Autor Wątek: Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.  (Przeczytany 12088 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Malutka15

  • Gość
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« dnia: Kwiecień 26, 2010, 13:25:34 pm »
Czy waszym krolikom tez sie przelewa w brzuszku ?
Nie wiem czy mam sie martwic czy nie.
Krolik zachowuje sie trosze dziwnie.
Gdy lezy nikt go nie rusza zgrzyta zebami.
Caly czas od dluzszego czasu mu sie przelewa w brzuszku.
Czy poprostu trawi pokarm ?
Czy powinnam sie martwic i zlozyc wizyte u weta ?
Aha, i krolik jeszcze gryzie wszystko co dwarde jak beton.
Chce spilowac zabki ? Czy o co chodzi ?

megana88

  • Gość
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2010, 13:49:14 pm »
Od jak dawna mu się tak przelewa?
Co je?
Jaki ma brzuszek, miękki czy twardy?

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2010, 13:49:54 pm »
Hmm, czym karmisz królika? tzn. jaki pokarm dostaje dziennie?

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 26, 2010, 13:56:35 pm »
Może mu wapna brakuje skoro wcina też ściany itp trzeba go odgrodzić od ścian bo to może mu szkodzić i być przyczyną nawet śmierci jak się nażre betonu,nie daj boże z farbą.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline widelko

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 561
  • Płeć: Kobieta
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 26, 2010, 15:01:24 pm »
Cytat: "monika.k"
Może mu wapna brakuje skoro wcina też ściany

Co? Skąd Ci to przyszło do głowy?! :bejzbol Gryzie bo to są da niego zabawki. Zapewnij mu gałązki, kartony, rolki po papierze, kule z wikliny. Zęby ściera na krzemionce zawartej w sianie i zieleninie.
.: zezwierzęconego nie boli człowieczeństwo :.
Galeria Sałatki i Gerarda - http://forum.kroliki.net/index.php?topic=7100.0
Specyfika hodowli królików miniaturowych http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11209.new#new
http://widelko.500px.com/ - moja galeria zdjęć
Zapraszam wszystkich właścicieli psów i kotów z Żywca i okolic www.groomer-zywiec.cba.pl

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 26, 2010, 15:14:55 pm »
Bo wiele takich przypadków już przeszłam i słyszałam i widziałam,a królikom zazwyczaj brakowało właśnie wapna do podgryzania,zabawki swoją drogą tez powinny być.Z całym szacunkiem ,,widelko" ale kochana masz chociaż zielone pojęcie o budowlance? przecież wapno jest często stosowane nie tylko w zaprawach,czy pod warstwą farby ale także w samych farbach,często króliki które nie mają wapna właśnie w taki sposób chcą te wapno pobrać.Więc wapno zakupione w sklepie do podgryzania plus parę zabawek powinno zmienić zachowanie króliczka.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 26, 2010, 15:45:16 pm »
Moniko, nie masz racji. Królikom nie podaje się wapna. Ściany gryzą z nudów.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 26, 2010, 16:08:41 pm »
Nie wiadomo dokładnie czemu króliki obgryzają ściany. Byc może kojarzy im się to z czymś twardym co mogą podgyzać, albo tak jak wspomniała ciapusia, robią to z nudów, z chęci zwrócenia na siebie uwagi.
Wapno króliki uzupełniają przecież w warzywach i gałązkach- nie czują zapotrzebowania i nie muszą przez to gryzść ścian...

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:32:35 pm »
A skąd pewność że ten królik ma wszystko co mu potrzeba z pożywienia???bo jakoś nie robiłyście analizy tego co ten królik je.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:44:32 pm »
Cytuj
A skąd pewność że ten królik ma wszystko co mu potrzeba z pożywienia???bo jakoś nie robiłyście analizy tego co ten królik je.


Bo zazwyczaj dajemy np. brokuły czy mać marchewki, które mają duzo wapnia.
Jeżeli tylko codziennie dajesz królikowi swieżą zieleninę, suszonki, warzywa, siano, to raczej królik uzyskuje niezbędne witaminy i minerały...

