Autor Wątek: Jaki granulat najlepszy i dość tani?  (Przeczytany 4897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ewelina97555

  • Gość
Jaki granulat najlepszy i dość tani?
« dnia: Styczeń 13, 2010, 18:38:43 pm »
Słyszałam, że granulaty są zdrowsze od karmy, więc chcę zmienić mojemu królikowi jedzenie z karmy na granulat ale w okolicach mojego miasta w żadnym zoologu nie ma granulatów!
Chciałam zamówić przez internet ale na każdej stronie na którą wchodzę granulat jest za 30-40zł !!  A na allegro wcale nie ma. No więc chciałam zapytać, na jakiej stronie mogę kupić dość tanio granulat dla królika ?? Chodzi mi też o to, żeby to nie był badziew

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Jaki granulat najlepszy i dość tani?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2010, 18:43:41 pm »
Wg mnie naklepszy jest granulat Cuni Complete firmy Versele-Laga lub Oxbow. Obydwa dostaniesz w sklepie www.swiatkrolika.eu (ten pierwszy na www.animalia.pl). Cena Cuni Complete to 40-45zł za 2,5 kg, przy czym takie opakowanie starcza myślę na jakieś 4 miesiące. Co do Oxbow się nie wypowiadam, bo nie wiem na ile starcza jedno opakowanie.



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Pszczolkowa

  • Gość
Jaki granulat najlepszy i dość tani?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2010, 19:09:06 pm »
Możesz także zamówić Cuni Pro, 1 kg kosztuje około dziesięciu złotych.

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Jaki granulat najlepszy i dość tani?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2010, 20:40:43 pm »
Polecam także Wildlife , który kosztuje ok. 14 zł za 2 kg . Przy okazji polecam sklep internetowy www.cuniland.pl

Pozdrawiam  :bukiet

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Jaki granulat najlepszy i dość tani?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 14, 2010, 11:43:01 am »
roxi7659,  Szkoda tylko ze w cunilandzie na razie niema Wildlife, wczoraj pytałam , pan kazał upomnieć się  za tydzień, bo producent na razie niema...
SylwiaG