Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1794885 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline agakem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1840 dnia: Lipiec 02, 2013, 23:42:57 pm »
Chica , Chica , Chica ... :turla: :turla: :turla: :turla:...Chica , Chica, Chcia

tym bardziej moje serce sie raduje ze ma szanse na adopcje krolinka ktora najdluzej, jak do tej pory, przebywala w sopocie , troszke sie panna naczekala
ale mysle ze warto bylo ....  :lol :lol :lol

no i Łaciata , ona jest juz niezla weteranka pod skrzydlami SPK , tula sie po DT juz prawie dwa lata ale w koncu i na nia przyszedl czas , za nia szczegolnie trzeba trzymac kciuki oby sie powiodlo  :lol :lol :lol
oczywiscie za Chicusie rownie mocno  :lol :lol :lol

Oj ja czuję, że już jej nie oddamy - jeśli nam pozwolicie - bo już skradła nasze serca :)
Własnie odbyła pierwsze brykanko po pokoju - nie ostrożny spacer jak dotychczas tylko radosne kicanie i tarzanie się po łóżku - teraz leży obok mnie na boczku i odpoczywa - świetnie się na to patrzyło, widać, że jest jej tu coraz lepiej. I już nawet nie boi się podchodzić do nas, sama się pcha do głaskania... Jest niesamowita!

Tylko chyba będziemy musieli się przejechać do Weta na obcinanie pazurków, bo łazi po nas obojgu i już cali podrapani jestesmy, a czarne pazurki trochę strach obcinać samemu :) :)

Mam nadzieję, ze inne uszaki - również, a może przede wszystkim weterani -też szybko domek znajdą i będą mogły też swobodnie pokicać...
Będziemy kibicować! :doping: :doping:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2013, 23:49:43 pm wysłana przez agakem »

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1841 dnia: Lipiec 03, 2013, 07:46:36 am »
Bardzo się cieszę, że Chica znalazła domek (na razie DT, ale kto wie ;-) - i że tak dobrze się w nim czuje :) Kochana królinko, niech Ci będzie jak najlepiej, pięknotko!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1842 dnia: Lipiec 03, 2013, 11:20:50 am »
Whisky zdjęcie to aż w ramkę chce się wstawić, takie piękne !  :DD

Chica też niezła modelka ;) Wspaniale, że ma już swoich kochających opiekunów  :jupi

No i Łaciata :) Trzymaj mi się tam dziewucho moja ! Ciocia Donia trzyma za Ciebie bardzo ! , bardzo ! , bardzo ! mocno kciuki, żeby i Tobie się udało. Musi się udać, nie może być inaczej   :icon_smile2

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1843 dnia: Lipiec 03, 2013, 11:43:03 am »
Ale te moje wnusie wyrosły i takie puchate pięknotki :zakochany: Ten mało ofutrzony to wpisz wymaluj tatulek :DD

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1844 dnia: Lipiec 03, 2013, 12:11:41 pm »
"ale jest bardzo ruchliwa"

No tak teraz ma szansę porządnie się wybiegać w nowym domku  :brawo:
Wraz z Bobem trzymam kciuki za Łaciatą ;)

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1845 dnia: Lipiec 03, 2013, 14:33:44 pm »
w sobote czeka nas kolejna wyprawa do dr Krawczyka
jada PH05 i PH03 na sprawdzenie jak idzie kuracja antybiotykowa marbocylem oraz  Filusia na sterylizacje i Makumba na kastracje - to na razie tyle , do jutra moze sie cos jeszcze "urodzi" ;)

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1846 dnia: Lipiec 03, 2013, 14:44:09 pm »
miła wypluj to - niech lepiej się nic więcej nie rodzi ;)


