Autor Wątek: Witam mam króliczka..  (Przeczytany 33139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kasia27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
    • Mój PUPILEK i my:)
  • Za TM: Łatek 30.08.2013
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 26, 2010, 22:18:55 pm »
W takim pokoiku ciężko bedzie cokolwiek ustawić :( ale z drugiej strony ciekawe czy stoi coś na tej ścianie co sie wchodzi do pokoju(fotki brak-zrób zdjęcie i wstaw)to wtedy bedzie łatwiej cokolwiek pomyśleć.

MarlenaKubuśowa

  • Gość
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 27, 2010, 06:57:37 am »
Cytat: "szubciaaa"
ja nie miałam takiego problemu ale na pewno gdzieś da się postawić klatkę hmm.. a gdyby łóżko przesunąć trochę w drugą stronę to może między łóżkiem a biurkiem było by miejsce ?.



Nie idzie bo wtedy bym musiała wchodzic po łóżku do pokoju  :DD
Cytat: "Kasia27"
takim pokoiku ciężko bedzie cokolwiek ustawić  ale z drugiej strony ciekawe czy stoi coś na tej ścianie co sie wchodzi do pokoju(fotki brak-zrób zdjęcie i wstaw)to wtedy bedzie łatwiej cokolwiek pomyśleć.
Na sciane nic nie ma. Zadnych polek jak wspomnialam tylko kwiaty.jest  mam bardzo mala szerokosc w drzwiach a przeciez klatki nie podstawię w drzwiach. zrobie zdjecie jak wroce ze szkoly

nuka

  • Gość
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 27, 2010, 07:30:34 am »
MarlenaKubuśowa, narysuj plan pokoju, np tak http://forum.wesele-lodz.pl/files/sypialnia_191.jpg tylko wstaw wymiary jaka jest długośc ściany po lewej stronie drzwi, po prawej stronie drzwi, to samo przy oknie, zaznacz gdzie masz kaloryfer, na jakiej wysokości od podłogi jest okno i jaki szeroki jest parapet.
zmierz meble: szerokość i głębokość. Coś bedziemy kombinować.

Możesz to zrobić odręcznie tylko cyfry niech będą czytelne.

karola.w

  • Gość
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 27, 2010, 09:43:42 am »
Czy dobrze zrozumiałam, że masz 3 tys. do dyspozycji ? :]
Jeśli taak. To dam linki do mebli nie drogich, bardzo podręczny i przedstawię koszt ogólny. Nie wyjdzie na pewno więcej niż 3 000.

Łóżko, które może w dzień służyć jako sofa, a w nocy łóżko. Bardzo skromne i dziewczęce, aby było przyjemnie siedzieć, proponuję na ten najdłuższy bok położyć kilka poduszek pasujących do ogólnego wystroju pokoju-koszt: 349,99zł
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10073977

Jeśli nie jesteś za tym aby trzymać pościel na łóżku, to jest właśnie taki pojemnik wiklinowy, bardzo ładny, który wsuwa się pod łóżko- koszt: 129.99zł
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30039586

Biurko jest bardzo fajne i podręczne, ponieważ nie zabiera dużo miejsca i od razu masz regał, gdzie możesz poustawiać czy książki, czy inne pierdułki. to co ci się spodoba :D -koszt: 159,99zł
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40116070

Szafa... nie duża, jedno drzwiowa. Jak dla mnie akurat, no chyba że masz bardzo dużo ubrań to odpada. W pokoju nie zabiera dużo miejsca a się pomieści trochę rzeczy. Jednak trzeba pamiętać, gdyż drzwiczki ma przeszklone, więc trzeba mieć rzeczy ładnie poskładane, aby wszystko wyglądało bardzo dobrze i schludnie-koszt: 149,99zł
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10121761

Stoliczek nocny. Bardzo dziewczęcy, no chyba że nie odpowiada ci, bo nie lubisz koloru różowego, ale jeśli lubisz to będzie ok. Jest na kółkach więc bardzo łatwo ci będzie przesuwać w dowolne miejsce. Proponowałabym, aby na jednej ścianie wyłożyć tapetę wzoru zbliżonego do części środkowej tej szafki nocnej(czyli, na brązowym tle bardzo ładny wzór kwiatów) -koszt: 79,99zł
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80180417

Pudełka, bardzo ładnego wzoru na pewno będą pasować do reszty. Dzięki nim w twoim pokoju będzie non stop porządek. Możesz kupić ich kilka i poustawiać na tym regale obok biurka co ci wysłałam- koszt: 19.90zł
http://www.flo-store.com/product-pol-551-Pudelko.html

Do tego wszystkiego proponuje 2 ściany koloru śliwki, jedną wyłożyć właśnie tapetą, a pozostałą przy drzwiach koloru mniej więcej pudrowego różowego. Jednak nie musi być to tak oczywiście jak mówię, możesz zrobić tak jak uważasz. Prosiłaś o radę, więc ci ją po prostu przekazuję :P Jeśli wybierzesz te meble, na bank zmieści się i papuga i królik

A teraz przekażę koszt ogólny , jest on mniej więcej ponieważ nie wiem dokładnie ile kosztują farby ale przyjmijmy że około 100 zł, jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

Łóżko- 349.99zł
Pojemnik- 129.99zł
Biurko- 159.99zł
Szafa- 149.99zł
Szafka nocna- 79.99zł
Pudełka, przypuśćmy 3 sztuki- 3 razy 19.90zł
Farby koszt ogólny wraz z tapetą mniej więcej- 400 zł
Razem ! 1329.65zł

Zapraszam do ikei, znajdziesz tam duży wybór różnych mebli, również nie drogich.
UFF. To się napisałam ;] Nareszcie się udało :jupi
Mam nadzieję że pomogłam bardzo i pójdziesz za moją radą  :bukiet Pozdr.

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 27, 2010, 10:34:04 am »
Powiedz rodzicom aby sami poszli do psychologa,ludzie zazwyczaj chorują przez siebie samych,ich podejście do życia potem jest przyczyną chorób tzw psychologia chorób ,musisz też tłumaczyć mamie że jak będzie tak złym człowiekiem to będzie jeszcze gorzej,akurat sama zajmuje się przyczynami chorób u człowieka które niestety wychodzą z nas samych,może to się wydawać okrutne ale musi wiedzieć że jak chce być zdrowa zmiana musi wychodzić z niej samej,niestety to co piszesz o swojej mamie potwierdza jej chorobę wylew bierze się z ,,Poddanie się,opór,raczej umrę niż się zmienię,rezygnacja z życia",wiem ze odbiegam od tematu ale jeśli chcesz zmienić swoją sytuacje u nich nie można takiego człowieka żałować tylko tłumaczyć to co napisałam wyżej,zazwyczaj daje to pewne pozytywne skutki.Więc namów chociaż ojca aby ci pomógł.
ludzką mentalność najciężej zmieniać :/

Admin: prosiłam Cię o edytowanie własnego postu, a nie usunięcie danego przeze mnie upomnienia. Dostajesz ostrzeżenie za ignorowanie próśb administracji.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 27, 2010, 11:28:11 am »
bez obrazy, ale z tego co czytam to jakaś paranoja. Czy ten królik wziął się znikąd? Znaczy się obudziłaś się któregoś dnia i on już był? Bo może rozsądniej najpierw zastanowić się czy mam miejsce i warunki na zwierzątko, a nie kupić a potem kombinować , gdzie go wcisnąć. Sama klatka to jedno, a dwa to królik potrzebuje miejsca, żeby się wybiegać, poszaleć. To miło, że reszta forumowiczów pomaga, ale  mnie ręce opadają jak to czytam...

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 27, 2010, 13:26:44 pm »
Wiesz no dziewczyna chciała ratować,może jak popracuje trochę nad rodzicami to sytuacja się zmieni małe przemeblowanie i będzie gut.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 27, 2010, 14:10:58 pm »
no oby, ja sobie nie wyobrażam mojego pyśka w małym pokoju, on takie wygibasy wyczynia, osiąga takie prędkości hihihi

MarlenaKubuśowa

  • Gość
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 27, 2010, 14:38:27 pm »
Cytat: "Gosia/Closter"
bez obrazy, ale z tego co czytam to jakaś paranoja. Czy ten królik wziął się znikąd? Znaczy się obudziłaś się któregoś dnia i on już był? Bo może rozsądniej najpierw zastanowić się czy mam miejsce i warunki na zwierzątko, a nie kupić a potem kombinować , gdzie go wcisnąć. Sama klatka to jedno, a dwa to królik potrzebuje miejsca, żeby się wybiegać, poszaleć. To miło, że reszta forumowiczów pomaga, ale  mnie ręce opadają jak to czytam...



