Autor Wątek: W ciazy??  (Przeczytany 19489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

angel

  • Gość
W ciazy??
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 09, 2010, 17:54:16 pm »
Cytat: "hubert33"
i tak poza tym, Twoja króliczka ma 4 mies, tak?


Moja króliczka ma 3,5 miesiaca

Znalzlam pewna ulotke raz z zologi co dostalam pisze wszytsko o królikach i tam pisze ze moga byc plodne od 4 - 5 miesiaca zycia.
Wiec moze jeszcze szansa istnieje ze Kulcia nie jest w ciazy

[ Dodano: Sob Sty 09, 2010 5:57 pm ]
Kulcia nie wyglada na agresywna czasem jej sie zdarzy ze podkopuje moje rzeczy drapie poduszki ale mysle ze tylko do zabawy i w dodatku je caly czas lize wiec to chyba nie jest agresja. No i zdarzy jej sie czasem domowników w nogi gryzc ale od znajomych króliki robia to samo i nie tylko samiczki.

hubert33

  • Gość
W ciazy??
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 09, 2010, 19:41:35 pm »
a jednak... dostajecie dotacje na leczenie, fajno!
a na programy ratowania przed bezdomnością nie można?
są też chyba dotacje na ten cel z tego co mi się zdaje, bo to też mają w swoich zadaniach!

i jeszcze jedno: ktoś wypowiada się, że nie uratowałem tych małych. otóż dla ścisłości, samica/matka małych nie jest moim królikiem. miałem ją na przechowanie podczas wyjazdu urlopowego właściciela. starałem się pilnować-nie upilnowałem. małe urodziły się dzień po tym jak wróciły z matką do jej opiekuna i opiekun w panice chciał je usunąć!!! postanowiłem, że wezmę je z matką do siebie i zaopiekuje sie nimi! pomimo, że mam króla. wiem, nie dopilnowałem ale wcale nie musiałem brać ich do siebie! błagać wręcz żebym mógł je zabrać do siebie!

co do ulotek plakatów, a czemu miałyby wisieć w zoologikach? gdziekolwiek to możliwe powinny być, gdzie jest dużo skupisk ludzi. zwykłe urzędy, nawet przychodnie dla ludzi. nikt nam nie zabroni zostawić ulotek!

Cytat: "angel"
Cytat: "hubert33"
i tak poza tym, Twoja króliczka ma 4 mies, tak?


Moja króliczka ma 3,5 miesiaca

Znalzlam pewna ulotke raz z zologi co dostalam pisze wszytsko o królikach i tam pisze ze moga byc plodne od 4 - 5 miesiaca zycia.
Wiec moze jeszcze szansa istnieje ze Kulcia nie jest w ciazy

[ Dodano: Sob Sty 09, 2010 5:57 pm ]
Kulcia nie wyglada na agresywna czasem jej sie zdarzy ze podkopuje moje rzeczy drapie poduszki ale mysle ze tylko do zabawy i w dodatku je caly czas lize wiec to chyba nie jest agresja. No i zdarzy jej sie czasem domowników w nogi gryzc ale od znajomych króliki robia to samo i nie tylko samiczki.


eeee takie zachowania to nie agresywność tylko natura i zabawa raczej.
obserwuj, na 2 tyg przed ewentualnym wykotem będzie wyrywac sobie sierść i budować gniazdko, jeśli to nie będzie następować, znaczy nie była i nie jest wcale w ciąży.
Miziaki dla Twej pociechy!

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
W ciazy??
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 09, 2010, 19:46:56 pm »
Hubert, skoro to ty jesteś odpowiedzialny za tą ciąże, to dalej uważam, że to był twój obowiązek zająć się młodymi. Po prostu czysty obowiązek.

