Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5286533 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5380 dnia: Listopad 02, 2012, 09:41:40 am »
metryka metryka...Królasy o nią nie pytają:)

Offline Agness

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 172
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Toska & Turasek <3
  • Za TM: Czarek, Kitka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5381 dnia: Listopad 02, 2012, 10:38:37 am »
no to ja też się przeznam... :icon_redface...mam 4 z przodu ....ale co tam! wciąż młoda duchem i sercem  :hura: z moim 20-latkiem potrafię jeszcze nieżle zaszaleć...noo wszystko w granicach rozsądku oczywiście!   :lol

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5382 dnia: Listopad 02, 2012, 12:20:11 pm »
Ing popieram metryka metryką a dla uszaków najwazniejsze jest to że dajemy im miłość. Dziś tez taki smutny Dzień Zaduszny wspominamy ludzi i zwierzęta które odeszły. Ja mam moje uszaki ale bardzo brakuje mi tchórzofretki Oscara. Odszedł za wczesnie bo nie był jeszcze stary. To juz 2 lata a ja wciąż z lezką w oku oglądam jego zdjecia.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5383 dnia: Listopad 02, 2012, 12:26:42 pm »
U nas brakuje króliczków Tolci i Wafla.. żyli 12 lat :(

A co tam u Amigo? Był już kastrowany? Czy mogę prosić o jakieś zdjęcia, jak on teraz wygląda? Zrobiła się z niego angorka? :)

WO AMIGO

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5384 dnia: Listopad 02, 2012, 12:33:44 pm »
To juz 2 lata a ja wciąż z lezką w oku oglądam jego zdjecia.
Kochanego zwierzaka zawsze będzie brakowało :(
Ja za każdym razem gdy czytam jeden z tekstów, wierszy o teczowym moście czy "testament kochanego psa" ryczę jak bóbr...
A jak przypomnę sobie ze Tosia odeszła mam mokre oczy i kulkę w gardle... Tak na codzień jakoś to do mnie nie dociera i duża w tym zasługa Lusi...Moja panienka kochana, mała warcząca terrorystka z najsłodszym pyszczulkiem

Offline parmezan

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
    • koty i króliki
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5385 dnia: Listopad 02, 2012, 13:51:02 pm »
ja w zeszłym roku pożegnałam swoją ukochaną kotkę. zabrakło jej 2 tygodni żeby dożyć 16 lat. była ze mną od dzieciństwa w każdej: dobrej i złej chwili.

utraciłam w życiu też kilka innych zwierząt, ale żadna strata nie była tak dotkliwa, do tej pory mi jej brakuje.
dla zainteresowanych: zdjęcie z młodości http://24.media.tumblr.com/tumblr_lnnnd4k2cj1qg2fd9o1_1280.png


a tak już w nieco bardziej pozytywnym tonie: Dzień Zaduszny w wersji dla zwierząt powinien się nazywać Zauszny ;) i wszystkie miziaki przy nas należy wtedy podrapać w wiadomym miejscu :)

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5386 dnia: Listopad 02, 2012, 15:24:04 pm »
Parmezan pomysl superowy to mamy dziś dzień Zauszny.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5387 dnia: Listopad 02, 2012, 17:09:06 pm »
czy Bugs zmienił płeć??

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5388 dnia: Listopad 02, 2012, 17:43:09 pm »
Ta  :lol , akurat, jest tu dużo 40  :turla:  czujących się na 16  :]



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5389 dnia: Listopad 02, 2012, 17:52:28 pm »
 :DDno, niestety rozumek tak szybko się nie starzeje ale opakowanie trochę się zużywa :DD
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5390 dnia: Listopad 02, 2012, 18:17:13 pm »
Zgaga14 widze że u Ciebie są dwa uszaki na DT z naszego regionu. Często zagladam na adopcyjna bo tez mysle o uszaku na DT lub nawet DS. Mam w domu 2 króliki jeden to znajda drugi kupiony za przysłowiową zł. Jak zachowuje sie Czarna bo czytałam o niej.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5391 dnia: Listopad 02, 2012, 18:44:39 pm »
a tak już w nieco bardziej pozytywnym tonie: Dzień Zaduszny w wersji dla zwierząt powinien się nazywać Zauszny ;) i wszystkie miziaki przy nas należy wtedy podrapać w wiadomym miejscu :)

zauszny :-)

