi po lekarzach, dowozić klatki i inne zaopatrzenie, robić zdjęcia nowym królikom, zakładać im wątki na forum, zgłaszać do grupy adopcyjnej lub samemu wręcz się do niej zgłosić i prowadzić adopcje. Spotykać z potencjalnymi nowymi opiekunami, potem się nimi opiekować (sprawdzać czy z królikiem ok, odpowiadać na ich pytania i wątpliwości).W wielkiej Warszawie nie mamy nawet grupy adopcyjnej i wszystko za nas robi Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk itd. Pamiętajcie nie będziecie tego robić dla SPK czy GA, tylko dla królików.

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 29, 2010, 09:16:43 am »
Dziękuję Goga za odzew :)
Co do pomocy nie jestem zmotoryzowana więc dowożenie klatek, królików czy zaopatrzenia jest niemożliwe. Natomiast z racji wykonywanej pracy, mam cały dzień dostęp do internetu więc wszelkie wirtualne formy pomocy (jak prowadzenie wątków, wstawianie fotek-odwiedzić dt raz na tydzień nie ma problemu, udzielanie informacji o królikach) czy nawet prowadzenie adopcji byłoby jak najbardziej możliwe,
Jeszcze raz powiem, że codziennie po pracy nie mam możliwości jeździć po Warszawie, ale w weekend jak najbardziej mogę się spotkać czy to w DT czy z osobami chcącymi adoptować królika.
Dzięki za info i naskrobię e-meila do Ais

Offline Prym

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Schiza-11 lat, Rysiek, Bzyk i Migotka
  • Na DT: 3 sztuk - Kajtuś i Tina, Fiona.
  • Za TM: Białaskowa 07.2009, Gucio 02.2012, Dźwiadek 05.2013, Szaraczkowa 07.2013, Perełka 02.2014
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 29, 2010, 11:29:15 am »
wiesz co, Gosia/Closter a może po prostu nikt NIE CHCE z tobą współpracować bo jesteś awanturnicą!? Arogancja, próżność raczej nie pomagają w tej pracy, a brak szacunku dla ludzi z SPK nie ułatwiają kontaktu. Od kilku dni awanturujesz się że nikt cię nie docenia. Rany julek!! - dziecko, opanuj się trochę.
Kochane koleżanki z SPK wyrazy współczucia, że musicie mierzyć się z takimi osobami. Olejcie to proszę, bo cała para idzie w gwizdek. Zajmijcie się swoją pracą a nie odpowiedziami na... no właśnie, chyba czas iść do psycholog Gosia/Closter i zacząć leczyć się.

Admin: Upominam i proszę o niezamieszczanie uwag tego typu - następnym razem będzie ostrzeżenie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2010, 20:50:09 pm wysłana przez bosniak »

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 29, 2010, 14:08:21 pm »
Kochani moi, wyluzujcie na razie wszyscy :)

Wiecie, co u siebie odkryłam?  Że najciekawsze wątki na naszym forum to te z kłótniami - człowiek po prostu aż nie może się doczekać, aż pojawia się następna i następna wypowiedz. Ja chyba lubię czuć adrenalinę, wolę, jak jestem wzburzona, wściekła albo smutna, niż jak kompletnie nic się nie dzieje i jest wręcz za spokojnie, bo wtedy jest nuda.

Ten wątek w sumie czytam z zapartym tchem - czy inni tez tak mają? :)

Nie mówcie, że nie - ciekawość zawsze zwycięża, człowiek się zastanawia - kto, co napisze zaraz?? ;)

Nawet jak samemu się dostanie - też się wtedy czuje jakieś emocje, to nic nie szkodzi, że jest przykro - ważne, że cokolwiek się czuje. Człowiek czuje wtedy, że żyje :)

Może ja jestem jakaś zwariowana, ale lubię naprawdę nawet jak ktoś po mnie pojedzie albo jak ktoś mnie pochwali, niż gdyby wszystko odbywało się tak kompletnie bezemocjonalnie.