[ Dodano: Sob Sty 09, 2010 7:48 pm ]
Cytat: "hubert33"
na 2 tyg przed ewentualnym wykotem będzie wyrywac sobie sierść i budować gniazdko, jeśli to nie będzie następować, znaczy nie była i nie jest wcale w ciąży

Niekoniecznie, np Nuka budowała gniazdo dopiero po porodzie, o ile mnie pamięć nie myli.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

hubert33

  • Gość
W ciazy??
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 09, 2010, 20:11:37 pm »
Cytat: "Ciapusia"
Hubert, skoro to ty jesteś odpowiedzialny za tą ciąże, to dalej uważam, że to był twój obowiązek zająć się młodymi. Po prostu czysty obowiązek.


bo zaczne odpowiadać w taki sam sposób: tak ja jestem odpowiedzialny za tę ciążę, bo ja je spłodziłem :hahaha może powinienem wystąpić o becikowe, 5 tys piechotą nie chodzi :hahaha a może jeszcze dochód dzielić na 7 ( z rodzicami małych) i żądać zwrotu ze skarbowego :hahaha to co jest moim obowiązkiem, pozwolisz, że nie Ty będziesz mi dyktować. czystym moim obowiązkiem to jest pracować 8 godzin w tygodniu, opłacać rachunki, zapłacić w kasie za zakupy. nic więcej!

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
W ciazy??
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 09, 2010, 20:15:40 pm »
Proszę moda działu o zamknięcie wątku.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Miiko.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 125
W ciazy??
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 09, 2010, 20:16:45 pm »
Cytat: "hubert33"
Ciapusia napisał/a:
Hubert, skoro to ty jesteś odpowiedzialny za tą ciąże, to dalej uważam, że to był twój obowiązek zająć się młodymi. Po prostu czysty obowiązek.



bo zaczne odpowiadać w taki sam sposób: tak ja jestem odpowiedzialny za tę ciążę, bo ja je spłodziłem  to co jest moim obowiązkiem, pozwolisz, że nie Ty będziesz mi dyktować. czystym moim obowiązkiem to jest pracować 8 godzin w tygodniu, opłacać rachunki. nic więcej!


Hubert, proszę cię. W tym momencie przesadziłeś, bo doskonale wiedziałeś o co Ciapusi chodzi.
Praca nie jest obowiązkiem człowieka :) A skoro ty niedopilnowałeś królinki, to jest to twoim obowiązkiem. Nie spłodziłeś, ale do płodzenia się przyczyniłeś. :)
I pisz poprawnie, bo to okropnie wygląda, żeby 33-letni polak pisał gorzej niż dziewczyny młodsze od niego o 18 lat. :)
I nie ironizuj, bo ci to nie wychodzi. ^.^

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
W ciazy??
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 09, 2010, 20:21:24 pm »
Cytat: "hubert33"
bo zaczne odpowiadać w taki sam sposób: tak ja jestem odpowiedzialny za tę ciążę, bo ja je spłodziłem :hahaha może powinienem wystąpić o becikowe, 5 tys piechotą nie chodzi :hahaha a może jeszcze dochód dzielić na 7 ( z rodzicami małych) i żądać zwrotu ze skarbowego :hahaha to co jest moim obowiązkiem, pozwolisz, że nie Ty będziesz mi dyktować. czystym moim obowiązkiem to jest pracować 8 godzin w tygodniu, opłacać rachunki, zapłacić w kasie za zakupy. nic więcej!

Nie mam pytań, już wszystko wyjaśniłeś, jeśli chodzi o twoją osobę.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

hubert33

  • Gość
W ciazy??
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 09, 2010, 20:25:37 pm »
Cytat: "Miiko."
I pisz poprawnie, bo to okropnie wygląda, żeby 33-letni polak pisał gorzej niż dziewczyny młodsze od niego o 18 lat. :)
I nie ironizuj, bo ci to nie wychodzi. ^.^


naprawdę? i kto to mówi!

Polak piszemy od zawsze Wielką literą! polecam zatem zasady pisowni (bodajże I klasa szkoły podstawowej się kłania) :icon_8P

Offline Miiko.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 125
W ciazy??
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 09, 2010, 20:30:02 pm »
Cytuj
polak piszemy od zawsze Wielką literą! polecam zatem zasady pisowni (bodajże I klasa szkoły podstawowej się kłania)


To czemu napisałeś małą? ^^ W twoim przypadku z małej, bo nie znasz żadnych zasad. Zdania w języku polskim zaczynają się od dużej litery. ^^ Nie chcij żebym poprawiła chociażby twój ostatni post, bo się zapadaniesz pod ziemię, że zrobiła to 15 latka. ^^
I sprawdź zanim napiszesz posta, bo ciągle je edytujesz i trudno na nie odpisać.

hubert33

  • Gość
W ciazy??
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 09, 2010, 20:31:48 pm »
Cytat: "Miiko."
To czemu napisałeś małą? ^^ W twoim przypadku z małej, bo nie znasz żadnych zasad. Zdania w języku polskim zaczynają się od dużej litery. ^^ Nie chcijżebym poprawiła chociażby twój ostatni post, bo się zapadaniesz pod ziemię, że zrobiła to 15 latka. ^^


Przyganiał kocioł garnkowi! tłumacz się, tłumacz :hahaha

Nie chcij???????? a co to za twór? buahahahahahahahah

Jest CHCIEJ, a nie CHCIJ!

Dalej będziesz mnie pouczać?  :hahaha

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
W ciazy??
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 09, 2010, 20:34:39 pm »
To się staje żenujące.
Przyłączam się do prośby bośniaczka.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Miiko.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 125
W ciazy??
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 09, 2010, 20:42:25 pm »
Cytat: "hubert33"
bo zaczne odpowiadać w taki sam sposób: tak ja jestem odpowiedzialny za tę ciążę, bo ja je spłodziłem  może powinienem wystąpić o becikowe, 5 tys piechotą nie chodzi  a może jeszcze dochód dzielić na 7 ( z rodzicami małych) i żądać zwrotu ze skarbowego  to co jest moim obowiązkiem, pozwolisz, że nie Ty będziesz mi dyktować. czystym moim obowiązkiem to jest pracować 8 godzin w tygodniu, opłacać rachunki, zapłacić w kasie za zakupy. nic więcej!


Bo zacznę odpowiadać w taki sam sposób: tak, ja jestem odpowiedzialny za tę ciążę, bo ja je spłodziłem. Może powinieniem wystąpić o becikowe. 5 tysięcy piechotą nie chodzii może mam jeszcze dochód dzielić na 7 (z rodzicami małych) i żądać zwrotu ze skarbowego? To, co jest moim obowiązkiem, to nie ty mi będziesz dyktować. Moim obowiązkiem jest pracować 8 godzin w tygodniu, opłacać rachunki, zapłacić za zakupy i nic więcej.

Humbert-Humbert, udało ci się! Wytknąłeś mi błąd! :) Ale nie porównuj, proszę, nie postawienia literki E do całkowitego braku znajomości interpunkcji i gramatyki rodowitego języka. :)

Wiem Ciapusia, że jest i wiem, że pewnie też robię się żałosna, ale po prostu nie mogę wytrzymać, gdy 33 latek nie potrafi napisać poprawnie, a mówi o przepaści wiekowej.

Administrator (kucharz19): W związku z łamaniem regulaminu dodano ostrzeżenie o wartości: 1.  Przy wartości ostrzeżeń: 3 zostanie zablokowana możliwość wypowiadania się na forum

hubert33

  • Gość
W ciazy??
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 09, 2010, 20:58:32 pm »
no i ten Twój cytuję "polak" :hahaha pożal się boże znawczyni się znalazła języka polskiego! i w dodatku jeszcze Polka :wow

ale Ty nawet imienia własnego nie masz, tylko ukrywasz się pod jakimś pseudo a z czyjegoś ironizujesz, więc o czym tu w ogóle mowa :DD

młode To (bo imienia nie ma więc jest tworem) a jakie złośliwe, zgryźliwe i zawistne! To co to będzie jak podrośnie! Strach się bać normalnie! Współczuję osobom z Twojego otoczenia :niespodzianka

Administrator (kucharz19): W związku z łamaniem regulaminu dodano ostrzeżenie o wartości: 1. Kolejne ostrzeżenie spowoduje zablokowanie możliwości wypowiadania się na forum

Offline Miiko.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 125
W ciazy??
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 09, 2010, 21:00:56 pm »
Hubert - nie mów o dużych literach, skoro nie sam ich nie używasz!
Z imienia się nie ironizuje. :)
Kochanie, wiesz co znaczy zawistne?
Mam na imię Eliza, jeśli chcesz wiedzieć. :) Zapomniałam dodać, że Miiko też mogłoby być moim imieniem, gdyż jest to japońskie imię, które bardzo lubię. ^^

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
W ciazy??
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 09, 2010, 21:02:02 pm »
Cytat: "bosniak"
Proszę moda działu o zamknięcie wątku.

Ponawiam prosbe bosniak, bo tego juz sie czytac nie da.

Chucky123

  • Gość
W ciazy??
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 09, 2010, 21:03:12 pm »
współczuć to można tylko i wyłącznie osoba z Twojego otoczenia ! Nie dasz sobie nic przetłumaczyć..Weźmy Ciebie Hubert ok a co może zmyślasz?Może wymyśliłeś to imię ?Nikt nikomu nic nie udowodni

I proszę Cie bardzo nie naskakuj na Miiko., bo to naprawdę mądra dziewczyna,a nie taka jaka Ci się wydaje !

Ponawiam prośbę.

hubert33

  • Gość
W ciazy??
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 09, 2010, 21:11:20 pm »
Miło mi Elizo  :bukiet
A ja mam na imię Hubert :DD
Co innego jest nie zacząć zdania od wielkiej litery czy też napisać w trakcie zdania z małej, ale Polak to określenie narodowe i rzecz oczywista dla każdego Polaka, że jest P.

Nic mi się nie wydaje Chucky123, ja widzę co czytam i co i jak pisze Miiko. I mam prawo oceniać po tym jak pisze, jak się odnosi. Reszty nie oceniam - bo nie znam i tyle.

p.s. a Ciebie jakoś nie gani za interpunkcję itp. Więc jasno widać - że w stosunku do mnie jest złośliwa, zawistna i tyle.

Offline Miiko.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 125
W ciazy??
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 09, 2010, 21:13:57 pm »
Co innego jest nagminnie nie zaczynać zdania od wielkiej litery, a raz napisać Polak z małej. :)
Hubert poczytaj co piszesz ty, dobrze?
Chucky123 dziękuję :)

Nikt mnie nie gani, ponieważ nie robię takich błędów jak ty. Niczego ci nie zazdroszczę, więc nie jestem zawistna :)

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
W ciazy??
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 09, 2010, 21:17:03 pm »
Miiko., proszę cię, skończ już tą idiotyczną dyskusję, bo to naprawdę żenujące.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

hubert33

  • Gość
W ciazy??
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 09, 2010, 21:22:43 pm »
Cytat: "Miiko."
Co innego jest nagminnie nie zaczynać zdania od wielkiej litery, a raz napisać Polak z małej. :)
Hubert poczytaj co piszesz ty, dobrze?
Chucky123 dziękuję :)


poczytaj co Ty piszesz :icon_8P

kurde świetna zabawa normalnie, rozbawiasz mnie do łez :hahaha

poza tym, jakie ty? nie przypominam sobie abyśmy dziewczynko przechodzili na jakiekolwiek ty! ja, to normalka, do dzieci na per Pani zwracać się nie będę :icon_8P