Autor Wątek: Przygarnę króliczka z klatką...  (Przeczytany 30283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nuka

  • Gość
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 24, 2009, 17:38:51 pm »
Cytat: Majusia175
A mój Justin był złośliwy. Potrafił nasikać na łóżko, nasrać na człowieka i podgryzać bezczelnie. i nic.
Moje też to robią i też nic.
Jednak styl wypowiedzi trochę nas różni. Ty znowu krzyczysz, a z królasami cierpliwym trzeba być.

A to że królas przegryzł kable od najróżniejszego sprzętu świadczy o Twojej nieodpowiedzialności. Królasy mają przegryzanie wszystkiego w naturze. Mądry opiekun chowa przed uszalowuymi zębami wszystkie kabelki. Wiesz, że jeśli przewód byłby pod napięciem to królas mógłby zostać śmiertelnie porażony prądem?

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 24, 2009, 17:52:21 pm »
Cytat: "Majusia175"

[ Dodano: Pią Kwi 24, 2009 5:26 pm ]
A ja bym Cię walnęła gdybym cię spotkała:)


Adminie widzisz nie grzmisz????
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 24, 2009, 18:29:56 pm »
Ja nie rozumiem,dlaczego ten temat nie został w ogóle zamknięty,przecież gołym okiem widać,że Majusia175, tylko prowokuje.Zachowuje się jakby miała rozdwojenie jaźni,raz miła i przepraszająca-a za moment krzykliwa i rzucająca wyzwiskami.Jednego jestem pewna,ja jej króliczka bym nie powierzyła i nie chodzi tu już o kwestię pieniędzy(bo u każdego raz gorzej raz lepiej)ale właśnie o brak zabezpieczeń kabli,brak opanowania i podawanie warzyw/owocow do tego zupełnie się nie nadających(domyślam się,że z tym alkoholem i czekoladą to żart,tylko po to,żeby nas sprowokować).Dziewczyny nie reagujcie,bo szkoda zapełnionych stronek na forum.To tyle ode mnie,pozdrawiam gorąco i dla mnie temat się zakończył :) Wolę w to miejsce wymiziać uchola,niż czytać ten wątek.

AdaR_87

  • Gość
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 24, 2009, 19:12:31 pm »
Dodam jeszcze że majusia zachowuje się jak bachor a nie dorosła dziewczyna i jak nie będziemy reagować to pójdzie sobie poszukać innej piaskownicy. Zapraszamy na stronę Domowego Przedszkola.

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 24, 2009, 19:17:52 pm »
AdaR_87,  lepiej żeby strony domowego przedszkola nie odwiedzała,bo jeszcze dzieci będzie demoralizować
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

AdaR_87

  • Gość
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 24, 2009, 19:22:49 pm »
Ale może tam zawstydziłaby się że połowa dzieci jest od niej dojrzalsza i lepiej wychowana...i wyciągnęłaby jakieś wnioski. :diabelek

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 01, 2009, 22:58:07 pm »
o matko jak ja się cieszę, że ostatnio mam mało czasu na siedzenie na forum  :lol  dziewczyny zazdroszczę Wam cierpliwości  :bukiet  a adopcja jakiegokolwiek z naszych królików oczywiście nie wchodzi w grę.

AiR

  • Gość
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 02, 2009, 20:34:23 pm »
Rece i nogi opadaja  Majusia175  zamiast posluchac  rad  forumowiczy(ja osobiscie czytam i sie ucze od kilku lat mimo ze  zarejestrowalem sie niedawno).Obrazasz sie ustawiajac  sie na pozycji  "ja przeciez wiem" , taka natura czlowieka ze uczy sie cale zycie, krolicza  zreszta tez .Roznica polega na tym  ze  to my mamy byc  odpowiedzialni za nasze uszaki ,wiec  nerwy sa  nie na miejscu.Napisales  ze zwierzaki ci lubia "kochaja'  mysle ze mnie tez,  Pucha  gryzac mnie zaspanego w  piete  raczej nie chce mnie pozrec ,a ja nie mam  zamiaru jej za to karac   :DD  chociaz obiecuje  jej  "wredna babo skonczysz jako pieczen " ale  robie to  smiejac  sie z niej i z  siebie,  taki  to urok mieszkania z  uszakiem .Wiec  daj na luz  poczytaj  i przemysl  to co  zostalo napisane .

