Autor Wątek: propozycja długoterminowej przechowalni  (Przeczytany 3245 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
propozycja długoterminowej przechowalni
« dnia: Lipiec 26, 2008, 13:58:30 pm »
Mogę zaoferować swoją pomoc i stworzyć u siebie długoterminową przechowalnie,nadal mam swoje dwie dziewczynki dziunie i sisi,w sumie mam dwa pokoje i mieszkamy se same,dziewczyny zazwyczaj i tak biegają tylko po duzym pokoju,przedpokoju i kuchni gdzie mają swoją kuwetke i jedzonko,więc jeden pokój mam zupełnie wolny a nie jest on mi w sumie potrzebny stoi zupełnie wolny,jeżeli byłaby dziewczynka do przechowalni lub samczyk wykastrowany to mogłyby biegac razem wszystkie,jezeli samczyk niewykastrowany to dostanie pokój dla siebie,myśle że w pierwszej kolejności powinny byc brane pod uwage króliczki ze schroniska,po przejściach lub wymagające nakładów finansowych,wole wydać pieniądze na potrzebujące stworzenie niż na siebie.Pracuje po 12h ale oczywiście niecodziennie i czasami mam po takim dniu pracy nawet dwa dni wolnego.Opłace też podróż króliczka do Białegostoku jeżeli trzeba będzie,z racji tego że pracuje i jednak mam już dwa króle sama nie moge odebrać ucholka.Jeżeli istnieje taka potrzeba to proszę piszcie i ja bez problemu przyjme ucholka.Pisałam już też do koleżanki maro z adopcji,bo jeśli chodzi o Białystok jest dobrze poinformowana.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
propozycja długoterminowej przechowalni
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2008, 18:45:36 pm »
brawo! :bis:  :brawo:
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
propozycja długoterminowej przechowalni
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2008, 19:22:07 pm »
Myśle że każdy człowiek powinien robić dobre rzeczy,bo wtedy stajemy się lepszymi ludżmi,miarą naszego człowieczeństwa jest to ile serca jestesmy dać drugiej istocie.Skoro mam jeszcze wolne miejsce to bardzo chcę pomóc,nigdy nie wiadomo czy któryś ucholek nie zostanie z nami na zawsze.:)
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



AZI1983

  • Gość
propozycja długoterminowej przechowalni
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 30, 2008, 13:50:20 pm »
To naprawdę cudowny gest. Myślę, że powinnaś skontaktowac się z kimś z adopcji królików. Napewno jest wiele królów, które chciałyby miec kącik  :przytul

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
propozycja długoterminowej przechowalni
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 02, 2008, 20:41:50 pm »
Wszystko tak szybko sie potoczyłyło,teraz jest dukat a za dwa tygodnie trafi do mnie trusiek,ale jest wesoło,mimo tego że mieszkanie wygląda jakby stado szarańczy pszeszło:)
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).