Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5285732 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7480 dnia: Styczeń 05, 2013, 20:23:21 pm »
Branwen - miejscowość nazywa się Błażejewko, w stronę Kurnika. Dalibyście radę?? :)

edit:
jako, że nie dostaję żadnej wiadomości, to pojadę jutro osobiście :) Jedzie ze mną dziewczyna, która znalazła ogłoszenie na tablicy.pl :)

Marta, nie miałam dostępu do internetu. My praktycznie tamtędy jedziemy więc możemy go odebrać i przechować. Jakby co to mój nr kom masz ;)
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

Offline magda_lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7481 dnia: Styczeń 05, 2013, 20:36:44 pm »
Raport od Kakao

Tak jak pisałam pierwszego dnia zbadał każdy minimetr mojego pokoju. Ale w nocy spał spokojnie. W ogóle mnie nie budził.
Wczoraj mieliśmy ciężki dzień bo robię dwa projekty na zaliczenie w grupach więc odwiedziło mnie sporo osób. Bałam się że się wystraszy, ale nic z tego. Do gości co prawda nie podchodził ale tez nie chował się w koncie. Dziś w nocy już gorzej. Nie chciał chyba iść jeszcze spać. gryzł klatkę. Rano o 7 to samo. Ale nie reagowałam więc zasnął jeszcze. Dom kakao jest w mieszkaniu studenckim z czterema babkami i chyba podbił już wszystkie serca. Nawet ta która go nie chciała bo nie lubi zwierząt dziś poczęstowała go pietruszką. Ze mną jest już chyba zaprzyjaźniony. Jak wychodzę z pokoju to zaraz do mnie przybiega patrzy gdzie jestem. Jak ukucnę zaraz podchodzi, ale chyba liczy na smakołyki. Straszny z niego naciągacz, ale nie daję się namówić. Już mi 2 osoby zwróciły uwagę, że gruby jest! Padła nawet propozycja, żeby nazwać do gruby benek ;p
mój pokój juz mu nie wystarcza. Kakao to światowiec. Bardzo spodobał mu się ogromny pokój cioci Klaudii. Lubi też kicać po korytarzu i kuchni. Od Agnieszki nie mogłam go dziś wyciągnąć. Tak jak cały dzień był grzeczniutki, spokojny, przychodził na mizianki to po południu postanowił połobuzować. Wyraźnie miał mnie gdzieś. Ja mówię, że wychodzimy a on stoi, patrzy na mnie i ucieka z powrotem na jej łóżko. Chyba już czuje się jak w domu ;)













sorry, ze tyle zdjęć ale nie mogłam się zdecydować ;) Niektóre nie za dobre bo robione komórką były.

P.S. Ostatnie ze specjalną dedykacją dla MartaP :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2013, 20:42:47 pm wysłana przez magda_lena »

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7482 dnia: Styczeń 05, 2013, 20:48:08 pm »
No to jeszcze Dzwoniec się postanowił pokazać  :PP

a z tego zdjęcia MartaP też powinna być zadowolona  :jezyczek:


Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7483 dnia: Styczeń 05, 2013, 20:50:01 pm »
Ale on piękny
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline Kamisia900

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 873
  • Płeć: Kobieta
  • zakróliczona 4ever
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7484 dnia: Styczeń 05, 2013, 20:54:40 pm »
czy ja widzę omyczki <3

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7485 dnia: Styczeń 05, 2013, 21:18:45 pm »
będziemy też wdzięczni za zioła dla naszych uszatych podopiecznych  przytul jak widać początek roku w Azylu jest niezwykle aktywny i obfituje w króliki..icon_krzywy oby tak nie było przez cały rok oczko

Olu mam nadzieje ,że moje zmówienie już macie  z uszatej strony. Przepraszam,że takie skromne ,ale w następnym miesiącu postaram się zamówić co nieco więcej .Niestety, ale tak wypadło ,że w tym miesiącu również zamawiałam ziółka dla Maciejki. Przed następnym zamówienie zadzwonię do Ciebie i zapytam co najbardziej potrzebne.:DD

Dzwoniec cudny :zakochany:

