Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281375 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5560 dnia: Listopad 08, 2012, 12:01:56 pm »
Patrzac na zdjecia az chciałoby sie wszystkie królaski zebrać w jedno  i taaakk mocno mocno mocnooo przytulić!   :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul:

Offline anka_u

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1276
  • Płeć: Kobieta
    • wątek moich usząt
  • Lokalizacja: okolice Poznania
  • Moje króliki: Libby, Ziutek, Majeranek
  • Pozostałe zwierzaki: Torres, Resto, Perro
  • Za TM: Zetorek, Łaciata Bunia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5561 dnia: Listopad 08, 2012, 12:46:08 pm »
Ślicznooka Libby pozdrawia z nowego domu.
Przyjechała na Wielkopolskę w charakterze panienki do towarzystwa dla królika Zetora. Zet jest królem w średnim wieku, dość już statecznym by nie powidzieć lekko znudzonym swoim błogim, króliczym życiem. Libby zaburzyła mu ten błogi stan dokumentnie. Po pierwsze Zetek z miejsca się zakochał. Przebyta dwa tygodnie temu kastracja kompletnie mu nie przeszkadza w usiłowaniach zdobycia pięknej królinki. Po drugie Libby to żywioł! Nie boi się niczego, wchodzi wszędzie, wiecznie w ruchu - prawdziwe ADHD. Zet początkowo usiłował za nią nadążyć - teraz częściej przygląda jej się z wyrazem zdumienia na mordce.
Libby znaleziono w parku w obliczu zagrożenia psimi kłami. Albo z tego małego łebka już wywietrzało wspomnienie strasznych psów, albo nie były to kły labradora. W każdym razie mojego labradora królinka nie boi się wcale. No ... okazuje chwilowy respekt gdy ten znienacka się podniesie. Bardzo chwilowy.
Dziękuję dziewczynom z Azylu - dzięki Wam mam teraz to kłaczate szczęście.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5562 dnia: Listopad 08, 2012, 14:45:17 pm »
Ślicznooka Libby pozdrawia z nowego domu.
Przyjechała na Wielkopolskę w charakterze panienki do towarzystwa dla królika Zetora. Zet jest królem w średnim wieku, dość już statecznym by nie powidzieć lekko znudzonym swoim błogim, króliczym życiem. Libby zaburzyła mu ten błogi stan dokumentnie. Po pierwsze Zetek z miejsca się zakochał. Przebyta dwa tygodnie temu kastracja kompletnie mu nie przeszkadza w usiłowaniach zdobycia pięknej królinki. Po drugie Libby to żywioł! Nie boi się niczego, wchodzi wszędzie, wiecznie w ruchu - prawdziwe ADHD. Zet początkowo usiłował za nią nadążyć - teraz częściej przygląda jej się z wyrazem zdumienia na mordce.
Libby znaleziono w parku w obliczu zagrożenia psimi kłami. Albo z tego małego łebka już wywietrzało wspomnienie strasznych psów, albo nie były to kły labradora. W każdym razie mojego labradora królinka nie boi się wcale. No ... okazuje chwilowy respekt gdy ten znienacka się podniesie. Bardzo chwilowy.
Dziękuję dziewczynom z Azylu - dzięki Wam mam teraz to kłaczate szczęście.

obowiazkowo poprosimy o fotki z nowego domku ...... dziekujemy za nowy domek :brawo:
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5563 dnia: Listopad 08, 2012, 14:57:37 pm »
Dziękuję dziewczynom z Azylu - dzięki Wam mam teraz to kłaczate szczęście.

Oj jak ja lubię czytać takie mądre słowa. Słowa ludzi odpowiedzialnych.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5564 dnia: Listopad 08, 2012, 15:16:06 pm »
Olu, a kiedy będzie coś wiadomo o nowym pysiolku nr 2? On jest na coś chory? Jak łapeczki i jak się zachowuje? Strachałek czy pieszczoszek?

A wszystkie zdjęcia są super. Zazdroooooooooszczę Wam! Ja też chce do azylu! Ja też chce pogłaskać i wymiziać i nakarmić i posprzątać! :)

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5565 dnia: Listopad 08, 2012, 15:19:43 pm »
Dziewczyny z Warszawy, musimy się kiedyś spiknąć i zrobić wspólny nalot na Toruń! Już nie mogę się doczekać kiedy położę się na podłodze Azylu!!!
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5566 dnia: Listopad 08, 2012, 15:21:29 pm »
ta ja tez to rozwazam
tylko musze miec ubranko z duzymi kieszeniami i pojemny plecak...co by cos z tamtad wyniesc- jakies uszy czy wiecej uszu:)
tylko jak tu 30 par wyniesc
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5567 dnia: Listopad 08, 2012, 15:25:30 pm »
Myślę,że legalnie dało by się powynosić trochę.Zresztą zawiozę wielki wór siana, siano wyładuję z wora a  do wora króliki!
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5568 dnia: Listopad 08, 2012, 15:28:09 pm »
hmn wyśmienity plan- atilla jest szczególnie urodziwa no i abi i hodowlance(trza je wykrasc bo ktos chce nas uprzedzic- pewna hodowlana kleptomanka:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5569 dnia: Listopad 08, 2012, 15:34:00 pm »
hahahaha nawet nie wiesz jak ciężko było wyjść bez żadnego z hodowlańców :P
WO AMIGO

