Autor Wątek: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice  (Przeczytany 23096 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« dnia: Grudzień 21, 2012, 14:44:41 pm »
W trybie pilnym poszukujemy dt dla królika znalezionego na parkingu w Częstochowie. Wiemy o nim tylko tyle, że ma najprawdopodobniej odmrożone uszy. Ratuje nas dt krótkoterminowe - cokolwiek........ Proszę o pomoc dla wyrzuconego na mróz królika.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Marty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 331
  • Płeć: Kobieta
  • Just hate people,love bunnies...
  • Lokalizacja: Katowice
  • Moje króliki: Psotka&Kajtek i Chrumcia
  • Za TM: Filipek(6.6.2011),Krówcio (24.1.2015)...
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2012, 15:37:58 pm »
Jaki to królik? Co mu jest poza odmrożeniem:(?
Just hate people,love bunnies...

Offline Marty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 331
  • Płeć: Kobieta
  • Just hate people,love bunnies...
  • Lokalizacja: Katowice
  • Moje króliki: Psotka&Kajtek i Chrumcia
  • Za TM: Filipek(6.6.2011),Krówcio (24.1.2015)...
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2012, 16:04:50 pm »
Mogę do wziąć do nowego roku, jeśli nie jest to 6 kg potworek, bo u mnie taki duży miałby ciasno.
Zaoferuję mu awaryjnie w Krakowie, mogę po niego jechać do Katowic.
Zgaga daj znać.
Just hate people,love bunnies...

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2012, 07:09:53 am »
Mamy awaryjne dt u Źanety. W najbliźszych godzinach  Elmo uszaka przetransportuje. Szukamy dt długoterminowego. Marty dzięki za odzew



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Marty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 331
  • Płeć: Kobieta
  • Just hate people,love bunnies...
  • Lokalizacja: Katowice
  • Moje króliki: Psotka&Kajtek i Chrumcia
  • Za TM: Filipek(6.6.2011),Krówcio (24.1.2015)...
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2012, 08:41:03 am »
Jak Uszak, czy wszystko skończyło się dobrze?
Just hate people,love bunnies...

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 24, 2012, 15:40:26 pm »
Elmo odebrał królika. Wiemy tyle, że kilku pseudo ludzi grało "żywą piłką nożną" . Ochrona obiektu zareagowała i zabrała królika odnosząc go do sklepu zoologicznego. Mały podobno strasznie wystraszony. Poszukujemy długoterminowego.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 24, 2012, 15:53:44 pm »
Kopali krolisia!? Co za piiip piiip! Odmrozone ucholki!? Matko :(  Zgagusiu, trzymamy kciuki za puchatka. Napisz prosze, jak te jego uszki. Oby sie Dt szybko znalazl.

sonia

  • Gość
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 24, 2012, 16:13:21 pm »
Wiemy tyle, że kilku pseudo ludzi grało "żywą piłką nożną" .
Zey ich szlag trafil tych,ktorzy tak skrzywdzili to stworzonko....tego im zycze z okazji swiat.....

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 24, 2012, 16:50:25 pm »
Co za debile!! No nie mogę, strasznie się zdenerwowałam!! Jeszcze przeklnęłam jak to przeczytałam przed wigilią, oj oj....

Ale tak to jest, ludzie coraz mniej "człowiekowi" są. Gry i bajki w dzisiejszych czasach to jakieś dno, a rodziców w tym rola, żeby panować nad dziećmi, a teraz wszyscy praca praca itd... czasu na dzieci nie ma, ale potomstwo trzeba mieć, bo taki kanon jest. A potem rośnie coś takiego!

Przepraszam za mój wywód, ale aż mi się ryczeć chce, jak pomyślę, że ktoś mógłby kopnąć takie delikatne ciałko. Człowiek tu sobie żyły wypruwa, żeby jego król był zdrowy, a niektóre zwierzęta są tak biedne...

WO AMIGO

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 24, 2012, 17:09:43 pm »
na szczęście teraz będzie tylko lepiej :(
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 24, 2012, 21:00:00 pm »
Co za debile!! No nie mogę, strasznie się zdenerwowałam!! Jeszcze przeklnęłam jak to przeczytałam przed wigilią, oj oj....

Ale tak to jest, ludzie coraz mniej "człowiekowi" są. Gry i bajki w dzisiejszych czasach to jakieś dno, a rodziców w tym rola, żeby panować nad dziećmi, a teraz wszyscy praca praca itd... czasu na dzieci nie ma, ale potomstwo trzeba mieć, bo taki kanon jest. A potem rośnie coś takiego!

Przepraszam za mój wywód, ale aż mi się ryczeć chce, jak pomyślę, że ktoś mógłby kopnąć takie delikatne ciałko. Człowiek tu sobie żyły wypruwa, żeby jego król był zdrowy, a niektóre zwierzęta są tak biedne...
Ja to sie poryczalam po przeczytaniu. Swieta, dobro, milosierdzie i skopana odmrozona puchata kuleczka.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 24, 2012, 21:37:51 pm »
Bardzo prosimy o długoterminowe DT. Miejsce w przytulisku zawsze jest, jednak w tym przypadku wskazany jest ds lub długoterminowy dt. Może z okazji wigilii ktoś zechce przygarnąć małe serduszko?