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:50:15 pm »
Cytat: "mysza"

Bo zazwyczaj dajemy np. brokuły czy mać marchewki, które mają duzo wapnia.
Jeżeli tylko codziennie dajesz królikowi swieżą zieleninę, suszonki, warzywa, siano, to raczej królik uzyskuje niezbędne witaminy i minerały...

No właśnie.
Ludzie też niezbędne minerały pobierają z pożywienia, jeśli tylko prawidlowo się odżywiają.

A zbyt dużo wapnia jest szkodliwe dla króliczego organizmu. Dlatego też nie powinno się podawać zbyt dużo pietruszki, bo ma w sobie sporo wapnia, a co tu dopiero mówić o wapienkach.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:54:19 pm »
Cytat: "Ciapusia"
A zbyt dużo wapnia jest szkodliwe dla króliczego organizmu. Dlatego też nie powinno się podawać zbyt dużo pietruszki, bo ma w sobie sporo wapnia, a co tu dopiero mówić o wapienkach.


Dokładnie :) Raz góra dwa razy na tydzień pęk pietruszki wystarczy. Nawet raz na 2 tygodnie.
Brokuły dajemy młodzikom, najlepiej od 3 miesiąca, bo jeszcze się przecież rozwijają i rosną, a wapno jest im potrzebne. Rzecz jasna też nie przesadzamy i ja np. dawałam 4 kwiatostany na 4-5 dni. Teraz raz na tydzień daję 5-6 takich pęczków małych na jednego królika :)

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 27, 2010, 10:43:09 am »
Dziewczyny wy chyba nie zakapowałyście co napisałam,a naskakujecie na kogoś nie pytam skąd bo sory wielkie ale wiem co dawać królikom,tylko skąd wiecie co jest z tym konkretnie królikiem???bo jakoś nie widziałam abyście były jasnowidzami co ta dziewczyna daje dla królika do jedzenia i czy nie ma braków,ani tym bardziej nie było odpowiedzi na pytanie co ona daje temu królikowi,widocznie ma braki skoro tak robi albo za mało uwagi i zabawy.Najpierw przeczytajcie mój post z rozsądkiem. :bejzbol
Jak się królik nawpierniczał świństwa to nic dziwnego że mu się przelewa,jeśli była tam jakaś farba czy grunt i mu nie przeszło to trzeba jak najszybciej iść do weta,dziewczyny wy sobie tu gadacie a nie wiadomo nawet od czego i co z tym królikiem ani też co on dostaje jeść.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline widelko

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 561
  • Płeć: Kobieta
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 27, 2010, 11:25:36 am »
A Tobie jak wapna brakuje to wpiericzasz ściany? :/
.: zezwierzęconego nie boli człowieczeństwo :.
Galeria Sałatki i Gerarda - http://forum.kroliki.net/index.php?topic=7100.0
Specyfika hodowli królików miniaturowych http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11209.new#new
http://widelko.500px.com/ - moja galeria zdjęć
Zapraszam wszystkich właścicieli psów i kotów z Żywca i okolic www.groomer-zywiec.cba.pl

Tolinka

  • Gość
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 27, 2010, 11:27:47 am »
Cytat: "widelko"
A Tobie jak wapna brakuje to wpiericzasz ściany?  

 :oh:  :hahaha

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 27, 2010, 11:33:49 am »
ścianę ogryzać mogą z nudów, dla zabawy. Ale to przelewanie w brzuszku to może lepiej iść do weta. Nie wiem dokładnie co masz na myśli z przelewaniem, jakieś dziwne odgłosy?

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 27, 2010, 13:22:52 pm »
Cytat: "monika.k"
Dziewczyny wy chyba nie zakapowałyście co napisałam,a naskakujecie na kogoś nie pytam skąd bo sory wielkie ale wiem co dawać królikom,tylko skąd wiecie co jest z tym konkretnie królikiem???


