Autor Wątek: TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE  (Przeczytany 18508 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 22, 2008, 22:48:58 pm »
No, Marg, jak to jest wada, to ja już nie wiem... Oby się wszystkim udzieliła :)
Tylko pogratulować wrażliwości mamie i dzieciom  :bukiet
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

slodkie_uszy

  • Gość
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 22, 2008, 23:42:00 pm »
Marg, bazylek jak wszystko bedzie dobrze przyjedzie do nas w ten weekend a u nas sobie spokojnie moze mieszkac i czekac na super domek ile bedzie potrzeba. juz my go tutaj przypilnujemy, zeby duzo jadl :)

slodkie_uszy

  • Gość
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 02, 2008, 08:37:25 am »
spiesze doniesc co u Bazylka :) a wiec- zaden krolis nigdy nie byl we mnie i moim mezu tak "zakochany" , chce nas wykorzystac wszedzie i o kazdej porze dnia i nocy  :oh: jak jest puszczony to doslownie lata za mna jak piesek i buczy, nie ma szans, zebym mu uciekla- ja jestem w kuchni to on tez, ja ide do pokoju to on tez...dramat jest jak ide do sypialni, bo tu jest komputer i sie zamykam (kable) lata po mieszkaniu i slysze jak mnie szuka i buczy i buczy  :oh:  je wszystko, pije pieknie, ladnie siusia do kuwetki, uszka cieple, bez problemu daje sobie zakroplic oczko, wloski kolo oczka zaczynaja rosnac....aaaaaa, najwazniejsze, zeby sie dostac do "milosci" swojej czyli mnie wskakuje na kanape bez problemu, pierwszy raz byl nieporadny ale teraz na luzie wskakuje, na luzie zeskakuje, z klatki wyskoczenie to w ogole zadne wyzwanie. takze ogolnie chyba mozna napisac, ze dobrze sie czuje :) tylko dlaczego jest taki napalony ??  :oh:

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 02, 2008, 09:33:32 am »
Cytat: "slodkie_uszy"
tylko dlaczego jest taki napalony  


Bo Ty jesteś taaaaaka słooodka  :niegrzeczny
Trzeba się było inaczej nazwać  :diabelek "słodkie uszy"...też coś  :diabelek Masz za swoje :P
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 02, 2008, 09:50:52 am »
ta kastracja u Bazyla jest wielce podejrzana;]

ale ja go nie znałam od tej strony napaleńca:P



slodkie_uszy

  • Gość
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 02, 2008, 10:01:15 am »
mialam przechowywac spokojnego krolaska, lubiacego sie polozyc i czekac na glaskanie i mial lezec 2 godziny tak....taaaaa... dziewczyny mnie oszukaly  :>  on nawet na glaskach wytrzymuje max 5 minut i zaczyna szukac co by tu zgwalcic. przekochany jest, wczoraj poszlam do komputera wykorzystujac to, ze moj maz jest juz w domu i odwroci uwage Bazyliszka...no  :oh:  slyszalam tylko buczenie, tupanie, buczenie, tupanie i w koncu moj nie wytrzymal i krzyczy "aga, no on cie szuka, chodz tu!" Bazyl Terrorysta
bosniak- ja nie wiem jak ja wpadlam na ten nick, ale chyba to byla 10 proba, bo wszystko zajete bylo i wierz mi, ze mialam glupsze pomysly, ale sie powstrzymalam  :lol

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 02, 2008, 11:05:34 am »
Dziewuchy  :hahaha
Słodziak, piękny masz nick. A Bazyl leci pewnie na Twój "zwierzęcy magnetyzm"  :lol
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Sen

  • Gość
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 02, 2008, 11:15:46 am »
slodkie_uszy, to Ty masz teraz 5 króli na przechowaniu i dwa własne?  :wow  :wow  :wow

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 02, 2008, 12:02:11 pm »
On naprawdę u nas był spokojniutki, nawet na domek nie dawał rady wskoczyć i prawie całą podróż do Poznania (ponad 2 godziny!) przesiedział na kolanach na głaskaniu :) Słodziak! Poznań go rozbestwił  :diabelek