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline oszty86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Benek, Klusek
  • Na DT: Maślana oraz Dt tymczasowe dla uszatych od Patek: Jeżynka, Liwek & Sisi.
  • Pozostałe zwierzaki: Szczurki: Zgredek, Parszywek, Chadziaj, Pchełka, Szachrajka. Psy: Bunia i Neo
  • Za TM: Pan Pitulin, Maleńka, Maleńka, Myszka
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 25, 2012, 00:59:05 am »
hej wam :) Królisia jest już u mnie, je ładnie, skubie sianko i ma się dobrze. Jest troszkę wystraszona ale nie reaguje agresywnie, daje się pogłaskać. Siedzi sobie w ciepełku i nic jej już nie grozi. Zgaga, czarna po nowym roku wraca do ciebie (cuda z niej króliczka) wiec puki nie znajdzie się coś dla tej małej znajdy to bez ciśnienia, jakoś się tutaj u mnie pomieścimy.

Swoją drogą musze przyznać że niezły z niej łasuch jest :) siedzi w klatce obok Czarnej i tylko na nią ślepi tymi oczkami  :D uszka faktycznie ma czerwone ale na co zwróciłam uwagę, ma je łyse  :/ takie placuszki. Postaram siw rzucic fotkę królini jutro  :bunny:

tak czy siak, puki co może u mnie pomieszkać troszkę  :pokoj:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2012, 01:09:42 am wysłana przez oszty86 »
OszTy

Zais­te, chciałoby się po­wie­dzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczo­nymi przez nich duszami.

Offline oszty86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Benek, Klusek
  • Na DT: Maślana oraz Dt tymczasowe dla uszatych od Patek: Jeżynka, Liwek & Sisi.
  • Pozostałe zwierzaki: Szczurki: Zgredek, Parszywek, Chadziaj, Pchełka, Szachrajka. Psy: Bunia i Neo
  • Za TM: Pan Pitulin, Maleńka, Maleńka, Myszka
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 25, 2012, 10:37:34 am »
Więc mała złośnica już zdążyła obsikać mi łóżko :zonka: :lanie:, jest ciekawska i wszędzie wsadza ten swój nosek  :bunny: :-)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2012, 12:31:24 pm wysłana przez oszty86 »
OszTy

Zais­te, chciałoby się po­wie­dzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczo­nymi przez nich duszami.

sonia

  • Gość
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 25, 2012, 11:18:38 am »
Biedna malenka( to dziewczynka?),pozwol jej na wszystko..niech robi co chce,to zwierzatko przeszlo tyle zlego ,aniolek puchaty :heart

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 25, 2012, 11:40:04 am »
O, jak dobrze, pół nocy myślałam o tej bidulce i wizualizowałam sobie, co zrobiłabym tym gnojkom, którzy tak się pięknie bawili  :icon_evil Oszty, tak się cieszę, że maluszka jest u Ciebie!!! czy maleńka nie ma żadnych obrażeń? Przecież była kopana :( :( A te uszka ma tkliwe, bolesne?
Oszty, Zgago, Elmo, wszyscy zaangażowani w tę sprawę   :bukiet - jesteście cudowni :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline oszty86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Benek, Klusek
  • Na DT: Maślana oraz Dt tymczasowe dla uszatych od Patek: Jeżynka, Liwek & Sisi.
  • Pozostałe zwierzaki: Szczurki: Zgredek, Parszywek, Chadziaj, Pchełka, Szachrajka. Psy: Bunia i Neo
  • Za TM: Pan Pitulin, Maleńka, Maleńka, Myszka
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 25, 2012, 12:28:03 pm »
Tak, to dziewczynka, oglądałam ją wczoraj i wydaje mi się że wszystko jest ok, z resztą elmo ją wcześniej pewnie też oglądał. Prócz łysych placuszków na uszach nie widzę nic innego, jest wystraszona ale to zrozumiałe. Znaczy terem wiec sterylka zapewne będzie wchodziła w grę za czas jakiś. Może macie jakiś pomysł na imię dla tej małej znajdki?  :bunny: :bunny:
OszTy

Zais­te, chciałoby się po­wie­dzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczo­nymi przez nich duszami.

sonia

  • Gość
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 25, 2012, 12:34:09 pm »
Maciejka,Migotka,Inez,Stokrotka,Betty,Agatka.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 25, 2012, 12:47:05 pm »
Całe szczęście, że kosteczek nie ma połamanych! Może ją nazwać Zagadka? Stokrotka zaproponowana przez Sonię tez do niej pasuje :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline oszty86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Benek, Klusek
  • Na DT: Maślana oraz Dt tymczasowe dla uszatych od Patek: Jeżynka, Liwek & Sisi.
  • Pozostałe zwierzaki: Szczurki: Zgredek, Parszywek, Chadziaj, Pchełka, Szachrajka. Psy: Bunia i Neo
  • Za TM: Pan Pitulin, Maleńka, Maleńka, Myszka
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 25, 2012, 12:47:48 pm »
Podoba mi się Inez Zagadka??? też ciekawe :-) Trzeba dać małej czas, coś czuje że to charakterna bestyjka :D  A nad mieniem pomyślimy :)
OszTy

Zais­te, chciałoby się po­wie­dzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczo­nymi przez nich duszami.