Bo domyslam się co mu może dolegać :/ jakbym wpierniczała ściany to pewnie też by mnie brzuch bolał.
Nie naskakuje na Ciebie, ani na autora postu- moje odpowiedzi nie są ani obrazliwe, ani nikogo nie krzywdzą, więc prosze nie wymyślać. Może Malutka15, nie ma teraz czasu dlatego nie zagląda, a my poprostu rozwiązujemy pewne rzeczy w poście, bo przeciez na tym polega forum :)

Cytat: "monika.k"
Najpierw przeczytajcie mój post z rozsądkiem. :bejzbol


Czytałam przecież i wyraznie pisałaś, że królikowi brakuje wapnia, zaprzeczyłam, wyjaśniłam grzecznie, że nie dlatego gryzie że mu go brakuje, tylko robi to z nudów :)
Nie ma powodu do kłótni, bo to jest bezsensu. Nie zarzucaj dziewczynom, że nie czytają uważniej twoich postów, bo przecież czytają ze zrozumieniem :)

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 27, 2010, 13:33:04 pm »
a ja się pytam skąd  można wiedzieć że mu nie brakuje skoro nie wiadomo co ten królik je,to była propozycja,dopóki nie wiadomo co je królik i może ma jakieś niedobory to nie można pewnych rzeczy ustalić.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Malutka15

  • Gość
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 27, 2010, 13:45:11 pm »
Eh, no wiec dziewczyny krolik dostaje karme z pelnym wyposarzeniem we wszystki witaminy. Marchewki wcina, salaty nie dawalam z pol miesiaca bo nie mam, ma rolki od papieru daje jej suchy chlebek ze slonecznikiem bo go lubi. Juz nie podgryza scian ale zastanawiam sie czy nie kupic jej jakiegos  wapienka. Czy kroliki sobie w jakis sposob piluja zabki czy nie ? I wyrzuca mi z miseczki jedzenie caly czas, kolezanka mowila ze kroliki nie lubia jesc z miseczki czy to prawda ??

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 27, 2010, 13:57:53 pm »
Cytat: "Malutka15"
daje jej suchy chlebek ze slonecznikiem bo go lubi


to już wiemy co burczy w brzuchu :/ chleba się nie daje! zaczyna on fermentować w żołądku królika, drożdze obniżają PH w żołądku i mamy problem :/

Cytat: "Malutka15"
czy nie kupic jej jakiegos wapienka.


Broń Boże. króliki nie ścierają zebów na wapienkach. to tylko powoduje u nich powstawanie kamieni nerkowych a w ostateczności prowadzi do śmierci.

poczytaj tą strone o królikach miniaturkach: www.miniaturkabeztajemnic.com
najlepiej całą,bo niestety szkodzisz swojemu królikowi :/ dobrze, że tutaj trafiłaś- pomożemy ci skorygować błędy :)

Jaką karmę kupujesz? :>

Malutka15

  • Gość
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 27, 2010, 14:05:53 pm »
Eh dziekuje za informacje nie myslalam ze moze byc to dla niej szkodliwe poniewaz go wcina i krolik mojej kolezanki tez je no ale skoro odradzasz to juz jej nie dam. Kupiuje jej
Vitapol PREMIUM Line, kolby w jednym opakowaniu sa 3 - owocowa warzywna i swietojanska. No i oczywiscie ma sianko. :)

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 27, 2010, 14:15:09 pm »
Poczytaj dokładnie o króliczej diecie i zmień to , co tam nie pasuje. Jak nadal będzie problem z brzuszkiem to biegnij do wetka. Mój zajczyk trochę ponadgryzał parapety, ale sadzę że to ząbki "swędziały" a nie z powodu braków witaminowych czy wapniowych, bo wszystko ma zapewnione w karmie.

Chucky123

  • Gość
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 27, 2010, 14:17:08 pm »
Zmien diete na granulat.Kolby sa niezdrowe!!!

Zmien witapol na granulat najlepiej Cuni Complete lub Cuni pro ...

Malutka15

  • Gość
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 27, 2010, 14:21:38 pm »
Nie chce byc nie mila.. Ale teraz wychodzi na to ze wszystko co daje krolikowi jest niezdrowe .. Jakos mnustwo krolikow sie tak odzywia i zyja bez problemow..

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 27, 2010, 14:23:56 pm »
Poczytaj, proszę, informacje na stronie, którą podała mysza i sama zdecyduj, czy odżywiasz królika prawidłowo. Tak będzie chyba najlepiej i najłatwiej :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Chucky123

  • Gość
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 27, 2010, 14:25:54 pm »
Cytat: "Malutka15"
Nie chce byc nie mila.. Ale teraz wychodzi na to ze wszystko co daje krolikowi jest niezdrowe .. Jakos mnustwo krolikow sie tak odzywia i zyja bez problemow..