anix1234

  • Gość
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 03, 2009, 17:28:27 pm »
o ludzie zlitujcie się...jestem nowa na forum ale troche wiem o krolasach !! Jesteście trochę dziwni(bez urazy) ponieważ najpierw prowokujecie najeżdżając na kogoś, potem ban a na końcu jeszcze dowalacie tej osobie macie pretensje że przeprasza nie znając osoby zgory zakładacie jaka jest i wszystko przekreślacie !!  :oh: moim zdaniem jako jedyna osoba ok to roxi0987 bo daje na luz i proboje wytlumaczyc na spokojnie nie chce narzucac ale powinnyście zrzucic troche...co do karmienia to zgadzam sie ze nie powinna tak robic ale wy tez kiedys napewno tego nie wiedzialyście napewno nie urodziłyście sie z taka wiedza !! tak samo z HoRsE13 jest napisane przygarne! wystarczy napisac strone i sie uciszyc a nie zaraz narzucac jakiego tokrolasa moglaby/ moglby wziac!!!zastanowcie sie troche...Pozdrawiam...* :DD

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 03, 2009, 20:21:29 pm »
Anix - przeczytaj jeszcze raz nasze wypowiedzi to może zrozumiesz. Osoba niezrownowazona nie nadaje sie na włascicela królika.
To ty sie zastanów.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

anix1234

  • Gość
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 03, 2009, 21:03:49 pm »
czytałam i rozumiem...ona napoczątku sie pokazała ze złej strony była arogancka itp. ale pozniej wy bylyscie troche nie mile :) Pozdrawiam... :bukiet

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 03, 2009, 21:16:48 pm »
Sluchaj, tu nie chodzi o nas tylko o królika. To jest FORUM i nigdzie nie jest napisane, że wszyscy musza być dla siebie mili - jesli cos nam sie nie podoba to o tym piszemy.
To ona na nas nawrzucała, a nie my na nią.

Jesli ty tej osobie, ze spokojem powierzyłabyś królika to powiem tylko jedno - dobrze, że nie jestes pośrednikiem adopcyjnym.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

anix1234

  • Gość
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 03, 2009, 21:29:29 pm »
i kto tu jest agresorem ty teraz nie jestes mila i ja wlasnie tak zrobilam jak wy napisalam co mi sie niepodobalo wiec wiesz...nie miej pretensji
PS:Nie powierzylabym ale mozna wszystko naspokojnie wytlumaczyc a nie tak jak ty
dobra mi sie juz nie chce tak pisac bo to dziecinne...

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 03, 2009, 21:34:17 pm »
Jesli uważasz, ze wszyscy tu są niemili, okropni etc to nikt cie tu nie trzyma :)

Tak jak napisalam - nigdzie nie jest napisane, że wszyscy maja byc dla siebie mili - po prostu nie mozna kogoś wyzwac, zbluzgać itp a ta dziewczyna właśnie tak zrobila.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

anix1234

  • Gość
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 04, 2009, 11:27:19 am »
no coz mnie nikt nie trzyma ciebie nikt nie trzyma a pozatym temat zamkniety zapomnijmy o tym bo juz mi sie nie chce o tym gadac!!!

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 04, 2009, 18:17:29 pm »
To ty go znowu zaczęłaś.
Mnie tu nikt nie trzyma, ale ja tu chce byc :diabelek A tobie widocznie na forum przeszkadza, że to nie kólko wzajemnej adoracji, więc wcale tu byc nie musisz.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

anix1234

  • Gość
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 04, 2009, 18:31:26 pm »
...hmm...to samo do ciebie przesyłam dobra nara dziecko... :oh:

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 04, 2009, 18:32:39 pm »
Po tej wypowiedzi nie mam więcej pytań... :oh:
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

anix1234

  • Gość
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 04, 2009, 18:37:14 pm »
to dobrze :DD

AdaR_87

  • Gość
Przygarnę króliczka z klatką...
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 05, 2009, 10:16:34 am »
O rany a ta anix to z jakiej galaktyki się tu pojawiła?  :oh:  Jeśli myśli że taka dorosła to sie pomyliła, właśnie pokazała jaka z niej psychicznie niedojrzała dziewczyneczka.