Autor Wątek: Polecam/Nie polecam  (Przeczytany 18837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline prezes

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Polecam/Nie polecam
« dnia: Luty 25, 2009, 23:57:11 pm »
POLECAM

Klinika weterynaryjna ARKA
Chłopska 2A
Kraków
tel (12) 658-83-65, (12) 658-67-47
http://www.arka-vet.pl/



NIE POLECAM

Gabinet Weterynaryjny. dla małych zwierząt
lek.wet. Zdzisław Zamorski
30-835 Kraków
ul. Kurczaba 2

Do czego dążę:
Pan Zdzisław Zamorski prowadził mojego królika 2 lata,ani raz Go nie osłuchał i nie zbadał.Jak mówiłam że kicha i dziwnie oddycha to podawał Mu przez 3 dni zastrzyki które kosztowały 15 zł każdy.Jak się potem okazało to nie zwykłe przeziębienie.Pewnego dnia idąc z królikiem do lekarza zastałam kartkę na drzwiach iż ma urlop i będzie 1 marca.
W nocy królik zaczął się dusić. I wylądowaliśmy w klinice ''ARKA'',którą szczerze polecam.Lekarz wet.Przemysław Baran w ciągu 10 sekund zdiagnozował śmiertelny obrzęk płuc który rozwijał się dłuższy czas.Mój królik po 6 dniach przeleżanych w szpitalu w "ARCE" niestety zmarł.Wszystko przez lekarza prowadzącego.Traktuje zwierzaczki jak rzecz.Odradzam Pana Zamorskiego.Pozbawił mnie najcenniejszej perły.

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2009, 16:13:20 pm »
Przykro mi z powodu uszatka.

Pan Dr Baran jest znany dużej cześci forumowiczów z Krakowa i okolic. Polecamy go jako króliczego weta na stronie Stowarzyszenia.

Tusiak

  • Gość
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2009, 14:48:46 pm »
Ja natomiast NIE POLECAM dr Pępiaka ze Szczecina, który znany jest z tego, że niejednego zwierzaka (wszelkiej maści i gabarytu) wyprawił na tamten świat.

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2009, 20:10:15 pm »
''Pan Dr Baran jest znany dużej cześci forumowiczów z Krakowa i okolic. Polecamy go jako króliczego weta na stronie Stowarzyszenia.''

Gdzie on przyjmuje? ^^


Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 04, 2009, 20:13:27 pm »
klinika Arka, ul. Chłopska 2a
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 04, 2009, 22:31:12 pm »
On ma narkozę wziewną?
To najlepszy wet w Krakowie?
Popisz coś o nim. :D
Masz może jego numer telefonu? ;)


Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 04, 2009, 22:48:05 pm »
ppx, wszystkie informacje masz w pierwszym poście. Prezes podaje numer telefonu - to jest telefon kliniki, żaden lekarz nie będzie podawał swojego prywatnego numeru, boby spokoju nie zaznał ani chwilę.
Co mam o nim napisać? Jest dobrym fachowcem, jedynym wetem, do którego jeżdżę z moimi uszami, jedynym, któremu ufam króliczo.

On nie ma narkozy wziewnej. Klinika Arka ma narkozę wziewną. Decycja o rodzaju zastosowanej narkozy należy jednak do lekarza prowadzącego.

Jeśli mam być szczera, nie sądzę, żebyś przyjechała z królem do Krakowa - może się mylę, ale jakieś takie mam przeczucie.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2009, 15:30:39 pm »
Przyjadę jak będę miała jak i z kim.
Sama na pewno bym się zgubiła i nie miałabym co robić na czas kastracji. xD

A oni robią badania przed kastracją?
I zadzwonić do nich z pytaniami z uszatej, czy nie? xP


Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 05, 2009, 17:17:08 pm »
Cytat: "ppx"
A oni robią badania przed kastracją?
I zadzwonić do nich z pytaniami z uszatej, czy nie? xP

Robią ogólny przegląd królika. Z pytaniami dzwonić nie musisz, bo są sprawdzeni na dziesiątą stronę :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

megana88

  • Gość
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 05, 2009, 17:45:21 pm »
POLECAM:

Przychodnia weterynaryjna CZTERY ŁAPY

Lekarz weterynarii Iza Grudzińska - Koda
ul. Hipokratesa 7
18-400 Łomża
tel. (086) 218 05 66
kom. 604 978 031
czynne: pn. - pt. od 10:00 do 18:00
sb. od 10:00 do 14:00


07.03.2010r.
Zmuszona jestem powiedzieć, że popełniłam błąd polecając to miejsce. Skrzywdzono mi tam królika, już nigdy nie będzie tak jak było. Pani doktor zrobiła ze mnie histeryczkę, a z Karolci leniucha. Uszkodziła jej rdzeń kręgowy i mimo iż polecono mi ja tu na forum to ja jej nie polecę. Tak się nie robi!!!!!!!

nuka

  • Gość
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 05, 2009, 17:47:39 pm »
megana88, załóż nowy temat w dziale weterynarze bo w takim ogólnym temacie ciężko cokolwiek znaleźć.   :>  
Ta pani wet jest od króliczków?

megana88

  • Gość
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 05, 2009, 17:56:39 pm »
Tak, została mi polecona tutaj na forum, więc myślałam, że ją znacie :) Moja Karolcia została tam wysterylizowana, teraz tylko i wyłącznie tam jeździmy. Na miejscu pracują same kobitki (4 weterynarki). Atmosfera jest bardzo domowa, Pani weterynarz ma kotkę w gabinecie i od razu widać, że lubi zwierzęta. Do tego (co mnie bardzo zdziwwiło i pierwszy raz miałam z tym do czynienia) rozmawiałą z Karolcią! Byłam w szoku, ale widać, że Karolcia od razu się uspokoiła i nie była zestresowana. Pani doktor daje prywatny numer kom i zawsze można dzwonić gdy się coś dzieje. Już wstawiam w dział weterynarze :)

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 05, 2009, 20:22:49 pm »
bosniak, to wystarczy przyjechać i zostawić królika ? :)
Bez zapowiedzi? xP

I jak poznać, który to dr Baran?

Ile kosztuje kastracja, ile trwa? ^^


Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 05, 2009, 20:55:02 pm »
ppx przyuszczam, ze na kastrację trzeba się wczesniej umówić. Nie wiem jak ze zwykła wizytą. A ak poznać który to dr Baran? Może wystarczy zapytać kogoś na miejscu? :) Sama kastracja trwa średnio 15 mint. Czas wybudzania zależy od królika.



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 05, 2009, 21:04:12 pm »
ppx, do br Barana na kastrację trzeba się umówić... ta klinika działa na zapisy godzinowe (poza sobotą, ale nie wiem czy wtedy zabiegi robią), i nie licz ze po 15 minutach dostaniesz królika z powrotem... Nie oddadzą ci go dopóki się nie wybudzi...

Blondi

  • Gość
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 05, 2009, 21:23:09 pm »
Cytat: "bosniak"
[On nie ma narkozy wziewnej. Klinika Arka ma narkozę wziewną

 :icon_mrgreen Ale się uśmiałam!  :lol
A tak apropos kastracji - na jak długo zostaje w klinice uszak? Zatrzymują je na noc czy to kwestia kilku godzin? Pytam o tę konkretną klinikę, bo skoro tak polecacie, tam pójdziemy z Julianem.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 05, 2009, 21:26:38 pm »
ppx, trzeba zadzwonić, powiedzieć, że się chce wykastrować królika u dr. Barana, pani w recepcji wyznaczy termin i godzinę. Przyjeżdżasz, najpierw ważysz króliczka i podajesz wagę w recepcji, potem wchodzisz z króliczkiem do gabinetu, doktor robi wywiad nt. króliczka, bada go, jeżeli wszystko jest okej zostawiasz go i idziesz sobie na zakupy, tudzież siedzisz w poczekalni, ale to średnio przyjemne. Po jakimś czasie pani z Arki dzwoni i informuje, że króliczka można odebrać. Po tym telefonie możesz odebrać królika równie dobrze za godzinę czy dwie, nie musisz lecieć, jeśli akurat jesteś w innym rejonie miasta.
Cały zabieg począwszy od znieczulania, skończywszy na całkowitym wybudzeniu zwierza, zajmuje ok. 2h, jeżeli dobrze pamiętam kastrację Diega (mogę się nieznacznie mylić, bo to było 2 lata temu).
Przyjeżdżasz, odbierasz króla, rozmawiasz z lekarzem, płacisz i jedziesz do domu.

Koszt kastracji to około 150 zł - możesz się dopytać podczas umawiania na wizytę, jakie są aktualne stawki.

Blondi, co do zostawiania na noc - Diega po kastracji nie zostawiałam, pewnie można, jakby ktoś się uparł. Na noc zostawiałam moje dwie kochane panie królicze po sterylizacji - jestem z Bochni, a jakby się coś zaczęło dziać, to się bałam, że mogę nie zdążyć dojechać do Krakowa i prosiłam o doglądanie ich w nocy. Ale ostatnio Astra miała sterylkę i nie zostawała na noc.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 05, 2009, 22:48:27 pm »
Dzięki za odpowiedź. :)


milacure

  • Gość
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 17, 2009, 20:42:12 pm »
ZDECYDOWANIE POLECAM
pana doktora Wojciecha Bieleckiego, który przyjmuje na sggw klinice na modlińskiej w Warszawie. Świetnie podchodzi do zwierząt. Za każdym razem jak idę do niego (czy z królikami czy ze szczurkami) stawia trafną diagnozę i leczenie przebiega możliwie bezproblemowo. Ostatnio nawet miałam taką przygodę, że byłam w domu (w Płocku) i byłam w tragicznej sytuacji. Jeden z moich króliczków zmarł nagle w nocy (wcześniej  nie miał objawów na to wskazujących). Podejrzewałam jakąś straszną chorobę zakaźną  i chciałam jak najszybciej iść do lekarza. Zadzwoniłam na modlińską i umówiłam się na wizytę. Niestety okazało się, że nie zdążę dojechać z płocka na czas. Chociaż byliśmy ostatnimi pacjentami, pan Bielecki poczekał na nas 40 minut, abyśmy dojechali spokojnie. Byłam pod wrażeniem. Jak byliśmy na miejscu było już po 22 i nie było już nawet pani z recepcji... Na szczęście okazało się, że to nie było nic zaraźliwego i wszystko skończyło się dobrze (oprócz nagłej śmierci małego króliczka - chyba za wcześnie został odebrany matce)...

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 26, 2009, 18:07:11 pm »
Wiecie niestety się okazało, że Kraków odpada (problemy natury technicznej - zepsuty samochód).
Poza tym pojechałabym tam pociągiem - ale, wiem, że na pewno bym się zgubiła, albo zrobiła jakąś inną siarę. xP

Więc na 100% Bielsko-Biała, zaraz będę do brata dzwonić (pojade tam z Kickiem pociągiem, w razie czego zostanę na noc u brata).

Poszukałam tu na forum i nie tylko polecanych weterynarzy i nie mam pojęcia do którego zadzwonić i się umówić?
*rozkminia*
Moglibyście mi polecić, który z tych jest najlepszy ? (do kastracji królika)

~MedWet (Bielsko-Biała ul.Piastowska 18) tel.(033) 821-29-44
~Agama (11 Listopada 78) tel. 0 33 814 06 30
~Lekarz Weterynarii Izabela Całus (ulica Piastowskiej 18) izabela.calus@medwet.pl
~Bada (ul.Dojazdowa 7) tel. (033) 821 34 62
~MedWet (ul. Lelewela 16) tel. 0 33 814 22 43

Może jeszcze jakieś inne znacie ?
; D


marcia18

  • Gość
Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 15, 2009, 22:58:04 pm »
a czy zna ktoś jakiegoś weterynarza dobrego w Szczecinie znającego się na króliczkach?

Offline Mirko

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Polecam/Nie polecam
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 28, 2013, 18:10:36 pm »
Zdecydowanie polecam przychodnie weterynaryjną w Łodzi Na Stokach. Znakomity personel znający się na swojej pracy. Ufam im bezgranicznie, wiem że sobie poradzą z każdym problemem. Dbają o klienta, a nie patrzą na jego portfel.