Autor Wątek: Mowa baranka  (Przeczytany 9994 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Black_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Kobieta
  • Królestwo za konia!
    • Blog
Mowa baranka
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 26, 2009, 21:21:26 pm »
No właśnie to nie jest takie bzyczenie jak u nakręconego samca, tylko takie jakby... buczenie. Jakby chciała usilnie zwrócić na siebie moją uwagę.

Człowieczeństwo nie jest stanem, w którym przychodzimy na świat. To godność, którą trzeba zdobyć
Jean Bruller

Offline kata97

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Płeć: Kobieta
Mowa baranka
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 26, 2009, 23:33:14 pm »
a co tak dokładnie oznacza, kiedy królik cały czas mnie liże ? tzn kiedy trzymam ja na rękach, na kolanach, liże spodnie, bluzkę, rękę - wszystko co się da, kiedy biega po pokoju, staje przy mnie i liże moje kapcie, skarpetki. to jest normalne? :P

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Mowa baranka
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 27, 2009, 12:35:26 pm »
kata97, moj Trus tez nas lizal na poczatku-wszedzie!  teraz tylko po nosku :) widocznie mlode kroliczki potrzebuja jeszcze takiego "matczynego" ciepla i tak okazuja swoje przywiazanie :)

Offline Black_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Kobieta
  • Królestwo za konia!
    • Blog
Mowa baranka
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 27, 2009, 13:04:37 pm »
A Zuza do tej pory jest pluszowym przytulaskiem ( czasami) :diabelek  A niedługo będzie miała dwa lata.

Człowieczeństwo nie jest stanem, w którym przychodzimy na świat. To godność, którą trzeba zdobyć
Jean Bruller

Offline kata97

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Płeć: Kobieta
Mowa baranka
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 27, 2009, 13:13:47 pm »
Black_, no to dobrze ;)  :diabelek

izabett

  • Gość
Mowa baranka
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 30, 2009, 19:53:20 pm »
Mój Fifi od początku odkąd go mam:) to ma jedno ucho u góry a drugie na dole;p do tej pory nie widziałam żeby postawił oba do góry- tylko wtedy gdy usłyszy gwizdanie albo inne odgłosy ale to i tak na chwilkę postawi:)
poza tym mój królik też ciągle liże wszystkich:) zwłaszcza stopy;p nie wiem dlaczego?;p i ciągle kica do przedpokoju do butów;p- fetyszysta normalnie :P

Zawsze z Filipkiem witamy się na noski:)czyli w sumie tak jak całują się eskimosi pocierając się o noski:) Uwielbia to:) jak na chwilkę przestaję to robić to prosi o jeszcze heheh słodkie to jest!:)

Ostatnio zauważyłam coś śmiesznego ale to chyba normalne?;p Moja Pociecha turlała się na plecki robiąc obroty na ziemi jak to pieski robią! hehe śmiesznie to wygląda;p :co_jest

No i teraz w okresie świ,świątecznym uwielbia choinkę;]

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Mowa baranka
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 30, 2009, 22:13:27 pm »
U mnie się wydarzyła dziwna sytuacja. Dzisiaj przyszła do nas "nowa" osoba w odwiedziny. Kulek był puszczony. Ja byłam w kuchni. Młody usłyszał nowy głos i przybiegł do mnie do kuchni, przycupnął przy mnie i nastawił uszka :)
Pierwszy raz mu się zdarzyło takie coś :)
Pewnie dlatego tak zareagował bo to była moja teściowa  :P

Bella

  • Gość
Mowa baranka
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 30, 2009, 23:47:01 pm »
izabett, Twój królik jest młody  ?? Bo moja Lili jak była mała to wprost kochała lizać moje stopy i łapcie. Teraz już jej przeszło. Może po prostu małe króliki lubą lizać stopy ??

