Autor Wątek: Zgłaszanie łamania praw autorskich  (Przeczytany 5287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Zgłaszanie łamania praw autorskich
« dnia: Luty 23, 2010, 13:03:28 pm »
Uprzejmie proszę wszystkich użytkowników forum o zgłaszanie łamania praw autorskich stron www.adopcje.kroliki.net oraz www.kroliki.net.

Jeżeli natraficie  na skopiowane artykuły, zdjęcia, teksty  z wyżej wymienionych stron to prześlijcie link do takiej strony na adres : zarząd(at)kroliki.net

Dziękujemy.

kiwi12

  • Gość
Zgłaszanie łamania praw autorskich
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2010, 20:14:51 pm »
Oj naprawdę żałuję teraz że wcześniej nie byłam na forum był jakiś Blog i wszystko skopiowane żywcem z SPK i miniaturkabeztajemnic :(

Uszata_panna

  • Gość
Zgłaszanie łamania praw autorskich
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2010, 22:42:58 pm »
kiwi też go widziałam nawet w komentarza zwracałam uwagę ze wszytki jest zywcem skopiowane moze usuneli bo nie mogę znajśc.

kiwi12

  • Gość
Zgłaszanie łamania praw autorskich
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2010, 23:44:18 pm »
To był jeden z takich wielu jak to się piszę sweetaśnych blogów prowadzonych przez niedoświadczoną nastolatkę .... Ja też poszukam

kucharz19

  • Gość
Zgłaszanie łamania praw autorskich
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 07, 2010, 14:48:48 pm »
Z tego co pamiętam to stronę miniaturkabeztajemnic zgłaszałem do obsługi została zablokowana ze względu na łamanie praw autorskich i regulaminu serwisu ma którym ten blog był umieszczony.

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Zgłaszanie łamania praw autorskich
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 08, 2010, 15:03:39 pm »
miniaturkabeztajemnic i sweetaśny blog?? :hahaha: No proszę Was nie rozśmieszajcie mnie...

No i kucharz czy mogę wiedzieć gdzie miniaturkabeztajemnic łamie prawa autorskie?



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

kasiagio

  • Gość
Zgłaszanie łamania praw autorskich
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 08, 2010, 15:27:08 pm »
Cytat: "jpuasz"
miniaturkabeztajemnic i sweetaśny blog?? :hahaha: No proszę Was nie rozśmieszajcie mnie...

No i kucharz czy mogę wiedzieć gdzie miniaturkabeztajemnic łamie prawa autorskie?
może to chodzi o inny blog , bo jakoś mi się wierzyć nie chce żeby Miniaturkabeztajemnic łamała jakiekolwiek prawa autorskie może jakiś podobny ......

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Zgłaszanie łamania praw autorskich
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 09, 2010, 16:34:46 pm »
Ta słitaśne blogaski ze słłłit fociami królików. ;) Mnie to zawsze śmieszyło. :P

zabir

  • Gość
Zgłaszanie łamania praw autorskich
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 13, 2010, 11:47:37 am »
Ja również proszę o napisanie gdzie miniaturka łamie prawa autorskie i do wiadomości - jak narazie nasza strona nie została zablokowana.

Ma jednak cichą nadzieję, że w wypowiedz Kucharza wkradł się jakiś błąd.

kucharz19

  • Gość
Zgłaszanie łamania praw autorskich
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 13, 2010, 12:50:42 pm »
Cytuj
Z tego co pamiętam to stronę miniaturkabeztajemnic zgłaszałem do obsługi została zablokowana ze względu na łamanie praw autorskich i regulaminu serwisu ma którym ten blog był umieszczony.


nawiązując do powyższego , chciałbym przeprosić za błędnie udzieloną informację. stroną, która była zgłaszana do obsługi też była związana z miniaturkami i skojarzyło mi się z powyższym serwisem.

Oczywiście serwis miniaturkabeztajemnic nie łamie praw autorskich SPK. Wszystkich najmocniej przepraszam za wprowadzenie w błąd :)  :bukiet

Offline n-monika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1175
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.miniaturkabeztajemnic.com
Zgłaszanie łamania praw autorskich
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 13, 2010, 14:43:33 pm »
Oczywiście przeprosiny przyjmujemy :)
I osobiście dziękuję za zamieszczenie sprostowania :)
Zmieniła świat na lepszy, i odeszła...