Autor Wątek: POZNAŃ - KRAKÓW  (Przeczytany 2758 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
POZNAŃ - KRAKÓW
« dnia: Październik 23, 2009, 21:09:20 pm »
Szukam transportu na trasie POZNAŃ - KRAKÓW lub POZNAŃ - KATOWICE dla adopcyjnego króliczka. Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych, więc może ktoś będzie jechał z Poznania w tamtym kierunku i mógłby pomóc. Bardzo proszę.

Kontakt: kasia.nadrowska@kroliki.net, tel. 792897953

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
POZNAŃ - KRAKÓW
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2009, 21:22:54 pm »
Kasiu, akurat się złożyło, że niedawno - w sumie to dzisiaj - przegladałam wątki transportowe i znalazłam na forum MIAU chyba coś, co mogłoby ci się przydać.
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=62304
Spójrz na"Średnio raz w miesiącu" - 4 albo piąta pozycja. Elisse jeździ tą trasą, może skontaktuj się z nią, a nuż da się dogadać,

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
POZNAŃ - KRAKÓW
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2009, 21:33:31 pm »
Tak, regularnie śledzę wszystkie te fora prozwierzęce, gdzie są wątki transportowe. Elisse wiozła nam już kiedyś króliczki na tej trasie, ale tym razem nie udało nam się niestety zgrać, ze względu na to, że króliczek był 100km od Poznania, a ona jechała następnego dnia do Krakowa, więc nie miałyśmy możliwości dostarczenia królasa następnego dnia rano na dworzec :( dlatego nadal szukam.

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
POZNAŃ - KRAKÓW
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2009, 21:41:31 pm »
A ile kosztuje przewóz PKP ? Zresztą słyszałam również coś o jakiś humanitarnych transportach na specjalnych uslugach (Poczta Polska chyba, ale pewna nie jestem), który kosztuje tylko 20 zł :)

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
POZNAŃ - KRAKÓW
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2009, 14:29:05 pm »
Hordra, ja nigdy nie wyślę królika pocztą czy też kurierem. To nie są warunki dla żywych stworzeń i tylko z nazwy jest to humanitarny transport. Zwierzak musi być odpowiednio zapakowany, ma totalnie ograniczony dostęp powietrza, brak wody, brak światła, musi siedzieć w swoich bobkach i siusiach. Przesyłki wysyłane za pośrednictwem pkp też muszą być normalnie zapakowane tak jak paczki pocztowe (czyli owinięte papierem itp).

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
POZNAŃ - KRAKÓW
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 02, 2009, 16:42:45 pm »
jutro moja kumpela jedzie pociagiem z Pzn do Krakowa. Kasiula, wysyłam Ci PW z jej numerem tel.
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey