Autor Wątek: Króliczek biszkoptowo-czekoladowy  (Przeczytany 3205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kiki022

  • Gość
Króliczek biszkoptowo-czekoladowy
« dnia: Lipiec 30, 2009, 16:51:56 pm »
Posiadam puszystego króliczka angorke biszkoptowo - czekoladowego. Samiec. Ma 4 miesiące. Jest zaszczepiony i posiada książeczkę zdrowia. Reaguje na swoje imię. Jest spokojnym przytulakiem  :* . Dostałam go w prezencie jednak ze względu na kota, który go męczy nie mogę dłużej trzymać  :(
Oddam króliczka za darmo wraz z klatką i akcesoriami ale tylko w DOBRE RĘCE  :przytul
Króliczek jest do odebrania obecnie w Przemyślu ale pod koniec sierpnia mogę dostarczyć do Lublina. Zdjęcia mogę wysłać jeśli jest ktoś zainteresowany. Króliczek jest nauczony czystości, wszystkie swoje potrzeby załatwia w kuwetce.

Proszę o kontakt na maila - netefari@interia.pl

lub GG : 4908132

 :bukiet

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Króliczek biszkoptowo-czekoladowy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2009, 17:41:13 pm »
Kiki skontaktuj się z kimś z grupy adopcyjnej i najlepiej jak króliczek pokaże się na stronie adopcyjnej. Bedzie miał większe szanse na znalezienie dobrego domku. No i grupa adopcyjan ma juz takie doświadczenie, że na pewno odda króliczka komuś, kto będzie się nim dobre opiekował.



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Kiki022

  • Gość
Króliczek biszkoptowo-czekoladowy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2009, 18:54:11 pm »
W jaki sposób mogę skontaktowac się z kimś z grupy adopcyjnej ? Mogę prosić linka do strony adopcyjnej ? Jestem tutaj nowa i troszkę się nie orientuję  :*

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Króliczek biszkoptowo-czekoladowy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 30, 2009, 18:56:19 pm »
właśnie link chwilowo nie działa, ale możesz skontaktować się z wybranymi przez ciebie pośrednikiem adopcyjnym http://spk.website.pl/forum/groups/7.htm

Pzdr

Kiki022

  • Gość
Króliczek biszkoptowo-czekoladowy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 30, 2009, 19:25:40 pm »
Mam nadzieje, że mój króliczek trafi do kogoś o dobrym serduchu i szybko. Nie chcę, żeby stresował się kotem.

[ Dodano: Pią Lip 31, 2009 12:18 pm ]
Czekam aż link do strony adopcyjnej zacznie działać  :?:

Wypełniłam metryczke króliczka i wysłałam 9 aktualnych zdjęć na mail adopcyjny. Mam nadzieje, że znajdzie się kochający domek dla mojego uszatka

[ Dodano: Nie Sie 02, 2009 9:40 am ]
Może ktoś przyjąć mojego króliczka do domu tymczsowego ?

 Bardzo się o niego martwię, kot nadal go stresuje a ja nawet nie mam jak go ukryć. Moja kotka potrafi otwierać wszystkie drzwi. Boje się, że coś mu się stanie.

Jakby króliczek trafił do domu tymczasowego to jestem wstanie przesyłać pieniądze co miesiąc na jego utrzymanie byle tylko miał spokój aż do znalezienia domku stałego.

Proszę o pomoc

Nemanris

  • Gość
Króliczek biszkoptowo-czekoladowy
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 16, 2009, 18:18:13 pm »
Witam.
Czy to ogłoszenie jest nadal aktualne? :)