Autor Wątek: przedstawiam warszawskie króliki  (Przeczytany 44438 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Goga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 29, 2010, 08:09:59 am »
Gosia Closter bardzo przepraszam, że się do Ciebie nie odezwałam i że potraktowałaś to tak osobiśie. Pracy w Warszawie jest strasznie dużo. Odezwij się do Ais jak chcesz pomagać. Mnie pomoc nie będzie potrzebna bo przestaje się zajmować adopcjami. Będę tylko przechowalnią Oli (max 1-2 króliki), a to powinnam ogarnąć sama. W Warszawie potrzeba: jeździć po lecznicach i różnych ludziach i odbierać od nich króliki, szukać im tymczasów, jeździć z nimi po lekarzach, dowozić klatki i inne zaopatrzenie, robić zdjęcia nowym królikom, zakładać im wątki na forum, zgłaszać do grupy adopcyjnej lub samemu wręcz się do niej zgłosić i prowadzić adopcje. Spotykać z potencjalnymi nowymi opiekunami, potem się nimi opiekować (sprawdzać czy z królikiem ok, odpowiadać na ich pytania i wątpliwości).W wielkiej Warszawie nie mamy nawet grupy adopcyjnej i wszystko za nas robi Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk itd. Pamiętajcie nie będziecie tego robić dla SPK czy GA, tylko dla królików.

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 29, 2010, 09:16:43 am »
Dziękuję Goga za odzew :)
Co do pomocy nie jestem zmotoryzowana więc dowożenie klatek, królików czy zaopatrzenia jest niemożliwe. Natomiast z racji wykonywanej pracy, mam cały dzień dostęp do internetu więc wszelkie wirtualne formy pomocy (jak prowadzenie wątków, wstawianie fotek-odwiedzić dt raz na tydzień nie ma problemu, udzielanie informacji o królikach) czy nawet prowadzenie adopcji byłoby jak najbardziej możliwe,
Jeszcze raz powiem, że codziennie po pracy nie mam możliwości jeździć po Warszawie, ale w weekend jak najbardziej mogę się spotkać czy to w DT czy z osobami chcącymi adoptować królika.
Dzięki za info i naskrobię e-meila do Ais

Offline Prym

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Schiza-11 lat, Rysiek, Bzyk i Migotka
  • Na DT: 3 sztuk - Kajtuś i Tina, Fiona.
  • Za TM: Białaskowa 07.2009, Gucio 02.2012, Dźwiadek 05.2013, Szaraczkowa 07.2013, Perełka 02.2014
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 29, 2010, 11:29:15 am »
wiesz co, Gosia/Closter a może po prostu nikt NIE CHCE z tobą współpracować bo jesteś awanturnicą!? Arogancja, próżność raczej nie pomagają w tej pracy, a brak szacunku dla ludzi z SPK nie ułatwiają kontaktu. Od kilku dni awanturujesz się że nikt cię nie docenia. Rany julek!! - dziecko, opanuj się trochę.
Kochane koleżanki z SPK wyrazy współczucia, że musicie mierzyć się z takimi osobami. Olejcie to proszę, bo cała para idzie w gwizdek. Zajmijcie się swoją pracą a nie odpowiedziami na... no właśnie, chyba czas iść do psycholog Gosia/Closter i zacząć leczyć się.

Admin: Upominam i proszę o niezamieszczanie uwag tego typu - następnym razem będzie ostrzeżenie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2010, 20:50:09 pm wysłana przez bosniak »

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 29, 2010, 14:08:21 pm »
Kochani moi, wyluzujcie na razie wszyscy :)

Wiecie, co u siebie odkryłam?  Że najciekawsze wątki na naszym forum to te z kłótniami - człowiek po prostu aż nie może się doczekać, aż pojawia się następna i następna wypowiedz. Ja chyba lubię czuć adrenalinę, wolę, jak jestem wzburzona, wściekła albo smutna, niż jak kompletnie nic się nie dzieje i jest wręcz za spokojnie, bo wtedy jest nuda.

Ten wątek w sumie czytam z zapartym tchem - czy inni tez tak mają? :)

Nie mówcie, że nie - ciekawość zawsze zwycięża, człowiek się zastanawia - kto, co napisze zaraz?? ;)

Nawet jak samemu się dostanie - też się wtedy czuje jakieś emocje, to nic nie szkodzi, że jest przykro - ważne, że cokolwiek się czuje. Człowiek czuje wtedy, że żyje :)

Może ja jestem jakaś zwariowana, ale lubię naprawdę nawet jak ktoś po mnie pojedzie albo jak ktoś mnie pochwali, niż gdyby wszystko odbywało się tak kompletnie bezemocjonalnie.

