Autor Wątek: Fan dywanów  (Przeczytany 6469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ashoa

  • Gość
Fan dywanów
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 21, 2010, 11:47:32 am »
Api lubi, mam zwykły dywan, ani puchaty, ani bez fredzelków, ale brzegi mam tak obgryzione, że yyyyh :/

stokrotka.af

  • Gość
Fan dywanów
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 21, 2010, 16:14:11 pm »
Zuza nie ma jeszcze roku, nie jest po sterylce i nie planuje tego; jest moim jedynym królikiem; co do dywanika z klatki, to oprócz brzegu wygryzła też sobie dziurkę po środku :zdenerwowany

Ashoa

  • Gość
Fan dywanów
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 22, 2010, 20:57:13 pm »
Jeżeli to samica to radzę wysterylizować czym prędzej, nim będzie za późno na możliwość poddania narkozie królika. Nie chcesz za 3-4 lata przechodzić przez żadne guzy na macicy albo nowotwory...Tfu tfu, oczywiście

Offline tatana1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
Fan dywanów
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 22, 2010, 21:15:12 pm »
u mnie kiedys byla wykladzina... byla stara, brzydka i smierdzaca.... byl remont i dostaral panele ktore przeklinam jak jasna cho****. kroliki jak biegaly na starej wykladzinie to przynajmniej sie nie slizgaly a teraz ciagle sie boje ,ze lada chwila i beda mialy naciagniete sciegna czy zlamanie i tym sposobem..... otrzymalam wielki dywan ktory im bardzo pasuje :) polecam :DD
Zwierzęta nie oceniaja, nie krytykuja, nie robi im znaczenia jak wygladasz... kochaja Cie za opieke, jedzenie i Twoja milosc... kochaja bezinteresownie...