Niestety jest niezdrowe...Moze mnostwo krolikow zyje,niekiedy maja szczescie i bez problemow a niekiedy niestety z problemami i to duzymi.Jesli chcesz,aby Twoj uszak byl zdrowy-zdrowo go karm.

Malutka15

  • Gość
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 27, 2010, 14:34:39 pm »
Tzn mam juz nie kupowac roznych rodzajow kolb i karm tylko granulat tak ? A czy granulat ma witaminy potrzbne krolikowi czy cos dodatkowo do tego ? Niestety mam jeszcze cala paczke karmy wiec musze jeszcze troche "pozatrowac" krolika.

Chucky123

  • Gość
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 27, 2010, 14:51:52 pm »
Tak masz nie faszerowac krolika kolbami i chlebami.Kup Cuni complete i mieszaj ze 'stara" karme stopniowo dodajac granulatu.

Poczytaj link od myszy i sie dowiesz wszystkiego.

Malutka15

  • Gość
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 27, 2010, 14:59:15 pm »
Tak przeczytalam, juz wiem. A jakie zabawy z kroliczkiem zalecacie ? Ja nie wiem jak sie mam z krolikiem bawic. Jakos trudno mi .. Pomozecie troszke w tej sprawie ?

[ Dodano: Wto Kwi 27, 2010 3:01 pm ]
A nie moge po prostu przestac podawac kolby ? Bo w mojej karmie jest duzo tego granulatu ..

Chucky123

  • Gość
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 27, 2010, 15:02:40 pm »
mozesz dac mi rolki po papierze toal.

albo kupic kule wierzbowa

..Lub nazrywaj galazek z miejsc dalekich od zanieczyszczen.

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 27, 2010, 15:31:14 pm »
tak, wiele królików odżywia się najtańszą mieszanką i żyją. Ale jeśli kochasz swojego zająca to powinnaś chcieć dla niego tego, co najlepsze.  Nie jest tak, że jak dasz królikowi kawałek chleba to on zdechnie. Ale jeśli wiesz, że jest to niezdrowe to po co ryzykować zdrowiem zwierzaka? Ja adoptowałam prawie rocznego królika karmionego jakimś pokarmem dla chomików z marketu i dopieszczanego kolbami. Był zdrowy jak go adoptowałam, ale dla własnego spokoju i z dbałości o królika zmieniłam mu dietę całkowicie. Nie wyobrażam sobie, jakbym miała przez własne zaniedbanie stracić tak kochanego uszola  :heart

Offline widelko

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 561
  • Płeć: Kobieta
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 27, 2010, 15:33:28 pm »
Granulat granulatowi nie równy. Granulat może mieć różny skład. Twój najprawdopodobniej jest ze zbóż. Najlepszy i sprawdzony jest Cuni Complete. Pamiętaj, że nie daje się go kilogramami, tylko mniej więcej dwie łyżki dziennie. Starcza na długo. Lepiej kupić coś zdrowszego i dawać mniej, niż faszerować królika sztucznym cukrem. Za te pieniądze co wydawałaś na kolby kup lepiej zioła suszone. Królik na pewno będzie zadowolony :]
.: zezwierzęconego nie boli człowieczeństwo :.
Galeria Sałatki i Gerarda - http://forum.kroliki.net/index.php?topic=7100.0
Specyfika hodowli królików miniaturowych http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11209.new#new
http://widelko.500px.com/ - moja galeria zdjęć
Zapraszam wszystkich właścicieli psów i kotów z Żywca i okolic www.groomer-zywiec.cba.pl

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Dziwne zachowanie kroliczka. Pomocy.
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 27, 2010, 19:10:24 pm »
Malutka15, przewertuj na spokojnie całą stronę: http://www.miniaturkabeztajemnic.com/index.html :) jak będziesz miała pytania po przeczytaniu to chętnie odpowiemy :)
Tu jest tyle informacji, że pewnie na większość sama stronka ci odpowie :)