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Mowa baranka
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 31, 2009, 15:51:47 pm »
Viss, a czy ty przypadkiem nie bierzesz stojąco uchych?
Jesli chodzi o Truffla, to on specjalnych sygnałów uszami nie wysyła. Jego malo co rusza, jak bryka to bryka, jak lezy to lezy i obok może przejść stado słoni a on nic oO. Domyślam sie, ze to przez to, ze jest wzięty z mini zoo, a tam o chalasy nie trudno.

izabett

  • Gość
Mowa baranka
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 02, 2010, 09:58:02 am »
tak Bella jest młody, juz niedługo będzie mieć 5 miesięcy:)

Viss

  • Gość
Mowa baranka
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 02, 2010, 10:59:12 am »
Cytat: "Misokyaa"
Viss, a czy ty przypadkiem nie bierzesz stojąco uchych?
i owszem (pokciukajcie, może to już dziś) ale i tak zainteresowały mnie kłapouszki. :)

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Mowa baranka
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 02, 2010, 12:29:27 pm »
Viss, trzymam mocno kciuki!

kasiagio

  • Gość
Mowa baranka
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 02, 2010, 14:33:16 pm »
Viss, oooo to my też trzymamy kciuki !!   :przytul

Viss

  • Gość
Mowa baranka
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 03, 2010, 00:22:33 am »
Dzięki laski, jutro przybywa do nas p. Iwona z królkami. :DD Chyba nie zasnę z wrażenia. :D

keram

  • Gość
Mowa baranka
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 03, 2010, 08:54:01 am »
no to nie zasypiaj :) i powodzenia... o ile nie jest za późno z tymi powodzeniami jak tak to przepraszam bardzo. A piszę tu po to żeby powiedzieć że zrobiłem coś że uszak się na mnie obraził!!! Wchodził ciągle za komputer (czyli sterta kabli) no i tak wchodził i wchodził ja ciągle wyganiałem, aż w końcu nerwy mi puściły (bo się zacząłem bać o jego zdrowie :(  ) i wziąłem go na ręce położyłem do klatki pomachałem palcem i powiedziałem że tak nie wolno. Po dziesięciu minutach on siedzi w klatce ja do niego podchodzę i daje rękę do polizania a on lizał i lizał. (uwaga czas na numer roku) I mi do tej pory nie wchodzi tam gdzie nie chcę !! Wiem że to było drastyczne, Bobek się na mnie obraził ale teraz jest wszystko OK !!

Pszczolkowa

  • Gość
Mowa baranka
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 03, 2010, 12:03:57 pm »
Cytat: "keram"
Wchodził ciągle za komputer (czyli sterta kabli)

Ja między innymi właśnie przez Śnieżka zamieniłam komputer na laptopa. Kabel od niego jest w zasadzie jeden, jak podłączę drukarkę to dwa, także już znacznie lepiej. Kabelki są włączone do przedłużacza, który leży na kaloryferze za biurkiem. Także uchol choćby bardzo chciał to nie ma szans ich skosztować  :diabelek .

keram, jeśli byś jednak miał problem z Twoim Bobkiem, to mogę Ci polecić takie coś: http://allegro.pl/item864938154_kojec_wybieg_dla_psa_krolika_4_el_100_x_61_cm.html  Sama planuję kupno. Bardzo praktyczne, można wziąć jedną lub dwie części i odgrodzić tą część pokoju, gdzie uszol ma nie wchodzić ;). Albo takie coś, tutaj są mniejsze części: http://allegro.pl/item864940628_kojec_wybieg_dla_psa_krolika_6_elementow_61x60.html
Pozdrawiam.

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Mowa baranka
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 03, 2010, 16:41:57 pm »
tylko 60 cm to z reguły za mało- króliki są skoczne i z reguły bez problemu pokonują taką wysokość :) kojec ok ale wyższy :D

keram

  • Gość
Mowa baranka
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 04, 2010, 07:26:48 am »
bardzo ciekawe !! Mam pytanie. Przez to że do szkoły niestety chodzę rano szykuje książki. Bobek stał się ich wiernym przyjacielem i zaczął mi podgryzać zeszyty... Czy była by taka opcja byt dać mu okładkę do spróbowania ??

Wysmyrajcie swoje uszaki!!!