Autor Wątek: Balbi-akcja w Białymstoku  (Przeczytany 24081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lenka

  • Gość
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 26, 2009, 20:24:49 pm »
Trzymamy z Sarenką kciuki żeby było dobrze! Biedna królinka Balbi zasłużyła na prawdziwe królicze życie, to okropne jak biedactwo się męczy. Na pewno jest jej już lepiej, jak czuje że ktos o nią dba.

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 26, 2009, 21:00:15 pm »
A mi się wydaje, że jakby to była myxo to przecież pewnie królinki nie byłoby już na tym świecie, bo przecież to jest kwestia paru dni, a widać po małej, że to trwa już dłużej, a wątpię, że bez pomocy weta miałaby jakąkolwiek szansę na wygranie z tą chorobą.

Mi od razu przeszła przez głowę myśl, że to grzyb.

Tak czy inaczej jak zobaczyłam wczoraj zdjęcia to zaniemówiłam.  :(

Maro, Monika, trzymajcie się dziewczyny i powodzenia  :przytul

Nuna

  • Gość
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 27, 2009, 09:06:41 am »
Jesli narzady rodne sa opuchniete to niech weterynarz zbada krolika pod katem syfilisu kroliczego.

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 27, 2009, 14:40:16 pm »
Badania zrobione wymazu z oka i wet stwierdziła że to nic strasznego,na razie mozliwe że to powikłania po myxo lub jak strup z nosa zejdzie bedziemy jej robic prześwietlenie głowy,oby to nie była ropa w głowie.Ale słuchajcie dzisiaj z maro ją przemyłyśmy,wogóle maro zdziałała cuda przez dwa dni i królik wygląda o niebo lepiej,ale już jak ją dziś jeszcze przemyłyśmy to wogóle widać już nosek,strup ładnie schodzi,oczka wyglądają lepiej,króliczek kochany ciekawski,już się rozkłada w klatce,je i bobkuje normalnie,uwielbia głaski.Gosia potem zamieści zdjęcie to zdębiejecie naprawde widać poprawe.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 27, 2009, 15:14:25 pm »
ja wiem z tajnych źródeł że maro ma "chody tam na górze" i dla tego jak sie opiekuje krolinkiem to idzie w dobrym kierunku  :lol

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 27, 2009, 17:03:49 pm »
azi, żebym ja miała chody na górze to by było super, a tak, życie jak u każdego innego. Ciężko czasem.
Ale wracając do Balbi :








Sami oceńcie, czy jest poprawa.
Dziękuje wszystkim za trzymanie kciuków. Monice za sponsoring Lakcidu i soli fizjologicznej.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

nuka

  • Gość
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 27, 2009, 17:15:38 pm »
maro,
świetnie się spisałyście z Moniką. Chylę czoła i z podziwu wyjść nie mogę. :blaga:  Teraz już widać, że to piękna królinka. Poprawa ogromna. :balet:  Oby tak dalej!!

Offline n-monika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1175
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.miniaturkabeztajemnic.com
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 27, 2009, 17:55:57 pm »
Boże biedna malutka.trzymam mocno kciuki, żeby wyzdrowiała i znalazła kochający dom. :heart
Zmieniła świat na lepszy, i odeszła...

Aneczka

  • Gość
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 27, 2009, 18:29:56 pm »
Normalnie łezki ciekną, taka królicza bida, jedna w domu, druga tutaj, aż się nie da nie płakać.
Maro, jak Ty nie masz chodów na górze, to ja Ci pożycze moich, ale musi się udać!!

koralenia

  • Gość
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 27, 2009, 20:17:33 pm »
Dziewczyny jestescie wspaniale!!!Chyba wszyscy Was podziwiaja za serce i zaangazowanie!

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 27, 2009, 20:46:21 pm »
My też dziękujemy za wsparcie,juto wioze do maro specyfik który sobie kupiłam a nazywa się MIÓD MANUKA postaramy się też tym posmarować nosek.Poprawa jest ogromna,gdy tak przemywałysmy Balbi to jeszcze ja bardzo bolało podgryzała maro,ale gdy ją tak trzymałam na rękach to w miedzyczasie gdy dawałyśmy jej odsapnąć przed kolejnym namaczaniem lizała mnie po rękach,chyba forma podziękowania że dostała szanse na życie a nie umieranie w samotności i musiała czuć że choć boli to dla jej dobra,widać już jej nosek,dom który teraz ma jest niebem a ziemią w porównaniu z tym w czym siedziała bez wychodzenia jakby karana za to że jest chora.Teraz ma ogromną klatke tylko dla siebie,aż z zadowolenia się wykłada dziś nawet próbowała się bryknąć na boczek.Na razie będzie u maro bo jednak co by tu nie mówić weta ma jak rzut kamieniem,potem zapewne Balbi powędruje do mnie jak opieka weterynarza nie bedzie codzienną koniecznością.Znalazło się miejsce dla 4 króli,znajdzie się kawałeczek i dla 5 tego.A potem poszukamy jej najlepszego domu jaki można mieć.Nawet jeśli miałoby się okazać że to coś powazniejszego to ważne jest to że do końca jest z ludzmi którym na niej zależy,że od poczatku ma od nas dużo miłości.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Preah

  • Gość
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 28, 2009, 07:28:26 am »
Cytat: "monika.k"
My też dziękujemy za wsparcie,juto wioze do maro specyfik który sobie kupiłam a nazywa się MIÓD MANUKA postaramy się też tym posmarować nosek.Poprawa jest ogromna,gdy tak przemywałysmy Balbi to jeszcze ja bardzo bolało podgryzała maro,ale gdy ją tak trzymałam na rękach to w miedzyczasie gdy dawałyśmy jej odsapnąć przed kolejnym namaczaniem lizała mnie po rękach,chyba forma podziękowania że dostała szanse na życie a nie umieranie w samotności i musiała czuć że choć boli to dla jej dobra,widać już jej nosek,dom który teraz ma jest niebem a ziemią w porównaniu z tym w czym siedziała bez wychodzenia jakby karana za to że jest chora.Teraz ma ogromną klatke tylko dla siebie,aż z zadowolenia się wykłada dziś nawet próbowała się bryknąć na boczek.Na razie będzie u maro bo jednak co by tu nie mówić weta ma jak rzut kamieniem,potem zapewne Balbi powędruje do mnie jak opieka weterynarza nie bedzie codzienną koniecznością.Znalazło się miejsce dla 4 króli,znajdzie się kawałeczek i dla 5 tego.A potem poszukamy jej najlepszego domu jaki można mieć.Nawet jeśli miałoby się okazać że to coś powazniejszego to ważne jest to że do końca jest z ludzmi którym na niej zależy,że od poczatku ma od nas dużo miłości.


Miód Maunka to jedno z najnowszych, rewolucyjnych "odkryć" medycyny naturalnej i cudowny dar natury. Znam go doskonale i potwierdzam skuteczność (w oddziaływaniu na ludzi).

Cała historia Balbi wstrząsnęła mną, najbardziej gdy wyobrażałam sobie sytuację, w której zwierzę ze wzgledu na chorobę i zmiany, które wywolała było chowane przed oczami kupujących. Jak można było nie wezwać lekarza, tylko zamieść problem pod dywan i ukryć jak uszkodzny sprzęt. Skazując na cierpienie. Coś potwornego.

Trzymam kciuki za malutką  :bukiet

nuka

  • Gość
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 28, 2009, 07:39:05 am »
Cytat: "monika.k"
Teraz ma ogromną klatke tylko dla siebie,aż z zadowolenia się wykłada dziś nawet próbowała się bryknąć na boczek
 :jupi
Cytat: "monika.k"
Balbi powędruje do mnie jak opieka weterynarza nie bedzie codzienną koniecznością.Znalazło się miejsce dla 4 króli,znajdzie się kawałeczek i dla 5 tego.A potem poszukamy jej najlepszego domu jaki można mieć.Nawet jeśli miałoby się okazać że to coś powazniejszego to ważne jest to że do końca jest z ludzmi którym na niej zależy,że od poczatku ma od nas dużo miłości.
 :przytul  :heart  :bukiet

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 28, 2009, 17:50:21 pm »
Kurcze faktycznie nie wygląda to za dobrze - cale szczescie ze Balbi trafila wlasnie do Was a nie została u kogos takiego jak ta baba ze sklepu  :/  to musialo dlugo sie rozwijać wiec nie wiem jak mogli wogole dopuscic do takiego stanu :( Wierzę, że wszystko będzie dobrze bo kto jak kto ale Wy serducho dla króli macie  :bukiet  Nie wydaje mi sie zeby to bylo cos zwiazanego z myxo - krolik raczej by nie przezyl a jak by przezyl to juz dawno pozarażałby inne krole ktore przez ten czas przewijaly się przez sklep. Najważniejsze to wyciągnąć ją z tego i znaleźć jej nowy, prawdziwy dom  :przytul i za to trzymam mocno kciuki :)

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 28, 2009, 20:08:23 pm »
Uwaga wielkie otwarcie salonu kosmetycznego dla królinek. Specjalność zakładu okłady z soli fizjologicznej, prawie jak borowiny heheeh Zmniejsza obrzęki i wory pod oczami  :lol



Odtykanie porów prosze bardzo !




Ceny przystępne! Malowanie pazurków gratis  :P
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline anowi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 28, 2009, 20:23:38 pm »
Biedna ta królinka, ale w tak fachowych rękach napewno wróci do zdrówka   :bukiet Trzymamy kciuki za Balbinkę i jej cudne opiekunki  :przytul

Co do salonu kosmetycznego, to czy ma w ofercie jakiś specyfik na porost sierści?  :PP  Łatka tak wydepilowała Czarkowi sierść nad okiem i mordce że chłopak wygląda jak "łysek"  :>

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 29, 2009, 00:43:49 am »
Biedna ta nasza Balbinka,ale już zdaje sobie sprawe że choć ją tak wymęczymy to dla jej dobra i potem czuje się lepiej,jak popatrzycie na pierwsze zdjęcie to zobaczycie że królinka ma już nosek,został juz nam nieduży kawałek strupka a tak juz reszte usunełysmy,mała w koncu moze swobodnie oddychać,więc poprawa jest ogromna,a dziś ją wygłaskałam chyba przez pół godziny :DD
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



nuka

  • Gość
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 29, 2009, 08:08:00 am »
Cytat: "monika.k"
Biedna ta nasza Balbinka,ale już zdaje sobie sprawe że choć ją tak wymęczymy to dla jej dobra i potem czuje się lepiej

mądra uszatka, wie że ma kolejną szansę i się nie poddaje. Dzielna mała! Dzielne opiekunki

Cytat: "monika.k"
a dziś ją wygłaskałam chyba przez pół godziny

za krótko, każda z piszących osób przesyła głaski to pół godzinki to zdecydowanie za krótko. :nie_powiem
Wygłaszcz maleńką

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 29, 2009, 11:50:08 am »
Maro, my się może zdecydujemy tylko na malowanie pazurków  :>

Dzięki zabiegom już widać zdecydowaną poprawę  :jupi

Preah

  • Gość
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 29, 2009, 12:06:22 pm »
Jaka jest dzielna, jak cierpliwie znosi zabiegi   :przytul  kochana...  :heart
(serce mi peka jak myślę o tym wszystkim co przeszła)


Dziewczyny, dziękuję, że takie Jesteście.