Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5282468 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7720 dnia: Styczeń 13, 2013, 13:16:15 pm »
Matko.. co za znieczulica :/ Żeby głodzić bezbronne zwierzę :/ Masakra... Również trzmam kciuki za malucha i dajcie znać co z nim, jak tylko będzie coś wiadomo!

Co do Weroniki i Winnetou - widać że nawiązali nić porozumienia :) Może to ona wyprowadzi go na "ludzi"? :)

Koko.. ona już dośc długo czeka na domek, prawda??
WO AMIGO

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7721 dnia: Styczeń 13, 2013, 13:17:24 pm »
Nie myślałam, że na Koko aż tak się odbije choroba :icon_cry Widzę, że schudła bidulka i straciła trochę ze swojego dawnego szyku. Czy już jest zdrowa? Jak ona się czuje? Trzymam za nią mocno kciuki. To taka przepiękna królinka  :heart  
dołączam do pytania? Moja maleńka, oby znalazła szybciutko domek
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2013, 13:33:40 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7722 dnia: Styczeń 13, 2013, 13:44:39 pm »
spokojnie :) Koko zachowuje się naprawdę super i ma bardzo duży apetyt :) jutro powtarzamy badania kału :) najdłużej w Azylu jest w tej chwili chyba Puniek i Koko, ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni :)
co do wagi Koko, to hmm może jest min. smuklejsza, ale bez wątpienia nie ma żadnej niedowagi ;)



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7723 dnia: Styczeń 13, 2013, 13:55:00 pm »
:) i oby było tylko lepiej i lepiej

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7724 dnia: Styczeń 13, 2013, 13:59:52 pm »
co do Winnetou, mamy nadzieję, że już niedługo trafi do domu tymczasowego, gdzie ktoś będzie nad nim codziennie pracował :) wczorajszy dzień był dla niego na pewno przełomowy, tzn. pokazał, ile można z nim osiągnąć ;)



Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7725 dnia: Styczeń 13, 2013, 14:03:09 pm »
Kurt wygląda o niebo lepiej niż na początku. Chyba sporo przytyła, bo z tego co wiem miała dużą niedowagę.
Może udałoby się zmienić jej zdjęcie na adopcyjnej? Bo na tamtym jest w bardzo złej kondycji...

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7726 dnia: Styczeń 13, 2013, 14:21:24 pm »
Ko_meta pewnie, że tak :) wczoraj zrobiłam jej pierwsze zdj. tak na szybko a dzisiaj/jutro będziemy dodawać/aktualizować ogłoszenia i zdj. (staramy się wybierać i dość często zmieniać zdj., tak, żeby przyciągały, a mamy z czego wybierać :))



Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7727 dnia: Styczeń 13, 2013, 14:27:00 pm »
Miło widzieć ze szczecińsko-koszalinskie królasy dotarły spokojnie do Torunia :jupi Jutro dopełnimy formalności adopcji wirtualnej Filipinki (naszej pierwszej podopiecznej). Mamy nadzieję, że choć tak możemy jej pomóc. Pytanie natury technicznej pieniążki wysyłać już na konto toruńskie? Pozdrawiamy :heej

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7728 dnia: Styczeń 13, 2013, 14:38:53 pm »
Miło widzieć ze szczecińsko-koszalinskie królasy dotarły spokojnie do Torunia :jupi Jutro dopełnimy formalności adopcji wirtualnej Filipinki (naszej pierwszej podopiecznej). Mamy nadzieję, że choć tak możemy jej pomóc. Pytanie natury technicznej pieniążki wysyłać już na konto toruńskie? Pozdrawiamy :heej

Tak, na konto toruńskie :)
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7729 dnia: Styczeń 13, 2013, 14:40:21 pm »
Milla, dziękujemy za objęcie opieką Filipinki  :przytul

wpłaty można dokonać na konto Azylu:

Citibank Handlowy
Nr konta 51 1030 0019 0109 8530 0036 2179
z tytułem przelewu: wirtualna adopcja [imię królika]


Winstonowa opuściła już Azyl :):):) Paulina  :bukiet - Iskra dziękujemy za pomoc transport Tobie i wszystkim zaangażowanym, nezuminotabi za wspaniałą opiekę nad Winstonową  :przytul



Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7730 dnia: Styczeń 13, 2013, 14:49:10 pm »
Serdecznie zapraszam do oglądania nowego wątku Zgredzi i Hodowlańców z Zamościa. ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2013, 14:59:51 pm wysłana przez Hariell »

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7731 dnia: Styczeń 13, 2013, 14:51:49 pm »
 Ola 19 dzięki za namiary :bukiet Jutro zrobimy przelewy. O Kankanie też nie zapomnieliśmy ale dopiero przedwczoraj dostaliśmy odpowiedź na maila :icon_smile

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7732 dnia: Styczeń 13, 2013, 15:08:44 pm »
Olu, a jak tam nasz pooperacyjny Franklin?

Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7733 dnia: Styczeń 13, 2013, 15:18:17 pm »
Gościć taką grzeczną panienkę to była przyjemność   ;)

Zapomniałam przekazać pozdrowienia od Witka dla jego żoneczki Kurt  :slub: Mam nadzieje, że niedługo obje będą już całkiem zdrowi. Już teraz widać u nich poprawę  :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7734 dnia: Styczeń 13, 2013, 16:16:38 pm »
Zapomniałam przekazać pozdrowienia od Witka dla jego żoneczki Kurt
A czemu ich rozdzielono? smutny_krolik
W zyciu im sie nie powiodlo jak do tej pory i jeszcze to smutny_krolik

Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7735 dnia: Styczeń 13, 2013, 16:48:49 pm »
Prawdopodobnie rozdzielono ich dla dobra Witka. On już mógł szukać nowego domu a Kurt czeka jeszcze leczenie. Niewiele DT i DS mogłoby jej to zapewnić. Dla nas już opieka nad Witkiem jest dosyć pochłaniająca (miał wymagać tylko odchudzania). Szkoda jego żonki bo razem może byłoby im raźniej ale (nie mówcie o tym Kurt ;) ) on nie wydaje się stęskniony. Wydaję mi się, że to raczej krok w dobrą stronę ;)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7736 dnia: Styczeń 13, 2013, 17:20:21 pm »
on nie wydaje się stęskniony.
Ale moze ona teskni.,juz tyle zlego w zyciu przeszla smutny_krolik

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7737 dnia: Styczeń 13, 2013, 17:33:11 pm »
No i stało się....Tosia do mnie przyjechała z Pasłęka. Jej historia wygląda jak historia wielu królików: została kupiona jako prezent dla dziecka, które się nią znudziło  :/ i od tego momentu Tosia zmieniała domy...trafiła do kogoś z rodziny, później do znajomych znajomych itp. Każdy dom wcześniej czy później się nią nudził. Królik siedział w klatce, karmiony byle czym. Ostatnia pani która ją przejęła mówiła że Tosia dogaduje się z kotami i psami, nie boi się ich. Co do kontaktu z innymi królikami - nie wiadomo. Prawdopodobnie jest wysterylizowana bo ma bliznę na brzuszku (nie sprawdzałam tego jeszcze,zrobię to jak się oswoi chwile z nowym otoczeniem). Ma ok 1 roku. Młoda fajna....kluska  :nie_wiem....jak na głodzonego królika ma niezłe gabaryty :P....spora z niej dama.
Oto TOSIA:
http://img46.imageshack.us/img46/277/zdjcie0018m.jpg
http://img843.imageshack.us/img843/1708/zdjcie0021oa.jpg
http://img341.imageshack.us/img341/803/zdjcie0022cx.jpg
Klatka w jakiej przybyła...już po sprzątnięciu (była pełna trocin, w środku marchewka i bułka :/)
http://img268.imageshack.us/img268/1448/zdjcie0019zk.jpg
I "jedzonko na nową drogę" - Tosia była karmiona mieszanką dla chomika  ;|
http://img585.imageshack.us/img585/503/zdjcie0020lc.jpg

Offline Mycek30

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Trusia
  • Pozostałe zwierzaki: Borys-bokser 29.07.2004-23.06.2018
  • Za TM: Cin-Cin(14.12.2014) ,Mycy(27.12.2017)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7738 dnia: Styczeń 13, 2013, 18:30:21 pm »
I "jedzonko na nową drogę" - Tosia była karmiona mieszanką dla chomika  ;|
http://img585.imageshack.us/img585/503/zdjcie0020lc.jpg
[/quote]

Śliczna Tosieńka :zakochany: na pewno szybko znajdzie domek co o nią należycie zadba...
Co do jedzenia,to nie wiem albo ludzie są nieświadomi albo nie dociera do nich,że królik to nie świnia i nie wszystko może jeść.Koleżanki królik ma dostęp do psiej karmy a ta się cieszy,ze króliś je.Niektórym to się chyba wydaje,ze jakby nie mógł to by nie zjadł.....a jak je to może.Ciężko dotrzeć do takich mądrych inaczej...... :glupek:
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

— Mark Twain

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13701.0.html

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7739 dnia: Styczeń 13, 2013, 18:36:13 pm »
królik to nie świnia i nie wszystko może jeść.
Swinki tez wszystkiego nie moga i nie chca jesc,jedynym stworzeniem na swiecie co WSZYSTKO zje jest...czlowiek!