Pamiętajcie, że niezaleznie od tego jak się wszyscy kłocimy, najeżdżamy na siebie i są momenty wzlotów i upadków, że wszyscy tak naprawdę jesteśmy jedną wielką króliczą rodziną - krewnymi i znajomym królika, a kto się czubi, ten się lubi. Nawet najwięksi krzykacze - coś ich tu ciągnie do nas :)



Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 29, 2010, 14:28:08 pm »
Wszystko fajnie Ais, ale takie wypowiedzi jak Prym to chyba powinny być banowane...Ja mimo wszystko , a może dlatego że zwyczajnie chciałam zwrócić uwagę a nie wyzywać się czy prowokowac kłótnie, nie wysyłam nikogo do lekarza i nie obrzucam epitetami. Po wszystkich tych postach już mi absolutnie wisi co kto o mnie napisze, bo nie o mnie to świadczy a kulturze tej osoby, ale zachowujmy jakieś granice i trzymajmy się konkretów. Ja poruszyłam konkretną sytuację , którą Goga dziś wyjaśniła i tylko o to mi chodziło. O co chodzi tym wszystkim osobom poza tematem nie wiem, ale wyzywanie mnie od dziecka (w negatywnym kontekście) kiedy to naście lat ukończyłam dobre parę wiosen temu i wysyłanie do lekarza to chyba przegięcie i moim zdaniem zasługuje na reakcję moderatorów/administratorów

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 29, 2010, 14:31:17 pm »
Gosiu, mogę tak cię nazwać? jak nie, to bij ale nie mocno :d .. Może przyjdź na ten adres ,ale po pogrzebie :)  nie ma co się tak na wszystkich wydzierać i wgl (apeluję do wszystkich w tym momencie )  . zapomnieć i po sprawie . Prym, Gosia/Closter to już nie takie dziecko :P Jak tam króliczki znalazly domki? :&gt; I cieszę się, ze emocje opadły bo co za dużo to nie zdrowo :P

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 29, 2010, 14:50:36 pm »
No, ja tez na razie  radzę chwilę odpocząc od kłótni, na razie limit na dzisiaj jest wyrobiony, przynajmniej na wczesne popołudnie :) Post Prym sama zgłosiłam i dostanie ostrzeżenie. Nie wiem, jak się daje ostrzezenia w panelu admina - bo nigdy nie dawalam jako admin, ale reszta adminów wie i dzisiaj cos tam odhaczy czy wpisze i sprawiedliwość się dokona.

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 29, 2010, 15:12:34 pm »
wiesz co, Gosia/Closter a może po prostu nikt NIE CHCE z tobą współpracować bo jesteś awanturnicą!? Arogancja, próżność raczej nie pomagają w tej pracy, a brak szacunku dla ludzi z SPK nie ułatwiają kontaktu. Od kilku dni awanturujesz się że nikt cię nie docenia. Rany julek!! - dziecko, opanuj się trochę.
Kochane koleżanki z SPK wyrazy współczucia, że musicie mierzyć się z takimi osobami. Olejcie to proszę, bo cała para idzie w gwizdek. Zajmijcie się swoją pracą a nie odpowiedziami na... no właśnie, chyba czas iść do psycholog Gosia/Closter i zacząć leczyć się.

Kurczę, Prym, napisałaś na forum całe 23 trzy wiadomości, i już wiesz kto jest kim. Myślę, że ten post narusza regulamin  i admin czy ktoś powinien coś z tym zrobić. Moim skromnym zdaniem Goga wyjaśniła juz sytuację, Gosia jest chętna do wirualnej pomocy i... tyle. Nie ma na prawdę sensu przeciągać tej bezsensownej kłótni, bo teraz chodzi chyba tylko o przygadanie komuś, a nie o warszawskie króliki, które są w temacie. Pohamujcie się, bo jak ktoś wejdzie i to sobie poczyta, to nie sądze, by wspierał SPK....

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 29, 2010, 15:14:45 pm »
Czy ewentualnie można wziąć Zuzkę na DT? Mam taki diabelski plan, żeby przekonać rodziców na tymczas, oni zakochają się w Zuzi i zechcą na DS   ]:-&gt;

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 29, 2010, 15:37:22 pm »
Inga, naprawdę nie musiałaś dokładać swoich 5gr ;)
Z postem ais, wróćmy proszę do tematu Warszawskich króliczków, wszelkie dalsze uwagi i przytyki można załatwiać na PW, bądź dzwonić na numer podany przez Magdę.

Opcja, że DT zostanie DS jest jak najbardziej możliwa, z tym że GA może się na to nie zgodzić - mają święte prawo do tego i z tym się trzeba liczyć.
Spójrz na Maję, w jej przypadku DT chyba będzie milej widziane, z racji tego że jest w "Pilnych"
http://adopcje.kroliki.net/adopcje/maja_warszawa.html
Napisz do mail do Pani Małgorzaty Roszko (albo PW: maro) lub do Pani Katarzyna Nadrowskiej (Kasiula86) i dopytaj :)

Zastanów się czy na pewno nie wolisz samczyka, z samicami jest o wiele ciężej, zwłaszcza jeżeli to twoje pierwsze zaprzyjaźnianie.
"Znaczy Karmen nie jest ani troszkę terytorialna ani agresywna. KIedyś z kuzynką byłyśmy na wsi i wzięła ona swojego królika a ja Karmen. Kiedy je wypuściłyśmy razem to Karmen wcale na tego króla uwagi nie zwracała, a tamten ugryzł ją w tyłek "
To nie oznacza, że Karmen nie jest terytorialna. To było neutralne, nowe miejsce, a Twój pokój nim niestety nie będzie ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2010, 15:45:20 pm wysłana przez Misokyaa »

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 29, 2010, 15:59:42 pm »
Wiem, że z samcem lepiej, ale po prostu zuzia jest śliczna... Poza tym na stronie adopcyjnej jest wiele ładnych króliczków, ale są albo bezklatkowe albo "szatkują kable i meble"...  Poza tym, jeszcze nie rozmawiałam o domu tymczasowym, sama sie jeszcze zastanawiam, czy dam radę. Idzie zima, pokarmu mam tyle co dla samej Karmen... Lepiej teraz o wszystkim pomyśleć, niż wziąć i potem płakać, że nie mam co królowi do paśnika włożyć ;) Muszę pogadać z rodzicami i sama się zastanowić. Oczywiście na razie nad tymczasem.

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 29, 2010, 19:13:36 pm »
Poza tym na stronie adopcyjnej jest wiele ładnych króliczków,

No i z tym muszę się nie zgodzić... Na stronie adopcyjnej nie jest wiele ładnych króliczków. One wszystkie są ładne :)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 29, 2010, 20:11:49 pm »
Oj tam oj tam... Nie łap mnie za słówka ;)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 29, 2010, 21:19:00 pm »
kilka słów na temat kilku warszawskich królików

Macho jest już w nowym domu :-)
mam nadzieję, że Szamanka niedługo będzie w nowym domu :-)

w tej chwili domu szukają:

dwie weteranki :(

Happiness http://adopcje.kroliki.net/adopcje/happiness_warszawa.html

Lucky http://adopcje.kroliki.net/adopcje/lucky_warszawa.html


Pszczółka, która czuje się coraz lepiej :-)

Nirwana http://adopcje.kroliki.net/adopcje/nirvana_warszawa.html

Koniczynka http://adopcje.kroliki.net/adopcje/koniczynka_warszawa.html

Enigma http://adopcje.kroliki.net/adopcje/enigma_warszawa.html

niedługo na stronie pojawią się nasi nowi podopieczni, m.in. młody baranek z wadą zgryzu, który wskutek braku miejsc w W-wie przyjedzie do Torunia, jak również Lily. niestety z powodu sytuacji w W-wie również Lily będziemy musieli przewieźć do innego miasta, tym razem do Gdańska.

dzisiaj w lecznicy Anima pojawił się kolejny królik :(




Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 29, 2010, 21:50:28 pm »
Nie zapominajmy, ze domu szukają tez takie warszawskie króliki:

Charlie Przytulaniec - najmilszy królik, jakiego ostatnio poznałam, niebieskooki: http://adopcje.kroliki.net/adopcje/charlie_warszawa.html

Zobaczcie wspaniały film o tym króliku:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MWYSq2PEDhw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MWYSq2PEDhw</a>

oraz

Drapichrusty
- dwie urocze białe królice - matka i córka, znane tu też jako Muminka i Migotka (reagują na imiona :)

http://adopcje.kroliki.net/adopcje/drapichrusty_warszawa.html  o Drapichrustach

a tu wspaniałe filmy o ich wyczynach: (wykopały norę głębokości półtora metra)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=U6AW5wmVVCA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=U6AW5wmVVCA</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ujJbVTJDIaE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ujJbVTJDIaE</a>



Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 29, 2010, 21:56:01 pm »
Mi najbardziej podoba się Zuza, Nirvana i Anzelmo :)

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 29, 2010, 22:06:20 pm »
dla mnie wszystkie są piękne :P
ais co myślisz o "moim" (tak naprawdę mojej mamy) pomyśle?
Przepraszam za OT
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 29, 2010, 22:29:53 pm »
Magda - odpowiem na to w wątku "do 3 razy sztuka".

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 29, 2010, 22:36:52 pm »
przepraszam, wątki mi się pomieszały :oh:
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 04, 2010, 13:09:14 pm »
Czy ewentualnie można wziąć Zuzkę na DT? Mam taki diabelski plan, żeby przekonać rodziców na tymczas, oni zakochają się w Zuzi i zechcą na DS   ]:-&gt;

Myślę, że to by było świetnie, bo Zuza może u mnie zostać tylko do końca października i i tak szykamy jej nowego DT. Ale decyzja należy do Kasi - napisz do niej proszę, że jest taka opcja.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 04, 2010, 13:16:46 pm »
Dziś pogadam z rodzicami i napiszę, co z tego wyniknie.

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 04, 2010, 13:21:04 pm »
Super :) Bardzo dziękuję za chęć pomocy  :bukiet
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 05, 2010, 13:11:44 pm »
Tylko mam pewien problem... Nadchodzi zima, a ja dla mojej mam tyle co... tylko dla niej. Nawet jakbym ją wzieła na DT to czy mogłabym prosić o pomoc Spk? Czy to tylko wyłącznie sprawa utrzymania moja?

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 05, 2010, 20:02:08 pm »
Ja dostałam propozycję, żeby wziąć granulat, ale odmówiłam, bo mam zapas. Na pewno SPK by pomogło, ale wydaje mi się,  że zazwyczaj część kosztów ponosi DT.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 05, 2010, 21:23:41 pm »
Inga, dokładnie jest tak jak napisała Blacky. Jest możesz dać Zuzi dom tymczasowy to skontaktuj się proszę ze mną na maila: kasia.nadrowska@kroliki.net. Pozdrawiam

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 06, 2010, 11:09:27 am »
Ja się chętnie dorzucę do utrzymania Zuzy, co prawda ze żwirkiem ciągle stoję cienko, ale mogę się dzielić siankiem i suszkami. :)

Edycja

Zuza dzisiaj przepięknie bryka po pokoju  :hura: Cały czas nabiera zaufania do ludzi - bardzo prosimy o DT, a najlepiej DS.  :bukiet
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2010, 21:54:28 pm wysłana przez Blacky »
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 09, 2010, 18:48:54 pm »
Rozmawiałam dzisiaj z mamą - na 35% zuza ma DT, mama jeszcze się zastanawia i musi przekonać tatę, ale ja tak łatwo się nie poddam :&gt;

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 09, 2010, 18:52:04 pm »
Aha mam jeszcze kilka pytan:
- czy Zuza ma swoją klatkę, w której by przebywała w trakcie zaprzyjaźniania z Karmen?
- czy Zuza to na pewno Zuza, a nie zuziek? :&gt;
- czy mam spodziewać się jakichś kontroli ze Stowarzyszenia?
- czy trzeba coś wypełniać dając DT?

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 09, 2010, 18:56:42 pm »
Kontroli ? może :D Pewnie kontakt telefoniczny, nie jest to w końcu dom stały ;<

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 09, 2010, 19:44:07 pm »
Do tego jestem niepełnoletnia - ale to chyba nie jest problem ?

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 09, 2010, 19:50:45 pm »
musisz miec zgode rodzica ;P

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 09, 2010, 23:22:57 pm »
Inga pisz w tych sprawach do konkretnej osoby, zajmującej się adopcją Zuzy, my możemy tylko gdybać ;)
Ja mogę ci powiedzieć tyle, że ja podpisywałam papier będąc DT - o przejęciu królika pod tymczasową opiekę.

