Autor Wątek: Lecznica Zwierzyniec w Warszawie  (Przeczytany 7396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

buba

  • Gość
Lecznica Zwierzyniec w Warszawie
« dnia: Październik 24, 2007, 23:18:39 pm »
Cześć wszystkim!
    Chciałabym Wam polecić lecznicę w Warszawie, w której lekarze znają się na chorobach królików, gryzoni chyba też. Ja swoją króliczkę mam od niedawna, tzn od kilku miesięcy i do tej pory nie chorowała, ale ostatnio źle się poczuła, nie chciała wychodzić z klatki, przestała jeść. Zabrałam ją do Zwierzyńca, przy ul. Bellottiego 1/8 (kiedyś to chyba była Oaza, poleciła mi ją koleżanka, która leczy tam swoje 2 króliczki). Pani doktor, po bardzo dokładnym badaniu stwierdziła, że przyczyną złego samopoczucia mojej Buby jest nadmiar sierści i pokarmu w żołądku, podała jej leki i już następnego dnia Buba zaczęła jeść i wróciła do formy. Piszę o tym, bo słyszałam, że wiele osób długo szuka, zanim trafi na rzeczywiście dobrego specjalistę chorób królików, co króliczki czasem przypłacają życiem. Moja Buba na szczęście od razu trafiła tam, gdzie trzeba. Gorąco polecam tę lecznicę! :heej

Znalazłam stronę internetową tej lecznicy (gdyby ktoś był zainteresowany) - www.lecznica-zwierzyniec.prv.pl

Fffuk

  • Gość
Lecznica Zwierzyniec w Warszawie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2008, 00:50:56 am »
Hmmm... dobrze wiedzieć. Chociaż ideałem byłby wet, który sam ma parę królików w domu. Bo z artykułu na temat żywienia w ich bibliotece wynika, że to też tylko teoretycy...