Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281020 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12400 dnia: Lipiec 18, 2013, 07:58:57 am »
Małe cudo z białą łapeczka - też piszczę.

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12401 dnia: Lipiec 18, 2013, 10:10:02 am »
Buzka sama się śmieje na widok maluszków. Czemu mój Kubuś tak szybko urósł mógł dłużej być takim malcem. Ale z pewnością w domu jeszcze zawita takie maleństwo które odchowam fajnie po swojemu jak mojego Kubusia-bubusia.

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12402 dnia: Lipiec 18, 2013, 12:07:02 pm »
Piiiii!!!! cudaki  :zakochany:

Offline marta981

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12403 dnia: Lipiec 18, 2013, 12:10:30 pm »
słodziutkie maluszki  :zakochany:

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12404 dnia: Lipiec 18, 2013, 12:48:55 pm »
Jeden maluszek właśnie walczy o życie - został odrzucony przez matkę :( próbujemy zastosować standardowe metody przy takich maluszkach - czyli dogrzewanie termoforem, masaże brzuszka, espumisan + BioLapis - oby się udało... :(

Kata_strofa zaraz Ci odpisze na maila w sprawie wczoraj - byłoby super gdyby do Petitki i Vienasa uśmiechnęło się szczęście  :przytul

Nowy nabytek jest śliczny i myślę, że imię Wolfi idealnie do niego pasuje :D

Na nowy dom ma też szansę... Pestka - nasza hodowlana królewna - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/993#yield  :)

A w przyszłym tygodniu do nowego domu jedzie łaciata Milka http://adopcje.kroliki.net/rabbits/1266#yield która obecnie przebywa w DT w Dobrzycy  :bukiet

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12405 dnia: Lipiec 18, 2013, 12:54:50 pm »
Jeden maluszek właśnie walczy o życie - został odrzucony przez matkę mutny próbujemy zastosować standardowe metody przy takich maluszkach - czyli dogrzewanie termoforem, masaże brzuszka, espumisan + BioLapis - oby się udało... mutny
Ale co on jakiś słabiutki w porównaniu do innych? Macie jakiś przypuszczenia, czemu Saphira go odrzuciła?

Dziewczyny, można prosić o info o sterylkach i kastracjach z tego tygodnia, które już były i będą dziś i jutro?

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12406 dnia: Lipiec 18, 2013, 12:55:58 pm »
Ale co on jakiś słabiutki w porównaniu do innych? Macie jakiś przypuszczenia, czemu Saphira go odrzuciła?
jeden maluch jest o połowę mniejszy od reszty, ale nie wiem czy akurat obecnie o tego chodzi


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12407 dnia: Lipiec 18, 2013, 12:56:58 pm »
jeden maluch jest o połowę mniejszy od reszty, ale nie wiem czy akurat obecnie o tego chodzi
Biedny mały plumpluś :(

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12408 dnia: Lipiec 18, 2013, 13:12:02 pm »
Tak to jest ten o połowę mniejszy - niestety "natura" tak działa, że odrzuca takie osobniki :(( Ale my i tak spróbujemy o niego powalczyć.... :(

PippiLotta azylowce są umówione na jutro na wizytę u Konrada - Milena na pewno zda relację :)))

A o zabiegach jakie się już odbyły pisała jeszcze Ola, jak odnajdę ten wpis to Ci prześlę na maila :)

Offline F4rba

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 724
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Mefka
  • Za TM: Fred
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12409 dnia: Lipiec 18, 2013, 13:33:09 pm »
Jakie piękne te maluszki!! Czarno-biały malec skradł moje serce!!

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12410 dnia: Lipiec 18, 2013, 13:44:32 pm »
Gdzie on te skradzione serca pomieści??? Cudo maciupkie :*

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12412 dnia: Lipiec 18, 2013, 14:59:23 pm »
A o zabiegach jakie się już odbyły pisała jeszcze Ola, jak odnajdę ten wpis to Ci prześlę na maila usmiech2
Madziu, to co było napisane, że już się odbyło, to jest zupdatowane, bo updatuje strone po każdym nowym Waszym poście. Chodzi mi o te, które były zaplanowane na ten tydzień, czy się faktycznie odbyły i które.

Offline mauser

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12413 dnia: Lipiec 18, 2013, 15:44:29 pm »
Gratulacje z blogiem :)

Woodstock się zbliża - myśleliście nad jakąś promocją na takim festiwalu? Bądź co bądź jest tam dużo towarzystwa którym na sercu leży los zwierząt.

Offline agusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12414 dnia: Lipiec 18, 2013, 16:08:11 pm »
jutro uściskam te maluchy :)
  
Herbi

Offline ManiekiBenek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12415 dnia: Lipiec 18, 2013, 17:21:06 pm »
Chcielibyśmy stworzyć DT z opcją DS dla Fresy i w zwązku z tym czy ktoś by mi mógł napisać coś więcej o Fresie?
 

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12416 dnia: Lipiec 18, 2013, 17:34:55 pm »
Chcielibyśmy stworzyć DT z opcją DS dla Fresy i w zwązku z tym czy ktoś by mi mógł napisać coś więcej o Fresie?
 
Informacji udzieli Ci pośrednik adopcyjny Fresy Karolina Haniewicz - karolina.haniewicz@azyl.torun.pl


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline ManiekiBenek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12417 dnia: Lipiec 18, 2013, 19:30:56 pm »

Cytuj
Informacji udzieli Ci pośrednik adopcyjny Fresy Karolina Haniewicz - karolina.haniewicz@azyl.torun.pl
Dziękuję za odpowiedz.
Pisałam już do Pani, która jest wymieniona na stronie adopcji i czekam na odpowiedz. Tu jedynie chciałam się może troszkę więcej podpytać osób, które na co dzień się zajmują królikiem :)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12418 dnia: Lipiec 18, 2013, 20:14:25 pm »
Adopcyjna Zołi (teraz Zosia) pozdrawia ze swoim uszatym partnerem Mańkiem! :heart
WO AMIGO

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12419 dnia: Lipiec 18, 2013, 20:21:37 pm »
Dzisiejszy spis informacji zaczniemy od tej najgorszej. Maluszek Saphiry, najmniejszy, nie dał rady  :( Walczyłyśmy do samego końca, podawałyśmy akurat jedzonko, a on rozciągnął się (tak jak po przebudzeniu) i tyle, potem już tylko przestał oddychać.

Jutro na zabieg sterylizacji/kastracji wybiera się Divi, Hachi oraz Anima.
Dziewczyny przejdą przy okazji korektę zębów.

Fort miał dzisiaj stosunkowo mało ropy, a Kurt jak zawsze z nami walczyła przy oczyszczaniu rany ;]

Gapi odwiedził dzisiaj Konrada. Zdecydowałam się na wizytę, gdyż młody był osowiały i nie jadł. Możliwe, że jest to skutek kastracji.

Trzymamy kciuki za adopcję Fresy! Fresa to na prawdę przyjemna królinka, ale niekiedy potrafi pokazać swój charakterek :D

Zuzia- dziękuję za dzisiejszą pomoc!  :bukiet

przemęczenie, złe samopoczucie i stres chyba jednak mnie pokonało. Tym samym żegnam się z wami, do jutra!  :heej