Autor Wątek: Królica w schronisku na Paluchu  (Przeczytany 2596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Królica w schronisku na Paluchu
« dnia: Lipiec 20, 2009, 13:30:13 pm »
Witam

Nie wiem, czy to już było, bo nigdzie nie mogłam tu znaleźć, jeśli było to bardzo przepraszam, prosze od razu skasować mój post.

Przypadkiem znalazłam jednego białego króliczka, który przebywa w kwaratannie w warszawskim schronisku na Paluchu. Czy ktoś o tym wie?

http://www.paluch.org.pl/system_kwarantanna.php

Schronisko jest najgorszym miejscem dla takiego króliczka, zwłaszcza, że tam sa psy i koty, które mogą mieć instykt polowniczy.

Pixia

  • Gość
Re: Królica w schronisku na Paluchu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2009, 14:56:53 pm »
Cytat: "Kitty27"

Schronisko jest najgorszym miejscem dla takiego króliczka, zwłaszcza, że tam sa psy i koty, które mogą mieć instykt polowniczy.


Schronisko również jest najgorszym miejscem dla psa i kota.
Z pewnością ma jakąś klatkę a inne zwierzęta nie mają dostępu.
Nie wiem jak jest w Paluchu ale jeśli zwierzę jest na kwarantannie to zazwyczaj mogą go nie wydać, 14 dni tak przynajmniej jest u mnie w mieście.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Królica w schronisku na Paluchu
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2009, 12:11:26 pm »
Na Paluchu jest wiele krolikow. Jest o tym temat na forum. Kroliki siedza w klatkach. Z tego co czytalam, to przebywaja w kociarni. Nie sa wypuszczane itd.
Oczywiscie schron to najgorsze miejsce dla kazdego zwierzaka, ale dla krolikow wyjatkowo nie ma tam warunkow.
Po kwarantannie krolika mozna adoptowac, tak jak kazde zwierze.