Pamiętajcie, że niezaleznie od tego jak się wszyscy kłocimy, najeżdżamy na siebie i są momenty wzlotów i upadków, że wszyscy tak naprawdę jesteśmy jedną wielką króliczą rodziną - krewnymi i znajomym królika, a kto się czubi, ten się lubi. Nawet najwięksi krzykacze - coś ich tu ciągnie do nas :)



Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 29, 2010, 14:28:08 pm »
Wszystko fajnie Ais, ale takie wypowiedzi jak Prym to chyba powinny być banowane...Ja mimo wszystko , a może dlatego że zwyczajnie chciałam zwrócić uwagę a nie wyzywać się czy prowokowac kłótnie, nie wysyłam nikogo do lekarza i nie obrzucam epitetami. Po wszystkich tych postach już mi absolutnie wisi co kto o mnie napisze, bo nie o mnie to świadczy a kulturze tej osoby, ale zachowujmy jakieś granice i trzymajmy się konkretów. Ja poruszyłam konkretną sytuację , którą Goga dziś wyjaśniła i tylko o to mi chodziło. O co chodzi tym wszystkim osobom poza tematem nie wiem, ale wyzywanie mnie od dziecka (w negatywnym kontekście) kiedy to naście lat ukończyłam dobre parę wiosen temu i wysyłanie do lekarza to chyba przegięcie i moim zdaniem zasługuje na reakcję moderatorów/administratorów

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 29, 2010, 14:31:17 pm »
Gosiu, mogę tak cię nazwać? jak nie, to bij ale nie mocno :d .. Może przyjdź na ten adres ,ale po pogrzebie :)  nie ma co się tak na wszystkich wydzierać i wgl (apeluję do wszystkich w tym momencie )  . zapomnieć i po sprawie . Prym, Gosia/Closter to już nie takie dziecko :P Jak tam króliczki znalazly domki? :> I cieszę się, ze emocje opadły bo co za dużo to nie zdrowo :P

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 29, 2010, 14:50:36 pm »
No, ja tez na razie  radzę chwilę odpocząc od kłótni, na razie limit na dzisiaj jest wyrobiony, przynajmniej na wczesne popołudnie :) Post Prym sama zgłosiłam i dostanie ostrzeżenie. Nie wiem, jak się daje ostrzezenia w panelu admina - bo nigdy nie dawalam jako admin, ale reszta adminów wie i dzisiaj cos tam odhaczy czy wpisze i sprawiedliwość się dokona.

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 29, 2010, 15:12:34 pm »
wiesz co, Gosia/Closter a może po prostu nikt NIE CHCE z tobą współpracować bo jesteś awanturnicą!? Arogancja, próżność raczej nie pomagają w tej pracy, a brak szacunku dla ludzi z SPK nie ułatwiają kontaktu. Od kilku dni awanturujesz się że nikt cię nie docenia. Rany julek!! - dziecko, opanuj się trochę.
Kochane koleżanki z SPK wyrazy współczucia, że musicie mierzyć się z takimi osobami. Olejcie to proszę, bo cała para idzie w gwizdek. Zajmijcie się swoją pracą a nie odpowiedziami na... no właśnie, chyba czas iść do psycholog Gosia/Closter i zacząć leczyć się.

Kurczę, Prym, napisałaś na forum całe 23 trzy wiadomości, i już wiesz kto jest kim. Myślę, że ten post narusza regulamin  i admin czy ktoś powinien coś z tym zrobić. Moim skromnym zdaniem Goga wyjaśniła juz sytuację, Gosia jest chętna do wirualnej pomocy i... tyle. Nie ma na prawdę sensu przeciągać tej bezsensownej kłótni, bo teraz chodzi chyba tylko o przygadanie komuś, a nie o warszawskie króliki, które są w temacie. Pohamujcie się, bo jak ktoś wejdzie i to sobie poczyta, to nie sądze, by wspierał SPK....

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 29, 2010, 15:14:45 pm »
Czy ewentualnie można wziąć Zuzkę na DT? Mam taki diabelski plan, żeby przekonać rodziców na tymczas, oni zakochają się w Zuzi i zechcą na DS   ]:->

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 29, 2010, 15:37:22 pm »
Inga, naprawdę nie musiałaś dokładać swoich 5gr ;)
Z postem ais, wróćmy proszę do tematu Warszawskich króliczków, wszelkie dalsze uwagi i przytyki można załatwiać na PW, bądź dzwonić na numer podany przez Magdę.

