Autor Wątek: Haiti, trzęsienie ziemi- potrzebna nasza pomoc!!  (Przeczytany 3879 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Haiti, trzęsienie ziemi- potrzebna nasza pomoc!!
« dnia: Styczeń 19, 2010, 18:54:25 pm »
Pewnie większość już wie, o trzęsieniu ziemi, które miało miejsce na Haiti.

Oni potrzebują naszego wsparcia.

Ilość dzieci, która zginęła, została okaleczona, czy straciła rodziców jest porażająca.

Pomóc można wysyłając SMSa na nr 72052 o tresci POMAGAM (ok 2, 55 chyba), http://www.unicef.pl/ na tej stronie wystarczy kliknąć     
-> Trzęsienie ziemi na Haiti! UNICEF jest na miejscu. Pomóż nam pomagać dzieciom! <- i można przelać pieniążki dla tych ludzi.

Ludzie walczą o każdą kroplę wody :( Pomóżmy...

http://nasza-klasa.pl/#profile/1229981/gallery/64

PS. Przekazujcie dalej! Zdjęcie z nk można kopiować (fotograf: Marek Wałkuski)
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

puszek_kusiek

  • Gość
Haiti, trzęsienie ziemi- potrzebna nasza pomoc!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2010, 19:28:12 pm »
milka37,  już wysłałam , nam też zawsze mogło się to wydarzyć i ci ludzie na pewno by na pomogli

Pszczolkowa

  • Gość
Haiti, trzęsienie ziemi- potrzebna nasza pomoc!!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2010, 21:04:56 pm »
Pamiętajmy, że nie tylko ludzie są ofiarami tragedii.
http://www.psy.pl/aktualnosci-psy/art6197,zwierzeta-na-haiti-potrzebuja-pomocy.html
Szkoda, że większość ludzi nie potrafi podziękować innemu stworzeniu za bezgraniczną przyjaźń i lojalność, dla mnie to egoizm. Bardziej mnie satysfakcjonuje pomoc zwierzakom.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Haiti, trzęsienie ziemi- potrzebna nasza pomoc!!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 02, 2010, 01:05:47 am »
Jesteśmy biednym krajem i wiadomo, że problemy na Haiti najlepiej rozwiążą bogate USA i inne kraje - my mamy swoje problemy zarówno z ludźmi jak i ze zwierzętami, no ale tak czy siak proponuję wziąć udział w tej akcji dobroczynnej i przesłać w miarę możliwości i ludziom i zwierzętom jakiś grosz. Tym bardziej, że i naszej organizacji pomagają ludzie zza granicy, a więc mamy okazję się odwdzięczyć. Z tego, co czytałam, na Haiti mieszkańcy mają duży sentyment do Polski, wszyscy pamiętają jak kiedyś Polacy pomogli w wyzwoleniu niewolników.

Sposób pomocy zwierzętom podała w linku Pszczółkowa, widzę, ze zawiadują tą pomocą duże znane mi organizacje, z HSUS nawet osobiście znam ludzi (mieszkali u mnie w domu), tak więc pewnie coś z tego wyjdzie (cokolwiek). Tak czy siak my i tak mamy za małe możliwości i organizacyjne i finansowe, żeby zdziałać tam coś bardziej konkretnego niż poprzez wpłaty.

Zaraz wyślę smsa na pomoc ludziom i wgryzę się w sposoby przelewania kasy na zwierzęta podane w linku Pszczółkowej :) widzę, że istotne jest posiadanie karty do płatności w internecie (ja mam e-kartę z mBanku, tak więc przelew będzie prosty).

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Haiti, trzęsienie ziemi- potrzebna nasza pomoc!!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 02, 2010, 10:43:21 am »
Ludziom można pomóc także przez PODARNIK.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan