Autor Wątek: Śliczny biało-czarny króliczek z Łodzi  (Przeczytany 3916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ratty_Girl

  • Gość
Śliczny biało-czarny króliczek z Łodzi
« dnia: Czerwiec 15, 2009, 13:13:11 pm »
Ogłoszenie grzecznościowe

Kochany biało - czarny króliczek miniaturka szuka nowego, dobrego domu. Króliczek ma na imię Gapcio. Ma w tej chwili jeden roczek.

Poprzednia właścicielka króliczka jest nim zwyczajnie znudzona. Na szczęście moja Ciocia, która zna tę osobę poprosiła mnie o umieszczenie ogłoszenia na "króliczych" forach, aby zapobiec oddaniu króliczka przypadkowym osobom.

Mamy nadzieję, że dzięki temu forum uda się znaleźć osobę, która przygarnie Gapcia, pokocha go i zapewni mu ciepło, bezpieczeństwo i miłość.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny (z moją Ciocią): 886 602 948

nuka

  • Gość
Śliczny biało-czarny króliczek z Łodzi
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2009, 16:59:11 pm »
Ratty_Girl,
zgłoś króliczka do oficjalnej adopcji, czyli tutaj http://adopcje.kroliki.net/

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Śliczny biało-czarny króliczek z Łodzi
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2009, 18:30:25 pm »
Do adopcji zwierzaka może przekazać chyba tylko opiekun, a nie ktoś pośredniczący... Trzeba by namówić osobę oddającą króliczka, ewentualnie pomóc jej w tym.

Ratty_Girl

  • Gość
Śliczny biało-czarny króliczek z Łodzi
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2009, 23:01:50 pm »
Nuka, dziękuję za informację. Już zgłosiłam tam sprawę.

Tocha, problem polega na tym, że obecna właścicielka jest (jak dla mnie) osobą niepoczytalną. Ma górę pieniędzy i co chwilę spełnia jakieś swoje efemeryczne zachcianki. Niestety czasami pada na zwierzęta. Paniusia kupuje sobie rybki, pieski za 2500 albo króliczka, a po kilku tygodniach zwierzę jej się nudzi. Teraz ważą się również losy dwóch papużek falistych, które owej pani przeszkadzają skrzeczeniem.

Przekonanie tej osoby, by w sposób humanitarny oddała te biedne zwierzęta komuś, kto je z miłością przygarnie, jest mało prawdopodobne. Jest ona w stanie po prostu zwierzęta wyrzucić, żeby nie robić sobie kłopotu. Z pewnością nie usiądzie do komputera, by osobiście napisać ogłoszenie...

Dlatego właśnie moja Ciocia (przy moim współudziale) postanowiła stworzyć jakąś szansę na nowy dom dla tych biednych stworzeń.

tygrysiczka

  • Gość
Śliczny biało-czarny króliczek z Łodzi
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2009, 10:54:16 am »
to niech kupi Sobie zwierzątko w zoo i opłaca jego wyżywienie =/ a nie kupuje zwierzątka do domu a potem się ich pozbywa jak jakieś maskotki zakurzone albo ozdobe która już się w domu nie podoba  nie lubię takich osób którym pieniądze robią wodę z mózgu i nie wiedzą co to odpowiedzialność  . Mam nadzieje że uda Ci sie zdobyć te informacje o które prosiłam w emailu  =)

nuka

  • Gość
Śliczny biało-czarny króliczek z Łodzi
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 16, 2009, 19:07:07 pm »
Cytat: "tygrysiczka"
to niech kupi Sobie zwierzątko w zoo i opłaca jego wyżywienie =/ a nie kupuje zwierzątka do domu a potem się ich pozbywa jak jakieś maskotki zakurzone albo ozdobe która już się w domu nie podoba

ciekawe jak tą paniusię przekonać do proponowanego przez Ciebie zachowania.
Też nie lubię takich osób i doskonale rozumiem Twoje oburzenie.

tygrysiczka

  • Gość
Śliczny biało-czarny króliczek z Łodzi
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 16, 2009, 19:24:26 pm »
nuka ludzie z takim statusem lubią być  rozchwytywani  to może powiedzieć jej ze koło akwarium lub klatki będzie plakietka z jej imieniem i nazwiskiem jako opiekun  zwierzątka będzie mogła się chwalić znajomym =) i może przestanie kupować zwierzątka

nuka

  • Gość
Śliczny biało-czarny króliczek z Łodzi
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2009, 19:26:56 pm »
tygrysiczka,
świetny pomysł. Wcielisz go w życie?

tygrysiczka

  • Gość
Śliczny biało-czarny króliczek z Łodzi
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 22, 2009, 15:18:04 pm »
Ratty_Girl chyba zrezygnowała z oddania króliczka   bo nie odpisuje na e maile już 6 dni

fenix

  • Gość
Śliczny biało-czarny króliczek z Łodzi
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 23, 2009, 17:50:40 pm »
Cześć, jestem tu nowa. Ja także mam króliczka- baranka, którego z ważnych powodów muszę oddać. Najlepiej by było, aby chętna osoba była z Łodzi.