Opcja, że DT zostanie DS jest jak najbardziej możliwa, z tym że GA może się na to nie zgodzić - mają święte prawo do tego i z tym się trzeba liczyć.
Spójrz na Maję, w jej przypadku DT chyba będzie milej widziane, z racji tego że jest w "Pilnych"
http://adopcje.kroliki.net/adopcje/maja_warszawa.html
Napisz do mail do Pani Małgorzaty Roszko (albo PW: maro) lub do Pani Katarzyna Nadrowskiej (Kasiula86) i dopytaj :)

Zastanów się czy na pewno nie wolisz samczyka, z samicami jest o wiele ciężej, zwłaszcza jeżeli to twoje pierwsze zaprzyjaźnianie.
"Znaczy Karmen nie jest ani troszkę terytorialna ani agresywna. KIedyś z kuzynką byłyśmy na wsi i wzięła ona swojego królika a ja Karmen. Kiedy je wypuściłyśmy razem to Karmen wcale na tego króla uwagi nie zwracała, a tamten ugryzł ją w tyłek "
To nie oznacza, że Karmen nie jest terytorialna. To było neutralne, nowe miejsce, a Twój pokój nim niestety nie będzie ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2010, 15:45:20 pm wysłana przez Misokyaa »

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 29, 2010, 15:59:42 pm »
Wiem, że z samcem lepiej, ale po prostu zuzia jest śliczna... Poza tym na stronie adopcyjnej jest wiele ładnych króliczków, ale są albo bezklatkowe albo "szatkują kable i meble"...  Poza tym, jeszcze nie rozmawiałam o domu tymczasowym, sama sie jeszcze zastanawiam, czy dam radę. Idzie zima, pokarmu mam tyle co dla samej Karmen... Lepiej teraz o wszystkim pomyśleć, niż wziąć i potem płakać, że nie mam co królowi do paśnika włożyć ;) Muszę pogadać z rodzicami i sama się zastanowić. Oczywiście na razie nad tymczasem.

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 29, 2010, 19:13:36 pm »
Poza tym na stronie adopcyjnej jest wiele ładnych króliczków,

No i z tym muszę się nie zgodzić... Na stronie adopcyjnej nie jest wiele ładnych króliczków. One wszystkie są ładne :)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 29, 2010, 20:11:49 pm »
Oj tam oj tam... Nie łap mnie za słówka ;)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 29, 2010, 21:19:00 pm »
kilka słów na temat kilku warszawskich królików

Macho jest już w nowym domu :-)
mam nadzieję, że Szamanka niedługo będzie w nowym domu :-)

w tej chwili domu szukają:

dwie weteranki :(

Happiness http://adopcje.kroliki.net/adopcje/happiness_warszawa.html

Lucky http://adopcje.kroliki.net/adopcje/lucky_warszawa.html


Pszczółka, która czuje się coraz lepiej :-)

Nirwana http://adopcje.kroliki.net/adopcje/nirvana_warszawa.html

Koniczynka http://adopcje.kroliki.net/adopcje/koniczynka_warszawa.html

Enigma http://adopcje.kroliki.net/adopcje/enigma_warszawa.html

niedługo na stronie pojawią się nasi nowi podopieczni, m.in. młody baranek z wadą zgryzu, który wskutek braku miejsc w W-wie przyjedzie do Torunia, jak również Lily. niestety z powodu sytuacji w W-wie również Lily będziemy musieli przewieźć do innego miasta, tym razem do Gdańska.

dzisiaj w lecznicy Anima pojawił się kolejny królik :(




Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 29, 2010, 21:50:28 pm »
Nie zapominajmy, ze domu szukają tez takie warszawskie króliki:

Charlie Przytulaniec - najmilszy królik, jakiego ostatnio poznałam, niebieskooki: http://adopcje.kroliki.net/adopcje/charlie_warszawa.html

Zobaczcie wspaniały film o tym króliku:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MWYSq2PEDhw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MWYSq2PEDhw</a>

oraz

Drapichrusty
- dwie urocze białe królice - matka i córka, znane tu też jako Muminka i Migotka (reagują na imiona :)

http://adopcje.kroliki.net/adopcje/drapichrusty_warszawa.html  o Drapichrustach

a tu wspaniałe filmy o ich wyczynach: (wykopały norę głębokości półtora metra)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=U6AW5wmVVCA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=U6AW5wmVVCA</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ujJbVTJDIaE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ujJbVTJDIaE</a>



Inga

  • Gość
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 29, 2010, 21:56:01 pm »
Mi najbardziej podoba się Zuza, Nirvana i Anzelmo :)

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 29, 2010, 22:06:20 pm »
dla mnie wszystkie są piękne :P
ais co myślisz o "moim" (tak naprawdę mojej mamy) pomyśle?
Przepraszam za OT
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 29, 2010, 22:29:53 pm »
Magda - odpowiem na to w wątku "do 3 razy sztuka".

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 29, 2010, 22:36:52 pm »
przepraszam, wątki mi się pomieszały :oh:
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przedstawiam warszawskie króliki
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 04, 2010, 13:09:14 pm »
Czy ewentualnie można wziąć Zuzkę na DT? Mam taki diabelski plan, żeby przekonać rodziców na tymczas, oni zakochają się w Zuzi i zechcą na DS   ]:-&gt;

Myślę, że to by było świetnie, bo Zuza może u mnie zostać tylko do końca października i i tak szykamy jej nowego DT. Ale decyzja należy do Kasi - napisz do niej proszę, że jest taka opcja.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog