Autor Wątek: Jelenia Góra i okolice  (Przeczytany 7606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

loony83

  • Gość
Jelenia Góra i okolice
« dnia: Marzec 29, 2009, 17:13:25 pm »
Tak jak w temacie, chcę wykastrować swojego uszatka i szukam sprawdzonego weta.
Może ktoś zna w Jeleniej Górze lub okolicy dobrego i sprawdzonego weta?

Daguchna

  • Gość
Jelenia Góra i okolice
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2009, 01:45:37 am »
Odkopuję temat ;) Zamierzam się wybrać do weta na Wyspiańskiego, czy to dobry specjalista? Może ktoś już miał styczność?

Daguchna

  • Gość
Odp: Jelenia Góra i okolice
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2011, 00:51:42 am »
Podbijam temat, bo a nuż widelec jest tu ktoś jeszcze z Jeleniej.
Otóż gabinet na Wyspiańskiego niestety już nie istnieje, ja osobiście korzystam z lecznicy na Grunwaldzkiej 62 koło gimnazjum numer 3. Miła i fachowa obsługa, poza tym mają dyżury nocne i sklep obsługiwany przez samych wetów zdaje się :)

Offline fokusa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jelenia Góra i okolice
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2012, 12:34:58 pm »
hej,

Odkopuje temat. Gdzie chodzicie do weta??? Mój malec jeszcze nigdzie nie był, ale robiłam przymiarki do tego na Noskowskiego - lipa straszna, nie znają się tam na królikach więc się boje.

Offline LoveKrove

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jelenia Góra i okolice
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2012, 00:02:24 am »
Ja raz byłam tam gdzie Daguchna: królik tak sie zestresował jazdą z Wrocławia do JG, że przestał bobkować i myślałam, ze się zapchał. Pojechałam na Grunwaldzką, przyjęła nas fajna babeczka, widać było, że coś o królikach wie:) była bardzo pomocna, miła, no i rozwiązała problem. Moi rodzice od lat jeżdzą tam z psem i też zawsze wszystko super, obsługa na wysokim poziomie. Jednak co do kastracji/ sterylizacji to nie byłabym taka pewna.. nie mam pojęcia, czy się tym zajmują, a jeśli tak, to czy sa w tym dobrzy. Ja kastrowałam swojego królika we Wrocławiu, u Piaseckiego. Bolek jadł i kicał jeszcze tego samego dnia:) Polecam!

Offline fokusa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jelenia Góra i okolice
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2013, 21:50:03 pm »
Jeśli ktoś potrzebowałby informacji o wetach z Jeleniej to do spraw dot. chprób lub zwykłej kontroli polecam dr Spyrkę (co prawda nie zna się na królach, ale zrobi wszystko, żeby pomóc)!

Co do kastracji/sterylizacji miałam dwa wyjścia, oba związane z ryzykiem. Albo jechać do Wrocławia i stresować królasa, który ma niezwykle pobudzony system nerwowy i reaguje na wyjście na dwór wielkim stresem i liczyć na to, że podróż go nie wykończy... lub oddać do dr Januszkiewicza (z grundwaldzkiej), który podobno wykonywał i wykonuje takie operacje.

Dr nie powiedział konkretnie ile wykonał takich zabiegów, ale mówił, że robi i że nawet fretką robi, a są jeszcze bardziej delikatne (nie wiem, nie znam się)....

Zdecydowałam, że zaryzykuje w jg... Bo po operacji wole szybko w domu nim się zajmować niż podróżować i stresować. Wszystko poszło ok. Co prawda kłopoty z jedzeniem, ale mój królik taki jest... generalnie wybredny. Narkozę i operacje zniósł dobrze. 4 dzień po zabiegu znowu sika z pół obrotu :/ :P Oby szybko przeszło.

A więc jeśli nie macie wyjścia to polecam tego chirurga :)