Autor Wątek: Transporterek !  (Przeczytany 2694 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ewelcia

  • Gość
Transporterek !
« dnia: Maj 09, 2009, 18:21:36 pm »
Nie długo jadę po transporterek dla PlamuSSi ;)
I mam pytanie .
Czy króliki mogą "mieszkać w transporterku pare dni ?
Bo ja we wakacje często będę jeździć do babci na parę dni i chciałabym zabierać ze sobą Plamusie .

karola

  • Gość
Transporterek !
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2009, 18:42:08 pm »
Chyba mogą,ale pod warunkiem że tylko poczas podróży,a u babci będziesz ją wypuszczać.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Transporterek !
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2009, 09:53:08 am »
Wątpię, żeby tam spała kiedy będzie wypuszczona, chyba , że ją zamkniesz na noc co nie będzie zbyt przyjemnie dla królika. Zamykamy króliki w transporterze (oprócz podróży) dla ich dobra czyli po operacji, po przyjezdzie do nowego domu .. a niemożesz wziąć klatki ?Napewno czyłaby się pewniej .
SylwiaG

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Transporterek !
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2009, 12:16:52 pm »
Jak jeździłam ze swoim królem do rodziny to nocował w transporterze, ale przez resztę czasu był wypuszczany. Transporter musi być odpowiednio duży dla królika. Ostatnio udało mi się przewieść do domu rodzinnego klatkę i jest to wg mnie lepsze rozwiązanie.

Martynkaa89

  • Gość
Transporterek !
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2009, 13:59:09 pm »
Bandzior pomieszkiwał przez parę dni w transporterze dopóki nie znalazłam dobrej klatki.
Ale był wypuszczany teraz kiedy ma do wyboru klatkę albo transporter woli klatkę ( to i to ma na jego kocu). Bandzior mieszka u mojego narzeczonego i w niedzieli przywiozłam go do mnie żeby na podwórku mógł trochę pokicać przewiozłam go w transporterze ale wzięłam klatkę (jakimś cudem zmieściła się do fiata seicento), Bandziorowi było lepiej w klatce.

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Transporterek !
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 15, 2009, 14:10:01 pm »
zalatw sobie 2 klatke i zostaw sobie u babci  ;) po co to nosic ze soba? jam ma 2 klatki takiej samej wielkosci dostalam w spadku i teraz musze sie jednej pozbyc
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij