Autor Wątek: krolik baranek! Moze byc krolik wymagajacy leczenia !!!  (Przeczytany 4931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gwiazdand

  • Gość
krolik baranek! Moze byc krolik wymagajacy leczenia !!!
« dnia: Marzec 06, 2009, 01:01:26 am »
Przygarnę samice najlepiej baranka. Moge sie zając takze chorym królikiem - jestem w stanie zapewnic mu opieke i nowy dom. okolice szczecina! Moge przygarnac takze krolika na Dom Tymczasowy, tylko okolice Szczecina!

karolajna25

  • Gość
krolik baranek! Moze byc krolik wymagajacy leczenia !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2009, 16:29:39 pm »
czytałam Twój post kilka razy,bo o czym piszesz wymaga wielkiej odpowiedzialności, widzę, że masz już trzy królinki. istnieje duże prawdopodobieństwo, że stali lokatorzy nie zaakceptują nowego gościa. dodatkowo opieka nad chorym królisiem wymaga mnóstwo czasu i uwagi, co może odbić się na reszcie stadka. dalej nie będę wgłębiała się w ten temat,  proponuję Ci zrezygnować z tego pomysłu. bardzo fajnie, że masz dobre chęci i serduszko, ale z mojej strony mówię stanowcze nie takim akcjom!

gwiazdand

  • Gość
krolik baranek! Moze byc krolik wymagajacy leczenia !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2009, 16:50:46 pm »
Oczywiscie zdaje sobie z tego sprawe wiec narazie trafilby do nas na DT pozniej jesli moje uszole by sie poolubily a mam naprawde przyjazne kroliki( teraz tylko samce sa jakby obrazeni) ale nie bylo nigdy problemow z zaprzyjaznianiem kolejnego. Po kastracji jest troche inne zachowanie. Wiem ze czwarty krolik to kolejny obowiazek a w dodatku chory kroliczek to jeszcze wiekszy obowiazek, ale moje kroliczki praktycznie caly czas spedzaja po za klatka czy sie ucze czy robie co kowiek one albo sie bawia swoimi zabawkami albo do mnie podchodza proszac o pieszczoty nie sa ani dzikie a kolejny kroliczek to raczej nie stanowi wiekszego probemu. Jak mialam tylko Spicyego to wymagal wiele uwagi poswiecalam czas tylko jemu ale po czasie zamieszkal z nami drugi krolis i juz mniej czasu Spicy spedzal ze mna wolal zabawy z nowym kolega. Po dolaczeniu do stadka Niuni maja wielka frajde ze wspolnych zabaw. Z kolejna klatka nie ma problemu z rodzicami tez z pieniedzmi na uszola tez nie, kroliki maja czysto nie zaniedbuje ich. Wiem i jestem w pelni swiadoma z obowiazku jaki by mnie czekal ale czuje sie w pelni na silach i wiem ze podolam takiemu zadaniu. Mimo to dziekuje za rade.


P.S. Wiem ze to duza odpowiedzialnosc ale wiem takze co dzieje sie w wielu miejscach z chorymi zwierzetami nie tylko krolikami wlasnie chorymi, kalekami czy dzikimi nie nadajacymi sie do adopcji - a jeszcze mozna to zmienic, mozna dac im szanse, chocby ostatnia, mozna zapewnic im dom i dac troche szczesci, ktorego byc moze nigdy nie otrzymały, dlaczego nie dac im odrobiny milosci i ciepla jesli ma sie takie warunki, nawet jesli sa to ostatnie chwile tych stworzen po co im je obierac mozna ich uszczesliwic aby odeszly w szczesciu i milosci a nie w smutku...

karolajna25

  • Gość
krolik baranek! Moze byc krolik wymagajacy leczenia !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2009, 20:08:59 pm »
widziałam wcześniej Twój filmik i bardzo mi się podobały wasze wspólne zabawy, widać, że królisie mają bardzo dobrze :)

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
krolik baranek! Moze byc krolik wymagajacy leczenia !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2009, 20:19:22 pm »
gwiazdand wysłałam Ci PW :)
Życie jest piękne... pomimo wszystko

Anula_un

  • Gość
krolik baranek! Moze byc krolik wymagajacy leczenia !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 06, 2009, 20:41:50 pm »
fajne filmiki:)

gwiazdeka

  • Gość
krolik baranek! Moze byc krolik wymagajacy leczenia !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 23, 2009, 07:40:40 am »
Ja mam do oddania młodego królika rasy miniatura barana turyńskiego, z rodowodem, o ciekawej maści i fajnym charakterku, jeśli jesteś zainteresowana to potem więcej informacji

gwiazdand

  • Gość
krolik baranek! Moze byc krolik wymagajacy leczenia !!!
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 23, 2009, 15:50:28 pm »
Cytat: "gwiazdeka"
Ja mam do oddania młodego królika rasy miniatura barana turyńskiego, z rodowodem, o ciekawej maści i fajnym charakterku, jeśli jesteś zainteresowana to potem więcej informacji


Napisałam Ci na priv :)