Autor Wątek: Problem ?  (Przeczytany 3321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Driada

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
Problem ?
« dnia: Wrzesień 25, 2008, 15:28:00 pm »
Prosze, powiedzcie mi czy to normalne:
Kubuś bierze w zeby sianko zakłada je sobie na głowe a potem sie w nie chowa. Nie chce jesc, jest agresywny, rzuca sie na reke nawet gdy chce mu nasypac jedzenie. Gdy otwieram mu klatke zeby pokical po doomu, pobiega 5 min. i wskakuje do klatki, ze schowac sie w sianko. I najwazniejsze: w klatce są kłeby sierści. Wyrywa ja sobie z brzucha i okolic pupki. Umowilam sie do weterynarza, ale jeszcze prosze, zebyscie mi napisali co o tym sadzicie. Tak sie dzieje od rana. Pełno siersci, jakbym go wygoliła. Chrumkai drapie, nurkuje pod sianko. Poza tym wszystko w porzadku, kica jak zawsze tyle ze jsc nie chce jak juz to malo - kilka ziarenek granulatu.

Nie wiem co z nim :(
*Człowiek, który potrafi rozmawiać z drzewami nie potrzebuje psychiatry. Niestety większość ludzi sądzi inaczej... *

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Problem ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2008, 16:03:17 pm »
Czy jestes pewna, że Kubuś to Kubuś, a nie Kubusia??
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Driada

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
Problem ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2008, 17:28:59 pm »
Wlasnie sie nad tym zastanawiam teraz, ale jak byl malutki i bylam z nim u weterynarza, to weterynarz powiedzial, ze to samiec. To samo powiedzial inny weterynarz, ktory leczyl mu oczko
*Człowiek, który potrafi rozmawiać z drzewami nie potrzebuje psychiatry. Niestety większość ludzi sądzi inaczej... *

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Nuna

  • Gość
Problem ?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2008, 20:57:09 pm »
Mi wyglada na samice w ciazy urojonej, broniaca swojego gniazda. Uwazaj na paluchy :) Kubusia hihihi

Offline Driada

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
Problem ?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2008, 22:58:31 pm »
Diagnoza:
mój Kubuś jest Kubusiem. To samczyk. Ale mu coś "odbiło''. Jak mu nie przejdzie, trzeba bedzie go wykastrować. Zauwazylam jeszcze pewna zaleznosc: moja sunia ma cieczke. On z nia spi w koszyku i teraz gdy ma cieczke wachal ją i byl zainteresowany jej... łapka... stawał na tylnych łapach przednie opierał o nią i ocierał sie brzuchem. Moze swiadomosc ze to suka i ma cieczke, obudzila w nim jakis instynkt samczy - tego nie wiem. Dostal zastrzyk i narazie zachowuje sie normalnie. Kica sobie, jet pełen energii, ale mniej je zauwazyłam, jak juz  to troche sianka i granulatu ale to malo jak na niego. Ogolnie to chyba mu przeszlo, bo juz nie wyrywa sobie siersci ani nie chodzi z sianem na glowie. Tak czy inaczej troche sie martwilam ze cos z nim nie tak. Mam nadzieje, ze wroci  do siebie i nie bedzie traktwal psa jako swojej partnerki, ani tez budowal gniazd itd.

Jesli ktos sie spotkal z podobna sytuacja, to prosze o  rady.
Dzieki!!
*Człowiek, który potrafi rozmawiać z drzewami nie potrzebuje psychiatry. Niestety większość ludzi sądzi inaczej... *

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Problem ?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 25, 2008, 23:02:51 pm »
ale jaja  :co_jest  :hahaha  :co_jest

przepraszam, nie mogłam się powstrzymać  :lol
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Driada

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
Problem ?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 25, 2008, 23:24:04 pm »
moze i jaja ale moja sunia zaczela sie go bac....  :lol
*Człowiek, który potrafi rozmawiać z drzewami nie potrzebuje psychiatry. Niestety większość ludzi sądzi inaczej... *

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Problem ?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 26, 2008, 10:26:16 am »
Kurcze - dziwne to. Jeszcze nigdy sie nie spotkalam z ciążą urojona (?) u samców :hmmm
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Problem ?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 26, 2008, 17:49:12 pm »
A czy "Kubuś" ma jąderka widoczne już??
  Jeśli nie- to weterynarz nadal może się mylić ;)
 Oni się wbrew pozorom bardzo często mylą co do płci królika  :>
Życie jest piękne... pomimo wszystko

Offline Driada

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
Problem ?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 26, 2008, 20:02:50 pm »
wies, ja go tak bardzonie oglądalam, nic nie widzialam to nie wiem. Ale to 2 czy 3 wet. ktory powiedzial ze to Kubus. Sama juz nie wiem. Przeszlo mu dziwne zachowanie niby ale interes do suni ma.
*Człowiek, który potrafi rozmawiać z drzewami nie potrzebuje psychiatry. Niestety większość ludzi sądzi inaczej... *

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Problem ?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 26, 2008, 22:07:39 pm »
jaki zastrzyk dostal Twoj krolik?

ja tez jestem zdania,ze Twoj uchol to samczyk,sprawdz czy widac jaderka,jak je ma to wyraznie bedzie je widac :P
moje poprzednie uchole,szczegolnie Pysiek tez napastowal moje sunie i to najwiecej jak mialy cieczke
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Offline Driada

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
Problem ?
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 03, 2008, 18:18:22 pm »
uups przepraszam nie bylo mnie kilka dni...
nie wiem dokladnie co dostal Kubas. Mam wpisane w ksiazeczke ale to taki napis ze niewiele rozczytam, w kazdym badz razie jestem zadowolona bo przeszly mu zle nawyki ;) Ale kicadlo z niego nieziemski  :DD
To moj pierwszy krolik w zyciu i przyznam szczerze ze jestem zafascynowana tymi zwierzakami  :bukiet
*Człowiek, który potrafi rozmawiać z drzewami nie potrzebuje psychiatry. Niestety większość ludzi sądzi inaczej... *

Suwaczek z babyboom.pl" border="0