Dobrze uwaaj to za paranoje i moze gorzej . Nie nie wzial sie znikad? Kupilam go . Ma miejsce ale chce dla niego zeby jak to innni ujeli zeby mniej ludzi przechodzilo obok niego. No sory bardzo alenic nie wiedzialam o krolikach wiec .. :/.. Moze nie wiedzialam ? . No to po co wchodzisz do tego teamtu ? .. twoje zdanie jest mi zupelnie nie potrzebne to samo z krytyka . twoj post byl zdbedny i wcale nie pomogl   .
[ Dodano: Wto Kwi 27, 2010 2:41 pm ]
Cytat: "karola.w"
Czy dobrze zrozumiałam, że masz 3 tys. do dyspozycji ?  
Jeśli taak. To dam linki do mebli nie drogich, bardzo podręczny i przedstawię koszt ogólny. Nie wyjdzie na pewno więcej niż 3 000.

Łóżko, które może w dzień służyć jako sofa, a w nocy łóżko. Bardzo skromne i dziewczęce, aby było przyjemnie siedzieć, proponuję na ten najdłuższy bok położyć kilka poduszek pasujących do ogólnego wystroju pokoju-koszt: 349,99zł
http://www.ikea.com/pl/pl...oducts/10073977

Jeśli nie jesteś za tym aby trzymać pościel na łóżku, to jest właśnie taki pojemnik wiklinowy, bardzo ładny, który wsuwa się pod łóżko- koszt: 129.99zł
http://www.ikea.com/pl/pl...oducts/30039586

Biurko jest bardzo fajne i podręczne, ponieważ nie zabiera dużo miejsca i od razu masz regał, gdzie możesz poustawiać czy książki, czy inne pierdułki. to co ci się spodoba  -koszt: 159,99zł
http://www.ikea.com/pl/pl...oducts/40116070

Szafa... nie duża, jedno drzwiowa. Jak dla mnie akurat, no chyba że masz bardzo dużo ubrań to odpada. W pokoju nie zabiera dużo miejsca a się pomieści trochę rzeczy. Jednak trzeba pamiętać, gdyż drzwiczki ma przeszklone, więc trzeba mieć rzeczy ładnie poskładane, aby wszystko wyglądało bardzo dobrze i schludnie-koszt: 149,99zł
http://www.ikea.com/pl/pl...oducts/10121761

Stoliczek nocny. Bardzo dziewczęcy, no chyba że nie odpowiada ci, bo nie lubisz koloru różowego, ale jeśli lubisz to będzie ok. Jest na kółkach więc bardzo łatwo ci będzie przesuwać w dowolne miejsce. Proponowałabym, aby na jednej ścianie wyłożyć tapetę wzoru zbliżonego do części środkowej tej szafki nocnej(czyli, na brązowym tle bardzo ładny wzór kwiatów) -koszt: 79,99zł
http://www.ikea.com/pl/pl...oducts/80180417

Pudełka, bardzo ładnego wzoru na pewno będą pasować do reszty. Dzięki nim w twoim pokoju będzie non stop porządek. Możesz kupić ich kilka i poustawiać na tym regale obok biurka co ci wysłałam- koszt: 19.90zł
http://www.flo-store.com/...51-Pudelko.html

Do tego wszystkiego proponuje 2 ściany koloru śliwki, jedną wyłożyć właśnie tapetą, a pozostałą przy drzwiach koloru mniej więcej pudrowego różowego. Jednak nie musi być to tak oczywiście jak mówię, możesz zrobić tak jak uważasz. Prosiłaś o radę, więc ci ją po prostu przekazuję  Jeśli wybierzesz te meble, na bank zmieści się i papuga i królik

A teraz przekażę koszt ogólny , jest on mniej więcej ponieważ nie wiem dokładnie ile kosztują farby ale przyjmijmy że około 100 zł, jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

Łóżko- 349.99zł
Pojemnik- 129.99zł
Biurko- 159.99zł
Szafa- 149.99zł
Szafka nocna- 79.99zł
Pudełka, przypuśćmy 3 sztuki- 3 razy 19.90zł
Farby koszt ogólny wraz z tapetą mniej więcej- 400 zł
Razem ! 1329.65zł

Zapraszam do ikei, znajdziesz tam duży wybór różnych mebli, również nie drogich.
UFF. To się napisałam ;] Nareszcie się udało  
Mam nadzieję że pomogłam bardzo i pójdziesz za moją radą  Pozdr.



troszke zle mnie zrozumialas 3 tys na centralne :P obecnie mam tylko 129 zl swoich ^^

karola.w

  • Gość
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 27, 2010, 14:50:17 pm »
Aha ;] No nic. Napisałam się trochę. Ale cóż zrobić. Tak to jest jak się czyta bez zrozumienia :D
Ja jednak na twoim miejscu posprzedawałabym te starsze meble i kupiła bardziej praktyczne. Ale do ciebie wybór należy

