Autor Wątek: Alfa szuka nowego domu  (Przeczytany 51612 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sikoreczka79

  • Gość
Odp: Alfa i Amik
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 03, 2010, 23:44:20 pm »
Kitty27jestem na forum już od dłuższego czasu  :przytul Informacje zbieram  :hmmm No ale skoro zostałam wywołana to sę ujawniam  :serenada:
Po pierwsze: bardzo dziękuję za zaufanie i za to że będę mogła zaopiekowac się Amiczkiem  :bunny: Juz nie możemy się doczekac niedzieli kiedy to maluszek będzie z nami  :jupi
Po drugie dziękuję la_nouvelle_vie za dotychczasową opiekę oraz za informacje w sprawie zwyczajów Amika  :bukiet No i po trzecie dziękuję Kitty27 za pomoc w przewozie Uszatka do nas  :zakochany: Oby droga była szybka i bezproblemowa!!!!!
Co do zdjęc to będa na pewno  :lol Jak już siostrzyczka moja napisała bardzo lubię cykac  :krolik
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2010, 23:50:58 pm wysłana przez sikoreczka79 »

Offline Baba Jaga

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
Odp: Alfa i Amik
« Odpowiedź #101 dnia: Grudzień 05, 2010, 02:24:21 am »
Kitty27jestem na forum już od dłuższego czasu  :przytul Informacje zbieram  :hmmm No ale skoro zostałam wywołana to sę ujawniam  :serenada:
Po pierwsze: bardzo dziękuję za zaufanie i za to że będę mogła zaopiekowac się Amiczkiem  :bunny: Juz nie możemy się doczekac niedzieli kiedy to maluszek będzie z nami  :jupi
Po drugie dziękuję la_nouvelle_vie za dotychczasową opiekę oraz za informacje w sprawie zwyczajów Amika  :bukiet No i po trzecie dziękuję Kitty27 za pomoc w przewozie Uszatka do nas  :zakochany: Oby droga była szybka i bezproblemowa!!!!!
Co do zdjęc to będa na pewno  :lol Jak już siostrzyczka moja napisała bardzo lubię cykac  :krolik

Jak widac w koncu sie ujawila (namawialam ja od jakiegos czasu ale widac bylam malo przekonujaca :P)

No jak to siostra wszystkim podziekuje ale nie siostrze ktore pokazala jej adopcje :P

Offline la_nouvelle_vie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Kobieta
Odp: Alfa i Amik
« Odpowiedź #102 dnia: Grudzień 05, 2010, 15:34:00 pm »
Amik pojechał z Kitty27 do nowego domku. Nie lubię pożegnań   :(

Dziękuję, że mogłam się nim zajmować przez ten czas i wszystkim, którzy przyczynili się do tego że Amik trafi do nowego domu :bukiet :bukiet  :bukiet

Offline Baba Jaga

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
Odp: Alfa i Amik
« Odpowiedź #103 dnia: Grudzień 05, 2010, 16:17:15 pm »
Trzymam kciuki za szybka i bezproblemowa podroz :)

sikoreczka79

  • Gość
Odp: Alfa i Amik
« Odpowiedź #104 dnia: Grudzień 05, 2010, 18:22:21 pm »
Amiczek już jest na miejscu :doping: Dziękuję bardzo Kitty27 za przywiezienie go  :icon_smile Mały na razie troszkę wystraszony, ale jak tylko zostawiamy go samego to rozrabia sobie w klateczce  :bunny: La_nouvelle_vie dziękuję za karteczkę i obiecuję się dobrze opiekowac Amiczkiem  :bukiet Siostrzyczko Tobie też podziękuję za skierowanie do SPK  :bis:
Jutro na reszcie odstawiam córę do przedszkola to wyruszę do sklepiku i zakupię Amiczkowi żwirek oraz miseczki  :D Dzieci podekscytowane wybierają maskotkę dla królisia  :zakochany:

« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2010, 18:28:58 pm wysłana przez sikoreczka79 »

Offline frida

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Alfa i Amik
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 05, 2010, 19:01:57 pm »
To ja póki co pisze tutaj co u Alfy a jak będę miała coś czym można zrobić lepsze zdjęcia niż moim telefonem to założę temat :)

No więc cuni biega ciągle po pokoju, jest szalonym zwierzakiem :) Już się z nami poznała i zaczeła nas zaczepiać :) Apetyt ma niezły, wcina wszystko co jej się da, a wczoraj nawet wkradła się do reklamówki z jedzeniem :P
Poza tym znalazła sobie norkę pod szafką i lubi tam spędzać długie godziny :P
I wciąż nie mogę się napatrzeć na nią  :icon_mrgreen

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Alfa i Amik
« Odpowiedź #106 dnia: Grudzień 05, 2010, 19:08:47 pm »
Sikoreczka 79 i frida  tym co piszecie i jak piszecie o Alfie i Amiku , zaskarbiłyście  sobie moją sympatię . Teraz jestem pewna ,że maluchy z Radomia mają wspaniałych opiekunów. Tylko niestety ich rodziców nie moge wyrwac z rąk ich właścicieli :(

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Alfa i Amik
« Odpowiedź #107 dnia: Grudzień 05, 2010, 19:09:18 pm »
Miałam pecha, miałam prosto z Chrzanowa od razu zawieźć Amika do ds, ale normalnie szlag mnie trafił. W Jaworznie komórka, a wraz z nim GPS mi się rozładował. A bez GPS ani rusz, tym bardziej, ze moja orientacja przestrzenna miasta Czeladzi jest zerowa. Wolałam wrócić do domu niż błądzić się nie wiadomo gdzie. No więc wróciliśmy do mojego domu, załadowałam telefon, przy okazji Amiczek miał zrobiony manicure, bo la_nouvielle_de martwiła się, że Amik ma długie szpony :)

Alfa i Amik już są w nowych domach, więc można już temat zamknąć albo kontynuować do jakiegoś czasu jak kto woli :)  

« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2010, 19:13:33 pm wysłana przez Kitty27 »

Offline kasiape

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: Alfa i Amik
« Odpowiedź #108 dnia: Grudzień 05, 2010, 21:04:57 pm »
śliczny Amik :)

sikoreczka79

  • Gość
Odp: Alfa i Amik
« Odpowiedź #109 dnia: Grudzień 05, 2010, 21:12:39 pm »
Założyłam Amiczkowi osobny ątek więc jeśli o mnie chodzi to ten można zamknąc  :bukiet
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=10464.new#new
Dori to smutne że rodzice tej dwójeczki zostali tam  :(  :(   :(
Kityy27 ja się bardzo cieszę że udało Wam się bez problemów dojechac z Amikiem, bo teraz taka pogoda że aż strach  :blaga:

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Alfa i Amik
« Odpowiedź #110 dnia: Grudzień 05, 2010, 21:14:19 pm »
No to zamykam, a kontynuacje krolaski beda mialy w swoich wlasnych watkach, tak?

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Alfa i Amik
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 05, 2012, 16:54:18 pm »
Wykopałam wątek  króliczków Amika i Alfy , a to za sprawą Alfy , która jest ponownie do adopcji
http://adopcje.kroliki.net/rabbits/814#yield
 Króliczkę pamiętam jako maleństwo , które brykało u mnie  wraz z bratemna DT i dokazywało ,



Uploaded with ImageShack.us

a tu proszę jaka laseczka piękna z niej wyrosła (jestem z niej dumna )



Uploaded with ImageShack.us

Jej opiekunowie pięknie się nią opiekowali  widać ,że zadbana .
Może ktoś skusi się na uszatą  miss .Na pewno nie będzie żalował .


