Autor Wątek: Szukamy koleżanki:)  (Przeczytany 14879 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Szukamy koleżanki:)
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 28, 2010, 00:01:35 am »
ała jaki cudak. Ja jeszcze nie mam drugiego króla, ale jak już adoptuje kupla dla Muńka nazwałabym go GIZMO :D

kasiagio

  • Gość
Szukamy koleżanki:)
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 28, 2010, 00:03:38 am »
Malutki kojarzy mi sie  Czupurkiem , Czuprynkiem i Irokezem :D

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Szukamy koleżanki:)
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 28, 2010, 00:05:38 am »
już chciałam skasować mojego posta i napisać w tym temacie http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?t=7993 a tu kasiagio już za mną :D

kasiagio

  • Gość
Szukamy koleżanki:)
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 28, 2010, 00:06:53 am »
Cytat: "madzia85"
poproszę tylko o propozycję imienia dla niego oraz o pomoc w znalezieniu chociaż DT....
przeciez tutaj tez proszone o imię także chyba można co ??:D

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Szukamy koleżanki:)
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 28, 2010, 00:20:16 am »
no tak, ale tu szukamy koleżanki i moze tu skupmy się na tym :D Te dwa uchole maja swój temat to może jak będziemy u nich pisać to będzie porządek ?? tak tylko pomyślałam :)

Jovitte

  • Gość
Szukamy koleżanki:)
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 28, 2010, 09:29:30 am »
Pewnie, że można, ja się nie obrażę;).. Ale może rzeczywiście łatwiej będzie wybierać imiona z jednego postu?. OT: Ja bym mu dała na imię Kudłaty;)..

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Szukamy koleżanki:)
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 28, 2010, 17:22:05 pm »
ja sobie tak pomyślałam, ze może Nesca by się Wam spodobała ?? http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?t=7426 Za bardzo nie wiem jak to z nią jest bo na adopcyjnej jej nie ma, ale w tytule jest napisane mała czarna Nesca, u nas na DT. Może jest do adopcji ?? Może wypowie się ktoś kto zna sytuacje...

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Szukamy koleżanki:)
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 28, 2010, 20:07:01 pm »
rzeczywiscie nie potrzebnie prosiłam tutaj o imię - jest już założony osobny temat dlatego tutaj skupiamy się tylko na "koleżance" ;-)

Ale dziękuję za propozycje - za chwile decyzja co do imienia zapadnie :D

Jovitte

  • Gość
Szukamy koleżanki:)
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 28, 2010, 20:19:42 pm »
Moje drogie dziewczęta- jednak stanęło na adopcji Guni.. Ale zanim zaczniecie się denerwować, chcemy uzasadnić, dlaczego nie przygarniamy weteranek.. Otóż historia Guni jest smutna i mimo, że nie figuruje długo na naszej stronie adopcyjnej to już od ponad pół roku szuka domu.. Jej byli właściciele oddali ją, już jako dorosłego królika do sklepu zoologicznego.. Jak same pewnie doskonale wiecie, króliczki nie mają tam prawdziwego domu mimo nawet najlepszych chęci pracowników czy właścicieli.. A ponieważ niedługo mają wejść ponoć nowe przepisy dotyczące zwierząt i sklepów (nie wiem dokładnie, na czym mają polegać), to Gunia musiałaby resztę swojego króliczego życia spędzić w zoologu.. Ja wiem, że jest dużo księżniczek, które długo czekają na adopcję, ale one żyją w lepszych warunkach, mają przynajmniej kochające DT.. Gunia miała dobrą opiekę, ale sklep to nie to samo:(..

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Szukamy koleżanki:)
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 28, 2010, 20:31:31 pm »
Jovitte,   i tak masz wspaniałe serducho  :bukiet

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Szukamy koleżanki:)
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 28, 2010, 20:35:16 pm »
dla mnie każda opcja jest cacy ;)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Szukamy koleżanki:)
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 28, 2010, 20:54:34 pm »
Jovitte adopcja jakiegokolwiek potrzebującego zwierzaka jest najmądrzejszą i najwspanialszą decyzją jaką w ogóle mogliście podjąć  :przytul  Wszystko rozumiemy aż za dobrze, więc naprawdę nie licz na jakiekolwiek wyrzuty z naszej strony :P

Czekamy na zdjęcia małej jak już będzie w nowym domu  :bukiet

Jovitte

  • Gość
Szukamy koleżanki:)
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 28, 2010, 21:13:36 pm »
Tak, ja wiem, ale rozumiem też, że niektórym bestyjkom jest trudniej.. Ale jak pisałam, Gunia już bardzo długo czeka w sklepie, a z tego, co pisała jej obecna opiekunka, nikt się nią nie interesował.. Mam nadzieję, że adopcja dojdzie do skutku i już niedługo w galerii pojawią się zdjęcia kolejnej kicajki w nowym domu z (być może) ukochanym;)..

[ Dodano: Sro Mar 10, 2010 8:52 am ]
A więc jutro jest ten dzień!.  :jupi Jutro rano przyjedzie do Biszkopta narzeczona!. :lol Już nie możemy się doczekać, mamy też nadzieję, że Bisiek okaże się prawdziwym dżentelmenem:)..

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Szukamy koleżanki:)
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 30, 2010, 00:44:53 am »
do zamknięcia