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 10, 2010, 01:54:12 am »
Ma klatkę 80cm, ale należy ona do SPK, więc jeśli Zuza w końcu u Ciebie zostanie to trzeba ją oddać. Tak samo z kuwetą, miskami, paśnikiem. Na pewno Zuza, niesterylizowana. O wszystko możesz pytać Kasię N. :)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 10, 2010, 09:34:15 am »
w W-wie DT szukają kolejne 2 króliki z lecznic

I baranek, o którym wspominała IRAS, czekający w klinice multivet

II czarny baranek, samica oddana do lecznicy Anima




Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 10, 2010, 15:05:22 pm »
Oczywiście, chodzi mi tylko o klatkę na DT, gdyby mama przekonała się na DS, to po prostu byśmy zakupili większą klatkę, dla Karmen i Zuzi. Dziś zapytam się jeszcze mamę o ostateczną decyzję, bo miała się zastanowić.

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 10, 2010, 15:12:04 pm »
Aha i czy króliczka reaguje na imię? Bo jak do domu stałego to bym chciała zmienić ;)

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 10, 2010, 18:06:38 pm »
Strasznie mi przykro, ale mama się nie zgodziła  :placzek: Strasznie mi szkoda, bo niesamowicie mi się podoba ta baraninka, a mama powiedziała że najwyżej latem, kiedy można będzie króliki wypuścić na ogród, że mam mały pokój i nie pomieszczą się wszystkie zwierzęta... Blacky, przepraszam, ale już miałam nadzieję, że przekonałam mamę  :placzek:

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 10, 2010, 18:23:42 pm »
Inga, nie reaguje. Przykro mi, że nie dasz DT, ale rozumiem Twoją mamę - to musi być przemyślana decyzja.

Proszę Cię nie pisz kilku postów pod sobą.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 11, 2010, 00:34:44 am »
w tej chwili domu szukają:

dwie weteranki :(

Happiness http://adopcje.kroliki.net/adopcje/happiness_warszawa.html

Lucky http://adopcje.kroliki.net/adopcje/lucky_warszawa.html


Pszczółka, która czuje się coraz lepiej :-)

Nirwana http://adopcje.kroliki.net/adopcje/nirvana_warszawa.html

Koniczynka http://adopcje.kroliki.net/adopcje/koniczynka_warszawa.html

Enigma http://adopcje.kroliki.net/adopcje/enigma_warszawa.html ( możliwe, że niedługo już nie)

Klimek królik, o którym wspominała IRAS, znaleziony na ulicy, trafił do lecznicy mutliwet
teraz jest już w DT, Paulina & Bartek dziękujemy!

niezwykle sympatyczny i towarzyski król :)









niedługo na str. pojawią się zdjęcia kolejnego królika, który trafił do lecznicy

czarnego baranka, samicy


każdego, kto może zaoferować pomoc, proszę o kontakt


« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2010, 00:40:03 am wysłana przez Ola_19 »



Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 11, 2010, 02:01:51 am »
Ale śliczny KLIMEK :zakochany:chyba się zakochałam :roza: :zakochany:

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 11, 2010, 09:54:53 am »
Zuza też ciągle czeka na dom. Albo chociaż na DT od listopada.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 11, 2010, 21:59:58 pm »
To i ja podłączę się do tematu
Na adopcję w Warszawie czekają
Przepiękna modelka Kłapcia http://adopcje.kroliki.net/adopcje/klapcia_warszawa.html

Ciekawska Dorotka http://adopcje.kroliki.net/adopcje/dorotka_warszawa.html

Wykastrowany samotnik Majuś http://adopcje.kroliki.net/adopcje/majo_warszawa.html

Przepiękna, całuśna Kuleczka http://adopcje.kroliki.net/adopcje/kuleczka_warszawa.html

Nie kablowy Karolek http://adopcje.kroliki.net/adopcje/karolek_warszawa.html

Najsłodszy króliczek jakiego znam Pusio http://adopcje.kroliki.net/adopcje/pirat_warszawa.html

Jeszcze zasmarkana Majeczka http://adopcje.kroliki.net/adopcje/maja_warszawa.html
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 12, 2010, 22:25:20 pm »
ech szkoda ze mój Albercik nie toleruje towarzystwa :( bo zaraz bym cos przygarnęła.....

