Autor Wątek: ekipa  (Przeczytany 2043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GenFranco

  • Gość
ekipa
« dnia: Listopad 22, 2008, 21:36:36 pm »
witam! mam królika - kicka. ma około roku. chciałbym, żeby miał koleżanki. chciałbym u niego uniknąć kastracji bo z tego co sie spotkałem samiec po kastracji jest ospały, szczególnie wtdedy gdy przed nia byl urwis. na samice nie miało to takiego wpływu. chciałbym dołożyć mu 2 lub 3 wysterylzowane samiczki. by było małe stadko. co o tym myślicie?
Pozdro  :lol

Natulec

  • Gość
ekipa
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2008, 22:05:22 pm »
hm... ja mam wszystkie zwierzaki wykastrowane/wysterylizowane i żadne nie jest przez to ospałe... nigdy nie spotkałam się z taką reakcją, no chyba że świeżo po zabiegu, ale to kwestia czasu.
ponadto zdaje się, że pisałeś już w innym temacie, że Twój król gryzie kota i molestuje ludzi, także owe "stadko" wydaje się niewskazane...
tak na marginesie przy takim "stadku" jest sporo więcej pracy i wydatków niż przy jednym królu i trzeba zdawać sobie z tego sprawę...

[ Dodano: Sob Lis 22, 2008 10:06 pm ]
potrząc na proponowany przez Ciebie skład, to nie byłoby "stadko" a harem :]

Nuna

  • Gość
ekipa
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2008, 23:15:35 pm »
Ja poradze Ci jednak kastracje, przy kroliku nie kastrowanym zadne zwierze nie bedzie mialo spokoju, a juz na pewno nie samiczki. Rozloszczone moga zrobic krzywde sobie nawzajem, a i Tobie sie pewnie tez dostanie.