Autor Wątek: Letnie porządki u Tośkowej  (Przeczytany 2306 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karina_tosia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 195
  • Płeć: Kobieta
  • Tosiek
Letnie porządki u Tośkowej
« dnia: Sierpień 06, 2011, 08:22:47 am »
cześć,
 zmobilizowałam się i ja i przejrzałam moją szafę  :brawo: Tosiek oczywiście dzielnie pomagał  :bunny: :bunny:
znalazłam kilka rzeczy być może Was zainteresują  :hm:. Ponieważ to mój debiut proszę o wyrozumiałość.
Wysyłka rzeczy (jeśli ktoś oczywiście będzie zaintresowany  :DD) zgodna będzie z cennikiem poczty polskiej, do ustalenia na priv.Rzeczy nie są zniszczone jeśli będzie potrzeba wymierzę je dodatkowo, podaje rozmiary z metek (które są lub które wycięłam bo gryzły) Rzeczy są w stanie bardzo dobrym(możemy negocjować), pieniążki przeznaczę na Tośkowy granulacik/Pinio i jakieś smakołyki  :bunny: :bunny:
ZAPRASZAMY!!!!
SPODNIE BIAŁE RESERVED ROZMIAR Z METKI L CENA 15 ZŁOTYCH

SPODNIE JEANSOWE NA WZROST 176 cm Rozmiar 38/40 cena 20 ZŁOTYCH

BRĄZOWA BLUZKA Z WZOREM ROZMIAR Z METKI 44 wg mnie dla osoby rozmiar 40/42 cena 15 ZŁOTYCH

CZARNA BLUZKA ORSAY NA PLECACH MA WZÓR KWIATUSZKA  ROZMIAR M LUB SZCZUPŁE L cena 15 ZŁOTYCH

LETNIA BLUZKA NEW LOOK ROZMIAR Z METKI 16 ALE MOIM ZDANIEM ROZMIAR 40/42 CENA 10 ZŁOTYCH

SUKIENKA ORSAY ROZMIAR 40/42 CENA 20 ZŁOTYCH

CZERWONA BLUZKA Z TWEETYM ROZMIAR S/M CENA 15 ZŁOTYCH

IMPREZOWA BLUZKA CEKINOWA  ROZMIAR 38/40 CENA 15 ZŁOTYCH

BLUZKA CZARNA ZARA ROZMIAR Z METKI XL SPOKOJNIE MOŻE BYĆ L CENA 15 ZŁOTYCH

BLUZKA ORSAY ROZMIAR M/L CENA 15 ZLOTYCH

SUKIENKA/TUNIKA ROZMIAR 42/44 CENA 15 ZŁOTYCH

SPÓDNICA JEANSOWA ORSAY ROZMIAR Z METKI 42 CENA 20 ZŁOTYCH

CZARNA BLUZKA ZE ZŁOTYM NAPISEM SPRING ROZMIAR M/L CENA 15 ZŁOTYCH

BUTY ŚLUBNE KTÓRE KUPIŁAM OD KOLEŻANKI ZAŁOŻYŁA INNĄ PARĘ JA MIAŁAM JE ZAŁOŻYĆ NA WESELE ALE JAK TO KOBIETA ZAŁOŻYŁAM INNE ROZMIAR Z PUDEŁKA 39 JA NOSZĘ 40 I SĄ AKURAT CENA 30 ZŁOTYCH



PISZCIE/PYTAJCIE ZAPRASZAMY JA I TOSIEK :bunny: :bunny:

Offline karina_tosia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 195
  • Płeć: Kobieta
  • Tosiek
Odp: Letnie porządki u Tośkowej
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2011, 15:51:52 pm »
witajcie, przedmioty są jednocześnie wystawione na allegro więc w przypadku zainteresowania podam czy oferta jest jeszcze aktualna :)