Autor Wątek: śpi w misce  (Przeczytany 2800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aneczka

  • Gość
śpi w misce
« dnia: Luty 26, 2009, 16:59:06 pm »
Moj króliczek od wczoraj śpi z głową w misce. nie żeby jakiś wystraszony, totalny luz, wyciągnięty a głowa w misce, jak to wczoraj pierwszy raz zobaczyłam to się wystraszyłam, że cos mu się stało, bo wydawało mi się, że sam z własnej woli takiej pozy przyjąć nie mógł, a jednak....
Dzisiaj znowu tak spał, oparł sobie o brzeg miski jedna lapke i głowę, postawił ucho (a to baranek jest, więc komicznie generalnie - musze kiedyś wrzucić w końcu zdjęcia i zrobić sobie Ava,a le jakoś nie umie  się zebrać w sobie  :lol).
Zastanawiam sie czemu tak spi...?? Czy wasze uszaki też tak robią?? Jedzenia mu raczej nie brakuje, miski też nie pilnuje, bo mimo że to łakomczuch, to pozwoliłby sobie wziąć spod pyszczka nawet pełną miskę w czasie jedzenia, :hmmm  bez protestu... hmmm.... nie wiem.... :hmmm  :nie_wiem

Aurinko

  • Gość
śpi w misce
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2009, 18:03:14 pm »
Pusiek tez tak spal.Czasami sama glowe opieral o brzeg miski.Nigdy sie nie zastanawialam dlaczego tak robil.Skoro mu bylo wygodnie to mi to nie przeszkadzalo :-)

Aneczka

  • Gość
śpi w misce
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2009, 18:48:23 pm »
W sumie mnie to nie przeszkadza, tylko dziwi, bo mnie by na porcelanowej misce za wygodnie nie bylo, poza tym moze to np oznaka tego ze jest glodny czy coś w tym stylu, jak jest gdzie spytać to pytam.
Aurinko, dzieki za odpowiedz :bukiet

Aurinko

  • Gość
śpi w misce
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2009, 19:19:32 pm »
Moj spal na plastikowej misce,wiec tym bardziej nie wiem jak na tym niestabilnym 'podlozu' moglo mu byc wygodnie :-)Opieral sie o nia nawet jak mial jedzenie wiec moze pilnowal zeby mu nikt nie zabral? Nie wiem ;-)

film_lady

  • Gość
śpi w misce
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 28, 2009, 10:05:30 am »
Pierwsze słyszę. Moja Matyska nigdy tak nie spała.Ale to pewnie uroczo wygląda Aneczko, koniecznie wstaw zdjęcia :)

Aneczka

  • Gość
śpi w misce
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 01, 2009, 18:51:25 pm »
Wygląda zabawnie, jak akurat będę w pobliżu to na pewno go uwiecznię, niemniej to musi by okropnie niewygodne, taka porcelanowa poduszka...

kuczis

  • Gość
śpi w misce
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2009, 14:39:36 pm »
moja Nika  z kolei ma mistrzostwo swiata w dziwnych pozycjach w rogach klatki i  zasypianiu w jakis skreconych pozycjach....generalnie potrafi spac ..dziwnie :)Co ciekawe zdarza sie ze zamiast polozyc sie spokojnie ..to przewraca sie na bok jak by ja ktos podcial...zabawny widok :)

Aneczka

  • Gość
śpi w misce
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 12, 2009, 17:53:14 pm »
Cytat: "kuczis"
Co ciekawe zdarza sie ze zamiast polozyc sie spokojnie ..to przewraca sie na bok jak by ja ktos podcial...zabawny widok

No, Frotek dokłądnie tak samo, tylko, że jemu to się nie zdarza - on zawsze tak robi, nawet jak leży, to zamiast się po prostu obrócic na bok, to on wstaje i trzask.... :lol

kuczis

  • Gość
śpi w misce
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 13, 2009, 06:59:35 am »
Dzisaj rano patrze na ta moja zlosnice a ona standardowo "sciecie"..na bok...no i mnie zaskoczyla bo sie przekrecila w pozycje " leze na grzbiecie " :DD Wygladala jak piesek .. :lol Kroliczki sa niemozliwe :)

Aneczka

  • Gość
śpi w misce
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 13, 2009, 09:36:02 am »
Ja mam czarnego baranka, on ciągle wygląda jak szczeniaczek, zwłaszcza jak opiera o cos przednie łapki i tak "stoi"...