Autor Wątek: Polek zwariował? =)  (Przeczytany 4257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tusia13_89

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Płeć: Kobieta
    • Moja miość :*
Polek zwariował? =)
« dnia: Wrzesień 27, 2010, 10:47:21 am »
Od jakiegoś czasu dręczy mnie pytanie... czy króliki mogą mieć koszmary w nocy albo jakieś dziwne zachowania :P

Polek - kompletny luzak, śpioch i leniuszek. Zawsze zamykam go w klatce szczelnie na noc i przesypia praktycznie całą noc bez żadnych problemów. Pewnej nocy obudził mnie wielki grzmot... z tego co zdążyłam zauważyć w ciemności to Polek z hukiem wyleciał z klatki (siłą otworzył sobie drzwiczki zamykane na ten zatrzask) i wystraszony schował się u mnie pod łóżko... tylko słyszałam znajome tupanie skokami. Kiedy zaczęłam go wołać spokojnie po imieniu po jakimś czasie wyszedł spod łóżka i miał tak przestraszone i wielkie (źrenice) oczy jakby ktoś chciał mu zrobić wielką krzywdę :) Dodam, że na domiar wszystkiego było kilka minut po północy  :bunny:

Do tej pory nie mogę się nadziwić co mogło go tak wystraszyć, jeżeli on nigdy się niczego nie bał, wszędzie był pierwszy i to raczej każdy boi się jego ząbków :P

Pieszczoch - na zawsze w moim sercu ;*

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=8009.0

"Nawet między zwierzętami nie znajdziesz tak podłych bydląt jak ludzie"

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: Polek zwariował? =)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 27, 2010, 11:19:33 am »
o kurcze dziwnie o_O Ja kiedyś przeczytałam , że króliki widzą duchy :P

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: Polek zwariował? =)
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2010, 12:08:29 pm »
To jest bardzo dziwne, :wow jeszcze mi się to nie zdarzyło  :zwial: może on po prostu po przebudzeniu czegoś się przestraszył może mu się coś przywidziało,sama nie wiem,obserwuj go  jak się zachowuje :)

Offline Tusia13_89

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Płeć: Kobieta
    • Moja miość :*
Odp: Polek zwariował? =)
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2010, 14:17:10 pm »
W bajki z duchami nie chce mi się wierzyć :P ale to mnie naprawdę wystraszyło zwłaszcza w nocy :)

Kilka dni później zdarzyło mi się, że Polek (chyba) w nocy łupnął drewienkiem w klatce tylko jak zapaliłam światło to leżał taki obudzony w zupełnie innym końcu klatki ;P

chyba zwariowałam... albo muszę leki zmienić :P

Poza tym do tej pory zachowuje się jak kompletny luzak... kiedy tylko idziemy spać gaszę światło i słyszę wielkie łup... Polek śpi z kołami do góry :D
Pieszczoch - na zawsze w moim sercu ;*

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=8009.0

"Nawet między zwierzętami nie znajdziesz tak podłych bydląt jak ludzie"

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Polek zwariował? =)
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2010, 15:27:41 pm »
Mogl cos uslyszec i sie wystraszyl. Czasem tak jest, ze krole czuja sie czyms zaniepokojone, a my nie wiemy o co chodzi. Tosio bal sie odglosow z korytarza. Czesto uciekal, jak ktos pukal do drzwi. W nocy jest ciszej niz w dzien i moze uslyszal jakis nowy dzwiek, ktorego sie nie spodziewal.

mika52341

  • Gość
Odp: Polek zwariował? =)
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 27, 2010, 15:39:40 pm »
Mnie też nigdy nic podobnego się nie zdarzyło. Ale jeżeli mój króliczek usłyszy jakiś dźwięk, np. coś spadło w sąsiednim pokoju,mały momentalnie zrywa się przestraszony. Może stało się coś podobnego? Jakiś odgłos go wystraszył?

Offline Tusia13_89

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Płeć: Kobieta
    • Moja miość :*
Odp: Polek zwariował? =)
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 27, 2010, 16:36:52 pm »
Polek też czasem zrywa się jak coś usłyszy... być może to w związku z jakimś nowym dźwiękiem coś go wystraszyło... Tylko zdziwiło mnie, że nigdy w nocy nie robił takich akcji :) a z pewnością bym usłyszała bo praktycznie jego klatkę mam zaraz koło poduszki :)
Pieszczoch - na zawsze w moim sercu ;*

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=8009.0

"Nawet między zwierzętami nie znajdziesz tak podłych bydląt jak ludzie"