Autor Wątek: musze oddac mojego maniusia:(  (Przeczytany 3281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

megi

  • Gość
musze oddac mojego maniusia:(
« dnia: Grudzień 17, 2007, 18:33:18 pm »
Niestety musze oddac mojego maniusia:( Zmusza mnie do tego sytuacja: przeprowadzam sie i niestety nie moge go ze soba zabrac. Manius ma 1,5 roku i jest cudowny. jest rudo-bialy z czarna latka z tylu. Ma krotkie uszka i dluzsza siersc. Nie mam jego aktualnego zdjecia ale jesli ktos sie zglosi zdjecia przesle na maila. Najlepiej zeby to byl ktos z okolic kielc lub lublina, wtedy nie bedzie problemu z transportem. I oczywiscie zeby ktos dobrze sie zajal moim maniusiem.
Aha tak naprawde to samiczka:)
Oczywiscie oddam go z klatka i kuweta.
Prosze pomozcie

anka1388

  • Gość
musze oddac mojego maniusia:(
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2007, 18:51:04 pm »
Zglos moze krolika na www.adopcje.kroliki.net

Szkoda, ze go musisz oddac. :(

Trzymam kciuki zeby znalazl dobry, kochajacy domek ... :)

Marcia157

  • Gość
musze oddac mojego maniusia:(
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2007, 16:54:32 pm »
Szkoda ,że musicz go oddać.. :buu A nie możesz go wziąźć ze sobą??( Nie chce się zarzucać tylko tak mówie...)
Cytat: "anka1388"
Zglos moze krolika na www.adopcje.kroliki.net

Dobra myśl.. też się zgadzam z tobą :)

Vishia

  • Gość
musze oddac mojego maniusia:(
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2007, 13:04:50 pm »
O rany  :/  Kiepsko.. A co będziesz mieszkać w bloku ?? Bo ja mieszkam i mam zesobą mojego Pysia ja także się przeprowadzam ale do domu prywatnego i Pysiowi tam będzie troche lepiej... Ale w bloku też wcale nie jest źle!  :przytul

ada_ruda

  • Gość
musze oddac mojego maniusia:(
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 29, 2008, 14:50:13 pm »
jesli bedziesz musiala ja oddac to moze ja bym sie nia zajela bo wlasnie szukam towarzysza dla mojego kroliksa (przyjaciel ze schroniska zamieszkal u mnie) tylko ze ja mieszkam w Gdyni wiec nie wiem jak by wygladala spr z transportem.