mimo ze okolicznosci powazne, pomysl pierwsza klasa
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5392 dnia: Listopad 02, 2012, 19:18:44 pm »
Zgaga14 widze że u Ciebie są dwa uszaki na DT z naszego regionu. Często zagladam na adopcyjna bo tez mysle o uszaku na DT lub nawet DS. Mam w domu 2 króliki jeden to znajda drugi kupiony za przysłowiową zł. Jak zachowuje sie Czarna bo czytałam o niej.
gogamor, napisz do zgagi na PW, nie wiem, może nie zaglądać na wątek aż tak regularnie, a sprawa jest warta omówienia :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5393 dnia: Listopad 02, 2012, 21:45:42 pm »
Tufi czuje się bardzo dobrze :) oczyszczamy ranę i chociaż obrzęk nadal się utrzymuje, jest mniejszy i póki co nie ma ropy ;)



apetyt chłopakowi dopisuje :)

tak jak Nobu :D



który zachowuje się jakby przeżywał drugą młodość :] może szmerające serducho ;)

***

czego szuka Abi?



żartowałam z niej, że nic tam nie znajdzie...ale królik wie lepiej :P







nasze panny odpoczywają :)

Pistacja







Kajko



dzisiaj do nowego domu pojechała Libby! :) Pani Aniu dziękujemy  :bukiet

Libby od dzisiaj będzie mieszkanką Poznania :) - Toruń lubi się z Poznaniem :P

już wkrótce do nowego domu powędruje również Szafirek :) - tak jak Książę, Szafirek również zamieszka w Warszawie :)

jutro Azyl opuści również Olinka - czas pojechać do DT :)

Amigo jest już wykastrowany :) czuje się bardzo dobrze. jest kochanym świrem :) ostatnio widziałam filmik, na którym skacze po schodach - jak tylko Anka będzie mogła wrzucić zdj. Amigo, na pewno to zrobi. ma ograniczony dostęp do internetu :)

***

aby w przyrodzie była równowaga 2 uszaki z Bydgoszczy czekają na przyjazd do Azylu w Toruniu ;)

Dzień Zauszny to doskonały pomysł... :przytul

***

na koniec chciałabym podziękować za prezenty dla naszych uszaków

PippiLotta - za transportery  :bukiet

Duży Zając - za zioła i smakołyki  :bukiet Perri na pewno zjadłaby to wszystko z ogromnym apetytem...
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 21:49:15 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5394 dnia: Listopad 02, 2012, 21:49:54 pm »
Tufiaczek wygląda coraz lepiej! Słodki fajter z niego, trzymamy kciuki nadal, żeby się ropa nie zbierała!
a do kogo jedzie Libby? Fajnie, że Poznań się coraz bardziej zakrólicza :D, no i że tyle uszatków jedzie do stałych domków!
Łapka Pistacji w miseczce - miodzio! I ta zawadiacka mina Kajko :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5395 dnia: Listopad 02, 2012, 21:50:47 pm »
Oooo a u kogo zamieszka Libby? :) Poznań (no ok, mówię za siebie :P) koocha Toruń :*
WO AMIGO

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5396 dnia: Listopad 02, 2012, 21:53:12 pm »
https://lh6.googleusercontent.com/-0cMEmJ4SR8o/UJQeW-TXniI/AAAAAAAALQQ/IZ10gVjH04w/s588/DSC00536.JPG
Jak ja kocham te nobusiowe, puchate mikro-łapeczki. Cieszę się ze Tufi czuje się dobrze - uściski dla maluchów.
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5397 dnia: Listopad 02, 2012, 22:00:29 pm »
Nobu, to jak mała, szara myszka. Śliczota. Głaski od cioci Eli.
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5398 dnia: Listopad 02, 2012, 22:15:22 pm »
Oj tam, Poznań bardzo lubi Toruń :)

Jenis vel Uszatka :)

Offline ReQ16

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5399 dnia: Listopad 02, 2012, 22:18:25 pm »
Nobu jest piękny... :zakochany: :zakochany:
,,Człowiek jest królem zwierząt, gdyż przewyższa je w okrucieństwie, ale przyjdzie czas, kiedy będzie traktował mordowanie zwierząt ten sam sposób, w jaki obecnie traktuje zabijanie ludzi. Ten,kto nie szanuje i nie ceni życia, nie zasługuje na to, aby żyć``


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14812.new.html#new Zapraszam na wątek Florka.