Autor Wątek: krolik  (Przeczytany 10495 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kirkuska

  • Gość
krolik
« dnia: Sierpień 19, 2007, 13:11:29 pm »
Witam wszystkich!!!!
Czy znacie moze jakiego dobrego veta z Czestochowy?? niedlugo zakupie sobie kroliczka-baranka i chcialabym juz wiedziec o jakims dobrym vecie.Pozdro.

Sylwia13

  • Gość
krolik
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2008, 20:04:24 pm »
Przychodnia Weterynaryjna "Zwierzyniec"
wet. Glińska Maria
 Ulica:Wały Dwernickiego 177 Częstochowa 42-200
Tel:034 368 32 22
Wiem że post stary, ale już kilka osób się o to pytało(w tym ja też :P ) więc podaje adres. Wprawdze nieleczyłam tam króliczka tylko swinkę morską  :DD Ale Pani Weterynarz bardzo sympatyczna, mieli mnustwo dyplomów i certyfikatów (w tym akcja Ogólnopolski Dzień Sterylizacji Zwierząt) Moja świnka miała ból brzuszka , ale zaraz po zastrzykach była wesolutka w powrocie do domu :)

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
krolik
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2008, 20:59:09 pm »
A to ja mam pytanko odnośnie Bydgoszczy!

Dobry wet,któremu mogłabym powierzyć pod opieke mojego uszolka; kastracja, leczenie(odpukać w niemalowane)
Dajcie znać jeśli takiego znacie!
Z góry dziękuje
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

Offline Martunia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
krolik
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2008, 22:33:32 pm »
Cytat: "Sylwia13"
Przychodnia Weterynaryjna "Zwierzyniec"
wet. Glińska Maria
 Ulica:Wały Dwernickiego 177 Częstochowa 42-200
Tel:034 368 32 22

Dobrze wiedzieć jakby co ^^
Chanel

Foxy

:(

Sylwia13

  • Gość
krolik
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 23, 2008, 18:19:58 pm »
Niestety moja świnka Pigi umarła          
Wczoraj jej się polepszyło i myślałam że wszystko już będzie ok ale się myliłam...
Widziałam jak odchodzi za tęczowy mostek...
Nawet nie zdoążyliśmy dojechać do weterynarza...

Źegnaj Pigusiu

  Napewno się kiedyś rzem spotkamy i zobaczę twoje oczka już nie pełne bólu lecz radości...      

Ale i tak ta lecznica jest dobra pani wet. zrobiła co się dało bo jej się polepszyło lecz w nocy miała bardzo silny ból brzuszka w drodze do lecznicy umarła...  ;(  ;(  ;(  ;(  ;(  ;(  ;(

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
krolik
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 23, 2008, 18:25:44 pm »
Cytat: "katarynka1984"
A to ja mam pytanko odnośnie Bydgoszczy!

Dobry wet,któremu mogłabym powierzyć pod opieke mojego uszolka; kastracja, leczenie(odpukać w niemalowane)
Dajcie znać jeśli takiego znacie!
Z góry dziękuje

Poczytaj temat http://forum.kroliki.net/topics35/2515.htm lub http://forum.kroliki.net/topics35/3479.htm czy tutaj http://forum.kroliki.net/topics35/3983.htm

Ja osobiście chodzę do przychodni Wyżyny na Grzymały Siedleckiego taki mały biały pawilon obok marketu Piotr i Paweł. Szczepienia, kastracja bez żadnych komplikacji, Groszek jak do tej pory na nic nie chorował więc o leczeniu chorób nie mogę powiedzieć. No i niektórzy weci nie znają się na diecie - po kastracji jeden z nich kazał mi dawać coś lekkostrawnego, więc mówię siano? a on no nie, lepiej gotowaną marchew... Zależy na kogo trafisz, ja polecam taką młodą babkę w krótkich ciemnych włosach.


Bardzo mi przykro z powodu Pigusi

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
krolik
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 23, 2008, 18:26:41 pm »
Sylwio, bardzo mi przykro  :przytul
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Sylwia13

  • Gość
krolik
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 23, 2008, 18:29:30 pm »
dziękuję za słowa otuchy :)

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
krolik
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 23, 2008, 19:02:48 pm »
Danae dzięki!
O tej klinice na Grzymały-śiedleckiego juz wcześniej czytałam, odnośnie tej kliniki na ul.Grobla to nie miałabym takiej pewności czy jest dobra,koleżanka mi poradziła,ale jak zadzwoniłam,żeby umówić się na szczepienie uszatka to mi powiedzieli,że się tym nie zajmują!
A co do Centrum (ul.Bełzy) to kiedyś to była dobra klinika,gdzy jeszcze mieli swoją całodobówke na ul.Marcinkiewicza,ale potem niestety forsa udeżyła im do głowy!!!
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
krolik
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 23, 2008, 20:03:42 pm »
Na Bełzy źle leczyli mi świnkę. Upierali się "Slini się od zebów" jak się okazało potem ta "ślina" to była wydzielina z płuc. Przez 4 dni leczyli ją na zęby i ich zdaniem niestrawność (po samym granulacie, ciekawe...) świniak na końcu był tak wymęczony że go uśpili bo okazało się że to zapalenie płuc.
Co do lecznicy na Grzymały Siedleckiego byłam tam na zabiegu przepchania kanalików nosowych który źle wykonali. Kanaliki były zarośnięte a oni nie potrafili ich udrożnić.
Psy i koty leczą dobrze ale na królikach się absolutnie nie znają. Do tego jeden z wetów non stop nazywa króliki gryzoniami. Ten sam wet kazał przed zabiegiem nie dawać Kukiemu nic do jedzenia, ścisły post od 17stej do 12stej dnia następnego. Oczywiście go nie posłuchałam- na szczęście. Teraz autentycznie boję się iść z Kukim do weta w Bydgoszczy jak mi zachoruje. Za to słyszałam że bardzo dobry wet przyjmuje w Toruniu: dr Krawczyk. Z poważnymi problemami radzę jednak udać się do tego Krawczyka. Podobno walczy o zwierzaki do końca zamiast je usypiać.

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
krolik
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 23, 2008, 23:17:19 pm »
Ja też się boję choroby  :(  Znają się na takich totalnych podstawach i rutynowych zabiegach typu szczepienie, kastracja itd. chorobę niestety trzeba jeszcze umieć rozpoznać.