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 27, 2010, 15:14:54 pm »
piszę bo jak każdy mam prawo do wyrażenia swoje zdania. Nic nie wiedziałam o królikach to wzięłam kupiłam i mam teraz problem. To może teraz go oddaj bo się okazał za duży. niestety ale taka  lekkomyślność jest rażąca. Postawić zwierzaka w przedpokoju i dziwić się. że jest wystraszony i nie da się z nim bawić...Bulwersuje mnie takie podejście i nie będę tego ukrywała. Biorąc do domu zwierzaka , zwłaszcza takich rozmiarów i długości życia jak królik trzeba się zastanowić, czy będzie mnie stać na utrzymanie zwierzaka, czy mam miejsce, czy mam dość czasu. A nie kupuje króliczka bo jest słodka kuleczką. A potem w domu dowiaduję się z netu, że królik rośnie, że wcale nie musi okazać się taki słodki i przytulaśny, że ma wymagania co do diety czy warunków trzymania.
Współczuje ci bo masz teraz duży problem, bo co..wyrzucisz meble z pokoju dla królika, raczej się nie da. A co z tym psem? Jak reaguje na królika?? Chociaż przez pierwsze dni to może jednak królik powinien przebywać w spokoju. A rodzice co na to?

[ Dodano: Wto Kwi 27, 2010 3:21 pm ]
a przepraszam, ale nie rozumiem tego kawałka Twojej wypowiedzi, możesz wyjaśnić o co chodziło?

" Najgorsze jest to ze te dzieci mu non stop dokuczały i chyba mu się źle kojarze :( Ja teraz wiem ze lepsze z Adopcji są a jak można adoptować krolika jak by co ?"

co lepsze są z adopcji? lepsze egzemplarze królików?
jakby co? jakby ten egzemplarz co masz okazał się nieudany?

Offline widelko

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 561
  • Płeć: Kobieta
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 27, 2010, 15:29:45 pm »
Cytat: "MarlenaKubuśowa"
Dzieki ale ja juz z tego forum nieskorzystam raczej ..

No tak! Najlepiej uciec jak się prawdę usłyszy. Idź na zapytaj,  tam ci dzieciaki napiszą, że dobrze jest i się uspokoisz!
.: zezwierzęconego nie boli człowieczeństwo :.
Galeria Sałatki i Gerarda - http://forum.kroliki.net/index.php?topic=7100.0
Specyfika hodowli królików miniaturowych http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11209.new#new
http://widelko.500px.com/ - moja galeria zdjęć
Zapraszam wszystkich właścicieli psów i kotów z Żywca i okolic www.groomer-zywiec.cba.pl

MarlenaKubuśowa

  • Gość
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 27, 2010, 15:34:32 pm »
Cytat: "widelko"
No tak! Najlepiej uciec jak się prawdę usłyszy. Idź na zapytaj, tam ci dzieciaki napiszą, że dobrze jest i się uspokoisz!

Uspokoje? Ja jestem spokojna - a taka prawda mnie nie ruszyla ;). Moja kol bez czytania ksiazek i nawet forum nauczyila sie oswoic krolika wiec moglabym i bez tego tylko ja chcialam dla niego dobrze a tu taki post.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 27, 2010, 15:39:36 pm »
Proszę wszystkich Forumowiczów o niezbaczanie z tematu. Nie ma obowiązku odpowiadania, jeśli się nie chce doradzić. Wszelkie uwagi osobiste proszę wymieniać za pomocą PW.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

MarlenaKubuśowa

  • Gość
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 27, 2010, 15:40:17 pm »
Cytat: "Gosia/Closter"
piszę bo jak każdy mam prawo do wyrażenia swoje zdania. Nic nie wiedziałam o królikach to wzięłam kupiłam i mam teraz problem. To może teraz go oddaj bo się okazał za duży
Za duzy ? Nie rozumiesz czegos- Ja chce go oswoic a ten post twoj byl zbedny i w niczym mi nie pomogl. I wcale mi sie nie znudzil jak to myslisz ..
Cytat: "Gosia/Closter"
A nie kupuje króliczka bo jest słodka kuleczką. A potem w domu dowiaduję się z netu, że królik rośnie, że wcale nie musi okazać się taki słodki i przytulaśny,
Ty nie rozumiesz niczego ! . Mnie krolik wygladem nie poruszyl bo nie oto tu chodzi . Nie chodzi mi o wysokosc ani nic ! Ja chce go oswoic a nie .. Pojdziesz palniesz cos na forum i już.
Cytat: "Gosia/Closter"
" Najgorsze jest to ze te dzieci mu non stop dokuczały i chyba mu się źle kojarze

TO ze go dotykaly i mu dokuczaly . z adopcji potrzebuja dom a w zoolgoiku tylko kasy najwidoczniej potrzebowal i powzal mu dokuczac i dotykac. Krolik to nie egzemplarz. bo to nie rzecz tylko zwierze ktore chce zyc.. i wiem o tym
Cytat: "Gosia/Closter"
A co z tym psem? Jak reaguje na królika??


