Autor Wątek: sposób kicania oraz czas letni  (Przeczytany 2556 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yami

  • Gość
sposób kicania oraz czas letni
« dnia: Lipiec 05, 2006, 12:06:42 pm »
2 sprawy, zamknę w jednym poście to będzie łatwiej :P

Po 1: sposób kicania króliczków :> ja zaobserwowałam, że mój Gandalf, kiedy się "przemieszcza" to robi to o wiele spokojniej niż należący do mojego brata Ptyś. Ptyś kicając podrzuca tylne nóżki i w ogóle caly swój tył śmiesznie do góry, tak jakby się "odbija", bardzo zabawnie to wygląda, gdy sobie skacze :) Jest od Gandalfa mniejszy i młodszy, moze to dlatego? Bo Gandalf i owszem, biega, ale nie aż tak szalenie :)

I 2 sprawa: króliczki latem - oba mieszkające u mnie w domu są bardzo leniwe w upały - całe dnie leżą, jak najabrdziej możliwie "rozlazłe", na pewno im gorąco bardzo :( na szczęście mają "mieszkanka" w cieniu, ale mimo wszystko w domu jest ciepło.

ollga

  • Gość
Moja Hera...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2006, 14:16:46 pm »
Hey !! Moja Hera kica tak : Wystawia przednie lapki, a tylnymi doskakuje. Jest cieplo, ona ma caly (zabezpieczony, bo omurowany ) balkon dla siebie i kica ile moze... :jupi  :jupi

bonnie_blue

  • Gość
sposób kicania oraz czas letni
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2006, 15:46:13 pm »
Moj nie jest zamykany w ogole wiec siedzi gdzie mu wygodnie i nie jest mu tak cieplo :)
A kica roznie. Czasami bryka i fika czasami normalnie (kic, kic, kic  :krolik  )

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
sposób kicania oraz czas letni
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2006, 19:22:03 pm »
Hmm, moj Fluffy, albo jest leniwy albo nie wiem co, ale czasami nie kica, tylko chodzi jak pies.. A tak poza tym to kic kic kic, czasami skacze jak szalony rozwijajac ogromne predkosci - zwłaszcza wieczorami, kiedy ja chce isc spac, jemu zabawy w glowie ;)

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']