Offline Milcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1848 dnia: Lipiec 03, 2013, 15:33:44 pm »
Chica dzis pojechala do domku


pa pa pa  :hura:

aaa i mamy nowa szanse na transpot dla Kicusi ... :nie_powiem

Wczoraj stałam przy Kiciusi. Ona tak potrzebuje glaskania. Robi sie jak nalesnik, jak wkladasz lape do klatki aby pogłaskac... Kochana   :przytul oby transport sie udał  :bunny: :bunny: :bunny:



Maluchy juz nie sa az takimi maluchami - pieknie, nic tylko gapic sie  :turla: i modlic sie, kiedy zachwytaja za serce nowych opiekunów i na DS !  :icon_biggrin

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1849 dnia: Lipiec 04, 2013, 16:25:54 pm »
na 99%  :nie_powiem Kicusia w sobote jedzie do Poznania z Duzym Zajacem  :lol :lol :lol :lol a w przyszlym tygodniu zapowiada sie spotkanie w sprawie DS dla Kazia :)

W KONKURSIE NR 41 NA SOPOCKICH POWODZIAN
ZOSTALY DOLOZONE LOSY
W TEJ CHWILI KONKURS ZAMIENIL SIE NA TERMINOWY CZYLI DO NIEDZIELI JEST SZANSA NA WYKUPIENIE LOSÓW
JESZCE TYLKO 3. 5 DNIA
  :lol


Offline Milcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1850 dnia: Lipiec 04, 2013, 21:14:53 pm »
A co u Amorka, Pilotka ?  :balet:

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1851 dnia: Lipiec 05, 2013, 16:04:17 pm »
nellciaa co u Amorka ?  a Pilot sie aklimatyzuje , troszke nie chce sie podporzadkowac seniorowi ale juz skradl serce uszatej panience , zaprzyjaznianie w toku :) , trzymajcie kciuki aby stal sie trzecim czlonkiem uszatego stada  :)

wczoraj do DT z opcja DS pojechala Deasy  :hura: :hura: :hura: i za nia , trzymajcie kciuki aby juz do nas nie wrocila  :lol :lol

a jutro do DS jedzie Kiciusia , Duzy Zajac wraz z cala rodzina zabierze ja w podroz do Poznania  :bukiet :bukiet :bukiet :bukiet

w zeszlym tygodniu trafila pod nasze skrzydla kolejna krolinka :
AUTOSTOPOWICZKA




bezimienna dosc otyla samica , sadzac po dlugosci pazurow ( podobno ok 10cm) , nie pierwszej mlodosci
zostala znaleziona w tej klatce ze zdjecia (ok.57cm)  , duze prawdopodobienstwo ze musiala w niej siedziec od bardzo dawna
i w ogole z niej nie wychodzic , wskazuje na to jej otylosc i dlugosc pazurow , dosc pokazna  , pazurow tych co pozostaly
bo czesc ma wylamane po sama nasade :(  a za pokarm sluzyly jej resztki z fast foodów, dropsy i orzeszki ziemne w łupinkach ....
( mozliwe ze jakis przechodzien zlitowal sie troszke nad krolikiem i wrzucil jej to co mial ..)
nie wiadomo ile krolinka siedziala samotnie w tej klatce na "wolnosci " , fakt jest taki ze do tej pory bardzo slabo je ... :icon_cry
obecnie krolinka przebywa na czasowym DT u mas  :bukiet :bukiet :bukiet

 :heart SZUKAMY DLA NIEJ WIRTUALNEGO OPIEKUNA , KTORY PRZYGARNIE JA WIRTUALNIE I NADA JEJ IMIE  :heart


Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1852 dnia: Lipiec 05, 2013, 17:54:07 pm »
Białasio :zakochany: ma się bardzo dobrze





















Offline Integra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2604
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Będzin
  • Moje króliki: Niutosław Niutorkiewicz, dla znajomych Niutek
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1853 dnia: Lipiec 05, 2013, 18:01:50 pm »
PippiLotta ostatnie zdjęcie jest rozczulające :heart Białasek lizaczek :zakochany:

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1854 dnia: Lipiec 05, 2013, 18:03:00 pm »
łojejku Białaskuu jaki Ty jestes rozczulająco śliczny !!:onajego :onajego :onajego :heart :heart :heart :heart
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new


Offline monika.siedlce

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1856 dnia: Lipiec 05, 2013, 21:41:12 pm »
jaka ona już duuuuża  :zakochany: bardzo się cieszę, że i Deasusia znalazła domek  :rotfl2 trzymam kciuki za małą  :przytul:


Edit: przepraszam, za przeciągnięcie wpłaty WO  :/ dziś już poszedł przelew  :bunny:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2013, 21:54:45 pm wysłana przez monika.siedlce »

Moje trzy serduszka:) Honda, Deasy, Bajka <3

Offline agakem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1857 dnia: Lipiec 06, 2013, 00:07:55 am »
Deasy w nowym domku  :bunny:
http://imageshack.us/photo/my-images/259/9pdp.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/62/y0di.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/837/kyv0.jpg/

Ona jest przesłodka!!  :heart
Fajnie tak oglądać jak królasie które trafiają do domków, zaczynają poznawać życie pozaklatkowe i odkrywają nowe lądy i jaką mają z tego radochę.
Bezcenny widok!  

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1858 dnia: Lipiec 06, 2013, 09:11:56 am »
Jest tyle potrzebujących serduszek... Ale obiecałam sobie, że zamiast Chiki wezmę PH-i zaraz leci mail w tej sprawie. Oby ten też szybko znalazł dom, bo moje kochane uszaki mają się nieźle  :heart Duża rotacja  :heart
Chica... Tak długo czekałaś na swój dom... Dopiero co na forum pisałam, że cieszę się losem każdego, ale gdzie dom dla Ciebie... No i mosz, wykrakałam  :onajego Mam nadzieję, że będziecie bardzo kochali dziewuszkę  :jupi

Offline agakem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1859 dnia: Lipiec 06, 2013, 10:56:25 am »
Jest tyle potrzebujących serduszek... Ale obiecałam sobie, że zamiast Chiki wezmę PH-i zaraz leci mail w tej sprawie. Oby ten też szybko znalazł dom, bo moje kochane uszaki mają się nieźle  :heart Duża rotacja  :heart
Chica... Tak długo czekałaś na swój dom... Dopiero co na forum pisałam, że cieszę się losem każdego, ale gdzie dom dla Ciebie... No i mosz, wykrakałam  :onajego Mam nadzieję, że będziecie bardzo kochali dziewuszkę  :jupi
Narzeczony wczoraj leżał ponad pół godziny, półzgięty, na podłodze ucząc ją pić z nowego poidła (miała problemy, musieliśmy lać do miseczki wodę...) powtarzając "kjujik, kjujik, no Chicunia pij noo"  :zaczepia: Nauczył! Łazi do niego co chwila, zaczepia żeby pogłaskał.. Do mnie cały czas włazi na kolana i na laptopa, zwraca na siebie uwagę, żeby ją głaskać (wczoraj mi przestawiła rotację widoku na monitorze o 90 stopni - męczyłam się z 10 minut żeby to przestawić z powrotem!). Jak wracamy do domu to się przykleja do klatki bo wie, że zaraz ją wypuścimy a potem skacze jak opętana po pokoju... Jak tu jej nie kochać...?  :zakochany:

Musisz pisać o wszystkich swoich podopiecznych tak, żeby im tak samo dom "wykrakiwać" najwyraźniej działa :) Dobra z Ciebie duszyczka, tyle świetnych uszaków masz pod opieką! :bukiet :bukiet :bukiet Sama pewnie też się w końcu zdecyduję na bycie WO, jak się ustabilizujemy finansowo po zakupie wyprawki dla Chici.. :) Bo to świetna sprawa jest, miło się na serduchu robi... :)