Nastepnym razem radze przecyztac polowe tematu a potem pytac.
Mowilam juz ze pies  chce sie bawic z krolikiem lecz krolik to inaczej odbiera. Jest grzeczna ale chce sie z nim pobawic bo nie rozumie tego ze on potrzebuje spokoju .. Rodzice?Nie rozumiem ?

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 27, 2010, 15:42:25 pm »
gwoli ścisłości- temat brzmi: jak upchnąć królika w małym pokoju? Bo zaczynam się już gubić w problemach Pani Kubusiowej....

MarlenaKubuśowa

  • Gość
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 27, 2010, 15:44:20 pm »
Cytat: "Gosia/Closter"
gwoli ścisłości- temat brzmi: jak upchnąć królika w małym pokoju? Bo zaczynam się już gubić w problemach Pani Kubusiowej....
Ne?. nie mam zamiaru go upychac a to ze mam maly pokoj to nie moja wina,, tak z gwoli ścisłośći':).Jest w przedpokju ale slyszalam ze to nie najlepsze miejsce wiec spytalam.

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 27, 2010, 15:48:51 pm »
wiesz , takie króliki z adopcji to też bywają po ciężkich przejściach i nie dają się tak łatwo oswoić. Mój ponad miesiąc kąsał mnie, nawet sam wskakiwał na kanapę i potrafił dziabnąć mnie w nogę. O głaskaniu go nie było nawet co marzyć. Przez ten miesiąc z nim to osiwiałam ze stresu  :rotfl2  Ale powoli, powoli jak się już upewnił, że cokolwiek nie spsoci to nic mu nie zrobię , przekonał się do mnie i dziś jest największym miziakiem jakiego spotkałam. A zwierzaków w swoim życiu miałam kilka
Okaż mu cierpliwość to któregoś dnia królik wreszcie się wyluzuje

MarlenaKubuśowa

  • Gość
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 27, 2010, 15:50:27 pm »
Cytat: "Gosia/Closter"
wiesz , takie króliki z adopcji to też bywają po ciężkich przejściach i nie dają się tak łatwo oswoić. Mój ponad miesiąc kąsał mnie, nawet sam wskakiwał na kanapę i potrafił dziabnąć mnie w nogę. O głaskaniu go nie było nawet co marzyć. Przez ten miesiąc z nim to osiwiałam ze stresu  Ale powoli, powoli jak się już upewnił, że cokolwiek nie spsoci to nic mu nie zrobię , przekonał się do mnie i dziś jest największym miziakiem jakiego spotkałam. A zwierzaków w swoim życiu miałam kilka
Okaż mu cierpliwość to któregoś dnia królik wreszcie się wyluzuje

Domyślam się . Więc dzieki wszystkim za porady co do pokoju ale niech jednak krolik zostanie w przedpokoju bo jak widac nie mam miejsca. Moj krolik mogl by byc pod moim biurkiem ale nie jestem pewna czy to najlepsze miejsce..

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Witam mam króliczka..
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 27, 2010, 15:56:16 pm »
no ale też nikt Ci nie kazał kupować królika jak nie masz , gdzie go postawić. A teraz to wymyślanie, co poprzestawiać w pokoju.  O to mi chodziło. Wg mnie królik zasługuje na zagrodę co najmniej ze 120 cm długości i codzienne z niej wypuszczanie. To żywotne zwierzątko, w klatce będzie się nudził
A co do przedpokoju to rzeczywiście kiepskie miejsce. Jeśli chcesz oswoić królika to moim zdaniem powinien spędzać z Tobą jak najwięcej czasu. Czyli zamieszkać w Twoim pokoju. O rodziców pytam, bo może wzięliby do siebie te papugi chociaż. No i królik na podłogę, nie w klatce na jakiejś półce

[ Dodano: Wto Kwi 27, 2010 3:58 pm ]
teraz to za wcześnie na takie rozmyślania, bo jeszcze nie znasz królika i jego charakteru, ale może w przyszłości królik luzem? Ja swojego mogę śmiało zostawiać na gospodarstwie, pod warunkiem , że zabunkruję pościel  :diabelek  To jedyna rzecz, której nie może się oprzeć

[ Dodano: Wto Kwi 27, 2010 3:59 pm ]
pod biurkiem - spoko kryjówka, ale niech chłopak biega luzem ile tylko się da