Autor Wątek: poszukuje młodego białego miniaturowego króliczka  (Przeczytany 8329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alex_bmw_318

  • Gość
poszukuje młodego białego miniaturowego króliczka
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 10, 2009, 15:31:47 pm »
może źle to ujęłam dokładnie to nie wiem bo byłam w takim szoku że mało co do mnie docierało robili wszystko żeby go ogrzać i podnieść mu temperature

[ Dodano: Sro Lut 11, 2009 10:43 pm ]
no i się pokomplikowało  ;(  ;(  :buu  :buu  dziewczyna która uratowała Amelkę i Bolka nie chce ich rozdzielać :( i będę musiała czekać aż do końca marca na wiadomość o małej nie mam warunków na przygarnięcie parki więc chciałam chociaż dać miłość jednemu królikowi. Dla mnie to miłość od pierwszego wejrzenia jest dla mnie wyjątkowym i pięknym królikiem  :heart mi pęka na samą myśl o tym że przyszłość związana z Amelką jest wątpliwa

Ania_Carmen

  • Gość
poszukuje młodego białego miniaturowego króliczka
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 14, 2009, 15:23:32 pm »
Myśle, że dużo bardziej niz tobie... pękałoby serduszko Amelce gdyby ją rozdzielić z Bolkiem. Nie obraż się, ale to troche egoizm z twojej strony... Jest taka masa ogłszeń z równie slicznymi i kochanymi królisiami, które są do oddania same... naprawde nie musisz rozdzielać przyjaciół...
Jeżeli opiekunka Bolka i Amelki, czyli osoba która zna królisie najlepiej podjeła taką decyzje, to uważam, że nalezy ją uszanować...

Nuna

  • Gość
poszukuje młodego białego miniaturowego króliczka
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 14, 2009, 16:03:43 pm »
Mysle podobnie jak Ania, jest tyle slodkich uszakow, ktorym mozesz dac domek . Amelka i Bolek to parka i rozdzielenie ich byloby strasznym przezyciem dla obojga.  Juz tyle razem przeszli.
Ja sobie nie wyobrazam, ze mogla bym rozdzielic Lilly i Tino.

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
poszukuje młodego białego miniaturowego króliczka
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 14, 2009, 19:30:17 pm »
Trudno nazwać Amelką i Bolka parą , ponieważ żadne z nich nie jest ulepszone, są rozdzielone  i najprawdopodobniej do końca marca będą się widzieć tylko przez kratki. Trudno tez będzie znaleźć kogoś , kto je przygarnie razem, zapłaci za zabiegi i będzie znów trzymał  osobno przez kilka tygodni.
Króliczki zostały wspólnie uratowane i może dlatego dziewczyna nie chce ich rozdzielać. Ja byłam za tym aby je rozdzielić, wtedy przynajmniej jedno miało by już dobry domek.
Łatwiej rozdzielić króliczki młode, niż takie które są razem od kilku lat.

Próbowałam przekonać dziewczynę, która je uratowała żeby zgodziła się na rozdzielenie. Niestety moje argumenty do niej nie trafiają.Trudno mi zrozumieć jej postawę, tym bardziej ,że nie stać ją na trzymanie króliczków a ich leczenie i żywienie ja finansuje.

Ania_Carmen

  • Gość
poszukuje młodego białego miniaturowego króliczka
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 14, 2009, 20:12:45 pm »
Ojj... pospieszyłam się z osądem  :oh: Muszę przeprosić alex_bmw.
Byłam przekonana, że króliczki żyja razem. Nawet na stronie adopcyjnej mają wspólne zdjęcie.