Autor Wątek: NOWA STRONA SPK!  (Przeczytany 23897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kucharz19

  • Gość
NOWA STRONA SPK!
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 11, 2009, 19:29:05 pm »
kasiagio, nie ma sprawy. wszystko przygotuje jeszcze raz w podpunktach. Opis całej strony etc. w wersji "dla laika"

Kasiula86, że ja niby czytam Wasze wiadomości na GA? Kto Ci tak powiedział? Masz podstawy, żeby tak sądzić? Zarzucasz mi coś czego nie robie. Ja też już straciłem cierpliwość. Więc zanim cokolwiek mi zarzucisz to przemyśl, bo możemy spotkać się w sądzie. Maile od GA dostaje od dłuuugiego czasu. Pisałem do was setki razy, żeby mnie wykreślić z listy, ale to wy wszystko olewacie.

bosniak, też uważam, że powinnismy zacząć od początku.

Co do zarzutów, że jakoby jestem arogancji wobec ludzi (podejrzewam, że chodzi o Tajniaka). Wybaczcie mi, ale jeśli ktoś pisze grzecznie na forum posty wręcz się migdali ze mną, a na gg rzuca mi cholerami to ja nie będę udawał, że jest ok. skoro nie jest.

Padło tutaj wiele zarzutów pod kątem zarządu tj. że dajemy zarobić znajomym tudzież rodzinie, która pracuje w EVE GROUP. Padło również kilka zarzutów wobec mnie (np. insynuacja, że nie jestem zdrowy psychicznie). Następne, że przeglądam listy GA. Tak się składa, że żeby zalogować się do Waszych skrzynek pocztowych musze zmienić Wam hasła. Natomiast posiadam wgląd do dzialu zamkniętego GA tylko i wyłącznie dlatego, że mam status admina, a każdy admin ma do tego wgląd. Poza tym uważam, iż mam pełne prawo przeglądać posty na GA skoro jestem w zarządzie.

Są to rzucane pomówienia i z racji tego, że jakiś czas ze sobą pracujemy zastanowie się czy sprawy nie skierować na drogę sądową. Gdybyśmy się nie znali, już dawno niektóre osoby by dostały wezwania na policje.

jak już pisałem, wszystko wyjaśnie jeszcze raz, tak aby było zrozumiałe. W poniedziałek zobaczycie nową strone SPK. Sami będziecie pisali co gdzie i jak ma być.

Temat kłótni uważam za zamknięty. Jak ktoś ma coś jeszcze mi do zarzucenia, jakieś wątpliwości co do mojej osoby, to zapraszam na PW, bądź na gg. :)

kasiagio

  • Gość
NOWA STRONA SPK!
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 11, 2009, 19:40:25 pm »
kucharz19,  i to mi się podoba !!                                                                      Mimo mojego ściśniętego umysłu  :P  potrafiłam się ładnie i bez kłótni wytłumaczyć  !!
A co do tonów to rację ma bosniak trzeba je trochę obniżyć a przede wszystkim o rzeczach prywatnych pisać na priw. bo w sumie to nie jest fajny widok kiedy czyta się pewne rzeczy na forum publicznym !!!!!

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
NOWA STRONA SPK!
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 11, 2009, 21:09:01 pm »
I znowu to grożenie sądem  :/  Boże Michał odczep się od tych sądów i przestań wreszcie grozić bo i tak nikt się Ciebie nie boi. Opanuj się chłopie bo już słuchać i czytać się tego nie da :/ a to, że wszystko rozgrywane jest na forum publicznym to akurat dobrze - niech wszyscy widzą jak świetnie się dogadujemy i z jakimi ludźmi musimy pracować. Masakra :/

Tolinka

  • Gość
NOWA STRONA SPK!
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 11, 2009, 21:27:12 pm »
nic sie nie oddzywalam ale jestem wstrzasnieta tym co czytam,straszenie sądami ,policja,to jest troche nie na miejscu ale coz............... :/

Elzbietonka

  • Gość
NOWA STRONA SPK!
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 12, 2009, 08:41:57 am »
Temat od samego założenia śledzę i jestem normalnie w szoku...  :nie_powiem

.
Cytat: "kucharz19"

Co do zarzutów, że jakoby jestem arogancji wobec ludzi (podejrzewam, że chodzi o Tajniaka).

Odniosłam wrażenie (być może tylko ja, nie wiem), że nie tylko w stosunku do Tajniaka, ale także i innych userów.
Swoją drogą, zastanawiam się czy wszystkie problemy rozwiązujesz w sądzie  :DD

Moja tylko jedna rada: zamknijcie temat, bo do niczego dobrego nie prowadzi.
Kucharz, załóż nowy, z tymi konkretnymi informacjami o stronie, żeby zatrzeć to nieprzyjemne wrażenie o Tobie.
Kto będzie chciał wpłacić, to wpłaci, kto nie to trudno, ale sorry, strasznie banem to lekkie przegięcie.

Ja też dostanę bana i wezwanie do sądu za swoje trzy grosze wtrącone do rozmowy?  :diabelek

kucharz19

  • Gość
NOWA STRONA SPK!
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 12, 2009, 15:33:20 pm »
Elzbietonka, wydaje mi się, że nie czytałaś tego co pisałem dokladnie. Napisałem jasno, że Ci którzy są za tym, żeby nowej strony nie robić bo szkoda kasy będą dostawali bany (hipotetycznie). Takie bany by były gdy ktoś mówi/pisze, że nie chce nowej strony, a po dwóch dniach będzie pisal, że stara strona jest be i forum wolno chodzi.

Czyli takie osoby, które wiecznie narzekają, a jak ejst plan, żeby wyeliminować problemy, to są przeciwko.

Za swoje "trzy grosze" nie dostaniesz bana. Dla mnie jest róznica, kiedy ktoś mówi/psize normalnie pytając się dlaczego taka a nie inna kwota, a co innego jak pisze, że sponsorujemy swojego znajomego w tej firmie, albo insynuuje, że jestem chory psychicznie.

Za takie coś kodeks karny przewiduje dość surowe kary bo pierwsze to pomówienie, a drugie to zniewaga i również pomówienie. W dodatku zniewaga ogłoszona publicznie.

Temat otowrze nowy jeśli chcecie i tam wszystko wypisze ale to potrwa troche, bo nie ma mnie w Warszawie teraz.

Co do insynuacji, że Inspekcja Weterynaryjna ma ze mną na pieńku, to dodam tylko, że ujawnianie tajemnicy służbowej jest również karalne.

Uwagi typu, żebym się uspokoił są ok. Ale uwagi typu, że jestem chory psychicznie, albo że sponsoruje swoją rodzine, która pracuje w EVE GROUP to całkiem dwie inne rzeczy i następnym razem będą się kończyły w sądzie.

Po prostu nie życze sobie takich uwag w kierunku mojej osoby i tyle. Kto tego nie rozumie, to trudno.