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 23, 2010, 10:50:13 am »
Nirwana dzisiaj wędruje do DS  :balet:

Jolu, bardzo dziękuję :*



Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 23, 2010, 13:09:20 pm »
Super!!! :) :)


Za to nikt chyba nie chce Charliego Przytulańca, który siedzi u mnie na przechowaniu.

a on jest taki cudowny - moja koleżanka nazwała go Łaciatkiem :)

To jest duzy królik i ma juz 6 lat, ale jest bardzo grzeczny,  delikatny i słodki, po prostu cudowny, daje sie nosic na rekach jak dziecko, nie gryzie, nie drapie, jest towarzyski w stosunku do innych królików, nie atakuje ich. Ma piękne mądre niebieskie oczy.

a nikt go nie chce :( :( :(

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 23, 2010, 14:57:08 pm »
Nie kuś :zonka:

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 23, 2010, 20:41:31 pm »
los Szamanki może się niedługo odmienić :)

Enigmy już się odmienił :)





nuka

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 25, 2010, 13:01:45 pm »
Super wieści :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 25, 2010, 13:30:03 pm »
dla Szamanki szukamy transportu na trasie Warszawa-Poznań
króliczka zamieszka u Natalii i jej rodziny  :bukiet

mam również złe wieści

Lucky i Happiness nadal czekają na domy...to już tak długo trwa.
króliczki są gotowe do adopcji.

Happiness powinna mieć zagrodę, nie klatkę. nie jest w pełni sprawnym królikiem, ale porusza się bez większych problemów.

Lucky to chodząca królicza dobroć.

dziewczyny czekają na domy..

na str. www.kroliki.net jest ogłoszenie w tej sprawie



Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 28, 2010, 12:31:40 pm »
Miło mi poinformować,ze do nowego domu pojechali Karol i Kuleczka. Kłapcia jedzie 7 list. Na dom czekają Maja i Majuś, Pirat oraz Dorotka :)
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #110 dnia: Listopad 02, 2010, 16:36:00 pm »
Szamanka już dzisiaj będzie w nowym domu w Poznaniu :)

Klimek został wykastrowany i możliwe, że niedługo trafi do DS :)



Cy$$

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 14, 2010, 19:23:04 pm »
A Kłapcia do kogo pojechała ?
Właściciel będzie wchodził na forum ? :)

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 15, 2010, 20:56:05 pm »
Kłapcia wróciła do Wrocławia do przesympatycznej Pani, która nie jest zalogowana na forum. Jutro do domu jedzie Dorotka :)
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #113 dnia: Grudzień 02, 2010, 18:55:44 pm »
Czy jakies kroliczki z tego watku czekaja jeszcze na domek?

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #114 dnia: Grudzień 04, 2010, 00:25:39 am »
Tak Majuś, Maja i Puszek nadal szukają domów.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline jarkowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Kobieta
    • Hodowla myszoskoczków 'CASUS'
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 03, 2011, 10:54:24 am »
hej, które króle szukają jeszcze domu?
zapraszam na stronę hodowli myszoskoczków 'CASUS' // piszę poprawnie po polsku.

Offline editgrey

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 03, 2011, 11:43:37 am »
hej, które króle szukają jeszcze domu?
Z tego co ja się orientuje to ostatnia informacja od Maro jest dalej aktualna :(

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 03, 2011, 15:23:18 pm »
Są już nowe króliczki w Warszawie - dziewczyny na pewno niedługo umieszczą o nich informacje. Ja dziś eskortowałam do lecznicy dwóch przeuroczych kawalerów. Jest troszkę zamieszania i spraw do nadgonienia w związku z końcem roku, ale na pewno niedługo będzie aktualizacja. :)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 03, 2011, 18:49:04 pm »
Moje króle nadal aktualne
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni


Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 07, 2011, 01:25:51 am »
Podbijam.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 07, 2011, 14:03:23 pm »
Moi podopieczni są już zdjęci ze strony adopcyjnej.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 14, 2011, 13:17:39 pm »
Proszę o przeniesienie wątku do archiwum, te uszatki z Warszawy co są jeszcze do adopcji będą miały lub mają swoje osobne wątku a tutaj nastąpił chaos ;-)