 Zdecydowałam sie na odgrzebanie wątka z uwagi na fakt , iż właściciele Alfy nie zakładali jej chyba osobnego wątka .
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2012, 17:51:57 pm wysłana przez dori »

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Alfa szuka nowego domu
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 06, 2012, 15:20:22 pm »
Podbijam temat Alfy  i jej ogłoszenie na stronie adopcyjnej: http://adopcje.kroliki.net/rabbits/814#yield - zapraszam do adopcji ślicznotki  :bukiet

Dori wysłałam Ci maila ze zdjęciami i najnowszymi wiadomościami z nowego domu Amika.

Offline kasiape

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: Alfa szuka nowego domu
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 06, 2012, 17:17:15 pm »
Piękna króliczyca z niej wyrosła. Pamiętam jak była u mnie na DT taka kruszynka, a tu proszę. Trzymam kciuki za nią.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Alfa szuka nowego domu
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 13, 2012, 23:21:57 pm »
Kasiape za wszystkom co dla niej zrobilaś , a właściwie to ją wychowalaś  :bukiet

Co slychac u Alfinki...

Offline Kasia DT

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 194
Odp: Alfa szuka nowego domu
« Odpowiedź #115 dnia: Listopad 14, 2012, 10:07:04 am »
Alfa jest teraz u mnie, już od jakiegoś czasu, wystarczającego byśmy zdążyły się poznać:) Jest króliczką z charakterem, potrafi pokazać że coś jej się nie podoba. Ale kiedy już najdzie ją ochota na pieszczoty podkłada główkę do głaskania i zgrzyta ząbkami. Jest bardzo ciekawska i nie boi się człowieka, kiedy ma ochotę pobyć sama to kica pod łóżko, gdzie zawsze ma święty spokój. Apetyt Alfy przerósł moje oczekiwania, je wszystko (co po Tadziku który miał problemy z ząbkami, jest dla mnie ciągle lekko szokujące;p ) nawet nagietki, krwawniki i inne cuda. Rano też potrafi obudzić :diabelek
Udało się po początkowym moim obawom nakłanić Alfę do załatwiania się w kuwetce :hura: czasem siknie sobie poza, czasem jak jej się nudzi porozwala żwirek, ale nic nie zostawia poza klatką.
Jednym słowem: Królik do pokochania takim jaki jest, dla opiekuna z dużą dozą wyrozumiałości, cierpliwości i ciekawości króliczych zachowań. Temu kto ją pokocha odwdzięczy się uroczym zgrzytaniem ząbkami i fikaniem koziołków na powitanie:)

Offline Kasia DT

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 194
Odp: Alfa szuka nowego domu
« Odpowiedź #116 dnia: Listopad 14, 2012, 10:12:19 am »








Kto przygarnie Alfinkę...?

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Alfa szuka nowego domu
« Odpowiedź #117 dnia: Listopad 14, 2012, 11:21:31 am »
To jest prawdziwa piękność i ma swoje wymagania  :zakochany: Damy tak mają .
Paczka w drodze ta zamówiona  , a ode mnie  pojedzie  dodatkowa wkrótce z niespodzianką w środku . Ciocia Dori jeszcze się wykaże później także . Zresztą w każdej chwili możesz na mnie liczyć .Głaski dla małej -rudej .

 Zmodyfikowalam bo mi sie przypomnialo ,ze Tadziczek także uciekał i szukal prywatności pod lóżkiem , czy to jest to samo  łóżko?

Offline Kasia DT

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 194
Odp: Alfa szuka nowego domu
« Odpowiedź #118 dnia: Listopad 14, 2012, 11:48:10 am »
Tak, szczególnie przed podawaniem leków czmychał, Alfa przesypia tam właśnie przedpołudnie;)

Offline kasiape

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: Alfa szuka nowego domu
« Odpowiedź #119 dnia: Listopad 14, 2012, 17:02:46 pm »
dori: zawstydzasz mnie :)
Ale fakt, Alfa śliczniutka :)