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7486 dnia: Styczeń 05, 2013, 21:21:12 pm »
Hahaha jak miło, że już wszyscy wiedzą o mojej fascynacji pupencjami króliczymi :zakochany:

Teraz proszę od każdego pupencję jego Uszaka! :P hihihi :lol
WO AMIGO

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7487 dnia: Styczeń 05, 2013, 21:24:44 pm »
Da się załatwić :P Leżącą czy siedzącą? :P

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7488 dnia: Styczeń 05, 2013, 21:25:13 pm »
Dzwoniec to my love  :heart wysłałam już formularz adopcyjny - nie zniosę tego strachu, że ktoś mi go zwinie sprzed nosa  :nunu
Nie wiem jak Deedee i on to załatwią, ale nie mają wyjścia - muszą się dogadać  :niegrzeczny

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7489 dnia: Styczeń 05, 2013, 21:32:10 pm »
Hihihi no Suzy, może być taka i taka :P ale żeby tutaj nie zaśmiecać wątku, to proszę o wklejanie pupencji u mnie :P :*

Deedee nie dziwie Ci się! :) Gratuluję adopcji :*
WO AMIGO

Offline magda_lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7490 dnia: Styczeń 05, 2013, 21:34:42 pm »
Deedee, super! Dzwoneczek jest świetny! Cieszę się, że znalazł dobry dom :)

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7491 dnia: Styczeń 05, 2013, 21:35:25 pm »
....jeszcze nie ma decyzji...no ale mam cichą nadzieję że się uda :)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7492 dnia: Styczeń 05, 2013, 21:36:29 pm »
Kakao to światowiec. Bardzo spodobał mu się ogromny pokój cioci Klaudii. Lubi też kicać po korytarzu i kuchni. Od Agnieszki nie mogłam go dziś wyciągnąć.
Chyba trzeba go przechrzcić z Kakao na Babiarza  :D Ale macie super chłopasia  :brawo:

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7493 dnia: Styczeń 05, 2013, 21:52:43 pm »
Dzień po przyjeździe...Dzwoniec poszedł spać w takiej pozycji  :niegrzeczny


Uploaded with ImageShack.us

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7494 dnia: Styczeń 05, 2013, 21:54:46 pm »
my szukamy PILNIE transportu na trasie Szczecin - Toruń - jutrzejszy transport został odwołany :(

Branwen super,  że odbierzecie tego biedaka  :przytul nie ma jak współpraca toruńsko-poznańska ;)

bardzo cieszę się z powodu Kakao i Dzwoneczka  :przytul

anetkas, dziękujemy za zioła  :przytul



Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7495 dnia: Styczeń 05, 2013, 22:17:23 pm »
Czyli ode mnie jeszcze nie macie paczki  ? :icon_confused

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7496 dnia: Styczeń 05, 2013, 22:27:19 pm »
enia1973...przepraszam, oczywiście zapomniałam! dostałyśmy info, że paczka jest do odbioru :* dziękujemy  :bukiet



Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7497 dnia: Styczeń 05, 2013, 22:30:08 pm »
Olu, cieszymy się, że możemy pomóc :) Dam jutro znać jak już będzie po wszystkim. Trzymajcie kciuki żeby wszystko dobrze poszło :)
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7498 dnia: Styczeń 05, 2013, 22:36:19 pm »
enia1973...przepraszam, oczywiście zapomniałam! dostałyśmy info, że paczka jest do odbioru cmok dziękujemy  bukiet
Nie ma za co przepraszać .. ,aż mi głupio . Sorry ,że tak mało ,ale poprawię się :DD

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7499 dnia: Styczeń 05, 2013, 22:38:11 pm »
trzymam, bardzo mocno...dla mnie już teraz każdy królik powyżej 5 r.ż. (tj. uznawany przez większość ludzi za starego :])...nasuwa myśl o Nobu...Pani od królika, którego odbieracie pod Poznaniem, na pytanie, jaki wet. uśpi jej królika, odpowiedziała, że jeśli tego nie zrobi, to ona wypuści królika na dwór...:], więc liczę na to, że niedługo będzie bezpieczny i druga połowa jego życia będzie wyglądać inaczej...

enia, każda pomoc jest bezcenna (naprawdę :*)