Agnieszka jest wielka z ta przechowalnią... Szczerze podziwiam  :*

A Śpiworka to sama chciałam w droge powrotną spakować co by transporter na pusto nie jechał  :diabelek

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 02, 2008, 14:52:16 pm »
Wiadomo, w Poznaniu wszystkie króliki pokazują różki  :diabelek

Ja też bym Śpiworka spakowała najchętniej i zabrała, chwyta za serce łobuz jeden   :diabelek

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 02, 2008, 16:33:45 pm »
o... jak sie ciesze :jupi  Bazyl juz ozyl,no co Poznan to Poznan i to u slodkich uszu :P

slodkie, ale jestem ciekawa jakie inne nicki mialas w zanadrzu :diabelek

nie zartujac :/ a moze wet. go zle wykastrowal :oh: ,poziom hormonow sie nadal utrzymuje i jak widac na duzym poziomie,Ola pislam w poczatkowych postach o usuwaniu juz po kastracji naczyn i nasieniowodow :(
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Nuna

  • Gość
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 02, 2008, 17:00:52 pm »
Mi sie tez to wydaje dziwne, ze maluch tak szaleje, bzyczy itd.
 Moze mu jedno jajko zostalo... to sie zdarza.
 Czasami weci sie nie przyznaja, ze jednego jajeczka nie bylo lub sie schowalo w jamie brzusznej. Moze zrob mu USG dla pewnosci jesli np. do 6 tyg. po kastracji nic sie nie poprawi.

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 02, 2008, 18:34:28 pm »
tak,tym bardziej,ze wet. nie za bardzo przylozyl sie do zabiegu,zrobil go na....juz nie powiem jak
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

slodkie_uszy

  • Gość
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 02, 2008, 19:50:46 pm »
Jadwinia, ja juz podejrzewalam, ze po prostu pachne samicami, ciagle jakas slodzina na rekach noszona na chwile chociaz...ale nie- specjalnie sie wykapalam, nowa pidzamke wczoraj zalozylam i i tak lecial na mnie jak nie wiem.
Tak, mam 5 przechowalniowych i 2 moje (dzisiaj sie okazalo,ze nie tylko Pasztet ma piasek w nerkach ale Tamcia tez :( jak tylko teraz dorwe jakies siuski to bedzie badanie, chodze wiecznie ze strzykawka w pogotowiu  :oh:  ), a i tak malo, bo Hannelli miala mi zwiezc Merlin (bo Merlinisia czeka na transport do Warszawy) w ubiegla niedziele i sie troche przesunelo.
Poszlam dzis z Leśnikiem na kontrole, bo cos nie tak znowu z oczkiem, przy okazji wzielam wszystkie papiery Bazyliszka, zeby sie spytac kiedy mam przyjsc na kontrole, bo od niedzieli zaczelismy nowe krople do oczka- dr Niklewicz tylko oczy otwieral jak widzial co ten maly juz przeszedl, mamy isc we wtorek lub srode , bo te krople mozna najwyzej 10 dni stosowac. dzis juz porcje glaskow dostalismy, oczywiscie wykorzystujac, ze jego milosc rozmawiala przez telefon i miala sprawna tylko jedna reke staralismy sie wykorzystac te druga reke...co tak bedzie tylko glaskala, jak sie moze do czego innego przydac  :diabelek zebyscie widzialy jego wzrok jak siedze na kanapie a on dopiero stara sie przyjsc do mnie, albo jak zmieniam miejsce pobytu z salonu na kuchnie...no ma taki wyrzut jeden wielki w oczach, ze jak ja smiem mu uciekac  :bejzbol
z tym przeswietleniem to poczekamy, on nie biega u mnie z samicami, a teraz trzeba mu dac odsapnac, zeby zawiazal troche sadelka. moze mu przejdzie samo.a jak mu przejdzie to poczuje sie nieatrakcyjna  ;(

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 02, 2008, 20:08:15 pm »
Cytat: "slodkie_uszy"
... specjalnie sie wykapalam, nowa pidzamke wczoraj zalozylam i i tak lecial na mnie jak nie wiem.


 :rotfl2  :rotfl2  :rotfl2  :diabelek  aleś mnie rozwaliła tym tekstem , no jak sie nawet wykapałaś to nie dziwne że chłopak na coś liczył  :rotfl2

slodkie_uszy

  • Gość
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 02, 2008, 20:31:02 pm »
azi, to nie jest jak z ludzmi  :P

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 05, 2008, 19:37:16 pm »
o matko dziewczyny blagam Was przestancie!!!  :hahaha  :hahaha  :hahaha  toć ja zaraz umre tu ze śmiechu  :hahaha  a ten tekst:  "slyszalam tylko buczenie, tupanie, buczenie, tupanie i w koncu moj nie wytrzymal i krzyczy "aga, no on cie szuka, chodz tu!" - juz zupelnie mnie rozwalil   :hahaha  
a tak na serio to ja jestem wrecz pewna, ze to wszystko jest wina zle przeprowadzonej kastracji... faktycznie lepiej dac narazie malemu odsapnac a potem tzreba by sprawdzic co mu z tej męskosci zostalo...

Aga naprawde wielkie dzieki, że zabralas malego do siebie  :bukiet  tez poznalam go osobiscie i widzialam ile ten biedak przeszedl  :( no i sama widzialam ze jak byl u obu Kaś z Torunia to byl ostoją spokoju wiec moge zeznawac jako swiadek, ze wszystko wskazuje na to ze tylko i wylacznie Ty tak na niego dzialasz  :P  :P  :P

slodkie_uszy

  • Gość
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 09, 2008, 11:34:00 am »
Bayzl mial wizyte u weterynarza- oczko na razie odstawiamy kropelki, bo bardzo ladnie wyglada i musze obserwowac i reagowac, jakby cos sie zlego robilo (trzymajcie kciuki, zeby nie trzeba bylo wracac do kropelek). wokol oczka powoli obrasta futerkiem, na uszkach wolniej rosnie ta siersciocha, ale rosnie. Bazyl dokazuje- buczy, molestuje...po staremu, nadal jestesmy atrakcyjni  :oh: . nowe zachowanie- wskakuje na lozko i lezy ladnie obserwujac co sie dzieje no i Hannelli przywiozla "wioskowe" sianko   :bukiet to wciagamy z radoscia. juz sie tez tak ladnie rozciaga na dywanie albo w klatce, lapki na bok odrzucone, czasami lezy jak sie krecimy, wiec chyba poczul sie troche pewniej.
Katka- reczniczki pieknie sie sprawuja, idealnie jak jeden sie pierze to drugi pod pupa w klatce, a 3 w zapasie :)  :bukiet a kocyk ma podsuwany pod klatke jak wyskakuje, zeby mu nisko bylo, ale on juz tak pomyka, ze mu to niepotrzebne  :lol  ale z przyzwyczajenia mu podsuwam.
no i cialka przybralismy ale musze isc kupic w koncu wage ale nawet po kostkach czuc, ze troche juz cialka na nich jest  :>

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 09, 2008, 12:21:51 pm »
Tak się ciesze, że jest lepiej  :jupi Pierwzse trzy dni jak u nas był, było tak tragicznie, że myślałam, że z tego nie wyjdzie... Szkoda tylko, że nie możemy zobaczyć jak się rozciąga w pozycji zrelaksowanej ;-) Dziękujemy  za wszystko :bukiet

Teraz tylko trzymay kciuki za dobry domek :-D

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 09, 2008, 14:56:36 pm »
super :) tez bardzo sie ciesze ze z Bazylkiem jest coraz lepiej :) doszly mnie sluchy ze nowy domek jest juz na horyzoncie ale nie chce zapeszać :) :) :)