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5570 dnia: Listopad 08, 2012, 15:34:31 pm »
Hodowlańce  są cudowne! Odlota mam kilka dni i jestem nim zauroczona.Mimo młodego wieku stateczny i strasznie miziaty. Po rękach nie liże ale bodzie po nogach aby go głaskać a wtedy rozciąga się jak skóra z diabła i mruczy pod nosem.
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :
« Odpowiedź #5571 dnia: Listopad 08, 2012, 15:49:44 pm »
Myślę,że legalnie dało by się powynosić trochę.Zresztą zawiozę wielki wór siana, siano wyładuję z wora a  do wora króliki!

jak ten houdini, potem tylko kroliki z worka wyciagac,a nie wiadomo niby skad one :-)
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5572 dnia: Listopad 08, 2012, 16:11:03 pm »
anka_u, gratuluję adopcji pięknotki :) cieszę się, że kolejny uszak znalazł domek i do tego ma kompana :) Życzę Wam dużo radości ze sobą :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5573 dnia: Listopad 08, 2012, 17:07:36 pm »
Mam zaleglosci bo zmoglo mnie choróbsko. A tu jak zwykle zmiany. Super ze uszaki trafiaja do nowych domów. W sumie Trusiek po kastracji Kubuśka prawie odchowana to możnaby dac im na Mikołaja kolege lub koleżanke. Miejsce na jeszcze jedną klatke znajdzie sie.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5574 dnia: Listopad 08, 2012, 21:04:58 pm »
PippiLotta nasi nowi podopieczni to dwie, zdrowe samiczki. u jednej z dziewczyn trzonowce nie ścierają się idealnie, ale podczas sterylizacji to skorygujemy ;)

co do charakteru w/w myślę, że w najbliższych dniach powiemy znacznie więcej :)

po_sąasiedzku niestety Wiatraczek odpada, bo to kolejne w naszej "kolekcji" dziewczyny :]

dzisiaj u doc była również Masza - oskrzela, płuca, serce ok, a jeśli chodzi o jamę nosową - po tej stronie, która była operowana, jest o niebo lepiej, tj. jak na Maszę bardzo dobrze (może to się w końcu oczyściło), a po drugiej stronie znacznie gorzej...czyli po prostu Masza ;)

muszę też pochwalić Florka - cudak, który trafił do nas latem ze straszną nadwagą. miniaturka lew o wadze 3,20 kg, a dzisiaj już 2,20 kg :) - gdyby tylko zechciał zaprzyjaźnić się z Brittą - tzn. Brittem :P (potomek naszej Astrid ;)) Aneta  :bukiet

Nobu Wielki





ostatnio biega jak szalony, eh te hormony - obecność Ruska dodała Nobu...skrzydeł ;)

















wszystkich serdecznie zapraszamy do Azylu  :bukiet z grupą wycieczkową ze stolicy damy sobie radę :P

anka_u to my dziękujemy za dom dla naszej Libby  :przytul



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5575 dnia: Listopad 08, 2012, 21:07:09 pm »
O, sesja Nobu!!! Jaki chwacki starszy pan, ja mam wrażenie, że on młodnieje w oczach! Co znaczy młody rywal u boku... :P
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5576 dnia: Listopad 08, 2012, 21:16:49 pm »
Nobunio - mój kochany, wygląda rewelacyjnie, no i wiadomo co ma najmilsze...... 
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5577 dnia: Listopad 08, 2012, 21:24:42 pm »
Piękne,grafitowe Prezydentowe futerko  ;-)

Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5578 dnia: Listopad 08, 2012, 21:29:17 pm »
Ten młody Jagodzian :P To Winston i tak jest samiczką, a właściwie to co z jego DS? I co z Jenny? :hmmm Strasznie kudłata się Winstonik zrobiła :)
Hihi :) Tak właśnie po serii uniesień nad jego nieprzeciętną aparycją postanowiłam zajrzeć pod ogon i ku mojemu zdumieniu Jagodzian okazał się babą, ale Jagodzian zdążyło już przylgnąć :) A królik jest naprawdę niezwykłej urody. Ma tak wspaniałe długaśne futerko, to błękitne oczko i taką totalnie niezmonconą niczym pewność siebie. No i jak Marta wspomniała- jest prawie jak Tosiek ;P Aż dziwne że nie ma jeszcze ds. Jakieś nieporozumienie, że nikt nie chce takiej przesłodkiej muffinki  :wiking:

Nobu boski, ave! Tak strasznie żałowałam że go nie mogłam zobaczyć, ale na szczęście Play zaspokoiła moją obsesję na punkcie niebieskich uszaków.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5579 dnia: Listopad 08, 2012, 21:41:40 pm »
po_sąasiedzku niestety Wiatraczek odpada, bo to kolejne w naszej "kolekcji" dziewczyny icon_krzywy
Ups, to do dziewczynki tak mi z Holandią tylko depresja i holenderka :D a z formą żeńską wiatraczka tak jakos mi się skojarzyła Latawica :glupek:
Ale dla pierwszej z dziewcząt może Amber (ponoć znaczy bursztyn)
a dla dziewczynki holenderki może Tess - po holendersku Teresa ? Sanne lub Maud
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2012, 21:45:33 pm wysłana przez po_sąasiedzku »